Please wait...
HomeForumInternationalTurkishANKET SORUNLARI ! ( Opinion & Polfish
Topic Rating:

Jump to
ySense Customer Care CornerySense Knowledge CenterMembers LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
ANKET SORUNLARI ! ( Opinion & Polfish

Post Reply

#1 by furkansoyler » Tue Nov 29, 2022 22:06

Merhaba arkadaşlar ,

yaklaşık 1 yıldır ySense kullanıyorum . İkinci 52 dolarımı çekmeme çok az kaldı .

Yanlız yeni sorunlarla karşılaştım . Bunlar ;

Opinion World anketi geliyor . Ankete tıklar tıklamaz beni anketten atıyor . Yaklaşık 20 gündür bu sorun bende var . Ankete katılmak için tıklamamla atılmam bir oluyor .

Polfish anketleri ise tıkladığım zaman önce soru soruyor . Örnek ;

10 dan sonra 11 gelir 11 den sonraki sayı nedir ?

12 cevabını işaretliyorum ve beni anketten atıyor . Anket sayfası hata veriyor . Bu sorun ise bende yaklaşık 2 aydır var .

Bir bilginiz var ise yardımınıza ihtiyacım var .
furkansoyler
Posts4
Member Since7 Oct 2021
Last Visit6 Jan 2023
Likes Given0
Likes Received0

#2 by RecepOzkan » Tue Nov 29, 2022 22:44

Opinion World 0,58 ile ilgili admine attığım mesajda Opinion World'ün şirket olarak el değiştiği ve kademeli olarak kapatıldığı bildirildi. ayrıca şirket olumsuzluk yaşayan üyeler için düzeltme yapmıyormuş.

polfish sorunu ise herkesin karşılaştığı bir sorun. bende de var aynı sorun
RecepOzkan
Posts113
Member Since19 Apr 2022
Last Visit1 Dec 2022
Likes Given0
Likes Received38/24

#3 by selindarel02 » Wed Nov 30, 2022 03:03

bende fıstık için mail attım banada aynı cevabı yazdılar belliki klasiğe bağladılar bana word geliyor ama wordden yaptığım anketi fıstıktan 3 katı ücrete yapıyor insanlar bu çok can sıkıcı umarım site eski güzel günlerine döner
selindarel02
Posts44
Member Since5 Nov 2019
Last VisitToday
Likes Given4
Likes Received17/14

#4 by nusibet » Thu Dec 01, 2022 03:03

Bu sitede prensip olarak tamamlanan bütün anketlerin ekran görüntüsünü almak lazım. Bu sabah CPX'in 5 ve 17 centlik iki anketini bitirdim. İkisinde de anketi puanladığımız yeşil tamamlandı ekranı geldi ama ödül verilmedi :(
Ekran görüntüsü almadığım için muhtemelen güme gidecek...
nusibet
Posts69
Member Since5 Jun 2014
Last VisitToday
Likes Given13
Likes Received10/9
Return to 'Turkish' Forum     Return to the forums index
All times displayed are PST - Server Time: Feb 8, 2023 21:07:39 PST