Please wait...
HomeForumPosts by solkan

Jump to
ySense Customer Care CornerySense Knowledge CenterMembers LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by solkan

Task Alert! » Post #923

Sun Nov 09, 2014 10:24 in Polish

Zadania z winami, zadania z nieprzyzwoita zawartością, czasem jest zadanie z adresami firm i zadania z okreslaniem charakteru tweetow, choc tych ostanich ja osobiście nie lubie.

Task Alert! » Post #920

Sat Nov 08, 2014 13:02 in Polish

Screen oczywiście kiedy będziesz miał informacje, o zakończeniu ankiety. Istotny jest na tym screenie adres bo zawarty tam jest id ankiety.

Bonusy » Post #2

Sat Nov 08, 2014 12:59 in Polish

Daily check bonus
REQUIREMENTS
View PTC Ads - klikniecie w 4 PTC
ClixGrid Game - min chyba 20
Complete Tasks - 10 zadań lub 5 zadań
Complete Offers - 2 lub 1 oferta
Visit the Forum - wejść na forum

EXTRA BONUSES (Complete the checklist to unlock)
ClixAddon Bonus Completed +2.0% - zainstalowany addon
Activity Bonus Completed +2.0% - 3 dni podrząd osiągnięty Daily bonus

5$ bonus za każde 50$ zarobione z tasków
0,10$ za zapisy

Task Alert! » Post #913

Fri Nov 07, 2014 11:44 in Polish

Robiłem to wczoraj i nie miałem takiego czegoś, błąd jedyny jaki miałem to z własnego pośpiechu. Ktoś wie czy te limity na zadania kiedyś się resetują? Co prawda nie mam jeszcze tak jak ty pogodny, ale już kilka zadań mam na max.

Task Alert! » Post #910

Thu Nov 06, 2014 23:43 in Polish

pogodny wrote: Gdyby kogoś naszło przepisywać dane z paragonów Krogera , to nawet jeśli będą paragony z innych sklepów, to też je przepisywać, jak by były Krogera, bo autor albo jest ślepy albo jest analfabetą i ich nie odróżnia :D

Bo ten sklep jest podsiecią Krogera, podobnie jest w Targecie i Walmarcie

Task Alert! » Post #907

Thu Nov 06, 2014 08:08 in Polish

pogodny wrote: Boshe, co ja tu wczoraj natworzyłem - chyba przelazły na mnie talenty niektórych autorów zadań. haha Wiem, co to contributor i że mam go w profilu, sam go wiele razy im podawalem - po prostu mam nauczkę, żeby więcej nie udzielać się na forum w środku nocy :D
Oczywiście, że masz rację - a miało być tak: Podałem im nazwę i ID zadania, a oni mi odpisali, że to jest niewystarczające i potrzebują ID mojego Contributora w tym serwisie. Tylko po co? Ticketsa bezpośrednio z zadania wysłać im nie mogłem, bo się nie uruchamiało, a task w każdym serwisie ma TAKĄ SAMĄ nazwę i ID.
Więc ja się pytam, co im w takiej sytuacji da mój contributor?? I jak oni to robią, że nie potrafią namierzyć jobsa po nazwie i ID? :D

Bo możesz mieć do konta przypisane kilka Id, z róznych stron i tak łatwiej im sprawdzić gdzie problem.

Task Alert! » Post #901

Wed Nov 05, 2014 22:39 in Polish

Bardziej na Skill Testy, ale też na nacje coś musi być bo mój polecony mający ip niemieckie, ma średnio 20 Tasków na 1 lvlu, co u nas jest sporadyczne.

Task Alert! » Post #899

Tue Nov 04, 2014 00:31 in Polish

pogodny wrote: Tak, też widziałem z literami - jak ktoś przepisuje te 50-cyfrówki i do tego bezblędnie, to naprawdę podziwiam :D
A tego zadania za 1.04 to nawet na oczy nie widziałem, dlatego się nie udzielałem. A Ty wiesz o co w nim chodziło?

Zadanie ponoć nie było dostępne tu, ale na innej stronie, ponoć to była jakaś ankieta.

Jakby ktoś chciał się brać za "Help us find Address Information for a Company ", zadanie jest proste, trzeba uważać tylko na nazwy firm gdzie autor losowo wpierniczył frazę "United States", trzeba to wywalić i jeszcze raz szukać, bywają błędy ale zadanie nie jest tak naprawdę ciężkie, większość da się zrobić z 1 linka do LinkedIn

Task Alert! » Post #897

Mon Nov 03, 2014 11:24 in Polish

Bywały podobne z dodatkowo literami. Uwaga na zadanie z rachunkami z Target, potrafią mieć zdjęcia 2 rożnych rachunków w jednym zadaniu.

Task Alert! » Post #886

Thu Oct 30, 2014 01:40 in Polish

Bo masz poziom zerowy, rób zadania i pilnuj celności to ci lewel się wbije. Ja mam poziom 3 więc w sumie większość dostępnych. Poza tym trzeba na stronie cf zrobić testy które dodatkowo odblokowują zadania. Znajomość dodatkowych języków dodaje też zadania.

Task Alert! » Post #884

Wed Oct 29, 2014 12:28 in Polish

Ktoś może załapał się na zadanie za 1.04$ ??

Task Alert! » Post #883

Tue Oct 28, 2014 11:59 in Polish

Zadanie z rysowaniem kwadracików wokół zarysu samochodu jeszcze bardziej zwalone, odradzam robić i tracić czas na nie i tak będzie 0% w test mode.

Ankiety » Post #1271

Mon Oct 27, 2014 04:51 in Polish

OS: ankieta o jakości usług telekomunikacyjnych, na szczęście mam Orange. Wymagania końcowe, podanie nr telefonu lub kontaktu nie wywalają z ankiety w razie odmowy.

Task Alert! » Post #878

Mon Oct 27, 2014 00:58 in Polish

pogodny wrote: :D Ale czasami też jest tak, że ani autor, ani Ty nie popełnisz błędu, a i tak będzie źle. Np w tasku Wikipedią - wchodzisz z linka na Wiki i wklejasz, co tam sobie CF życzy, a tu się potem okazuje, że masz w odpowiedzi zamiast en to pl , bo przeglądarka automatycznie zamienia na nasz język. To samo ze wszystkimi "lajkami' , znajomymi w różnych serwisach. Jak CF robi task , to dana osoba ma np 7 lajków, a zanim ten task pójdzie w obrót, to już dawno ta osoba może mieć ich 8 czy 10 i znów to samo - mamy korektę za niewinność

A próbował ktoś taska z superpages? U mnie zawsze wyskakuje, że witryna niedostępna.
A! I jeszcze czy robił taska pictures demographic? Ile razy go nie otworzę, to połowy zdjęć nie ma :D U was też tak?

Robiłem, niestety duża ilość bez zdjęć to tam norma.

Cóż co do problemów jezykowych i auto zmieniania to ja mam na to ostrożność po zadaniach z cenami i zniżkami.

Mnie obecnie zastanawiają zadania gdzie jest info że zadanie jest jeszcze niedostepne, ale jak je pilnuje i chce zrobić bo wydaje się być ciekawe i ma dużą ilość dostępnych zadań, zadanie niestety znika bez możliwości zrobienia.

No i też coraz częściej mam na 3 poziomie zadania weryfikujące zadania ze zdjęciami itp.

Task Alert! » Post #871

Fri Oct 24, 2014 00:13 in Polish

pogodny wrote: Uważajcie na zestaw tasków "draw a box"po 7c (obramkowywanie aut) To, co wyczynia tam autor, to jest pijaństwo wysokoprocentowe. Wrzuca zadania z masą błędów, potem je zdejmuje i wrzuca "poprawione", tyle, że te poprawione mają tych błędów jeszcze więcej :D
Szkoda accuracy , no chyba, że ktoś chce się pośmiać w korekcie z komentarzy na jego temat :D

Zadanie rzeczywiście irytujące, wczoraj było jeszcze gorsze z 1 postem na fb podanych kont, masa zgłoszen bo ludzie nie przeszli nawet quizmode bo wszyscy mieli albo 0 albo 50%. Co do utraty % na takich zadaniach to nie problem gdy się ma powyżej 90%, mi tam nawet accurency nie spadło przez te drawbox, bardziej wkurza mnie ostanio strasznie długi okres oczekiwania na odpowiedz na zgłoszenie błedu w testowych. Ostnio czekałem 10 dni, w zadaniu które było proste i przyjemne, tylko autor nie przewidział kilku opcji :D.

Task Alert! » Post #824

Tue Aug 26, 2014 22:13 in Polish

ale ja nie mogę nic robić. 3000 tasków w zadaniu a ja cały czas ten komunikat. Ogólnie obecnie mam to na każdym zadaniu. Ledwo udaje mi się wbić 10.

Uwaga na zadanie z szukaniem ludzi na zdjęciach, poważny błąd.

Edit: Problem już chyba rozwiązany, mimo komunikatu mogę robić kolejne zadania.

Task Alert! » Post #822

Tue Aug 26, 2014 13:06 in Polish

No to koniec zarabiania na Taskach, cały czas mam "You have done the maximum amount of work on this job." i lipa, max 2-3 robię i koniec, a co a najgorsze to czasem same quiz mode.

Ankiety » Post #1087

Sat Aug 23, 2014 22:50 in Polish

Edit. Nie tu.

Ankiety » Post #1085

Fri Aug 22, 2014 23:56 in Polish

OS: Ankieta na temat zakupu samochodu, moja skoda im nie pasowała.

Task Alert! » Post #821

Tue Aug 19, 2014 06:21 in Polish

yneta wrote: Zrobiłam właśnie ponad 40 tasków i mi ich nie zaliczyło. Tzn nie dodało mi pieniędzy do konta clixsense. Czy to normalne? Mam czekać trochę dłużej czy od razu pisać ticket?

Podejrzewam że są to zadnia z weryfikacją, już robiłem kilka takich, na początku zaliczone 40 a wieczorem miałem tylko 8, ale na drugi dzien 29 dodatkowych zaliczyli, acc spadło ale kasa była.


Praktycznie we wszystkich zadaniach z 1 poziomu wyskakuje mi że wykonałem limit dla pojedynczego użytkownika, jeśli nie wyskakuje to w nowych zadaniach wyskakuje po 2-5 zadaniach, jakieś nowe ograniczenia?


Edit: A dziś otrzymałem 5$ bonus za przekroczenie 50$ w taskach, miłe zaskoczenie.
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are PST - Server Time: Dec 8, 2023 17:30:35 PST