Please wait...
HomeForumPosts by Hattusas

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by Hattusas

Geçen günler 5 dolarda kalırdım şimdi ise 2 dolar » Post #10

Thu Aug 29, 2019 02:04 in Turkish

Arkadaşlar ben de espri yaptım. Kaldı ki konu tamamen troll ya da troll gözüyle bakılmış. Ciddi ciddi yazacak halim yok ya :D

Bu arada üstteki arkadaş doğru söylüyor. 15-20’den fazla kazanılan zamanlar oluyor Task sayesinde. Şu an Task sistemi kıtlık döneminin nirvanasında olduğu için kazanamıyoruz kaldı ki önce level almamız lazım :D

Şu an ne dinliyorsunuz? » Post #183

Wed Aug 28, 2019 16:00 in Turkish

ÖDEME ZAMAN VE YÖNTEMLERİ-YSENSE » Post #1213

Wed Aug 28, 2019 15:03 in Turkish

sems-i wrote:
Hattusas wrote: Valerie, Payoneer'in ABD'ye göre Salı yani bugün içinde ekleneceğini umduklarını söylüyordu. Bugün de beklentiler gerçeği yansıtmaz tarzı bir yazı yazmış o posta.

Umarım bugün ya da yarın eklenmiş olur. Yoksa baya bekleyeceğiz gibi.

valerie nin de bir dediği bir dediğini tutmuyor ,kafasına göre tarih hafta veriyor .

Ben de o başlığa yazarak tepkimi koydum ortaya. Herkes yazmış. Kafasına göre tarih vermek ve bunca insanı beklentiye sokmak da nedir? Bu bir kez de olmuyor sürekli böyle.

Bizim modumuz buraya bilmiyoruz tarihi yazıyor, o nasıl biliyor yönetimin baş danışmanı mı? İnsanları sitede tutmak için uğraş verirken gerçekçiliğini kaybediyor ne yazık ki.

TASK GÜNCEL! » Post #2243

Wed Aug 28, 2019 14:32 in Turkish

demirbaslar wrote: hattusas ben edemiyorum biraz işler yoğun, sen ettiğin kadarıyla ne zaman eklenecek yazarmısın, şimdiden teşekkürler

Sanırım yanlış yere yazdınız ve Payoneer'i soruyorsunuz. Biz de tam tarih bilmiyoruz. Valerie genel forumda birtakım tarihler vermişti sonra bir şeyler deyip geçiştirdi. Artık tam olarak ne zaman gelir bilmiyoruz.

ANKETLER » Post #5339

Wed Aug 28, 2019 14:26 in Turkish

Cdagli wrote: Uygulama içinde briefler var keşke silmeseydiniz.

Ben maillerimi falan hiç kontrol etmiyor kim bilir neler kaçtı :D Şimdi siz böyle yazınca tüm maillerimi süzgeçten geçirmeye başlıyorum birazdan. Gereksiz kısmına da bakmıyordum onlara da bakayım.

payoneer ! » Post #21

Tue Aug 27, 2019 16:36 in Turkish

Aynen, sabah ben de görmüştüm. Tarih verip ben kendimce tarih verdim o umut ettiğim tarih tarzı saçma bir şey yazmış. Madem bilmiyorsun kafadan da atma emi. Sonra anahtar kelimem umut şu bu. Birisine de admin değilim vb vs. yazmış. Forum moderatörlerinin amacı söyleneni iletmek kafadan sallamak değil. E hayliyle olacak ki o postta herkes ona laf söylüyor. Sürekli duygularımızla oynanıyor umarım en kısa içinde gelir. Skrill için de Eylül’ün ilk haftası gibi bir şey demiş ama bu son dediklerinden sonra ne kadar güvenebilirim bilmiyorum.

Ayriyeten bir Hintli ummak demek bir ay içinde, bir yıl sonra gelebilir demek diye yazmış oraya çok hoşuma gitti.

Bu arada cidden bizim forum modumuz iyi. Evet kurallar gereği referans vb vs izin vermiyor başka sitelere ama arada alttan alıyor çoğu zaman. Bazı şeylerde esnek davranıyor. Diğer topic / post oranlarına göre en yüksek biz olmamıza rağmen bizde sadece 1 moderatör var ona rağmen gayet iyi. En dandirik kısma bile 2 moderatör vermişler.

Bu gidişle devam ederse ödeme alamayacağız gibi. F8’in asıl sahibi olan ve güzel kazandıran Appen’e başvurun bence. Ben şu an oraya yöneldim en azından kabul edilirseniz garanti işiniz olur orada. İşsizlik vb sıkıntısı yok. Seçtiğiniz işe sizi kabul ederlerse bitene kadar düzenli saat başı ödeme alıyorsunuz.

ANKETLER » Post #5310

Tue Aug 27, 2019 13:04 in Turkish

cagtayyeni2001x wrote: Yoursurveysden 1 dolara yakın survey tamamladım sayfanın sonunda error verdi param gitti :/

10 dakika - 30 dakika sonra tarayıcı geçmişinizden o sayfayı bulup tekrar tıklayın. (Error olmadan önceki linke) bazı anketlerde işe yarıyor olursa kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

ÖDEME ZAMAN VE YÖNTEMLERİ-YSENSE » Post #1210

Tue Aug 27, 2019 10:29 in Turkish

Valerie, Payoneer'in ABD'ye göre Salı yani bugün içinde ekleneceğini umduklarını söylüyordu. Bugün de beklentiler gerçeği yansıtmaz tarzı bir yazı yazmış o posta.

Umarım bugün ya da yarın eklenmiş olur. Yoksa baya bekleyeceğiz gibi.

ANKETLER » Post #5306

Tue Aug 27, 2019 10:21 in Turkish

Neden böyle oldu ya kaç gündür doğru düzgün ücrette anket yapan var mı? 0.17$'lik task de gelmese hiç düzgün para kazanamayacağız.

Appen » Post #70

Tue Aug 27, 2019 03:43 in Turkish

hey_denzo wrote: Merhaba,

Bana firmadan herhangi bir mail gelmedi. Sitelerini inceledim fakat başvurmak için birden fazla link var. Tam olarak nereden başvurmamız gerekiyor?

Herkes kendi ücretini ya da taskini konuşuyor. Yardım edecek insan yok sanırım burada. Her telden bir ses.

Appen » Post #66

Mon Aug 26, 2019 13:25 in Turkish

Ben de başvuru yapmak istiyorum ve çaplı bir araştırma yaptım azıcık diyelim. Malum ySense'den şu an hiç mutlu değilim ve zamanımı boşa harcamak istemiyorum günde 5 saat bile çalışabilirim, rahatım. Burası o 5 saati çalıp beni lüzumsuzca daha da yaşlandırıyor.

İngilizce ile sıkı bir geçmişim oldu ama öyle konuşma anlamında "fluently" değilim. B2 düzeyinde bir İngilizcem vardır. Başvuru yapmakta çok tereddütlüyüm bu yüzden.

Ayrıca, CV falan istiyor sanırım anlamadım ve translator vb. olan kişileri daha çabuk kabul ediyor sisteme sanırsam özel bir işaret kısmı koyulmuş.

Kabul edildikten sonra çeşitli işler sunuluyormuş ve seçiyormuşsunuz sistemden ama önce size seçtiğiniz iş doğrultusunda çok uzunca - 50 sayfa kadar - İngilizce bir doküman veriliyormuş sanırım bunu okuyun, çalışın, sınava hazırlanın misali. Sonra sınavı geçerseniz sisteme alıp size haftalık şu kadar saat çalışmalısın tarzından iş ayarlıyorlar galiba. Bir yerde proje bitti 7 ay kadar çalıştım falan yazıyordu. Sanırım bu yaptığınız işlerin de belli bir süresi var sonra işsiz kalıyorsunuz.

"çalışma süresi / fiyat" olarak çok avantajlı geldi bana amma velakin çok karışık da geldi. Kafamda soru işaretleri uçuşuyor. Ben bu siteye kabul edilsem karmaşasından kafayı sıyırabilirim. Yok sosyal medya alanında yok şu alanda bir de onların alt iş başlıkları var sanırsam. Güzel bir rehber yok mu ki okuyalım? Aşırı düşünceliyim.

Bu arada nereden başvuru yapacağımı da anlamadım. Raters, Language Jobs vb. var sitede. Part - time iş isteyenler ve dille pek alakası olmayanlar "Raters" olana başvuruyor galiba.

TASK GÜNCEL! » Post #2239

Mon Aug 26, 2019 11:02 in Turkish

Arkadaşlar hiçbir şey olmaz bence ya ücreti yüksek ama çok yaptırmıyor ayriyeten level etkilemiyor ne yazık ki... Sadece different job kısmını etkiliyor test sayısı vb. artmıyor. Ben 2 gün önce yaptım 10 tane hiçbir şey olmadı. Bu taski ilk doğruluk oranlı atmışlardı ama artık öyle atmaktan vazgeçtiler sanırsam. Kolay bir task ve level oranını etkilemesini doğru bulmadılar diye düşünüyorum. Yapacaksanız sadece different job kısmınız bir sayı artar o kadar.

Max 10 tane yaptırıyor sonra iş yok diyor zaten :D Bence anketlerden kıtlık çekiyoruz diye genel bir isyan var o yüzden. Genel forumları hep okuyorum herkes muzdarip ve kıtlıkta. Fransa’dan Hindistan’a kimse anket çözemiyor ve para kazanamıyormuş. Ondan mütevellit oldu bunlar bence.

Bu arada kafadan sallamadan yapın. Ben tek tek doğru yapmaya çalışıyorum. Aksi takdirde ne olur ben de bilmiyorum. :D

ANKETLER » Post #5298

Mon Aug 26, 2019 08:57 in Turkish

Yeter ama Surveys kısmında anket görünüyor sürekli girip bişiler sorup atıyor.

Yaş kaynaklı diyedir dedim yaşımı farklı yazdığım da oldu yine almadı.

Kaç gündür yine anketsiz kaldım. Çözdüğümde de 3-5 dolar kazandırtıyor ama böyle de olmaz. Çözemeyeceğimiz günleri bize bildirsinler bari en azından o günler girmeyiz.

Task hesabı da level almayacak gibi. Appen'e başvuru yollayacağım ben de kabul olursa olur artık. Başka para kaynağım kalmadı.

Geçen günler 5 dolarda kalırdım şimdi ise 2 dolar » Post #6

Mon Aug 26, 2019 08:52 in Turkish

programlarcilar1 wrote: https://i.hizliresim.com/M11j57.jpg komisyonla beraber 1.50 dolar var şimdi birazdan 50 centlik gelir adım gibi eminim. Her şey ortada

Çok azmış kardeşim. Bence sen parayı bana atıp derhal hesabını kapat. Bu yolda ilerlemen zor olacak gibi. 5 dolar, 2 dolar vb. kesmez. En az 15-20 dolar kazanman lazım günde.

TASK GÜNCEL! » Post #2230

Sun Aug 25, 2019 12:26 in Turkish

Bir şey geldi ve geldiği gibi gitti. 2 saniyelik olay oldu resmen.

Büyük ihtimal yine ya level etkileyen bir şeydi ya da dev job taski geldi.

Bu ara nedense level etkileyen taskler çok gelecek gibime geliyor.

Cashout Yöntemleri » Post #5

Sat Aug 24, 2019 15:15 in Turkish

Skrill'e bulaşmayın bu arada. Komisyonlar uçar hele ki paranız az tamamen yok olur.

Tango veya VISA kartın tam oturmasını bekleyin siteye. Ben üstte limit olarak değil de en tercih edilesi yöntem olduğu için Payoneer yazmıştım. Hemen çekme derdiniz yoksa 52 yapın öyle çekin.

TASK GÜNCEL! » Post #2226

Sat Aug 24, 2019 14:11 in Turkish

Sirius_ wrote: Ben 36 tane yapabildim lvl için çok ehemmiyeti olmasada 6$ kazandırdı sağolsun :D Bir iki saat sonra tekrar geleceğinden adım gibi eminim, bekleyemiyicem

Task listesinde bende kalkmadı hala duruyor iş yok dese de :D F5 falan attım kaç kez...

Tekrar gelsin çok hoşuma gitti.

TASK GÜNCEL! » Post #2223

Sat Aug 24, 2019 13:52 in Turkish

tithis wrote: level etkilimiydi 3 tane yakaladım ama başarı yüzdeliği vermedi.sabah da gelmişti o başarı yüzdesi verdi hiç bsey anlamadım

Different job kısmını etkiliyor başarı yüzdesi olmayan taskler. Test sayısını da etkiliyor sanırsam zaten tam bilmiyorum ama acc oranınız yüksek ise test sayınız önemli level almanız için. 100 test çözmek kolay değil...

TASK GÜNCEL! » Post #2220

Sat Aug 24, 2019 13:41 in Turkish

1424668 Categorize Damage In These Images Of Car Parts

0.17$'lik şahane ve çok kolay bir task idi. Level etkiliyordu. 10 tane çözdüm.

Cashout Yöntemleri » Post #2

Sat Aug 24, 2019 11:48 in Turkish

jengar02 wrote: Herkese Merhaba,

Aranızda yeniyim. Yaklaşık 13.5 dolar kazandım ve cashout yapmak istiyorum fakat sadece paypal ve amazon card gözüküyor. Çoğunuzun payoneer gibi yöntemler kullandığını gördüm fakat benim listemde yok. Bu parayı nasıl değerlendirebilirim? Paypal ülkemizden çekildi fakat vpn gibi bir yöntemle kullanmak mümkün bildiğim kadarıyla. Bu şekilde paypal üzerinden IBAN'ıma aktarma yapabilir miyim?

Teşekkürler şimdiden.

PayPal ile hiçbir şekilde Türkiye’de işlem yapamazsınız. Payoneer ödeme yöntemi bu Salı günü ekleniyor bizde de Salı - Çarşamba günlerinden birinde eklenmiş olacak. O zaman rahatlıkla ödeme alabilirsiniz. Skrill veya Tango Kart istiyorsanız biraz daha beklemeniz gerekebilir.
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are PST - Server Time: Dec 7, 2021 23:43:15 PST