Please wait...
HomeForumPosts by gharbadd

Jump to
ySense Customer Care CornerySense Knowledge CenterMembers LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by gharbadd

ANKETLER » Post #4551

Thu Jul 18, 2019 10:13 in Turkish

peynir anketi sonuna kadar tüm bilgileri aldı ve attı. ne güzel iş valla. hem işi yaptır tamamen sonrasında da at. ticket atınca da hep aynı klişe laf ile karşılaşıyoruz. anket firmaları da bunu bildiğinden iyice bu işe alıştılar. verecekleri de 0.48 cent.

ANKETLER » Post #4411

Thu Jul 11, 2019 00:41 in Turkish

yine cint ve yine saçmalık. 20 dakika uzun bir bankacılık ile ilgili anket yaptırdı ve sonunda kota full diye attı. tüm bilgileri alsınlar ve anketin parasının üstüne yatsınlar. buna bir önlem almaları gerekiyor artık.

ANKETLER » Post #3019

Fri Apr 19, 2019 03:57 in Turkish

aynı anketi ben de tamamladım ve screenshot aldım. ilk sayfada tamamladınız deyip teşekkür etmesi sonradan da yeni sayfaya yönlendirip paranın üstüne yatmaları artık çok saçma gelmeye başladı. anketi tamamlıyoruz, sonrasında teşekkür ediyor ve tamamladınız diyor ama bir anda clixsense sayfasına redirect etmiyor.
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are PST - Server Time: Dec 7, 2023 22:54:15 PST