Please wait...
HomeForumInternationalTurkishÇoğu Anketi Tamamlayamıyorum
Topic Rating:

Jump to
ySense Customer Care CornerySense Knowledge CenterMembers LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Çoğu Anketi Tamamlayamıyorum

Locked

#1 by remzicandalkilic » Tue Feb 25, 2020 10:24

2 günde 10 anket geldiyse bunların sadece 1 tanesinden para alabildim. Her anket atıyor ya da anket gelmiyor bazen. Tüm gün akfif beklememe rağmen 0.60 cent anca kazanıyorum iki günde. Ben mi bir hata yapıyorum yoksa normal mi ?
remzicandalkilic
Posts9
Member Since22 Feb 2020
Last Visit27 Mar 2020
Likes Given0
Likes Received0

#2 by ysuser456419468 » Tue Feb 25, 2020 10:37

bunu sadece sen yaşamıyorsun sebebi nedir? bilmiyorum ama aynısı banada oluyor. burada günlük en yüksek kazandıgım miktar sanırım 2 dolar felandı. buda bir ikiyi geçmez. hele son 1 aydır evet anket geliyor. ama sürekli atıyor kabul etmiyor. halbuki şurada öyle bi sistem oturtmaları lazım ki sana anket geliyorsa yapmana izin vermeleri lazım para kazanmaman için her şeyi yapıyorlar gibi
ysuser456419468
Posts125
Member Since1 Jan 2020
Last Visit18 Dec 2021
Likes Given1
Likes Received83/53

#3 by mrvtz » Tue Feb 25, 2020 13:08

remzicandalkilic wrote: 2 günde 10 anket geldiyse bunların sadece 1 tanesinden para alabildim. Her anket atıyor ya da anket gelmiyor bazen. Tüm gün akfif beklememe rağmen 0.60 cent anca kazanıyorum iki günde. Ben mi bir hata yapıyorum yoksa normal mi ?

İnanın çoğumuz aynı şeyleri yaşıyoruz, bizim hatamız değil, sistemin aksaklıkları. Bazen günlerce bomboş geçiyor ya da anketi tamamlıyorsunuz ancak ücret alamıyorsunuz. Yine de emin olun, anket siteleri içinde en iyisi burası. Diğerleri, burayı mumla aratır.

Bir de şu hediye çekli anketler var. 75-100 dolar hediye çeki geliyor millete. Burayı bir gören duyan olursa yetkililerden, lütfen eşit biçimde dağıtsınlar şu hediye çeklerini, hepimiz yararlanalım. Miktar yarıya indirilsin, kişi kotası arttırılsın. Ayrıca koskoca markalar, çok komik ücretlerle anket yaptırıyor, bari yanında ufak tefek de olsa hediye çeki yollasınlar.

Fazlasında gözüm yok, olanaklar sadece bundan iyi olsun yeterli. Sayfanın gücü ve imkanlarını düşündüğümde, bunu yapabilecek kapasitedeler.
Last edited by mrvtz » Tue Feb 25, 2020 13:12 » edited 3 times in total
mrvtz
Posts369
Member Since8 Feb 2019
Last Visit31 Jul 2021
Likes Given650
Likes Received413/233

#4 by ysuser456419468 » Tue Feb 25, 2020 13:21

mrvtz wrote:
remzicandalkilic wrote: 2 günde 10 anket geldiyse bunların sadece 1 tanesinden para alabildim. Her anket atıyor ya da anket gelmiyor bazen. Tüm gün akfif beklememe rağmen 0.60 cent anca kazanıyorum iki günde. Ben mi bir hata yapıyorum yoksa normal mi ?

İnanın çoğumuz aynı şeyleri yaşıyoruz, bizim hatamız değil, sistemin aksaklıkları. Bazen günlerce bomboş geçiyor ya da anketi tamamlıyorsunuz ancak ücret alamıyorsunuz. Yine de emin olun, anket siteleri içinde en iyisi burası. Diğerleri, burayı mumla aratır.

Bir de şu hediye çekli anketler var. 75-100 dolar hediye çeki geliyor millete. Burayı bir gören duyan olursa yetkililerden, lütfen eşit biçimde dağıtsınlar şu hediye çeklerini, hepimiz yararlanalım. Miktar yarıya indirilsin, kişi kotası arttırılsın. Ayrıca koskoca markalar, çok komik ücretlerle anket yaptırıyor, bari yanında ufak tefek de olsa hediye çeki yollasınlar.

Fazlasında gözüm yok, olanaklar sadece bundan iyi olsun yeterli. Sayfanın gücü ve imkanlarını düşündüğümde, bunu yapabilecek kapasitedeler.

söylediklerinin hepsine katılıyorum mesela 1,5-2 dolarlık anketler var bize neredeyse kırk yılın başında bir geliyor.gelsede zaten yaptırmadan atıyor. diger ülkelere bakıyorum gerçekten iyi kazanıyorlar bu siteye 1 ocakta üye olmuşum haftanın hergünü maalesef giremiyorum 22 dolar kazanmışım bu bence çok az en azından birinin ayda 30-40 dolar kazanması lazım ki burada sürekli kalsın uğraş versin şu hediye çekleri neye göre geliyor onuda hiç anlamadım
ysuser456419468
Posts125
Member Since1 Jan 2020
Last Visit18 Dec 2021
Likes Given1
Likes Received83/53

#5 by gisil » Tue Feb 25, 2020 13:53

hergün yüzlerce yeni türk üye siteye üye oluyor belki de. bazen başkalarına giden anketleri hiç görmediğimiz oluyor. o kadar kalabalık ki. bir taraftan para kazanmak için buranın reklamını yaparken, bir taraftan kendi gelirimizi düşürüyoruz. enteresan bir paradoksun içerisindeyiz.
bu ay reflerim hiç olmadıkları kadar para kazandılar mesela, ben ise kazanamadım pek. normalin altında seyrediyorum. yeni gelen üyelere daha fazla anket akışı oluyor. sistemi az çok kavrayan birisi ilk ay tek başına iyi gelir yakalayabilir. sonra azalmış gibi gelmesiyse normal.
gisil
Posts718
Member Since3 Jul 2019
Last Visit5 Jan 2022
Likes Given306
Likes Received563/357

#6 by remzicandalkilic » Wed Feb 26, 2020 13:38

tamamıyla katılıyorum. 1 dolarlık anket bile görmüyorum maksimum 0.50. Haliyle böyle olunca sormak istedim herkeste mi böyle diye. üzülsem mi sevinsem mi bilemedim. sanırım sadece türkiyede böyle.
remzicandalkilic
Posts9
Member Since22 Feb 2020
Last Visit27 Mar 2020
Likes Given0
Likes Received0

#7 by mrvtz » Wed Feb 26, 2020 14:25

remzicandalkilic wrote: tamamıyla katılıyorum. 1 dolarlık anket bile görmüyorum maksimum 0.50. Haliyle böyle olunca sormak istedim herkeste mi böyle diye. üzülsem mi sevinsem mi bilemedim. sanırım sadece türkiyede böyle.

Bugün forumda millete anket yağmış, 3 dolara yakın anket çözen vardı günde. Beni 0, 16 dolarlık anket bile attı, şaka gibi. Biraz da profil bilgileri ile alakalı bir durum sanırım. Çok çocuk, yüksek gelir olmayınca anket pek uğramıyor. Bilgisayar başında çok vakit geçirmekle anket gelse, sayfada en çok kazananlardan olurdum :)
mrvtz
Posts369
Member Since8 Feb 2019
Last Visit31 Jul 2021
Likes Given650
Likes Received413/233

#8 by ysuser456419468 » Wed Feb 26, 2020 14:45

mrvtz wrote:
remzicandalkilic wrote: tamamıyla katılıyorum. 1 dolarlık anket bile görmüyorum maksimum 0.50. Haliyle böyle olunca sormak istedim herkeste mi böyle diye. üzülsem mi sevinsem mi bilemedim. sanırım sadece türkiyede böyle.

Bugün forumda millete anket yağmış, 3 dolara yakın anket çözen vardı günde. Beni 0, 16 dolarlık anket bile attı, şaka gibi. Biraz da profil bilgileri ile alakalı bir durum sanırım. Çok çocuk, yüksek gelir olmayınca anket pek uğramıyor. Bilgisayar başında çok vakit geçirmekle anket gelse, sayfada en çok kazananlardan olurdum :)

bence profil bilgileriyle alakalı degil dönem dönem herkesin başına geliyor gibi siteye ilk üye oldugumda hemen hemen gelen tüm anketleri yapıyordum çoğu atmıyordu mesela son 1 aydır peanut labsta anket yapamıyorum tıklıyorum eşleşmedi diye atıyor anket gelmiyor mu geliyor ama yaptırmıyor bundan iki üç gün önce en az 4-5 dolarlık anket geldi 6-7 tane felan gelmişti ama hiçbirini yaptırmadı haftalardır bende doğru düzgün anket yapamıyorum durumumuz şuan aynı çoğu profiline zaten doğru bilgiler yazmıyor ki
ysuser456419468
Posts125
Member Since1 Jan 2020
Last Visit18 Dec 2021
Likes Given1
Likes Received83/53

#9 by giraygamemarketi » Sun Mar 01, 2020 12:00

Aynı sıkıntıyı ben de yaşıyorum. Yaklaşık 1 haftadır 1 doları geçemedim :(
giraygamemarketi
Posts1
Member Since19 Feb 2020
Last Visit29 Feb 2020