Please wait...
HomeForumInternationalTurkishSilinen Aktif Kazandıran refernslarım
Topic Rating:

Jump to
ySense Customer Care CornerySense Knowledge CenterMembers LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Silinen Aktif Kazandıran refernslarım

Locked

#1 by mert01 » Fri Jan 01, 2021 14:46

Arkadaşlar yakın zamanda 1000 küsür referans yaptım ve bunlardan 100 e yakını aktif çalışıp kazandırıyordu bana özellikle bazı referanslar günlük 5 dolar üstü kazandırıyordu. Ama bir kaç gündür hiç bir kazanç olmayınca dikkatimi çekti baktığımda fazla kazandıran referanslarımın birkaçtanesinin benden alındığını gördüm sebebini bileniniz var mı acaba ?
mert01
Posts1
Member Since5 Aug 2015
Last Visit1 Jan 2021
Likes Given0
Likes Received0

#2 by gisil » Sat Jan 02, 2021 06:05

mert01 wrote: Arkadaşlar yakın zamanda 1000 küsür referans yaptım ve bunlardan 100 e yakını aktif çalışıp kazandırıyordu bana özellikle bazı referanslar günlük 5 dolar üstü kazandırıyordu. Ama bir kaç gündür hiç bir kazanç olmayınca dikkatimi çekti baktığımda fazla kazandıran referanslarımın birkaçtanesinin benden alındığını gördüm sebebini bileniniz var mı acaba ?

ben de yaşamıştım daha önce. iyi para kazandıran bir refim vardı. brian'a söyledim öyle biri yok dedi. ekran görüntüsü attım yapabileceğim bir şey yok dedi, salağa yattı. sonuç alamadım.
gisil
Posts718
Member Since3 Jul 2019
Last Visit5 Jan 2022
Likes Given306
Likes Received563/357

#3 by okutanbahadir07 » Sat Jan 02, 2021 13:20

Referans işi para veriyor mu yeni yılda ben kalktı diye biliyordum
okutanbahadir07
Posts16
Member Since17 Nov 2020
Last Visit11 Jan 2021
Likes Given0
Likes Received2/2

#4 by Swerdlov » Sun Jan 03, 2021 23:32

benim de var öyle birkaç refim. biri yakın arkadaşım ve her gün giriyor. ama belli bir tarihten sonra bana 1 cent gelmedi ondan. benim listemde pasif görünüyor ve onun sponsor alanı boş.

ben de benim sponsorum için aynıyım, o da benden hiçbir şey kazanamıyor. yeni gelen reflerden de ilk zamanlar %20 geliyor ama bir süre sonra onlar da pasife düşüyor.

kısacası mis gibi ref sisteminin içine ettiler arkadaşlar.
Swerdlov
Posts514
Member Since7 Nov 2018
Last Visit21 Jan 2022
Likes Given1,223
Likes Received681/344

#5 by gulhan68 » Sun Jan 03, 2021 23:50

Swerdlov wrote: benim de var öyle birkaç refim. biri yakın arkadaşım ve her gün giriyor. ama belli bir tarihten sonra bana 1 cent gelmedi ondan. benim listemde pasif görünüyor ve onun sponsor alanı boş.

ben de benim sponsorum için aynıyım, o da benden hiçbir şey kazanamıyor. yeni gelen reflerden de ilk zamanlar %20 geliyor ama bir süre sonra onlar da pasife düşüyor.

kısacası mis gibi ref sisteminin içine ettiler arkadaşlar.

sonra anket yaparken doğruyu söyleyin dürüst olun .... diyorlar tek taraflı olarak hareket ediyorlar savunma yok ıspat yok atılan ticketler hep aynı robot cevap geliyor bu adil değil üye yapana kadar uğraş sonra pisipisine kayboluyor
gulhan68
Posts22
Member Since3 Apr 2019
Last Visit28 Jul 2021
Likes Given19
Likes Received7/6
Return to 'Turkish' Forum     Return to the forums index
All times displayed are PST - Server Time: Jan 25, 2022 09:42:27 PST