Please wait...
HomeForumInternationalTurkishherkes buraya yazabilir mi?
Topic Rating:

Jump to
ySense Customer Care CornerySense Knowledge CenterMembers LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
herkes buraya yazabilir mi?

Locked

#1 by RecepOzkan » Wed Jun 08, 2022 05:14

dogru duzgun anket gelmeyisinden, geldiginde ise sizi disari atmasindan artik biktik. gelen anketler ise cok dusuk ucretli. artik bir seyler yapmaliyiz ama ne ?
RecepOzkan
Posts56
Member Since19 Apr 2022
Last Visit19 Sep 2022
Likes Given0
Likes Received23/15

#2 by Sakir26 » Wed Jun 08, 2022 06:02

vallahi bilmiyorum
Sakir26
Posts208
Member Since27 Dec 2021
Last Visit24 Sep 2022
Likes Given57
Likes Received77/59

#3 by anemongolf » Wed Jun 08, 2022 06:11

hiç bir şey yapamazsınız hocam. boşuna kafanızı yormayın.

profilinizi iyi ayarlayın, sık sık kontrol edin özellikle sabahları açılışı iyi yapın gün içi performansını etkiliyor. öğleden sonra siteye ilk defa girilmişse performans daha düşük oluyor ve ilk düşen anketler geç geliyor. gelse de kota dolu olduğundan atıyor.

geleni yapın. atanların peşine ticket olarak düşün buna rağmen ödenmezse yapacak bir şey yok.

kaçan bizden değildir. prensip bu olmalı. ;)
anemongolf
Posts415
Member Since14 Jan 2021
Last VisitYesterday
Likes Given462
Likes Received235/173

#4 by RecepOzkan » Wed Jun 08, 2022 06:17

anemongolf wrote: hiç bir şey yapamazsınız hocam. boşuna kafanızı yormayın.

profilinizi iyi ayarlayın, sık sık kontrol edin özellikle sabahları açılışı iyi yapın gün içi performansını etkiliyor. öğleden sonra siteye ilk defa girilmişse performans daha düşük oluyor ve ilk düşen anketler geç geliyor. gelse de kota dolu olduğundan atıyor.

geleni yapın. atanların peşine ticket olarak düşün buna rağmen ödenmezse yapacak bir şey yok.

kandirilmis gibi hissediyorum. 52 usd doldurmaya calisiyorum. eger yapabilirsem kacacagim. aslinda kacmak istemiyorum ama emegimin calindigini dusunuyorum. bir de yok yere kalite puanim dusuruldu. aylarca ugrasip siteyi cozdum, tam para kazanacagim derken sitenin ayak oyunlariyla karsi karsiya kaldim.
RecepOzkan
Posts56
Member Since19 Apr 2022
Last Visit19 Sep 2022
Likes Given0
Likes Received23/15

#5 by RecepOzkan » Wed Jun 08, 2022 06:19

anemongolf wrote: hiç bir şey yapamazsınız hocam. boşuna kafanızı yormayın.

profili ayarlama konusunda gorusunuz nedir. profili sonradan degistirebiliyor muyuz ?
RecepOzkan
Posts56
Member Since19 Apr 2022
Last Visit19 Sep 2022
Likes Given0
Likes Received23/15

#6 by anemongolf » Wed Jun 08, 2022 07:28

RecepOzkan wrote:

profili ayarlama konusunda gorusunuz nedir. profili sonradan degistirebiliyor muyuz ?

ana sayfada Your Survey Profile yazan yeri kontrol edin. o ara sıra açılıp profilinizi güncellemeye olanak veriyor. hatta bir sıra tamamlanınca 0.02$ verip kıyak geçiyor.

anemongolf
Posts415
Member Since14 Jan 2021
Last VisitYesterday
Likes Given462
Likes Received235/173

#7 by anemongolf » Wed Jun 08, 2022 07:34

RecepOzkan wrote:
kandirilmis gibi hissediyorum. 52 usd doldurmaya calisiyorum. eger yapabilirsem kacacagim. aslinda kacmak istemiyorum ama emegimin calindigini dusunuyorum. bir de yok yere kalite puanim dusuruldu. aylarca ugrasip siteyi cozdum, tam para kazanacagim derken sitenin ayak oyunlariyla karsi karsiya kaldim.

değerli hocam biraz zalimce olacak ama sizin bırakıp gitmeniz geride kalan üyelere yarar.

ne dedik kaçan giden bizden değildir prensibi. bu prensip hem anketler için hem de gitmeyi düşünen üyeler için.

giderseniz bize gelen anket performansı artar. yani mantiken size kal diyemem. ;)

ama kazanmanızı ve mutlu olmanızı da gerçekten isterim. :thumbup: :$

para konusu olunca sabır ve tahammül gösteren kazanan olacak. yoksa site bize eliyle kazançları vermeyecek. bunu biliyorsunuz zaten.
anemongolf
Posts415
Member Since14 Jan 2021
Last VisitYesterday
Likes Given462
Likes Received235/173

#8 by Sakir26 » Wed Jun 08, 2022 08:13

zaten bu siteler çok kazandırmak üzerine kurulu değil, onlarda kendi bütçelerini ayarlıyor ve siz ödemeye yaklaştığızı düşündüğünüz anda anket gelmemeye başlıyor yani üyelerinin belirli zamanda kazancakları parayı sınırlıyorlar öyle sınırsız para kazanmak yok yani bunu ysense yapıyor, bunun yanında anketlerin kotaları var, sonra anketlere harcadığınız vaktide inceliyorlar, her site sizi emailiniz vasıtası ile izliyor ve kontrol ediyorlar site dediğim bu sağlayıcılar

ysense nin aslında çok büyük bir fonksiyonu yok anket gönderip göndermeme konusunda sadece kazancağınız parayı sınırlıyor bütçe durumuna göre ysensin yaptığı iş bir tür taşeronluk bizim gördüğümüz anketler routerlardan alıyor yani ne kadar çok router(sampclio, opinion, peanuts cint vs ) a abone olursa ordaki anketlerden gelme olasılığı oluyor ysensin abone olmadığ router dan anket gelmiyor bunun yanında birde offerlar bunları sağlayan firmalar var offerlarda gördüğümüz yani bizim ysensin offerlar sayfasında gördümüz sayfanın aynısını tüm anket sitelerinde aynen görebilirsiniz sadece değişiklik fiyatlarında bizim ysense burda da cimri az veriyoru diğer sitelere göre bu sıralar zaten anket pek sık değil sanırım piyasa durgun.... verirse alcan
Sakir26
Posts208
Member Since27 Dec 2021
Last Visit24 Sep 2022
Likes Given57
Likes Received77/59

#9 by banusir » Thu Jun 09, 2022 06:03

Sürekli atıyor valla ben artık anket yapmayı bıraktım offer yapıyorum sadece o da tek tük geliyor offerlerde baska yok zaten
banusir
Posts64
Member Since15 Nov 2021
Last VisitYesterday
Likes Given15
Likes Received21/17

#10 by RecepOzkan » Thu Jun 09, 2022 10:02

banusir wrote: Sürekli atıyor valla ben artık anket yapmayı bıraktım offer yapıyorum sadece o da tek tük geliyor offerlerde baska yok zaten
Tepkimizi dile getirelim. Moderatore mesaj atalim. Ben atiyorum. Nafile ama yine de umut
RecepOzkan
Posts56
Member Since19 Apr 2022
Last Visit19 Sep 2022
Likes Given0
Likes Received23/15

#11 by moneymakingways » Thu Jun 09, 2022 12:35

RecepOzkan wrote:
banusir wrote: Sürekli atıyor valla ben artık anket yapmayı bıraktım offer yapıyorum sadece o da tek tük geliyor offerlerde baska yok zaten
Tepkimizi dile getirelim. Moderatore mesaj atalim. Ben atiyorum. Nafile ama yine de umut

Ya güzel kardeşim; ben de sizin gibi bir kullanıcıyım. Sürekli atan veya gelmeyen anketler konusunda ne yapabilirim?
Yaşadığınız ülkeden dolayı az ve düşük ücretli anketlere razı olacaksınız veya yapmayacaksınız. Profilinizle uyumlu şekilde anket sorularını cevaplayacaksınız, buna rağmen ücret ödenmiyorsa ekran görüntüsüyle birlikte (tamamladığına dair) ticket atacaksınız. İlgilenirlerse dönerler ilgilenmezlerse soğuk su içer devam edersiniz.

Benim bu site veya sistemden bir çıkarım yok. Senelerdir gönüllü olarak Türkçe alt forumun moderatörlüğünü yapıyorum yani forumun tertip ve düzenini sağlamaya çalışıyorum o kadar. Bana acaip misyonlar yüklemeyin lütfen.
moneymakingways
Posts2,122
Member Since20 Sep 2010
Last VisitYesterday
Likes Given259
Likes Received1,308/700

#12 by moneymakingways » Thu Jun 09, 2022 12:40

Yukarıda da yazıldığı gibi yaptığınız veya yapamadığınız tüm anketler, teklifler üçüncü parti sitelerden gelir. Ysense sadece aracıdır; yaşadığınız sorunların neredeyse tamamı bu sitelerden kaynaklanıyor. Bu siteler Ysense'e para ödemezse Ysense de size ödemez. Diğer GPT siteleri de aynı veya benzer anket - teklif sağlayıcılarını kullanıyor.
moneymakingways
Posts2,122
Member Since20 Sep 2010
Last VisitYesterday
Likes Given259
Likes Received1,308/700

#13 by RecepOzkan » Thu Jun 09, 2022 22:33

moneymakingways wrote:
RecepOzkan wrote:

Ya güzel kardeşim; ben de sizin gibi bir kullanıcıyım. Sürekli atan veya gelmeyen anketler konusunda ne yapabilirim?
Yaşadığınız ülkeden dolayı az ve düşük ücretli anketlere razı olacaksınız veya yapmayacaksınız. Profilinizle uyumlu şekilde anket sorularını cevaplayacaksınız, buna rağmen ücret ödenmiyorsa ekran görüntüsüyle birlikte (tamamladığına dair) ticket atacaksınız. İlgilenirlerse dönerler ilgilenmezlerse soğuk su içer devam edersiniz.

Benim bu site veya sistemden bir çıkarım yok. Senelerdir gönüllü olarak Türkçe alt forumun moderatörlüğünü yapıyorum yani forumun tertip ve düzenini sağlamaya çalışıyorum o kadar. Bana acaip misyonlar yüklemeyin lütfen.

Tesekkur ederim moderator kardes. guzel aciklamissiniz. eyvallah
RecepOzkan
Posts56
Member Since19 Apr 2022
Last Visit19 Sep 2022
Likes Given0
Likes Received23/15
Return to 'Turkish' Forum     Return to the forums index
All times displayed are PST - Server Time: Sep 26, 2022 02:11:28 PST