Please wait...
HomeForumInternationalPolishBrak ankiet
Topic Rating:

Jump to
ySense Customer Care CornerySense Knowledge CenterMembers LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Brak ankiet

Locked

#1 by ryteleska » Wed Mar 09, 2022 06:48

Od paru dni nie mam ankiet czy to normalne?
Wcześniej czytałam o problemach z peanut labs i że przez nie można mieć zablokowane konto, czy to może mieć coś z tym wspólnego? :?:
ryteleska
Posts3
Member Since28 Feb 2022
Last Visit9 Mar 2022
Likes Given0
Likes Received1/1

#2 by ySenseTeam » Wed Mar 09, 2022 06:53

ryteleska wrote: Od paru dni nie mam ankiet czy to normalne?
Wcześniej czytałam o problemach z peanut labs i że przez nie można mieć zablokowane konto, czy to może mieć coś z tym wspólnego? :?:

Witaj Ryteleska, Dziękujemy za Twoje zapytanie dotyczące ankiet! Przykro nam z powodu Twoich frustrujących doświadczeń. Przekażemy Twoją opinię zespołowi.
Aby wyjaśnić, ankiety są dostarczane przez zewnętrznych i niezależnych dostawców ankiet. Jeśli nie widzisz obecnie ankiet kwalifikujących się do Twojego konta, oznacza to, że w tej chwili nie ma dostępnych ankiet dla Ciebie lub Twojej lokalizacji geograficznej. Proces selekcji lub kwalifikowalności ankiety jest ustalany przez dostawcę ankiety, który oferuje daną ankietę i jest niezależny od ySense. Prosimy o częste sprawdzanie strony swojego konta w poszukiwaniu nowych ankiet, gdy staną się one dla Ciebie dostępne. Mamy nadzieję, że spodobają Ci się wszystkie inne dostępne aktywności, które oferuje ySense.
Mamy kilka pomocnych wskazówek, które pomogą Ci zobaczyć więcej ankiet. Pamiętaj, aby regularnie odpowiadać na pytania w Twoim Profilu Ankietowym na stronie Ankiety. Pytania w Twoim Profilu Ankietowym zobaczysz mniej więcej w połowie strony: https://ysense.com/surveys Odpowiadaj na pytania w profilu, aby uzyskać więcej dopasowań ankiet.
Możesz również znaleźć kilka pomocnych artykułów na temat ankiet na naszej stronie pomocy technicznej tutaj: https://help.ysense.com/hc/en-us/categories/360001966412-Surveys
Doceniamy Twoją cierpliwość i wyrozumiałość w tej sprawie. Dziękujemy!
ySenseTeam
Posts646
Member Since1 Nov 2021
Last VisitYesterday
Likes Given182
Likes Received127/77

#3 by marcinmarcin183 » Wed Mar 09, 2022 10:05

ySenseTeam wrote:

Witaj Ryteleska, Dziękujemy za Twoje zapytanie dotyczące ankiet! Przykro nam z powodu Twoich frustrujących doświadczeń. Przekażemy Twoją opinię zespołowi.
Aby wyjaśnić, ankiety są dostarczane przez zewnętrznych i niezależnych dostawców ankiet. Jeśli nie widzisz obecnie ankiet kwalifikujących się do Twojego konta, oznacza to, że w tej chwili nie ma dostępnych ankiet dla Ciebie lub Twojej lokalizacji geograficznej. Proces selekcji lub kwalifikowalności ankiety jest ustalany przez dostawcę ankiety, który oferuje daną ankietę i jest niezależny od ySense. Prosimy o częste sprawdzanie strony swojego konta w poszukiwaniu nowych ankiet, gdy staną się one dla Ciebie dostępne. Mamy nadzieję, że spodobają Ci się wszystkie inne dostępne aktywności, które oferuje ySense.
Mamy kilka pomocnych wskazówek, które pomogą Ci zobaczyć więcej ankiet. Pamiętaj, aby regularnie odpowiadać na pytania w Twoim Profilu Ankietowym na stronie Ankiety. Pytania w Twoim Profilu Ankietowym zobaczysz mniej więcej w połowie strony: https://ysense.com/surveys Odpowiadaj na pytania w profilu, aby uzyskać więcej dopasowań ankiet.
Możesz również znaleźć kilka pomocnych artykułów na temat ankiet na naszej stronie pomocy technicznej tutaj: https://help.ysense.com/hc/en-us/categories/360001966412-Surveys

Szkoda że tak chętnie nie odpisujecie na temat tego że coraz więcej osób z Polski pisze o oszustwie które jest na Opinion World przez tydzień wypełnia się dziennik i miała być za to zapłata 11,75$ odbijacie piłeczkę że trzeba pisać do nich a oni mówią że mając konto na ySense to jest Wasza sprawa.
marcinmarcin183
Posts7
Member Since24 Feb 2019
Last Visit13 Dec 2022
Likes Given0
Likes Received3/3

#4 by bulas78 » Thu Mar 10, 2022 09:12

ySenseTeam wrote:

Ban za Nic Zróbcie coś z tym, bo Bany lecą za nic do ludzi. Dowalili mi Bana za nic, bo co System zgłupiał czy jak ? ySense ma teraz więcej błędów jak ankiet.
bulas78
Posts15
Member Since28 Oct 2017
Last Visit30 Jan 2023
Likes Given0
Likes Received5/4

#5 by solkan » Thu Mar 10, 2022 11:40

Jakoś problemu nie mam, ten komunikat o błedzie to tylko zły komunikat, że nie zakwalifikowałeś się do ankiety. Wczoraj zrobiłem 2 ankiety od nich, zaliczone i otrzymane wynagrodzenie. Dodatkowo 3 ankiety w tym tygodniu bezposrednio od nich.
solkan
Posts406
Member Since21 May 2011
Last VisitYesterday
Likes Given2
Likes Received73/57

#6 by bulas78 » Fri Mar 11, 2022 05:12

solkan wrote: Jakoś problemu nie mam, ten komunikat o błedzie to tylko zły komunikat, że nie zakwalifikowałeś się do ankiety. Wczoraj zrobiłem 2 ankiety od nich, zaliczone i otrzymane wynagrodzenie. Dodatkowo 3 ankiety w tym tygodniu bezposrednio od nich.

Odpisujesz do mnie ? Jeżeli tak to wiem, jakie są błędy jeżeli się nie zakwalifikuję, a jakie są błędy systemowe, które występują u większości na tym forum. Czyli bany i różne błędy podczas wykonywania badań albo na końcu badania co skutkuje niewypłaceniem wynagrodzenia. Po prostu system na tej stronie nie daje rady. Nie jestem tu pierwszy dzień, tylko kilka lat i był okres, że strona działała bardzo dobrze technicznie i zarobkowo. W tym momencie strona ma bardzo dużo błędów jeżeli chodzi o badania i marnie płaci. Mam nadzieje, że to okres przejściowy.
bulas78
Posts15
Member Since28 Oct 2017
Last Visit30 Jan 2023
Likes Given0
Likes Received5/4

#7 by solkan » Fri Mar 11, 2022 05:58

Ze swojej strony dodam że jeśli jest ankieta od Peanut Labs na głownej to wchodzić do Peanite Labs i tam ją odpalić, ySence obcina od 20 do 30% ceny.
solkan
Posts406
Member Since21 May 2011
Last VisitYesterday
Likes Given2
Likes Received73/57
Return to 'Polish' Forum     Return to the forums index
All times displayed are PST - Server Time: Feb 4, 2023 01:18:29 PST