Please wait...
HomeForumPosts by moneymakingways

Jump to
ySense Customer Care CornerySense Knowledge CenterMembers LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by moneymakingways

Payoneer hesap ücreti » Post #46

Thu Jun 22, 2023 02:33 in Turkish

selindarel02 wrote: Birazdan sendende keser hesap aktif bu kadar ayrıntıya gerek yok 4 yıllık uyeyim

Geçmîş olsun, mesajımı düzeltiyorum.

Payoneer hesap ücreti » Post #31

Mon Jun 19, 2023 12:54 in Turkish

yarenb wrote: Şimdi payooner hesabını kapatmamız mı gerekiyor? Yoksa hesaptan işlem yapmazsak bir ödeme talep etmiyorlar mı?

Maalesef haberler kötü ve doğru.
18 haziran 2023'ten itibaren geçerli olmak üzere, 1 sene boyunca toplam 2000 doların altında ödeme alan "hesaplardan" yıllık ücret (29.95 dolar) kesilecek. Her ülke için geçerli olmasa da şimdilik bizim ülkemiz için geçerli.

Sitedeki kazançlar eskisi gibi olsaydı, bu rakam çok göze batmazdı ama mevcut durumda birçok kullanıcı için can sıkıcı.

Şuan sorumlu bir forum admini var mı? » Post #2

Wed Mar 22, 2023 00:38 in Turkish

Admin yok, moderatör var.

Payonner para çekimi » Post #3

Tue Dec 27, 2022 03:24 in Turkish

İzninizle kapatıyorum ben de konuyu.

payoneer sorunu » Post #8

Wed Dec 14, 2022 02:29 in Turkish

Aymer wrote: İki defa 25 dolar çektim. Kesintilerle 46 dolarım oldu. Limit düşük diye banka hesabıma aktaramıyorum. Payoneer limiti düşürmeli.Paramızı çekemeyeceksek neden alt limit 25 dolar olarak gösteriyor?52 dolar olarak kalsaydı böyle bir yanılgıya düşmezdik.Teşekkürler...

https://forum.ysense.com/265286/ANKET_Payoneer_alt_%C3%A7ekim_miktar%C4%B1_20$_olsun_mu

Çoğunluk, bu şekilde karar verdi; Ysense de onayladı.

Para çekimi » Post #4

Wed Dec 07, 2022 12:08 in Turkish

ibrh wrote:
ivazpasa1617 wrote: payoneert hesabı açmak 5 dk sürüyor hemen açın zaten ysenseden 3 günde geliyor para
peki payooner hesabı açtık diyelim ve para gelmezse Ysense hesabına geri düşer mi?

Evet, para hesabınıza geri döner.

amazon çeki sakın almayın (önemli bilgi) » Post #13

Sat Nov 12, 2022 11:19 in Turkish

Konu amacından çıktığı için kilit.
Bir de biraz sakin olalım arkadaşlar. 3-5 kişiyiz şurada; birbirimizi kırıp dökmeden bilgi paylaşımı yapalım lütfen.

YOURSURVEYS PUAN CEZASI » Post #5

Thu Nov 10, 2022 06:03 in Turkish

noyan01 wrote: Yoursurveysten genelde anket çözmüyorum çünkü ücreti az oluyor ve panoda belirttiği süreden her zaman daha uzun sürüyor anket.

bu platforma 2 yıldır üyeyim, bu sürede yoursuveysten 18 ay falan cezalıydım. Biliyorsunuz anketi tamamladığınızda +1 puan veriyor, yanlış bir şey yaptığınızda -20 puan veriyor. 100'den 80'e düştüğünde anket geliyor ama 60'a düştüğünde gelmiyor. aldığınız + ya da - puan 90 gün kalıyor, 90 gün sonra sıfırlanıyor. Bende de bir hafta falan anket geliyor diğer 80 gün cezalıyım.

Ha gelse ne olur ücreti düşük çok çözmüyorum buradan ama kafama takıldı, neden sürekli ceza alıyorum. Mail attım ama aydınlatıcı bir cevap vermediler, kendimle ilgili hiç bir bilgiden şüphem yok yani çelişkili bilgi verdiğim ya da yalan söylediğim bir durum yok.

Kurallarını okuduğumda anket doldurma hızının da etkili olduğu yazıyor, dedim herhalde hızlı çözüyorum, önceki gün 90 centlik bir anket vardı, yavaş yavaş çözdüm acele etmeden, bir gün sonra baktım -20 ceza yine.

siz de sorun yaşıyor musunuz yoursurveyste? Ya da bu problemi yaşayıp çözüme ulaştıran var mı?

Eklemeyi unuttum diğer anket yönlendiricilerinin hiç birinde böyle bir problem yaşamıyorum.

Anket profil bilgilerinizi kontrol edin. Muhtemelen daha önce verdiğiniz bir profil bilgisine aykırı cevap yazıyor olabilirsiniz.

TÜRK KULLANICILAR İÇİN ÖDEME SİSTEMİ TALEBİ » Post #9

Tue Nov 01, 2022 02:52 in Turkish

clix_38 wrote:
moneymakingways wrote:
pancugol wrote: Bunlar bir kaç sene önce paypaldan sonra clixsense Bitcoin vermeye başlamıştı.Biraz kazanmıştım localbitcoin sitesinden de alıcılarla yazızıp whatsappdan parasını havale ile alıyorduk.Yahudiler ileriyi düşünüp bizden alıyorlardı.Bende diyordum bu adamların kar ı ne ki bizden topluyorlar.Şu an dünya Bitcoini kullanıyor.En büyük pişmanlığım satmaktı.2017 deki bozdurduğum mailler duruyor.Baktıkça kahroluyorum=))) En büyük pişmanlığım clixsense den kazandığım Bitcoinleri satmak oldu=))

Clixsense hiçbir zaman doğrudan kripto para ile ödeme yapmadı. O zamanki site yönetimi site sahibinin bulunduğu eyalet/ülke sebebiyle bunu getiremeyeceklerini bildirmişti. Anlaşılan kripto için aynı yasal zorunluluklar bu yönetimle de devam ediyor.

bende hatırlamıyorum direk btc verdidigini paypaldan sonra payza geldi o kapandı payooner döndü hafızam yanıltmıyorsa beni :geek:

Muhtemelen Tango'dan bahsediyor. Tango aracılığıyla BTC alabiliyorduk.

TÜRK KULLANICILAR İÇİN ÖDEME SİSTEMİ TALEBİ » Post #7

Mon Oct 31, 2022 13:15 in Turkish

pancugol wrote: Bunlar bir kaç sene önce paypaldan sonra clixsense Bitcoin vermeye başlamıştı.Biraz kazanmıştım localbitcoin sitesinden de alıcılarla yazızıp whatsappdan parasını havale ile alıyorduk.Yahudiler ileriyi düşünüp bizden alıyorlardı.Bende diyordum bu adamların kar ı ne ki bizden topluyorlar.Şu an dünya Bitcoini kullanıyor.En büyük pişmanlığım satmaktı.2017 deki bozdurduğum mailler duruyor.Baktıkça kahroluyorum=))) En büyük pişmanlığım clixsense den kazandığım Bitcoinleri satmak oldu=))

Clixsense hiçbir zaman doğrudan kripto para ile ödeme yapmadı. O zamanki site yönetimi site sahibinin bulunduğu eyalet/ülke sebebiyle bunu getiremeyeceklerini bildirmişti. Anlaşılan kripto için aynı yasal zorunluluklar bu yönetimle de devam ediyor.

ANKET- Payoneer alt çekim miktarı 20$ olsun mu? » Post #5

Sun Jul 17, 2022 01:26 in Turkish

anemongolf wrote: güzel gidiyor anket. :thumbup:

@moneymakingways hocam başlığı sabitleme şansımız var ise sabitleyelim lütfen düzenleme yapılana kadar oylama devam etsin derim. ;)

Sabitledim.

Payoneer çekim miktarına 20$ seçeneği de eklensin » Post #11

Tue Jul 05, 2022 10:27 in Turkish

anemongolf wrote: Admin konu başlığını görmedi mi? Hiç cevap yok.

Halbuki bu konu bizim için çok önemli. :!:

Arkadaşlar;
Daha önce de teklif edildi ve kabul edilmedi.
Payoneer limiti bildiğiniz üzere banka çekim minimum limitine göre ayarlı.

5 GÜN ÖNCE ÇEKİM TALEBİ VERDİM AMA ÖDEME YAPILMADI » Post #8

Fri Jun 17, 2022 00:12 in Turkish

planer wrote: Merhaba, madem usta oldunuz benim sorunumu da bir öneri getirin bari.:)
82 $ param birikti, defalarca çekim talebi yaptım para hep ysense'e geri döndü.
Senin de belirttiğin gibi payoneerden mesaj geldi, prodege hesabım bağlandı ve payoneer de çalıştığım firmalar kısmında prodege yi görebiliyorum.
Çekim talep ettiğimde ysence den eposta geliyor, ancak para payoonere aktarılmıyor. yaklaşık 10-12 gün sonra tekrar ysence dönüyor.
Neyi eksik yapıyorum bulamadım. Her iki hesap epostaları da aynı.
Payoneerde mi sorun var acaba.?

Hem payoneer hem de Ysense ile iletişime geçtiniz mi?

Anket paylaşımları » Post #2449

Sat Jun 11, 2022 02:14 in Turkish

fireandblood1001 wrote:
RecepOzkan wrote:
Tdgngns1905 wrote: Mevcut bakiye 51.52 bonuslarla 51 .75 haaa gayret ittire ittire gidiyorum

limiti doldurup paranizi cekme islemini gerceklestirince sureci basindan sonuna buraya yazabilir misiniz? bir cok arkadas konuya yabanci ben de dahil.

Merhabalar
Ysense hesabında para çekimi Türkiye için Payoneer kullanıyor. Payoneer bir sanal banka ve güvenlidir. O yüzden ilk yapacağınız şey aslında bir Payoneer hesabı açmanız olacaktır.
Hesabı açıp doğrulamaları yaptıktan sonra ki duruma göre onaylanma süresi 2-3 iş günü sürebilmektedir.

Hesabı açtınız varsayıyorum. Ysense anasayfada Available Balance (Kalan Bakiye) yanında olan cashout butonuna tıklıyoruz. Para çekme alternatif yöntemleri içeren bir sayfa açılacaktır. Burada Payoneer’i tıklıyoruz. Ysense’de de Payoneer için en alt çekme limiti $52 görmekteyiz.

Insufficient Balance kısmında $52 seçip yanında bulunan
GET REWARDED butonuna basıyoruz.
Eğer Ysense hesabınıza daha önceden telefon doğrulaması yapmadıysanız burada sizden telefon doğrulaması isteyecektir. Telefon numaranızı yazıp doğrulamayı yapıyorsunuz.
Daha önceden doğrulama yapmış iseniz çekim talebiniz alındı 2-3 iş günü içinde tamamlanacaktır gibisinden bir ekran gelecek ve buraya kadar tamam.

Ysense’ye kayıtlı mail adresinizi kontrol ediniz. Oraya otomatik bir yapmış olduğunuz çekim talebi ile ilgili bir mail gelecektir. 2-3 iş günü dediyse de çekme talebinden 72 saat sonra bir Payoneer hesap bağlama linki içeren bir mail gelecektir.

Linki tıklıyoruz ve karşımıza Payoneer sitesi açılacaktır. Burada bize yeni kayıt yapma veya mevcut hesapla devam et seçeceği çıkacaktır. Biz hesabımızı daha önceden açtığımız için en üstte bulunan mevcut hesapla devam et diyen küçük uyarı yazısını tıklıyoruz giriş yapıyoruz. Giriş yap dediğimizde Payoneer hesabımıza Ysense para kaynağı eklemiş olacağız.
Prodege isimli kaynak eklendiği iletisini göreceğiz.
Artık geriye 2-3 iş günü beklemek kalıyor ve $2 masraflar olarak alınacaktır.

Paranız Payoneer hesabına düştüğünde bildirim almak için Payoneer uygulamasını indirmenizi tavsiye ederim. Aynı zamanda para düştüğünde Ysense de otomatik bir ödeme aldınız maili atacaktır.

Bir Payoneer hesabına birden fazla Ysense hesapları ekleyebilirsiniz. Mailler aynı olmak zorunda değil. Size gelen hesap bağlama linkini başkasıyla paylaşmayın. Şimdilik aklıma gelenler bunlar.

Payoneer hesabınıza bankanızı ekleyiniz YouTube dan da destek alabilirsiniz. Dilediğiniz zaman paranızı Payoneer’den çekme talebi yapabilirsiniz cüzi bir kesinti ile bankanıza gönderecektir. Bu işlem de kimi zaman birkaç iş günü sürebilmektedir.

Okuduğunuz için teşekkürler (:

Açıklayıcı olmuş, elinize sağlık, ilgili konunun ilk mesajına ekledim;
https://forum.ysense.com/255204/%C3%96DEME_ZAMAN_VE_Y%C3%96NTEMLER%C4%B0_YSENSE

herkes buraya yazabilir mi? » Post #12

Thu Jun 09, 2022 12:40 in Turkish

Yukarıda da yazıldığı gibi yaptığınız veya yapamadığınız tüm anketler, teklifler üçüncü parti sitelerden gelir. Ysense sadece aracıdır; yaşadığınız sorunların neredeyse tamamı bu sitelerden kaynaklanıyor. Bu siteler Ysense'e para ödemezse Ysense de size ödemez. Diğer GPT siteleri de aynı veya benzer anket - teklif sağlayıcılarını kullanıyor.

herkes buraya yazabilir mi? » Post #11

Thu Jun 09, 2022 12:35 in Turkish

RecepOzkan wrote:
banusir wrote: Sürekli atıyor valla ben artık anket yapmayı bıraktım offer yapıyorum sadece o da tek tük geliyor offerlerde baska yok zaten
Tepkimizi dile getirelim. Moderatore mesaj atalim. Ben atiyorum. Nafile ama yine de umut

Ya güzel kardeşim; ben de sizin gibi bir kullanıcıyım. Sürekli atan veya gelmeyen anketler konusunda ne yapabilirim?
Yaşadığınız ülkeden dolayı az ve düşük ücretli anketlere razı olacaksınız veya yapmayacaksınız. Profilinizle uyumlu şekilde anket sorularını cevaplayacaksınız, buna rağmen ücret ödenmiyorsa ekran görüntüsüyle birlikte (tamamladığına dair) ticket atacaksınız. İlgilenirlerse dönerler ilgilenmezlerse soğuk su içer devam edersiniz.

Benim bu site veya sistemden bir çıkarım yok. Senelerdir gönüllü olarak Türkçe alt forumun moderatörlüğünü yapıyorum yani forumun tertip ve düzenini sağlamaya çalışıyorum o kadar. Bana acaip misyonlar yüklemeyin lütfen.

Farklı Ysense hesabına payoner hesabı » Post #6

Fri Jun 03, 2022 12:16 in Turkish

msholding06 wrote: Farklı bir ysense hesabına mevcut ysensedeki kayıtlı payoner hesabımı bağlayabilirmiyim bilgisi olan varmıdır

Ysense e-postası ile payoneer e-postası farklı olabilir.

BURDA KENDİ KENDİMİZİ YEMİYELİM ÇÖZÜM YOK BURDA » Post #5

Tue May 10, 2022 23:11 in Turkish

Sakir26 wrote: BÜTÜN ARKADAŞLARA KOLAY GELSİN DİYORUM BURDAN NE YAZARSAN YAZ DEĞİŞEN HİÇ BİR ŞEY OLAMAZ ANKETLERİ YAPARSAN Kİ SİSTEMİN MÜSAADE EDİP SENİ YÜZDE DOKSANSEKİZDE ATMADIĞI VEYA EVERY SURVEY NOT WİNNER VEYA TECNİCAL PROBLEM FİLAN DEMEZSE PARANIZI ALIRSINIZ PARA VERİYORLAR AMA MELETTİRİYORLAR

BUNDAN SONRA YAZMIYORUM MODERATÖR ARKADAŞTA RAHAT EDEBİLİR

ONUNDA YAPABİLECEĞİ HİÇ BİR ŞEY YOKMUŞ

YSENSİN ADAMI DEĞİLMİŞ AMA HER ŞEYİ İLETİYORMUŞ İYİ GÜZELDE YSENSE SENİ BEDAVA ÇALIŞTIRIYOR DEMEKKİ

NEYSE SANADA KOLAY GELSİN SENİN HERHANGİ BİR ŞEYE MERHEM OLMA GİBİ BİR DURUMUN YOK BARİ MİLLETE ENGEL OLMA İSTEDİĞİ GİBİ YAZIŞSIN

Daha önce de defalarca yazdığım gibi benim bu site veya sistemden (kendi kazandığım haricinde) herhangi bir çıkarım yok.
Herkes forum kuralları dahilinde başkalarını da rahatsız etmeden istediği gibi yazışabilir. Bu konuda özellikle diğer moderatör arkadaşlara göre oldukça hoşgörülü olduğumu düşünüyorum. 12 senedir bu işlerin içinde olan biri olarak size tavsiyem alabildiğinizi alın, alamadıklarınıza çok takılmayın, tek site veya sisteme bağımlı kalmayın, bol bol okuyun / araştırın ve en önemlisi zaman / para hesabınızı iyi yapın çünkü sahip olduğumuz en ve tek kıymetli şey aslında zamandır.

moneymakingways sen ysensin adamımısın » Post #7

Tue May 10, 2022 12:57 in Turkish

Sakir26 wrote: işine gelmeyen konuları kapatacağına ücretlerin artırılması konusunda elinden iş gelir mi madem bu adamlara çalışıyon bizede faydan olsun öyle gizliden konu kapatıp gitme güncel konulara değin insanlara cevap ver sinsi sinsi bir şeyler yazıp gitme

Çok da gizli kapayamamışım. Yakalandık.

Ysense'in adamı değilim güzel kardeşim.
Ücretlerin arttırılması Ysense ile alakalı değil bulunduğunuz bölge/ülkeyle alakalı bir durum.

Çözüm gerektiren konular tarafımdan yönetime iletiliyor, merak etmeyin. Ama çözülmeyecek sorunlar veya yaşadığınız yer için benim yapabileceğim bir şey yok.

Forumu bilgi paylaşımı yeri olarak kullanmaya devam edin.
Konu kilit.

BANA DOKUNMAYAN YILAN BİN YAŞASIN KAFASI » Post #3

Tue May 10, 2022 12:48 in Turkish

elifay wrote: Arkadaşlar bu konuda herkes birlik olmalı ,birlik olmazsak hiçbir şey elde edemeyiz.Biliyorum korkuyorsunuz ama korkmayın , çözmeyin anket ve bekleyin elbet yükselecek anket fiyatları .

Grev nedir bilmiyor musunuz yoksa ? anket çözüyorsunuz ücretini vermiyor, oyunda istenilen levele geliyorsunuz ücretini vermiyor.30 dolarlık Mafia city oyunu oynuyorum şimdi %100 ödemeyecek biliyorum

2-3 kişiye normal seviye de anket gönderiyorlar , onlarda çözmese 'anket paylaşim 'alanı yok olur gider. Hep aynı 2-3 kişi dikkatli incelerseniz anlarsınız.Bana dokunmayan yılan bin yaşasın kafasından çıkın artık

www.trustpilot.com a herkes şikayetini yazsın mecbur düzeltecekler

Kimse korkmuyor da, bence biraz siz de nefes alın.
Her mesajınız tarafımdan okunuyor. Forumu bilgi paylaşımı yeri olarak kullanmaya devam edin. Benim ve daha da önemlisi Ysense yönetiminin de sınırları var. Forumu amacına uygun olarak kullanmaya devam edelim.

Şahsen sorununuz varsa siteyi kullanmayın. Şikayet de edin ama ödeme yapan site forumunu başkalarını şikayet etmeye teşvik edesiniz diye de size kullandırmam; o kadar uzun boylu değil.

Konu kilit.
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are PST - Server Time: Sep 21, 2023 04:21:20 PST