Please wait...
HomeForumInternationalTurkishBİTİRDİĞİM OYUNLARDAN HİÇ PARA ALAMADIM .
Topic Rating:

Jump to
ySense Customer Care CornerySense Knowledge CenterMembers LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
BİTİRDİĞİM OYUNLARDAN HİÇ PARA ALAMADIM .

Post Reply

#1 by furkansoyler » Fri Nov 12, 2021 10:44

Arkadaşlar merhaba , yardımcı olursanız çok sevinirim.

Lords Mobile kaleyi 11 seviye yaptım ( Teklif Toro ) yanlız para alamadım . Ticket gönderdim hala tık yok .

Rise Of Kingdoms kaleyi 18 seviye yaptım . Hatta şuan 19 olacak . Yine para hesaba yatmadı . Bu siteyi hiç anlamıyorum . Nereye bakmam lazım , ne yapmam lazım ?

Size zahmet lütfen bana yardımcı olur musunuz ?
furkansoyler
Posts3
Member Since7 Oct 2021
Last Visit13 Jan 2022
Likes Given0
Likes Received0

#2 by ySenseTeam » Fri Nov 12, 2021 10:50

Merhaba, Sitedeki oyunlarla ilgili bir sorun yaşadığınızı duyduğumuza üzüldük. Bid Toro'ya gönderdiğiniz bilete yanıt verdiniz mi? Bid Toro'dan yardım almadıysanız, lütfen yardım masamıza bir bilet gönderin, böylece ekibimiz inceleyebilir. Neler olduğunu görebilmemiz için Bid Toro'dan aldığınız e-postanın ekran görüntüsünü eklemeniz önemlidir. Bilet göndermek için link: https://help.ysense.com/hc/en-us/requests/new İyi günler dileriz!
ySenseTeam
Posts73
Member Since1 Nov 2021
Last VisitToday
Likes Given37
Likes Received48/19

#3 by selindarel02 » Fri Nov 12, 2021 12:01

mail at oyunun ekran görüntüsüyle
selindarel02
Posts29
Member Since5 Nov 2019
Last VisitToday
Likes Given4
Likes Received11/10

#4 by Haticeberil » Sat Nov 27, 2021 03:00

ySenseTeam wrote: Merhaba, Sitedeki oyunlarla ilgili bir sorun yaşadığınızı duyduğumuza üzüldük. Bid Toro'ya gönderdiğiniz bilete yanıt verdiniz mi? Bid Toro'dan yardım almadıysanız, lütfen yardım masamıza bir bilet gönderin, böylece ekibimiz inceleyebilir. Neler olduğunu görebilmemiz için Bid Toro'dan aldığınız e-postanın ekran görüntüsünü eklemeniz önemlidir. Bilet göndermek için link: https://help.ysense.com/hc/en-us/requests/new İyi günler dileriz!
Ben booards king bitirdim ekranlarimi attim 1ay oldu hala odeme yok ben indirdigimde 12 level isteniyordu suan degismis hala ekran goruntulerim mevcut oyunda yuklu ama ysense teklifi tamamladiginizi onaylayamiyoruz dedi ayt bekle 7 gun dedi 11ekimde yuklenmis oyun tam
Haticeberil
Posts147
Member Since4 Mar 2019
Last Visit22 Jan 2022
Likes Given3
Likes Received61/42

#5 by killmyself525 » Sun Nov 28, 2021 00:03

Offer toroyu önermiyorum yaptığım 5 offerın 4ünü çöpe atıyor şansa keyfi yerindeyse kabul ediyor değmez
killmyself525
Posts102
Member Since30 Oct 2021
Last VisitToday
Likes Given30
Likes Received26/25
Return to 'Turkish' Forum     Return to the forums index
All times displayed are PST - Server Time: Jan 24, 2022 21:55:08 PST