Please wait...
HomeForumInternationalTurkishYAŞAM ALANIM PLATFORMU
Topic Rating:

Jump to
ySense Customer Care CornerySense Knowledge CenterMembers LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
YAŞAM ALANIM PLATFORMU

Locked

#1 by elifay » Mon Mar 23, 2020 04:52

Arkadaşlar bu platform daha önceleri ''Sağlıklı ve Aktif Yaşam Tarzı topluluğu''isminde açılmıştı ve bir çok kişiye anket çözdürüp hediye çeki yollamamişlardı ,bir çok kişiyi mağdur etmişlerdi.Aynı platfrom '' Yaşam Alanım ''adında tekrar acılmış.wannads de Myliving Community panel adında geçiyor .

ARKADAŞLAR BOŞUNA ETKİNLİKLERE KATILMAYIN ,ZAMANINIZ BOŞA GİDER . VADETTİKLERİ HİÇ BİRŞEYİ YAPMIYORLAR ,10 ETKİNLİKTEN SADECE 1 BELKİ 2 HEDİYE ÇEKİ GÖNDERİYORLAR ONLARI DA ALMAK İÇİN UĞRAŞMANIZ GEREKLİ .SANKİ KARŞILARINDA SALAK VAR GİBİ HER MESAJDA '' SPAM ''KUTUSUNU KONTROL EDİN HEDİYE ÇEKİ ORADA DİYORLAR.DAHA ÖNCE SERRA MODERATÖR ADI ALTINDA ^^SAĞLIKLI VE AKTİF YAŞAM '' ADINDA ARAŞTIRMA SİTESİ BURASI İLE AYNİ SİTE.
ŞUAN 7-VEYA 8- ETKİNLİK YAPTIM HALA HEDİYE ÇEKİ YOK,ÖDEME YOK.

AMAÇLARI İNSANLARI KULLANMAK VE KARŞILIĞINI VERMEMEK , 10 ETKİNLİKTEN SADECE 1 BELKİ 2 HEDİYE ÇEKİ VERİYORLAR (5$) ALANA KADAR DEFALARCA MAİL ATMANIZ GEREKİYOR.
-BİR ETKİNLİKTE 25 EURO VERMELERİ LAZIMKEN 10 EURO VERDİLER.
-MİGROS HEDİYE ÇEKİ VERECEKLERDİ ,VERMEDİLER
-HER AY 3 KİŞİYE ÇEKİLİŞLE 60 TL VERECEKLERDİ ,SADECE SON AY 3 KİŞİYE 60 TL HEDİYE ÇEKİ YOLLAYACAKLARINA 50 TL LİK YOLLAMİŞLAR.
-Topluluk başlamadan önce anasayfada tüm aktiviteleri tamamlayanlara 158 try ödül vereceğide yazıyordu.BİR DAHA SES ÇIKMADI

''Yaşam alanım'' platformunda doğruları yüzlerine vurduğum için beni platfromdan engellediler , trustpilot sitesine şikayette bulundum.
elifay
Posts179
Member Since18 Jul 2017
Last Visit22 Nov 2022
Likes Given59
Likes Received87/66

#2 by sultan » Mon Mar 23, 2020 05:11

elifay wrote: Arkadaşlar bu platform daha önceleri ''Sağlıklı ve Aktif Yaşam Tarzı topluluğu''isminde açılmıştı ve bir çok kişiye anket çözdürüp hediye çeki yollamamişlardı ,bir çok kişiyi mağdur etmişlerdi.Aynı platfrom '' Yaşam Alanım ''adında tekrar acılmış.wannads de Myliving Community panel adında geçiyor .

ARKADAŞLAR BOŞUNA ETKİNLİKLERE KATILMAYIN ,ZAMANINIZ BOŞA GİDER . VADETTİKLERİ HİÇ BİRŞEYİ YAPMIYORLAR ,10 ETKİNLİKTEN SADECE 1 BELKİ 2 HEDİYE ÇEKİ GÖNDERİYORLAR ONLARI DA ALMAK İÇİN UĞRAŞMANIZ GEREKLİ .SANKİ KARŞILARINDA SALAK VAR GİBİ HER MESAJDA '' SPAM ''KUTUSUNU KONTROL EDİN HEDİYE ÇEKİ ORADA DİYORLAR.DAHA ÖNCE SERRA MODERATÖR ADI ALTINDA ^^SAĞLIKLI VE AKTİF YAŞAM '' ADINDA ARAŞTIRMA SİTESİ BURASI İLE AYNİ SİTE.

AMAÇLARI İNSANLARI KULLANMAK VE KARŞILIĞINI VERMEMEK , 10 ETKİNLİKTEN SADECE 1 BELKİ 2 HEDİYE ÇEKİ VERİYORLAR (5$) ALANA KADAR DEFALARCA MAİL ATMANIZ GEREKİYOR.
-HER AY 3 KİŞİYE ÇEKİLİŞLE 60 TL VERECEKLERDİ ,SADECE SON AY 3 KİŞİYE 60 TL HEDİYE ÇEKİ YOLLAYACAKLARINA 50 TL LİK YOLLAMİŞLAR.
-Topluluk başlamadan önce anasayfada tüm aktiviteleri tamamlayanlara 158 try ödül vereceğide yazıyordu.BİR DAHA SES ÇIKMADI

''Yaşam alanım'' platformunda doğruları yüzlerine vurduğum için beni platfromdan engellediler , trustpilot sitesine şikayette bulundum.

AYNI SORUN BENDE DE VAR 6 ETKİNLİK YAPIN 40 TL VERİCEZ DEDİLER YAPTIM AMA HİÇBİRŞEY YOK
sultan
Posts70
Member Since20 Aug 2019
Last Visit20 May 2020
Likes Given0
Likes Received14/11

#3 by elifay » Mon Mar 23, 2020 05:27

sultan wrote:
elifay wrote: Arkadaşlar bu platform daha önceleri ''Sağlıklı ve Aktif Yaşam Tarzı topluluğu''isminde açılmıştı ve bir çok kişiye anket çözdürüp hediye çeki yollamamişlardı ,bir çok kişiyi mağdur etmişlerdi.Aynı platfrom '' Yaşam Alanım ''adında tekrar acılmış.wannads de Myliving Community panel adında geçiyor .

AYNI SORUN BENDE DE VAR 6 ETKİNLİK YAPIN 40 TL VERİCEZ DEDİLER YAPTIM AMA HİÇBİRŞEY YOK

40 TL Mİ? ÖDÜL POLİTİKALARINDA FARKLI ŞEYLER YAZİYOR .

Ödül

Her ay platforma eklenecek etkinliklerin sayısına göre belirlenen aylık bütçeye bağlı olarak farklı sayıda kupon sunulacaktır.

Kupon değerleri 10€ ile 250€ arasında değişecektir.

Bir ay içinde sunulacak kuponların minimum sayısı 10€ değerinde 10 kupondur.

Kuponlar Amazon, Tangocard veya SwinGift tarafından sunulabilir veya PayPal aracılığıyla nakit olarak gönderilir.

Kazanan seçim süreci

Geçerli Aylık Test dönemi sonrasında (Testin duyurulmasından itibaren 7 gün) Aylık Teste katılan her katılımcı için doğru yanıta en yakın olan yanıtlar dikkate alınacaktır.

Örn.: bir katılımcı 3 etkinliği tamamlamış ve her soru için 3 yanıt göndermişse yalnızca doğru yanıtlara en yakın olan yanıtlar dikkate alınacaktır.

Verdikleri en iyi yanıta göre her katılımcı, bir sıralama alır ve bu sıralamaya göre bir ödül alabilir.

Kuponlar, kategorilere ve kullanılabilirliğe göre dağıtılacaktır.

Örn. belirtilen bir ayda 55 kupon mevcutsa (40 x 10 €, 10 x 25 €, 5 x 50 €), yalnızca en iyi yanıtları veren ilk 55 uygun katılımcı ödüllendirilir.
elifay
Posts179
Member Since18 Jul 2017
Last Visit22 Nov 2022
Likes Given59
Likes Received87/66

#4 by elifay » Mon Mar 23, 2020 05:29

Ankete davet maillerinde de bunlar yaziyor ;

Size iyi haberlerimiz var!

Son aktivitelerinizden dolayı bu ayki Test’e katılmak için seçildiniz.

Doğru cevapları (veya olabilecek en yakınlarını) bulmak için bir haftanız var. Doğru cevabı veya en yakın cevapları veren ilk 30 kişiye hediye kuponu verilecek!

Bu ay toplam 254 ₺ ödülümüz şu şekilde bölünecek:

6 x 155 ₺

9 x 62 ₺

15 x 37 ₺

Aşağıdaki butona tıklayın ve cevaplarınızı gönderin.
elifay
Posts179
Member Since18 Jul 2017
Last Visit22 Nov 2022
Likes Given59
Likes Received87/66

#5 by sultan » Thu Mar 26, 2020 00:26

elifay wrote: Ankete davet maillerinde de bunlar yaziyor ;

Size iyi haberlerimiz var!

Son aktivitelerinizden dolayı bu ayki Test’e katılmak için seçildiniz.

Doğru cevapları (veya olabilecek en yakınlarını) bulmak için bir haftanız var. Doğru cevabı veya en yakın cevapları veren ilk 30 kişiye hediye kuponu verilecek!

Bu ay toplam 254 ₺ ödülümüz şu şekilde bölünecek:

6 x 155 ₺

9 x 62 ₺

15 x 37 ₺

Aşağıdaki butona tıklayın ve cevaplarınızı gönderin.

evet bu mail banada da geldi ve testi yaptım salladım bik kaç değer benim 4 hakkım vardı demek 4 etkinlik yaptım ki okadar hak vermişler ama garip tarafı bunu yapıp gönderdikten sonra akıbeti ile alakalı hiçbirşey yapmadılar bilgilendir me sıfır yani sitesinde de acıklama yapmıyorlar bekliyorum bakalım
sultan
Posts70
Member Since20 Aug 2019
Last Visit20 May 2020
Likes Given0
Likes Received14/11

#6 by mrvtz » Fri Mar 27, 2020 14:18

Bir umut üye olup bir sürü anket tamamladım yaşam alanımdan, vaatleri çok ama hesabıma sadece 0, 25 dolar geçti :| şok oldum. 6-7 anket tamamladım yaşam alanımdan ama sonuç fos.
mrvtz
Posts369
Member Since8 Feb 2019
Last Visit31 Jul 2021
Likes Given649
Likes Received426/238

#7 by legendcitys » Fri Mar 27, 2020 15:25

Bugün gelen 0.23 lük anket davetiyle bu siteye üye oldum, anket ilk başta açılmadı yarım saat sonra girebildim..
2 aydır aktifmiş bana daha yeni üye olmak nasip oldu :(
3 etkinlik tamamladım bakalım neler olacak
legendcitys
Posts59
Member Since24 Dec 2019
Last Visit1 Apr 2021
Likes Given57
Likes Received41/29
Return to 'Turkish' Forum     Return to the forums index
All times displayed are PST - Server Time: Feb 5, 2023 08:39:00 PST