Please wait...
HomeForumPosts by OnlineOgretmen

Jump to
ySense Customer Care CornerySense Knowledge CenterMembers LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by OnlineOgretmen

Level etkili task nerden nasıl anlıyoruz? » Post #2

Tue Nov 13, 2018 14:40 in Turkish

recep116 wrote: Level etkili task nerden nasıl anlıyoruz?

Yardımcı olur musunuz?
task > dashboard > job history
önünde - olanlar etkilemiyor.

alt üye toplamak nasıl sizce ? » Post #5

Tue Nov 13, 2018 14:36 in Turkish

Aktif Refinizin olması tartışmasız kazançlı bir iş.

ANKET PAYLAŞIMLARI » Post #2110

Mon Nov 12, 2018 13:57 in Turkish

Şaka gibi bir haftadır gelen bütün anketler atıyor. Hiç anket çözemedim. İyice can sıkıcı bir hal almaya başladı. :x

Payoneer hk. » Post #102

Sat Nov 10, 2018 12:29 in Turkish

Salı günü payoneerden talep ettiğim para perşembe sabah hesabıma geçti. Çok kolay ve hızlı oldu.

Payoneer hk. » Post #101

Tue Nov 06, 2018 14:04 in Turkish

Screenshot 2018 11 07 00 49 54 - Hızlı Resim

Geçenhafta perşembe günü ClixSense' den talep ettiğim para payoneer hesabıma geçti. Şimdi de banka hesabına istedim. Bakalım ne kadar sürede gelecek.

RainForest (RF) Score Level » Post #99

Fri Nov 02, 2018 08:40 in Turkish

umran1986 wrote: ben yeni sayılırım çogunlukla anket dolduruyorum ama bu task olayını bir türlü çözemedim şimdide rf yi merak ettim ne oldugunu anlamadım

Taskları googledan araştırıp yapabilirsin. Tamamladığın her task için ödeme alıyorsun. RF geçmişte buradan üye alımı yapıyordu. Hatam varsa düzeltilsin ama onda da online kalıyorsun ve sana gönderilen işleri yapıyorsun. Ama orasının çok kazandırdığı kesin.

ANKET PAYLAŞIMLARI » Post #1965

Fri Nov 02, 2018 08:33 in Turkish

akinfurkan wrote: Ya yeter ama yeter. Wannads "Bir anket doldurun" bugün 3-4 kez anket doldurtup sonrasında anket bulunamadı dedi. Anketin biri nutella ile alakalıydı diğeride aşağıdakilerden hangisini ne kadar sıklıkla yapıyorsunuz bara gitme, restorana gitme vb. Sizde de m böyle oldu?
Ne kadar sıklıkla anketi 1 senedir öyle o yüzden çıkınca direkt şutluyorum

Tango Card / Visa Prepaid Card » Post #57

Fri Nov 02, 2018 05:35 in Turkish

fadimehaltas wrote: merhabalar 1 haftayı geçti tangodan ödeme bekliyorum acaba ne zaman yatar?

Tango o kadar uzun süre bekletmez bence. Adres veya ad soyad yazarken sadece İngilizce karakterler kullandınız mı?

TANGO CARD / VISA PREPAID CARD KABUL EDEN SİTELER » Post #46

Wed Oct 31, 2018 13:27 in Turkish

MrKonstantinos wrote: Tango Kart'ı fiziki olarak nasıl talep edebiliriz? Talep edeceğimiz kart misal yine tek kullanımlık vs mi olacak yoksa ön ödemeli kart gibi mi bir sistem mevcut? Kart talep etmiş,kullanan bir arkadaş yeşillendirebilirse sevinirim.

Kart talep etmedim. Ancak belirli bir ücret kesiyorlar kart için. Tahmince 3 dolardı. Ve fiziki kartın sanal karttan hiç bir farkı yok. Sadece burada yazılan ve ödeme kabul eden yerlerden alışveriş yapabilirsin. Tek kullanımlıktır bitince atarsın. Alacağın şeye önceden dokunabilmen haricinde bir faydası yok maalesef

ÖDEME ZAMAN VE YÖNTEMLERİ-YSENSE » Post #1049

Mon Oct 29, 2018 13:48 in Turkish

Dün payoneere başvurdum. Ama basvurmadan önce bankamdaki hesabıma hesap adı tanımladım. Çünkü payoneer kayıt işlemi bitmeden önce hesap adınız ve payoneere yazdığınız adınızın bire bir uyuşması gerekiyor, diye uyarıyor. Ve genellikle hesaplarımızın adında - çizgisi var. Bu işlemi yapmadan kayıt yaparsanız muhtemelen sizden kimliğinizin arkalı önlü fotoğrafını isteyeceklerdir. Bu da paranızı çekme sürecini uzatacaktır. Ayrıca onay için çok beklemek zorunda kalacaksınız.

ÖDEME ZAMAN VE YÖNTEMLERİ-YSENSE » Post #1048

Sun Oct 28, 2018 03:33 in Turkish

aburakhaltas wrote: Tango sanal karta çekim yapacağım ama içinde kalan yani 25 dolar attım 23 kullandım 2 kaldı bu orda kalıp bir sonraki cekimim baska kartami yükleniyor yoksa üstünemi yükleniyor?
Cok anlamamakla beraber; her sanal kart tek kullanımlıktır. Çektiğin paranın hepsini harcamalısın. Kalan bakiyen bir sonraki sanal kartına yüklenmez.

TANGO CARD / VISA PREPAID CARD KABUL EDEN SİTELER » Post #41

Sat Oct 27, 2018 11:12 in Turkish

Mb3342 wrote:
OnlineOgretmen wrote: Tango kartımızın bakiyesine bakabiliyor muyuz?
Veya Clixten çektiğimiz para kur farkından eksilip azaliyor mu?

Bakiyeye bakabilirsiniz, bunun için giriş yapabileceğiniz siteyi e-mailinize gönderiyorlar. Clixsense'ten çekerken parada eksilip azalma olmuyor. Sadece Tango Card kurda farklı bir borsayı referans alabilir. Siz 5,60 üzerinden hesaplarken onlar 5,55 olan borsayı tercih edebilirler. Bu durumu parayı Türk Lirası'na çevirirken görürsünüz, hesapladığınızdan kuruş bazında farklı çıkabilir. Ekstra kesinti yok. Sadece online kart yerine adresinize fiziksel olarak kartı göndermelerini isterseniz $3.00 gönderme ücreti alıyorlar.

Teşekkürler

TANGO CARD / VISA PREPAID CARD KABUL EDEN SİTELER » Post #38

Fri Oct 26, 2018 16:13 in Turkish

Tango kartımızın bakiyesine bakabiliyor muyuz?
Veya Clixten çektiğimiz para kur farkından eksilip azaliyor mu?

TASK GÜNCEL! » Post #679

Thu Jun 21, 2018 23:04 in Turkish

Help Us Find Linkedin/Glassdoor/Owler Websites - A
Arkadaşlarbu taskı hatasız yapmama rağmen hep your accuracy to low diyor. Telefondan yapmamın bir etkisi var mı ?
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are PST - Server Time: Nov 27, 2022 01:41:18 PST