Please wait...
HomeForumPosts by moneymakingways

Jump to
ySense Customer Care CornerySense Knowledge CenterMembers LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by moneymakingways

ANKET- Payoneer alt çekim miktarı 20$ olsun mu? » Post #5

Sun Jul 17, 2022 01:26 in Turkish

anemongolf wrote: güzel gidiyor anket. :thumbup:

@moneymakingways hocam başlığı sabitleme şansımız var ise sabitleyelim lütfen düzenleme yapılana kadar oylama devam etsin derim. ;)

Sabitledim.

Payoneer çekim miktarına 20$ seçeneği de eklensin » Post #11

Tue Jul 05, 2022 10:27 in Turkish

anemongolf wrote: Admin konu başlığını görmedi mi? Hiç cevap yok.

Halbuki bu konu bizim için çok önemli. :!:

Arkadaşlar;
Daha önce de teklif edildi ve kabul edilmedi.
Payoneer limiti bildiğiniz üzere banka çekim minimum limitine göre ayarlı.

5 GÜN ÖNCE ÇEKİM TALEBİ VERDİM AMA ÖDEME YAPILMADI » Post #8

Fri Jun 17, 2022 00:12 in Turkish

planer wrote: Merhaba, madem usta oldunuz benim sorunumu da bir öneri getirin bari.:)
82 $ param birikti, defalarca çekim talebi yaptım para hep ysense'e geri döndü.
Senin de belirttiğin gibi payoneerden mesaj geldi, prodege hesabım bağlandı ve payoneer de çalıştığım firmalar kısmında prodege yi görebiliyorum.
Çekim talep ettiğimde ysence den eposta geliyor, ancak para payoonere aktarılmıyor. yaklaşık 10-12 gün sonra tekrar ysence dönüyor.
Neyi eksik yapıyorum bulamadım. Her iki hesap epostaları da aynı.
Payoneerde mi sorun var acaba.?

Hem payoneer hem de Ysense ile iletişime geçtiniz mi?

Anket paylaşımları » Post #2449

Sat Jun 11, 2022 02:14 in Turkish

fireandblood1001 wrote:
RecepOzkan wrote:
Tdgngns1905 wrote: Mevcut bakiye 51.52 bonuslarla 51 .75 haaa gayret ittire ittire gidiyorum

limiti doldurup paranizi cekme islemini gerceklestirince sureci basindan sonuna buraya yazabilir misiniz? bir cok arkadas konuya yabanci ben de dahil.

Merhabalar
Ysense hesabında para çekimi Türkiye için Payoneer kullanıyor. Payoneer bir sanal banka ve güvenlidir. O yüzden ilk yapacağınız şey aslında bir Payoneer hesabı açmanız olacaktır.
Hesabı açıp doğrulamaları yaptıktan sonra ki duruma göre onaylanma süresi 2-3 iş günü sürebilmektedir.

Hesabı açtınız varsayıyorum. Ysense anasayfada Available Balance (Kalan Bakiye) yanında olan cashout butonuna tıklıyoruz. Para çekme alternatif yöntemleri içeren bir sayfa açılacaktır. Burada Payoneer’i tıklıyoruz. Ysense’de de Payoneer için en alt çekme limiti $52 görmekteyiz.

Insufficient Balance kısmında $52 seçip yanında bulunan
GET REWARDED butonuna basıyoruz.
Eğer Ysense hesabınıza daha önceden telefon doğrulaması yapmadıysanız burada sizden telefon doğrulaması isteyecektir. Telefon numaranızı yazıp doğrulamayı yapıyorsunuz.
Daha önceden doğrulama yapmış iseniz çekim talebiniz alındı 2-3 iş günü içinde tamamlanacaktır gibisinden bir ekran gelecek ve buraya kadar tamam.

Ysense’ye kayıtlı mail adresinizi kontrol ediniz. Oraya otomatik bir yapmış olduğunuz çekim talebi ile ilgili bir mail gelecektir. 2-3 iş günü dediyse de çekme talebinden 72 saat sonra bir Payoneer hesap bağlama linki içeren bir mail gelecektir.

Linki tıklıyoruz ve karşımıza Payoneer sitesi açılacaktır. Burada bize yeni kayıt yapma veya mevcut hesapla devam et seçeceği çıkacaktır. Biz hesabımızı daha önceden açtığımız için en üstte bulunan mevcut hesapla devam et diyen küçük uyarı yazısını tıklıyoruz giriş yapıyoruz. Giriş yap dediğimizde Payoneer hesabımıza Ysense para kaynağı eklemiş olacağız.
Prodege isimli kaynak eklendiği iletisini göreceğiz.
Artık geriye 2-3 iş günü beklemek kalıyor ve $2 masraflar olarak alınacaktır.

Paranız Payoneer hesabına düştüğünde bildirim almak için Payoneer uygulamasını indirmenizi tavsiye ederim. Aynı zamanda para düştüğünde Ysense de otomatik bir ödeme aldınız maili atacaktır.

Bir Payoneer hesabına birden fazla Ysense hesapları ekleyebilirsiniz. Mailler aynı olmak zorunda değil. Size gelen hesap bağlama linkini başkasıyla paylaşmayın. Şimdilik aklıma gelenler bunlar.

Payoneer hesabınıza bankanızı ekleyiniz YouTube dan da destek alabilirsiniz. Dilediğiniz zaman paranızı Payoneer’den çekme talebi yapabilirsiniz cüzi bir kesinti ile bankanıza gönderecektir. Bu işlem de kimi zaman birkaç iş günü sürebilmektedir.

Okuduğunuz için teşekkürler (:

Açıklayıcı olmuş, elinize sağlık, ilgili konunun ilk mesajına ekledim;
https://forum.ysense.com/255204/%C3%96DEME_ZAMAN_VE_Y%C3%96NTEMLER%C4%B0_YSENSE

herkes buraya yazabilir mi? » Post #12

Thu Jun 09, 2022 12:40 in Turkish

Yukarıda da yazıldığı gibi yaptığınız veya yapamadığınız tüm anketler, teklifler üçüncü parti sitelerden gelir. Ysense sadece aracıdır; yaşadığınız sorunların neredeyse tamamı bu sitelerden kaynaklanıyor. Bu siteler Ysense'e para ödemezse Ysense de size ödemez. Diğer GPT siteleri de aynı veya benzer anket - teklif sağlayıcılarını kullanıyor.

herkes buraya yazabilir mi? » Post #11

Thu Jun 09, 2022 12:35 in Turkish

RecepOzkan wrote:
banusir wrote: Sürekli atıyor valla ben artık anket yapmayı bıraktım offer yapıyorum sadece o da tek tük geliyor offerlerde baska yok zaten
Tepkimizi dile getirelim. Moderatore mesaj atalim. Ben atiyorum. Nafile ama yine de umut

Ya güzel kardeşim; ben de sizin gibi bir kullanıcıyım. Sürekli atan veya gelmeyen anketler konusunda ne yapabilirim?
Yaşadığınız ülkeden dolayı az ve düşük ücretli anketlere razı olacaksınız veya yapmayacaksınız. Profilinizle uyumlu şekilde anket sorularını cevaplayacaksınız, buna rağmen ücret ödenmiyorsa ekran görüntüsüyle birlikte (tamamladığına dair) ticket atacaksınız. İlgilenirlerse dönerler ilgilenmezlerse soğuk su içer devam edersiniz.

Benim bu site veya sistemden bir çıkarım yok. Senelerdir gönüllü olarak Türkçe alt forumun moderatörlüğünü yapıyorum yani forumun tertip ve düzenini sağlamaya çalışıyorum o kadar. Bana acaip misyonlar yüklemeyin lütfen.

Farklı Ysense hesabına payoner hesabı » Post #6

Fri Jun 03, 2022 12:16 in Turkish

msholding06 wrote: Farklı bir ysense hesabına mevcut ysensedeki kayıtlı payoner hesabımı bağlayabilirmiyim bilgisi olan varmıdır

Ysense e-postası ile payoneer e-postası farklı olabilir.

BURDA KENDİ KENDİMİZİ YEMİYELİM ÇÖZÜM YOK BURDA » Post #5

Tue May 10, 2022 23:11 in Turkish

Sakir26 wrote: BÜTÜN ARKADAŞLARA KOLAY GELSİN DİYORUM BURDAN NE YAZARSAN YAZ DEĞİŞEN HİÇ BİR ŞEY OLAMAZ ANKETLERİ YAPARSAN Kİ SİSTEMİN MÜSAADE EDİP SENİ YÜZDE DOKSANSEKİZDE ATMADIĞI VEYA EVERY SURVEY NOT WİNNER VEYA TECNİCAL PROBLEM FİLAN DEMEZSE PARANIZI ALIRSINIZ PARA VERİYORLAR AMA MELETTİRİYORLAR

BUNDAN SONRA YAZMIYORUM MODERATÖR ARKADAŞTA RAHAT EDEBİLİR

ONUNDA YAPABİLECEĞİ HİÇ BİR ŞEY YOKMUŞ

YSENSİN ADAMI DEĞİLMİŞ AMA HER ŞEYİ İLETİYORMUŞ İYİ GÜZELDE YSENSE SENİ BEDAVA ÇALIŞTIRIYOR DEMEKKİ

NEYSE SANADA KOLAY GELSİN SENİN HERHANGİ BİR ŞEYE MERHEM OLMA GİBİ BİR DURUMUN YOK BARİ MİLLETE ENGEL OLMA İSTEDİĞİ GİBİ YAZIŞSIN

Daha önce de defalarca yazdığım gibi benim bu site veya sistemden (kendi kazandığım haricinde) herhangi bir çıkarım yok.
Herkes forum kuralları dahilinde başkalarını da rahatsız etmeden istediği gibi yazışabilir. Bu konuda özellikle diğer moderatör arkadaşlara göre oldukça hoşgörülü olduğumu düşünüyorum. 12 senedir bu işlerin içinde olan biri olarak size tavsiyem alabildiğinizi alın, alamadıklarınıza çok takılmayın, tek site veya sisteme bağımlı kalmayın, bol bol okuyun / araştırın ve en önemlisi zaman / para hesabınızı iyi yapın çünkü sahip olduğumuz en ve tek kıymetli şey aslında zamandır.

moneymakingways sen ysensin adamımısın » Post #7

Tue May 10, 2022 12:57 in Turkish

Sakir26 wrote: işine gelmeyen konuları kapatacağına ücretlerin artırılması konusunda elinden iş gelir mi madem bu adamlara çalışıyon bizede faydan olsun öyle gizliden konu kapatıp gitme güncel konulara değin insanlara cevap ver sinsi sinsi bir şeyler yazıp gitme

Çok da gizli kapayamamışım. Yakalandık.

Ysense'in adamı değilim güzel kardeşim.
Ücretlerin arttırılması Ysense ile alakalı değil bulunduğunuz bölge/ülkeyle alakalı bir durum.

Çözüm gerektiren konular tarafımdan yönetime iletiliyor, merak etmeyin. Ama çözülmeyecek sorunlar veya yaşadığınız yer için benim yapabileceğim bir şey yok.

Forumu bilgi paylaşımı yeri olarak kullanmaya devam edin.
Konu kilit.

BANA DOKUNMAYAN YILAN BİN YAŞASIN KAFASI » Post #3

Tue May 10, 2022 12:48 in Turkish

elifay wrote: Arkadaşlar bu konuda herkes birlik olmalı ,birlik olmazsak hiçbir şey elde edemeyiz.Biliyorum korkuyorsunuz ama korkmayın , çözmeyin anket ve bekleyin elbet yükselecek anket fiyatları .

Grev nedir bilmiyor musunuz yoksa ? anket çözüyorsunuz ücretini vermiyor, oyunda istenilen levele geliyorsunuz ücretini vermiyor.30 dolarlık Mafia city oyunu oynuyorum şimdi %100 ödemeyecek biliyorum

2-3 kişiye normal seviye de anket gönderiyorlar , onlarda çözmese 'anket paylaşim 'alanı yok olur gider. Hep aynı 2-3 kişi dikkatli incelerseniz anlarsınız.Bana dokunmayan yılan bin yaşasın kafasından çıkın artık

www.trustpilot.com a herkes şikayetini yazsın mecbur düzeltecekler

Kimse korkmuyor da, bence biraz siz de nefes alın.
Her mesajınız tarafımdan okunuyor. Forumu bilgi paylaşımı yeri olarak kullanmaya devam edin. Benim ve daha da önemlisi Ysense yönetiminin de sınırları var. Forumu amacına uygun olarak kullanmaya devam edelim.

Şahsen sorununuz varsa siteyi kullanmayın. Şikayet de edin ama ödeme yapan site forumunu başkalarını şikayet etmeye teşvik edesiniz diye de size kullandırmam; o kadar uzun boylu değil.

Konu kilit.

İYİ PARA VEREN ANKET SİTESİ VARSA BANA YAZABİLİR M » Post #3

Mon May 09, 2022 23:01 in Turkish

Burası yeri değil maalesef. Ysense ile alakalı paylaşımlara devam edin lütfen.

YSENSE KİMLİK İSTİYOR » Post #2

Thu Apr 28, 2022 00:03 in Turkish

sems-i wrote: Lütfen kimliğinizin resminin net olduğundan ve Ülke/Eyalet, Adınız, Doğum Tarihiniz ve Son Kullanma Tarihinizi gösterdiğinden emin olun. Böyle bir mail geldi ,bilgisi olan var mı ?

Destek ekibiyle iletişime geçtiğinizde istiyormuş (ticket). Konunun ilk mesajında böyle yazıyor ya da ben öyle anladım.
https://forum.ysense.com/264751/Persona_Verification_in_Tickets

. » Post #5

Wed Jan 19, 2022 21:48 in Turkish

CeyTURK wrote: İki kez payonerden geri geldi oysa her zaman düzenli payonerden ödeme alıyordum hiç birşey değişmedi ne yapabiliriz bilen varmı

Sorun olduğu onaylandı. Bekleyeceğiz mecbur. Haber gelirse paylaşırım buradan.

Payonere param geçmiyor tekrar geliyor » Post #4

Tue Jan 18, 2022 11:26 in Turkish

Genel bir sorun sanırım; benim de geri döndü. Tekrar dönerse bir soruştururuz. Bazen 1-2 gün sıkıntılar olabiliyor.

payoneer cashoutda yok » Post #2

Thu Mar 04, 2021 05:08 in Turkish

Bilgisi olan yok.
Sordum; cevap gelirse paylaşacağım.

İnceliyorlarmış; biraz bekleyelim bakalım.

amazon gift kaç güne geliyor » Post #4

Thu Feb 25, 2021 01:44 in Turkish

ataberkaloglu wrote: Hocam kullanıcı adımı ismi insta ile baslayan sosyal medya platformunda aratıp bana ulasabilirsiniz, çekim için yardımcı olabilirim.

Buraya yazarsanız herkes bilgilenmiş olur.

moneymakingways yardim edermisiniz » Post #5

Sun Jan 24, 2021 12:06 in Turkish

nisagul wrote: Sayın yönetici bir de bu kadar milletin mağduriyeti için skrile giden paralar ödenmiyor bir de skrill hesaplarımızı kapattılar, payoneere paralar aktarılmıyor son olarakta öneri olarak bitcoine geçilmesini önerirsenz seviniriz. Neo bitcoine geçmiş oradan sorunsuz ödememiz anında hesaba geçiyor.

Arkadaşlar;
Skrill'in ödeme konusunda sıkıntı çıkaracağı günler öncesinden belliydi. Ben de dahil birçok kişi çok daha önceden hesaplarımızdaki paraları çıkarıp Skrill defterini kapattık. Bunun bilgisini de forumda paylaştık. Beklemeyi tercih eden diğer arkadaşlar umarım mağdur olmazsınız. Artık tek muhattapınız Skrill'dir.

Payoneer konusunda gerekli raporlamayı yaptım, yine umarım sorununuz çözülür.

Defalarca yazdım, tekrar yazıyorum; Bitcoin'i şimdilik unutun arkadaşlar. Ysense sitesi ABD tabanlı olduğu için kripto konusunda yasalara takılıyorlar. Neobux veya diğer sitelerle karşılaştırmayın. Ayrıca Paypal da dahil olmak üzere birçok ödeme yöntemi var. Bunlarından faydalanamamız sitenin değil bizim ayıbımızdır.

Siz yine önerin, yazın, ticket atın vs. Ama olmayacak işler için her ne kadar gönlüm istese de ben uğraşmam şahsen.

moneymakingways yardim edermisiniz » Post #3

Sat Jan 23, 2021 12:22 in Turkish

owl_eyed wrote: moneymakingways Ysense destek 15 gune cevap yaziyor bir de alakasiz cevap. Ben 3 aydir payoneere para cekemedigimi daha once Clixsense zamaninda payoneerde problem olmadigini ayrintilariyla anlatiyorum. Bana 15 gun sonra paranizi geri gonderdik. Var olan bir payoneer hesabiniz var mi diye cevap veriyor. E zaten ben hesabimda sorun olmadigini yazmisim oncesinde bu ne simdi. Simdi ben maile cevap yazdim 15 gun sonra mi donecekler bana.

Lutfen siz yardim edin, sorun eminim basit ama duzgun ilgilenilmiyor. Sorun basit: ben parami payoneere aktaramiyorum. Bana herkes gibi payoneer cekimimden sonra mail gelmiyor. Normalde clixsense zamaninda sorunsuzca cekebiliyordum.

Ben sorununuzu bizzat raporladım.
Bundan fazlası elimden gelmiyor maalesef.
Şahsıma herhangi bir dönüş yaparlarsa sizi bilgilendiririm.

Yeni başlayanlar için Task Rehberi » Post #225

Thu Jan 21, 2021 23:11 in Turkish

noyan01 wrote: Slm. Yeniyim buralarda. Benim menüde task diye bir sekme yok. O olay kalktı mı yoksa bende de görünmesi için bir şey mi yapmam gerekiyor?

Task olayı bitti. Görevleri Appen'in kendi sitesi üzerinden yapabilirsiniz.

Kafa karışıklığı olmaması için forumda açılmış görevler ve Skrill ile alakalı sabit konuları kapattım.

Herkese bol kazançlar.

çekemediğim para » Post #2

Sun Jan 17, 2021 04:55 in Turkish

mikana60 wrote: Merhaba,

Ben bu sitede ankete 2017 civarında başladım o zamandan bu zamana kadar 56 dolar biriken para var ancak bunu payoneerdan çekmeye çalıştığımda yetersiz bakiye dediğinden çekemiyorum.

Hesabımı kontrol ettiğimde available balance 11 dolar ve lifetime total 56 dolar, bana sadece 11 dolar çekmeye izin veriyor, daha önce bu siteden hiç para da çekmedim.

Bu parayı neden çekemiyorum, çekebilme şansım var mı bilen biri var mıdır ?

Resim yükleyemedim ancak account details bölümünde aşağıdaki gibi bir görünüm var.

Lifetime Total: $56.24

Pending Credits:$0.00

Available Balance:$11.20

Teşekkürler,

Herhalde bir dönem ara verdiniz, hesabı yeniden açtınız vs. O parayı çekme şansınız yok, 11 dolardan devam yani.
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are PST - Server Time: Oct 1, 2022 00:19:40 PST