Please wait...
HomeForumPosts by solkan

Jump to
ySense Customer Care CornerySense Knowledge CenterMembers LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by solkan

Task Alert! » Post #2635

Sat May 13, 2017 12:48 in Polish

Helren wrote: Nowe ID tłumaczeń 0.42$

Z tekstem z wykładu z analizy funkcjonalnej :D. Jak ktoś nie wie co to to współczuje by to tłumaczyć.

Task Alert! » Post #2634

Sat May 13, 2017 11:13 in Polish

margocha wrote: Jakie doświadczenia z tym czerwonym paskudztwem? Jest szansa na zdjęcie? Prawdę rzetelną pisałam ...zaryczę się chyba...wylądować na zerze :(((

Admin flag, to już przesrane. Próbuj się odwoływać. Ale małe szanse.

Soniaxsn wrote: czy te flagi znikają po jakimś czasie?

Tylko jak przyjmą twoje odwołanie od kary.

Ankiety » Post #8811

Fri May 05, 2017 11:46 in Polish

Konop wrote: już z 3 raz pojawia mi się ankieta jaki samochód posiadam. Za każdym razem wywala, czy ktoś zna poprawny klucz?:))

Pewnie Porshe lub Ferrari ;)

Wypłaty » Post #893

Thu Apr 27, 2017 12:29 in Polish

Quote:Sz. P. R*********
Otrzymał Pan(i) nową płatność:
Ident. płatności 42*******
Wysłana od ClixSense
Kwota: $102.00

Ankiety » Post #8687

Tue Apr 25, 2017 10:27 in Polish

Samplico.us o Olejach silnikowych - wywalony po ostanim pytaniu- OSIĄGNIETY LIMIT - kurestwo.
Toluma ankieta o piwach - zaliczona
SpeakUP - ankieta o samochodach, skoda odpada

Alternatywa PayPal » Post #312

Thu Apr 20, 2017 01:17 in Polish

wafelu wrote: Bardzo dobre pytanie. Postaram się wypowiedzieć w miare obiektywnie. Jak ktoś ma sprzeczne info, niech prosze napisze, bo mam większe doświadczenie z CS niż z Neobuxem.

Liczbowo patrząc, per task, to lepiej wychodzi Neobux, bo płaci stosunkowo coś koło 10-15% więcej za task.
np. Taski Translate English na Polish - na CS były po $0.28, a na Neobux'ie po $0.32.

Ale:

Clixsense ma do +16% Daily Bonus,który jak robisz taski to odblokowujesz zawsze.
Dodatkowo, patrząc bardzo do przodu, jest +$5 Bonusu za każde $50 zrobione przez taski, czyli można liczyć, że to jest dodatkowe +10% za taski.

Sumując procenty daje to do +26% więcej kasy z tasków przez Daily bonus, na korzyść ClixSense'a.

Dobrze myślę ?
Troszkę mniej ale to drobny szczegół, jak by nie patrzeć, z bonusami dostaje się prawie pełną kwotę.

Wypłaty » Post #883

Wed Apr 19, 2017 00:39 in Polish

cjhouse wrote:
solkan wrote: Dla ciekawych w przypadku Payoneer przy wypacie 204$ (4$ oplata przy wyplacie) na konto dostalem 785,28 PLN (kurs dolara tego dnia by lekko ponad 4PLN). Jedyna wada brak informacji o przeliczeniu przed wyslaniem, wiec kwota byla widoczna dopiero po potwierdzeniu przelewu na konto.

A powiedz ile pobieraja za przelew na konto bankowe z peyoner

To sobie policz, bo rozpiski nie byo. dolar by liczony po okoo 3.92, a na konto wpyneło 785,28 (200$)

Wypłaty » Post #880

Tue Apr 18, 2017 10:52 in Polish

Dla ciekawych w przypadku Payoneer przy wypacie 204$ (4$ oplata przy wyplacie) na konto dostalem 785,28 PLN (kurs dolara tego dnia by lekko ponad 4PLN). Jedyna wada brak informacji o przeliczeniu przed wyslaniem, wiec kwota byla widoczna dopiero po potwierdzeniu przelewu na konto.

nie moge wyplenic zadnej ankiety » Post #6

Tue Apr 18, 2017 10:33 in Polish

marget22 wrote: MAM DUZO ankiet ale po ich wypelnieniu wszystkie nie zakwalifikowalam sie. ani do jednej. zadnej anikiety mi nie zakwalifikowanp.nie wiem czemu?

Cóż różnie, ankiety szukają konkretnych osób, wiek, płeć, zarobki etc. Ja kwalifikuje się do około 8% ankiet które są dostepne. Oczywiście można trochę naciągać rezczywistość. Zacząć pić na umór wszytko co się da, palić, remontowac dom co tydzień i kupowac ciagle samochody, i jeszcze być prezesem firmy, który ma wyjazdy zagraniczne co miesiąc.

Alternatywa PayPal » Post #302

Tue Apr 18, 2017 10:27 in Polish

Peoblem z Payza dotyczy tylko jednego bannku, pech chciał że to jest głowny bank uzywnay przez Clixsense. Co do płaceni i niechybnego upadku Clixsense. Po pierwsze poczytajcie sobie jakie zmiany wprowadził PP. Zobaczcie ile stron, które deklarowały że sie dogadały z PP i wszytko będzie ok, zakończyło z nimi współprace. Wypłaciłem już przy pomocy innej metody 2 razy, bez problemu, czas oczekiwania zblizony, przelew do banku trwfiłem w świetnym momencie bo wymiane miałem po 3.91 więc nie jest źle.

Wasza strategia - na co stawiacie? » Post #4

Fri Apr 07, 2017 12:38 in Polish

Aby móc robić taski Rainforest trzeba przejść task kwalifikacyjny na testera. Obecnie takich tasków nie widać, a i na forum nie piszą by zamierzali dodać nowych testerów.

Taski z rainforest to testowanie stron, aplikacji. Płatne dobrze, niestety czasem jest fajnie czsem cisza dniami. Zadania są głownie w nocy po 20 lub między 10 i 12. Sa czasochłonne ale warte swego.


Co do metod zarabiania, poleceni dają trochę, niestety ciężko jest znaleźć w Polsce chętnych do pracy na Clixsense, najszybciej znajdzie się ludzi od ruskich, Ukraina, Indie, Brazylia.Odradzam szukania na zasadzie PTS, bo po pierwsze zakazne po drugie ludzie często po otrzymaniu kasy przestaja się zajmować.

Ja klikam w reklamy jak są, clixgirda robie przy okazji na telefonie lub tablecie a i czasem coś wpadnie extra.

Offerty i ankiety robię sporadycznie, bo mimo, że często się czasem pokazują to do 90% się nie kwalifikuje, więc ankiety traktuję raczej jako dodatek extra.

Zarobek głownie taski, i nie ma co się przejmować 30% obcinanymi przez CS, jeśli się ma konto premium, pilnuje daily checkup to wraz z 5$ bonusem, starta jest mniejsza niż 5%. Taski głównie proste lub nie wymagajace czasu, Cloth cat, duplicate, Transcribe data, wszelakei z paragonami itp. Czasem coś ambitniejszego jak mam czas i chęć.

Oczywiście Reinforest, ale to jest obecnie poza ClixSense trzeba mieć addon do przeglądarki i konto testera powiązane z CF.

Wypłaty » Post #871

Tue Apr 04, 2017 12:57 in Polish

sladar68 wrote: Natomiast konto bankowe jest bardzo bezpieczne, US będzie mógł sprawdzać Wasze konta bankowe 10 lat wstecz w przypadku kontrolii :o

Chciałem entuzjastom kont bankowych przypomnieć, że jakikolwiek dochód należy wykazać w PIT, nie zapłaci się podatku ponieważ jest kwota wolna od podatku, ale każdy dochód należy wykazać w formularzu podatkowym. :ugeek:
Jak juz to 5 lat wstecz, dla mnie niech sprawdzają jak nie maja co robić. Pewnie jak PiS dalej bedzie tak rzadzić to beda polować na każda złotówkę podatku. A i mają wprowadzić dowolny wgląd w konta bankowe każdego obywatela, obecnie Bank musi informować o dziwnych przepływach i o kazdym przelewie powyżej 5tys zł jednorazowo.

Wypłaty » Post #860

Mon Mar 27, 2017 10:02 in Polish

I kolejna wypłata an payoneer

Sz. P. R*****,
Otrzymał Pan(i) nową płatność:
Ident. płatności 4******0
Wysłana od ClixSense
Kwota: $102.00

Task Alert! » Post #2422

Sun Mar 26, 2017 11:09 in Polish

Bitute wrote:
solkan wrote: Find Business' Google Profile And Capture Phone Number - nie ruszajcie tego zadania, google plus nie udzila juz informacji adresowych i telefonicznych. Zadania nie da się zrobić, dawne sztuczki z przekierowaniem do starego wygladu nie pomagają.

Zrobione 9 tasków 100% ;)

A tak w ogóle, to:

1001535 Object Tracking Experiment - boski task, 56 centów, ale się namęczyłam. :mrgreen:
Jak, jak wywietlasz dane o firmie, probowalem w rozny sposob i zawsze wywala na glowna.

Task Alert! » Post #2418

Sat Mar 25, 2017 12:58 in Polish

UlaRzesz wrote: Czy są jakieś ograniczenia na taski i jeżeli tak,to od czego zależą?
Na ogólnym forum wszyscy się cieszą z Toxicity In Online Comments, że niby da się zrobić 70+1 tasków.
Ale u mnie nawet quiz mode się nie otwiera, tylko "There is no work currently available in this task"
O co chodzi? :(

Taski maja ograniczenia, zaleza od:
- max ustalony przez autora "You have complete all task"
- max zaleny od twojej pracy tu jest rozne niektorzy moga robic 10 w zadaniu inni nawet po 400
- czasami zadanie maj powiekszany limit

Jak masz komunikat "There is no work currently available in this task" a task ciebie inteesuje mozesz go odwierza co pewien czas lub zaoy sobie addon ktry bedzie to za ciebie robic (Easy Auto Refresh) - niektore taski oplaca sie odswierzac czesto inne wystarczy raz na 2-3 minuty.

Task Alert! » Post #2416

Sat Mar 25, 2017 12:17 in Polish

Find Business' Google Profile And Capture Phone Number - nie ruszajcie tego zadania, google plus nie udzila juz informacji adresowych i telefonicznych. Zadania nie da się zrobić, dawne sztuczki z przekierowaniem do starego wygladu nie pomagają.

Ankiety » Post #8278

Tue Mar 14, 2017 12:38 in Polish

Szczerze mowiac lepiej placa polskie grupy od badan spolecznych (gfk polonia, tns - od 2 do 10 zl), po za tym lepiej placa za ankiety od nich w innych metodach ofert.

Wypłaty » Post #803

Thu Mar 02, 2017 09:31 in Polish

Pallado wrote: Wytłumaczy mi ktoś krok po kroku, na chłopski rozum jak wypłacić kasę z clix na payoneer? Co podać w rubryce płątnosic itp itd. etc. etc. ;)

Z peyoneer nie ma problemu, wybierasz opcje łacy cię z kontem logujesz sie i zatwierdzasz. Potem identyfikator czy sie zgadza.

Wypłaty » Post #794

Wed Mar 01, 2017 01:15 in Polish

Poczytalem sobie o tym i to jest wielkie g.... Otrzymane pieniądze można wykorzystać ale na określone bliżej nie sprecyzowane cele. Kasa 100$ nie może pochodzić z przelewu wewnętrznego, to payoneer decyduje kto zasługuje na bonus, dlaczego bo tak. Jest to tylko pic marketingowy. Karta nie potrzebna.

Wypłaty » Post #791

Mon Feb 27, 2017 02:09 in Polish

Jesli ktos zdecydowałby się na payoneer jest możliwość uzyskania bonusu 25$ trzeba zarejestrować sie z reflinka. Po otrzymaniu 100$ na konto na przykład z clixsense otrzymują obaj po 25$. Będzie na opaty na przelewy :). Jak ktos zainteresowany pisac
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are PST - Server Time: Dec 8, 2023 18:03:16 PST