Please wait...
HomeForumInternationalTurkishpara aktarımı
Topic Rating:

Jump to
ySense Customer Care CornerySense Knowledge CenterMembers LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
para aktarımı

Locked

#1 by Hasan00 » Mon Dec 23, 2019 15:30

Merhaba arkadaşlar, bir sorum olucakdı şimdi 3 farklı seçeneğim var: netller, skrill, airtm. Amacım dolar olarak bitcoin hesabana çekmem sadece çekmek istiyorum. Sizce nasıl yapabilirm? Lütfen ayrıntılı olrak yazın çünkü bitcoin nasıl işliyor bilmiyorum blokchain hesabım var fakat hangisi hesap numaram parayı nası aktarıcam hiçbir fikrim yok. Hangisi en az yolla olursa biri cevap verebilirmi adım şu şekilde olucak -----> skrill, neteller, airtm den birisi (en karlısı hangisi ise)-->bitcoin hesabına olucak. Lütfen ayrıntılı biçimde anlatın... ( umarım anlatan olur :( )
Hasan00
Posts709
Member Since22 Oct 2019
Last Visit2 Jan 2021
Likes Given467
Likes Received326/241

#2 by Hasan00 » Tue Dec 24, 2019 04:31

Arkadaşlar lütfen birisi açıklama yaparsa çok mutlu olacagım :D
Hasan00
Posts709
Member Since22 Oct 2019
Last Visit2 Jan 2021
Likes Given467
Likes Received326/241

#3 by Hasan00 » Tue Dec 24, 2019 05:54

Yardımcı olabilecek kimse yok mu?
Hasan00
Posts709
Member Since22 Oct 2019
Last Visit2 Jan 2021
Likes Given467
Likes Received326/241

#4 by moneymakingways » Tue Dec 24, 2019 06:02

Hasan00 wrote: Merhaba arkadaşlar, bir sorum olucakdı şimdi 3 farklı seçeneğim var: netller, skrill, airtm. Amacım dolar olarak bitcoin hesabana çekmem sadece çekmek istiyorum. Sizce nasıl yapabilirm? Lütfen ayrıntılı olrak yazın çünkü bitcoin nasıl işliyor bilmiyorum blokchain hesabım var fakat hangisi hesap numaram parayı nası aktarıcam hiçbir fikrim yok. Hangisi en az yolla olursa biri cevap verebilirmi adım şu şekilde olucak -----> skrill, neteller, airtm den birisi (en karlısı hangisi ise)-->bitcoin hesabına olucak. Lütfen ayrıntılı biçimde anlatın... ( umarım anlatan olur :( )

Airtm ve Neteller kullanmadım. Skrill'den Payoneer hesabınıza gönderip oradan banka hesabınıza çekebilirsiniz.
BTCTurk'ten bir hesap açarsınız. (Borsa) Banka hesabınızdan buraya para aktarıp BTC alabilirsiniz.
moneymakingways
Posts2,105
Member Since20 Sep 2010
Last VisitYesterday
Likes Given250
Likes Received1,291/690

#5 by Hasan00 » Tue Dec 24, 2019 06:27

moneymakingways wrote:
Hasan00 wrote: Merhaba arkadaşlar, bir sorum olucakdı şimdi 3 farklı seçeneğim var: netller, skrill, airtm. Amacım dolar olarak bitcoin hesabana çekmem sadece çekmek istiyorum. Sizce nasıl yapabilirm? Lütfen ayrıntılı olrak yazın çünkü bitcoin nasıl işliyor bilmiyorum blokchain hesabım var fakat hangisi hesap numaram parayı nası aktarıcam hiçbir fikrim yok. Hangisi en az yolla olursa biri cevap verebilirmi adım şu şekilde olucak -----> skrill, neteller, airtm den birisi (en karlısı hangisi ise)-->bitcoin hesabına olucak. Lütfen ayrıntılı biçimde anlatın... ( umarım anlatan olur :( )

Airtm ve Neteller kullanmadım. Skrill'den Payoneer hesabınıza gönderip oradan banka hesabınıza çekebilirsiniz.
BTCTurk'ten bir hesap açarsınız. (Borsa) Banka hesabınızdan buraya para aktarıp BTC alabilirsiniz.

Direk olarak skrillden bitcoine aktarmam mümkün değil mi? veya aynı şekil de airtm den bitcoine gibi. Bir kişinin yazsını okudum sanırım airtm'den bitcoin hesabına göndermiş. Kafam çok karıştı. Skrill sanırım standart ücret 6 dolar kesiyor aktarım işine o yüzden airtmyi ben de bilmiyorum daha ucuza gelir belki biraz daha onu araştırırım veya kulanan arkadaşlar varsa? Olmadı skrillden yapacağım gibi de skrill veya ötekilerden direkt bitcoin hesabıma atamaz mıyım?
Hasan00
Posts709
Member Since22 Oct 2019
Last Visit2 Jan 2021
Likes Given467
Likes Received326/241

#6 by moneymakingways » Tue Dec 24, 2019 09:18

Hasan00 wrote:
moneymakingways wrote:

Direk olarak skrillden bitcoine aktarmam mümkün değil mi? veya aynı şekil de airtm den bitcoine gibi. Bir kişinin yazsını okudum sanırım airtm'den bitcoin hesabına göndermiş. Kafam çok karıştı. Skrill sanırım standart ücret 6 dolar kesiyor aktarım işine o yüzden airtmyi ben de bilmiyorum daha ucuza gelir belki biraz daha onu araştırırım veya kulanan arkadaşlar varsa? Olmadı skrillden yapacağım gibi de skrill veya ötekilerden direkt bitcoin hesabıma atamaz mıyım?

Bildiğim kadarıyla hayır. Skrill aracılığıyla aldığınız BTC'yi Skrill dışına aktaramıyorsunuz.
moneymakingways
Posts2,105
Member Since20 Sep 2010
Last VisitYesterday
Likes Given250
Likes Received1,291/690

#7 by Hasan00 » Tue Dec 24, 2019 09:30

moneymakingways wrote:
Bildiğim kadarıyla hayır. Skrill aracılığıyla aldığınız BTC'yi Skrill dışına aktaramıyorsunuz.

hmm teşekkür ederim bu kötü oldu. Bitcoin hesabında 25-30 dolara ihtiyacım vardı. Belki Airtm de vardır. Başka bir site de foruma da yazdım umarım orada yazan olur. Para hazır olunca direk bitcoin hesabıma atar oradan da işime yarıyacakdı. başka bir forumda şu konuyu gördüm.
Quote: Arkadaşlar airtm üzerinde btcye para aktaran var mı aranızda ? Burada ben aktarım yaptım cüzdan adresime ama arada bir aracı var peer adı verilen. Buna onay verdim. Airtm üzerinde complete yani işlem tamamlandı yazıyor. Ama henüz cüzdanıma ulaşmadı. Bu ne kadar sürüyor bilen varsa lütfen yazabilir mi

Ve şu an gördüm cevap yazmış.
Quote: Airtm support ile iletişime geçtim çok yardımcı oldular gerçekten para aktarımı konusunda. Karşıdaki aracı kişiye bile uyarı gönderdiler işlemin tamamlanması için. Sonunda işlemi tamamlamış oldum çok şükür.
demekki airtmden oluyormuş :) acaba bitcoin hesap numaramı nasıl bulabilirm? baktım ama blokchaine giriş yaparken ki kısım da var ama onu asla paylaşmayın diyorlar walled ıd sanırım ama para göndermek istediğim bitcoin hesap adresimi nasıl bulabilirim?
Last edited by Hasan00 » Tue Dec 24, 2019 09:32 » edited 1 time in total
Hasan00
Posts709
Member Since22 Oct 2019
Last Visit2 Jan 2021
Likes Given467
Likes Received326/241

#8 by moneymakingways » Tue Dec 24, 2019 09:51

Hasan00 wrote:
moneymakingways wrote:

hmm teşekkür ederim bu kötü oldu. Bitcoin hesabında 25-30 dolara ihtiyacım vardı. Belki Airtm de vardır. Başka bir site de foruma da yazdım umarım orada yazan olur. Para hazır olunca direk bitcoin hesabıma atar oradan da işime yarıyacakdı. başka bir forumda şu konuyu gördüm.
Quote: Arkadaşlar airtm üzerinde btcye para aktaran var mı aranızda ? Burada ben aktarım yaptım cüzdan adresime ama arada bir aracı var peer adı verilen. Buna onay verdim. Airtm üzerinde complete yani işlem tamamlandı yazıyor. Ama henüz cüzdanıma ulaşmadı. Bu ne kadar sürüyor bilen varsa lütfen yazabilir mi

Ve şu an gördüm cevap yazmış.
Quote: Airtm support ile iletişime geçtim çok yardımcı oldular gerçekten para aktarımı konusunda. Karşıdaki aracı kişiye bile uyarı gönderdiler işlemin tamamlanması için. Sonunda işlemi tamamlamış oldum çok şükür.
demekki airtmden oluyormuş :) acaba bitcoin hesap numaramı nasıl bulabilirm? baktım ama blokchaine giriş yaparken ki kısım da var ama onu asla paylaşmayın diyorlar walled ıd sanırım ama para göndermek istediğim bitcoin hesap adresimi nasıl bulabilirim?

Airtm'de bir sıkıntı yok. Oluyor yani. Payoneer varken Airtm'ye gerek yok anlamında yazmıştım:) Onaylı Airtm hesabım olmasına rağmen, aracı işin içinde olunca elim gitmemişti kullanmaya. Son çare olarak belki kullanılabilir. (Benim için:))

Neyse işinizin hallolmasına sevindim.
Bol kazançlar.
moneymakingways
Posts2,105
Member Since20 Sep 2010
Last VisitYesterday
Likes Given250
Likes Received1,291/690

#9 by Hasan00 » Tue Dec 24, 2019 10:03

moneymakingways wrote:

Airtm'de bir sıkıntı yok. Oluyor yani. Payoneer varken Airtm'ye gerek yok anlamında yazmıştım:) Onaylı Airtm hesabım olmasına rağmen, aracı işin içinde olunca elim gitmemişti kullanmaya. Son çare olarak belki kullanılabilir. (Benim için:))

Neyse işinizin hallolmasına sevindim.
Bol kazançlar.

teşekkürler :) para aktaracağım site de payoneer yokdu ondan orayı sizin bildiğinizi varsaydım kendimce :D sizede bol kazançlar
Hasan00
Posts709
Member Since22 Oct 2019
Last Visit2 Jan 2021
Likes Given467
Likes Received326/241

#10 by Haticeberil » Sun Dec 29, 2019 14:17

Btc cuzdan njmaranizi hesap actiginiz siteden yatirma islemlerine girin btc secin orada yer alir adres onu kopyalayip diger yere yaoistiracaksnz burdab skrill skrillden airtm airtmden btc olrk atabilirsnz ilk defa sktill kullanacaksanz yeni uyeler ivin kartla para yuklemenz gerekiyor minimum limit dahilinde ve ysense skrill airtm e posta ayni olmasi gerekiyor
Haticeberil
Posts147
Member Since4 Mar 2019
Last VisitYesterday
Likes Given3
Likes Received61/42

#11 by mrvtz » Mon Dec 30, 2019 10:35

Benim ve annemin Skrill hesabında 14 ve 10 dolar var. Bu paraları en az kesinti ile nasıl birleştirebiliriz? İki ayrı para şu an hiçbir işe yaramıyor :roll: oysa önemli bir ihtiyaç görülebilir bu paralarla.

İki Türk kullanıcı birbirine Skrill'den para gönderemiyor galiba :? Skrill'den Airtm'ye gönderip oradan sadece Kripto para mı çekiliyor ? Pek anlamıyorum bu işlerden, yardımcı olursanız sevinirim.
Last edited by mrvtz » Mon Dec 30, 2019 11:35 » edited 2 times in total
mrvtz
Posts369
Member Since8 Feb 2019
Last Visit31 Jul 2021
Likes Given650
Likes Received413/233

#12 by galiba » Mon Dec 30, 2019 11:43

mrvtz wrote: Benim ve annemin Skrill hesabında 14 ve 10 dolar var. Bu paraları en az kesinti ile nasıl birleştirebiliriz? İki ayrı para şu an hiçbir işe yaramıyor :roll: oysa önemli bir ihtiyaç görülebilir bu paralarla.

İki Türk kullanıcı birbirine Skrill'den para gönderemiyor galiba :? Skrill'den Airtm'ye gönderip oradan sadece Kripto para mı çekiliyor ? Pek anlamıyorum bu işlerden, yardımcı olursanız sevinirim.
şu para çekme konusunda acele etmeyin diye defalarca söylğyoruz skrill işlem -creti çok diye söylüyoruz ama işe yaramıyor.sabredip çalışacaksınız belirli miktar olunca çekim yapacaksınız
galiba
Posts67
Member Since27 Feb 2019
Last Visit29 Feb 2020
Likes Given4
Likes Received12/11

#13 by Haticeberil » Mon Dec 30, 2019 12:42

Skrillden airtm ye atin airtm dende bitcoin olarak cekin . Airtm biraz karsik acio onaylamaniz getekiyor sonra para ekleme yapip skrili seciyorsnz bir misi buluyor size o kisinin mail adresini skrilli acip para gondere basip e posta ile olani secip yapisturiyirsnz gonderdikten sonra o kisi sizin airtm dolar hesabiniza ne kdr gonderdysenz onu gonderiyor sonra auni islemi bitcoin icin yapıyorsunuz birsz karisik ama 1kere yapsaniz kolay
Haticeberil
Posts147
Member Since4 Mar 2019
Last VisitYesterday
Likes Given3
Likes Received61/42

#14 by mrvtz » Mon Dec 30, 2019 13:06

Haticeberil wrote: Skrillden airtm ye atin airtm dende bitcoin olarak cekin . Airtm biraz karsik acio onaylamaniz getekiyor sonra para ekleme yapip skrili seciyorsnz bir misi buluyor size o kisinin mail adresini skrilli acip para gondere basip e posta ile olani secip yapisturiyirsnz gonderdikten sonra o kisi sizin airtm dolar hesabiniza ne kdr gonderdysenz onu gonderiyor sonra auni islemi bitcoin icin yapıyorsunuz birsz karisik ama 1kere yapsaniz kolay

Teşekkür ederim, güzel anlatmışsınız ama sistem bana çok karışık geldi.
Last edited by mrvtz » Mon Dec 30, 2019 14:27 » edited 2 times in total
mrvtz
Posts369
Member Since8 Feb 2019
Last Visit31 Jul 2021
Likes Given650
Likes Received413/233

#15 by Haticeberil » Mon Dec 30, 2019 15:04

Baska turlu skrilldeki parayi 50 60 dolara tsmamlamadan cekemezsiniz rica ederim
Haticeberil
Posts147
Member Since4 Mar 2019
Last VisitYesterday
Likes Given3
Likes Received61/42

#16 by mrvtz » Mon Dec 30, 2019 15:07

Haticeberil wrote: Baska turlu skrilldeki parayi 50 60 dolara tsmamlamadan cekemezsiniz rica ederim

Bana pek anket gelmiyor, 50-60 dolar kazanmam için çok uzun süre geçmesi gerek. Bu nedenle benim ve annemin hesabındaki iki parayı birleştirme peşindeyim. Skrill dolardan airtm dolara atsam nasıl olur, bitcoin işine çok yabancıyım. Aslında hepsine yabancıyım da bitcoine daha yabancıyım.

Skrill hesabımızdan nasıl para göndereceğiz diye baktığımda şunlar yazıyor.
1 Giriş yapın ve ‘Para Gönder’ seçeneğini seçin.
2 Alıcının e-posta adresini girin.
3 Para biriminizi ve tutarı seçin.
4 Onaylayın ve gönderin.

Sizin anlattığınızı doğru anladıysam :) (yanlışımı zahmet olmazsa düzeltebilir misiniz?)bu durumda Skrill dolar hesabımdaki parayı Airtm'ye göndermeden önce Airtm hesabıma giriş yapıp para eklemeden Skrill'i seçiyorum ve Airtm bana bir e-posta buluyor. O e-postayı Skrill'e alıcının e-postası olarak ekliyorum ve para gönder diyorum. Sonra Airtm hesabıma bir bakıyorum para geldiyse işlem tamam. Airtmde gördüğüm bakiyeyi de banka hesabıma dolar veya bitcoin olarak gönderiyorum. Sonra parayı elimde görürüm herhalde.
Last edited by mrvtz » Mon Dec 30, 2019 15:30 » edited 1 time in total
mrvtz
Posts369
Member Since8 Feb 2019
Last Visit31 Jul 2021
Likes Given650
Likes Received413/233

#17 by Haticeberil » Mon Dec 30, 2019 16:19

Evet airtm dolar hesabiniza cekiyorsunuz airtmden bankayada transfrr var ancak kesnti olur galiba brn airtmden bitcoin hesabima atiyorum bankaya cekmedm ama skrillden kurtarin grriside gelir airtmden bankaya bitcoin yada dolar oltk gelmez bitcoin icin bir cuzdan hesabi aciyorsunuz bankaya cekim var galiba eger varsa direk tl olrk gecer
Haticeberil
Posts147
Member Since4 Mar 2019
Last VisitYesterday
Likes Given3
Likes Received61/42

#18 by Hasan00 » Tue Dec 31, 2019 05:06

başka bir yer de bu işlemi yapan arkadaş bitcoinden bankaya aktarmış ve 3 tl gibi bir kesinti olduğunu söyledi. Sanırım ben 1 aya anca deneyebilirim yaparsam resimli şekilde koyarım buraya da
Hasan00
Posts709
Member Since22 Oct 2019
Last Visit2 Jan 2021
Likes Given467
Likes Received326/241

#19 by mrvtz » Tue Dec 31, 2019 13:03

Hasan00 wrote: başka bir yer de bu işlemi yapan arkadaş bitcoinden bankaya aktarmış ve 3 tl gibi bir kesinti olduğunu söyledi. Sanırım ben 1 aya anca deneyebilirim yaparsam resimli şekilde koyarım buraya da

Çok teşekkür ederim, bu şahane olur :thumbup:

Skrill'den parasını farklı yere aktarıp minimum kesinti ile iyi bir sonuç elde eden arkadaşlar detaylı bir açıklama yaparsa harika olur. Fırat, Skrill'deki parayı Payoneer'e aktarma konusunda çok detaylı hatta resimli bir anlatımla herkesi aydınlatmıştı ;) 56 dolar ve üzerinde o işlem yapılıyor ama bize daha küçük paraları, az bir kesinti ile kurtaracak pratik bir çözüm gerek. Konu hakkında bilgisi, tecrübesi olan arkadaşlar bize yardımcı olursa çok sevinirim 8-)

Ayrıca herkese iyi seneler. Sağlıklı, huzurlu, bereketli, bol anketli bir sene :$ dileğiyle.
Last edited by mrvtz » Tue Dec 31, 2019 13:05 » edited 1 time in total
mrvtz
Posts369
Member Since8 Feb 2019
Last Visit31 Jul 2021
Likes Given650
Likes Received413/233
Return to 'Turkish' Forum     Return to the forums index
All times displayed are PST - Server Time: Jan 18, 2022 09:30:48 PST