Please wait...
HomeForumPosts by solkan

Jump to
ySense Customer Care CornerySense Knowledge CenterMembers LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by solkan

Ankiety » Post #15942

Tue Sep 12, 2023 03:14 in Polish

gptcikett1 wrote: Gdybym nie wiedział, że Ipsos to światowa, uznana firma, to na podstawie ich ankiet (szczegółowości, oszukańczego trzykrotnie dłuższego czasu trwania od zdeklarowanego i ogólnego doprowadzania respondenta do białej gorączki w wyniku tysięcznego zaznaczania idiotycznych odpowiedzi) pomyślałbym, że te ankiety układają im złośliwe trolle, chcące się zemścić za zesłanie do tej pracy.
Z premedytacją wyłączam te ankiety zaraz na starcie, bez żalu za straconymi centami.

Co lepsze na ich stronie tych idiotycznych ankiet nie ma XD

Ankiety » Post #15938

Wed Sep 06, 2023 11:21 in Polish

Ostatnio trafiły mi się ankiety kontrolne, ciekawe czy to coś nowego czy tylko przypadkowy dzień.

Ankiety » Post #15936

Tue Aug 29, 2023 23:34 in Polish

Karolapap wrote:
solkan wrote: Jak komuś się chce oferta Lucky Buddies działa i da sie zrobić bez inwestycji w 30 dni

Robię właśnie tą ofertę ale nie widzę jej w pending offers, aplikację zainstalowałam ponad tydzień temu już. Czy też tak miałeś?

Pojawi sie po wbiciu 151 poziomu.

sssnak3 wrote: po dłuższej przerwie widzę że mamy wysyp bieda ankiet za 0,10 - 0,40$ :clap:

Albo poniżej 10c

Ban? » Post #4

Fri Aug 25, 2023 08:49 in Polish

Spróbuj wyczyścić pamięc podręczną przeglądarki i ciasteczka, co prawda ostanie 2 tygodnie były kiepskie pod względem ankiet ale też sam mało zagladałem.

Ban? » Post #2

Thu Aug 24, 2023 03:11 in Polish

Zależy u którego operatora.

Ankiety » Post #15932

Sun Aug 20, 2023 12:46 in Polish

Jak komuś się chce oferta Lucky Buddies działa i da sie zrobić bez inwestycji w 30 dni

Monopoly Go » Post #4

Thu Jul 27, 2023 03:54 in Polish

GokuSan29 wrote: Gdzie to idzie sprawdzić? Bo nie dostałem złamanego centa, jak dotychczas
https://www.ysense.com/account-ledger na górze masz oczekujące

Monopoly Go » Post #2

Wed Jul 26, 2023 05:39 in Polish

Oferta znika jak zaczynasz ją robić i jest zaakceptowana, ogólnie tą ofertę łatwo obserwoać bo ma kilka kroków, czy otrzymywałeś za każdy krok kasę? Powinieneś mieć ją w oczekujących, chyba 7 dni trzeba odczekać by wpłynęło. Masz wszystko widoczne w historii aktywności.

Co do odpowiedzi bota, spróbuj odpisać w poście, jeśli otrzymasz tą samą odpowiedź, to skopiuj i wyślij im ją, u mnie od razu ktoś reaguje i mam ludzką odpowiedz (bot głupieje jak mu się wyślę jego formułkę)

Jeśli szukasz aktywności innej zerknij do lootably i AdGate. W AdGate widać kiedy dana apka/gra została potwierdzona że masz ją zainstalowaną i da się choć trochę kontrolować w poszczególnych krokach, nie jest to strona idealna, ale da się coś wyciągnąć. Duża wada płatność za oferty od 7 do 60 dni :/. Co do lootably - też można sprawdzić czy zatwierdziła instalację, ale tylko an telefonie, ogólnie robiłem 3 oferty i 3 zaliczyło bez problemu kasa była po max 24h choć w systemie dopiero po wypłacie pokazało się że zaliczone.

Włamanie nie kradzież 45$ » Post #2

Thu Jul 20, 2023 10:54 in Polish

Zlecenie idzie 2 dni więc trzeba było pisać do supportu by go wstrzymali, jeśli ktoś wypłacił to nadal ma dostęp do twojego konta, na pewno są dane na jakie konto zostało to wypłacone, zgłoś to do Skrill. A kasę już stracona. I koniecznie sprawdź kompa/telefon i zmień hasła. I sprawdź swoją pocztę, tam pewnie są maile o wypłatach, zmianie sposobu płatności itp.


Pisanie kolejnego tematu zwłaszcza tu nie wiele Ci pomoże. Napisz ticket tu https://www.ysense.com/help lub napisz na pm do ySenceTeam, ktoś z modów Ci odpisze. Język oczywiście angielski.

Duza Zmiana » Post #420

Wed Jul 19, 2023 13:04 in Polish

joanna252 wrote: Ktoś mi ukradł 45 dolarów i sobie wziął na skrill raz 10,raz 25 raz 10 niestety nie mam jak dodać posta i piszę tutaj

A co powiadomienia na maila nie przychodziły? Każde zlecenie jest informacja, jak zostały zmienione dane to ten ktoś ma dostęp o twojego maila, i podejrzewam ze i do więcej. Nikt Ci tego nie zwróci, skoro sama/sam masz w d.. bezpieczenstwo i nie czytasz maila.

Duza Zmiana » Post #418

Tue Jul 18, 2023 09:44 in Polish

joanna252 wrote: A mnie właśnie ktoś okradł z 45 dolarów wchodzę sobie na konto a tu kurfa nie nie raz 25 raz 10 dolarów jakaś kurfa wzięła sobie obu się udawała normalnie wchodzę na konto i zlecona wypłata na serialach i kasy nie ma

Jeśli kasa jest zlecona, ale nie poszła pisz do supportu. Skoro ktoś zmienił cel wpłaty musi mieć dostęp do twoich danych, maila. Wiec wszędzie zmień hasła, sprawdź kompa, sprawdź strony gdzie sa informacje o wycieku danych.

Ankiety » Post #15930

Wed Jul 12, 2023 02:42 in Polish

Ankieta badanie społeczne, po wypełnieniu ankiety, dziękujemy nie kwalifikujesz się, nie zapłacimy :D.

Brak realizacji wypłaty » Post #3

Tue Jul 11, 2023 01:58 in Polish

Napisz na pm do ySenceTeam

Problem z ankieta! » Post #2

Fri Jul 07, 2023 01:29 in Polish

To jest wadliwa ankieta, zamykasz zaznaczasz jedną gwiazdkę i wybierasz że była zapsuta. I koniec, nie ma sensu pisac do supportu ySence bo to nie oni te ankiety udostępniają.

Problem z weryfikacją » Post #5

Wed Jul 05, 2023 11:16 in Polish

gptcikett1 wrote: Czyli można powiedzieć, że był to jakiś błąd techniczny, nie związany z Twoją aktywnością.
Zapunktowałeś, że poprosiłeś o zabranie kasy. Znalazłeś się na białej liście :)

Cóż obecnie są większe jaja, bo zapłacili mi za to jeszcze raz :D

To nie jest kwestia że chce zapunktowac, nie chce kasy której nie zarobiłem nie jestem jakimś cebulakiem który będzie kisł dla 1 dolca.

Problem z weryfikacją » Post #3

Mon Jul 03, 2023 13:55 in Polish

gptcikett1 wrote:
solkan wrote: W piątek zablokowano mi konto.

A dlaczego konto zostało zablokowane?
Znasz powód albo masz jakieś przypuszczenia?

Cóż nie wiem. Ale cos może to być związane z ankieta CPX, w której czas wykonywania mam 8868 min XD i po otrzymaniu kasy za tą ankietę, nie było ticketa na nią, sprawa została zakończona :D. Ogólnie poprosiłem by kase zabrali bo to jakiś bład i nie miałęm żadnego problemu z CPX w tym dniu.

Problem z weryfikacją » Post #1

Mon Jul 03, 2023 11:50 in Polish

W piątek zablokowano mi konto. Dziś odblokowano ale mam dokonać weryfikacji mojej osoby i tu zaczyna się problem. Na obu dokumentach mam zdjęcia sprzed około 15 lat :D gdzie mam +30kg i na żadnym nie mam brody, a ten system nie daje rady próbowałem i na dowodzie i na prawku :D. I co teraz mam sobie nowe dokumenty wyrobić bo twórca programu tego nie przewidział :D

Edit. Po napisaniu do supportu dostałem znów tą samą wiadomość XD o verifikcaji, więc im ją odesłałem, i otrzymałem odpowiedż:
Quote:After further review, we've gone ahead and reactivated your ySense account and approved any rewards that were pending or denied.

We apologize for any inconvenience.

Welcome back!
XD

Ankiety » Post #15929

Wed Jun 28, 2023 02:04 in Polish

Ankieta od ipsos, ankieta była o produktach związanych z jakimiś filmami, serialami. Bardzo długa i szczegółowa ankieta. Screenshot był sklejony z 3, końca ankiety, komunikatu ze strony o zaliczeniu i błędu który wystąpił podczas wypełnienia ankiety. W opisie podałem, że ankieta wypełniona, potwierdzone a co innego system podaje.

Wczoraj też zgłosiłem 2 ankiety od CPX bo na samym końcu był bład i nie zaliczyło, o dziwo, CPX po godzinie obie zaliczył i wycofałem zgłoszenia.

Ankiety » Post #15927

Mon Jun 26, 2023 12:07 in Polish

No to już są jaja, ankieta niby na 30 min, ukończona po około godzinie, mnóstwo pytań, na końcu zielony pasek z gratulacjami, w systemie, info o dyskwalifikacji co tu się odpierdala.

Edit. Tyle dobrego że po tickecie naprawiono to.

zaliczanie ankiet » Post #2

Fri Jun 16, 2023 10:32 in Polish

bd161153 wrote: Wypełniłam całą ankietę dotyczącą cukru i słodzików. Zakończyłam prawidłowo, a tymczasem dostałam komunikat "nie zaliczyłaś ankiety". To nie w porządku, bo ankieta była bardzo długa i wymagała sporo uwagi.

Życie jest w nie w porządku :D. Niestety obecnie nie wiele z tym się zrobi, support odrzuca zgłoszenia.
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are PST - Server Time: Sep 27, 2023 04:23:36 PST