Please wait...
HomeForumInternationalPolishDeaktywowane konto.
Topic Rating:

Jump to
ySense Customer Care CornerySense Knowledge CenterMembers LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Deaktywowane konto.

Locked

#1 by mydistanthorizon » Sat Apr 10, 2021 05:34

Nie wiem już, co się dzieje na tej stronie. Przed chwilą moje konto zostało deaktywowane. Nie mam pojęcia dlaczego. Chciałem się przelogować, zalogować na innej przeglądarce, wpisałem nie to hasło i nagle konto deaktywowane. Miał ktoś podobną sytuację? Bez żadnego wyjaśnienia, bez ostrzeżenia. Nie wiem za co, straciłem konto i niewypłacone pieniądze. Tak postępuje ysense?
mydistanthorizon
Posts251
Member Since7 Oct 2019
Last Visit23 Jun 2022
Likes Given10
Likes Received76/62

#2 by horkos » Sun Apr 11, 2021 00:40

skoro piszesz - to się jednak zalogowałeś na konto...
horkos
Posts845
Member Since4 Sep 2016
Last VisitToday
Likes Given199
Likes Received178/126

#3 by mydistanthorizon » Mon Apr 12, 2021 00:06

Nie wiem, co o tym sądzić. Na jednej przeglądarce przy próbie zalogowania się, pojawia się z komunikat, że moje konto jest deaktywowane, na innej przeglądarce, na której się nie wylogowałem, jest aktywne. Jakaś przedziwna sytuacja. Mam nadzieję, że support jakoś mi to objaśni. Przed chwilą udało mi się wypełnić ankietę na Peanut Labs, ale po raz drugi, (w sumie już ponad 2$), żadne wynagrodzenie nie zostało doliczone do salda ySense, mimo, że w transakcjach PL, widnieje "credited". Do tej pory się to nie zdarzało i ni w ząb, nie rozumiem, co jest grane. Tak, jakby YS nie uznawało wypełnionych przeze mnie ankiet...
Dodatkowo zleciłem wypłatę, która została potwierdzona mailem, wiec totalnie nie jarzę, co się dzieje.
Last edited by mydistanthorizon » Mon Apr 12, 2021 00:21 » edited 4 times in total
mydistanthorizon
Posts251
Member Since7 Oct 2019
Last Visit23 Jun 2022
Likes Given10
Likes Received76/62

#4 by mydistanthorizon » Mon Apr 12, 2021 03:20

Konto przywrócone :D , chociaż, póki co, nie dostałem żadnej odpowiedzi, co było przyczyną wyłączenia. Support jednak działa szybko. :thumbup:
mydistanthorizon
Posts251
Member Since7 Oct 2019
Last Visit23 Jun 2022
Likes Given10
Likes Received76/62
Return to 'Polish' Forum     Return to the forums index
All times displayed are PST - Server Time: Jul 1, 2022 07:48:12 PST