Please wait...
HomeForumInternationalTurkishYSENSE YARDIM
Topic Rating:

Jump to
ySense Customer Care CornerySense Knowledge CenterMembers LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
YSENSE YARDIM

#281 by zeynep31 » Mon Feb 14, 2022 11:10

merhaba ben çdememi alamıyorum tam bır yıldır
zeynep31
Posts24
Member Since14 Oct 2017
Last Visit8 Feb 2023
Likes Given1
Likes Received4/4

#282 by ojoooturkey » Fri Feb 18, 2022 11:25

Arkadaşlar ödeme alabilmek için ysense hesabı ile payooner hesabının aynı olması mı gerekiyor yoksa ikisinden biri farklı olsa olur mu?
ojoooturkey
Posts564
Member Since4 Apr 2020
Last VisitToday
Likes Given2,208
Likes Received140/120

#283 by kolaa » Sun Feb 20, 2022 00:59

Sorun çözüldü
Last edited by kolaa » Fri Feb 25, 2022 22:33 » edited 2 times in total
kolaa
Posts18
Member Since26 Jan 2022
Last Visit9 Sep 2023
Likes Given0
Likes Received7/6

#284 by ySenseTeam » Sat Feb 26, 2022 10:10

ojoooturkey wrote: Arkadaşlar ödeme alabilmek için ysense hesabı ile payooner hesabının aynı olması mı gerekiyor yoksa ikisinden biri farklı olsa olur mu?

Merhaba Ojoooturkey, Mesajınız için teşekkür ederiz. Yardım etmekten mutluluk duyarız. Evet! ySense e-posta adresiniz, Adınız (hatta ikinci adınız) ve sizinle ilgili her ayrıntı Payoneer hesabınızla benzer olmalıdır.
Bu konuyla ilgili daha fazla ayrıntı almak için bu bilgilendirici bağlantıyı da sizinle paylaşmak istedik: https://help.ysense.com/hc/en-us/articles/360035093011-How-do-I-Withdraw-ySense-Funds-to-Payoneer-
Bu bilgilerin size yardımcı olacağını umuyoruz.
Kendine iyi bak ve iyi günler! :)
ySenseTeam
Posts665
Member Since1 Nov 2021
Last VisitToday
Likes Given184
Likes Received134/80

#285 by ojoooturkey » Sat Feb 26, 2022 10:42

ySenseTeam wrote:
ojoooturkey wrote: Arkadaşlar ödeme alabilmek için ysense hesabı ile payooner hesabının aynı olması mı gerekiyor yoksa ikisinden biri farklı olsa olur mu?

Merhaba Ojoooturkey, Mesajınız için teşekkür ederiz. Yardım etmekten mutluluk duyarız. Evet! ySense e-posta adresiniz, Adınız (hatta ikinci adınız) ve sizinle ilgili her ayrıntı Payoneer hesabınızla benzer olmalıdır.
Bu konuyla ilgili daha fazla ayrıntı almak için bu bilgilendirici bağlantıyı da sizinle paylaşmak istedik: https://help.ysense.com/hc/en-us/articles/360035093011-How-do-I-Withdraw-ySense-Funds-to-Payoneer-
Bu bilgilerin size yardımcı olacağını umuyoruz.
Kendine iyi bak ve iyi günler! :)
Teşekkürler
ojoooturkey
Posts564
Member Since4 Apr 2020
Last VisitToday
Likes Given2,208
Likes Received140/120

#286 by concorde789 » Sat Feb 26, 2022 12:08

Başka birisinin payoneer hesabını ysense hesabımıza bağlayabiliyor muyuz ?
concorde789
Posts7
Member Since27 Jan 2022
Last Visit6 Jun 2022
Likes Given0
Likes Received0

#287 by banusir » Sun Feb 27, 2022 03:20

concorde789 wrote: Başka birisinin payoneer hesabını ysense hesabımıza bağlayabiliyor muyuz ?

Evet bağlama linki maili geldiğinde linke o payoneer hesabı ile giriş yaparsanız o hesaba eklenir ysense hesabınız
banusir
Posts79
Member Since15 Nov 2021
Last Visit1 Sep 2023
Likes Given21
Likes Received27/23

#288 by concorde789 » Sun Feb 27, 2022 06:49

teşekkürler
concorde789
Posts7
Member Since27 Jan 2022
Last Visit6 Jun 2022
Likes Given0
Likes Received0

#289 by dilosko91 » Thu Mar 03, 2022 11:54

merhaba 2 hesabımı payonere bağlayamıyorum ya gönderdiğiniz linkle yada onaylamıyorsunuz. ysesede 100 dolar param kaldı. Defalarca bilet atıyorum cevap vermiyosunuz. Aşağıda ekran görüntülerini paylaşıyorum. Payoneere bağlanıp sorunumuyla ilgili olarak yazın yazın yazdığını söyledin lütfen acilen kullanmıya başlasın. Artık asla güvenim kalmadı
dilosko91
Posts1
Member Since20 Dec 2021
Last Visit3 May 2022
Likes Given0
Likes Received0

#290 by latifeak134 » Mon Mar 07, 2022 06:09

merhaba, offertorodan state of survivalı bitirmiştim ödeme gelmedi ticket attım 3-5 iş günü içinde çözeceğiz dediler 15 gün ge.ti ses yok ve offertoro sayfasından tekrar yazamıyorum mail de noreply ne yapmak lazım?
latifeak134
Posts4
Member Since3 Jan 2021
Last Visit4 Dec 2023
Likes Given0
Likes Received1/1

#291 by ojoooturkey » Mon Mar 07, 2022 06:22

latifeak134 wrote: merhaba, offertorodan state of survivalı bitirmiştim ödeme gelmedi ticket attım 3-5 iş günü içinde çözeceğiz dediler 15 gün ge.ti ses yok ve offertoro sayfasından tekrar yazamıyorum mail de noreply ne yapmak lazım?
Oyun zormuydu kardeşim. Nasıl bitirdin biraz bilgi verirmisin rica etsem.
ojoooturkey
Posts564
Member Since4 Apr 2020
Last VisitToday
Likes Given2,208
Likes Received140/120

#292 by ySenseTeam » Thu Mar 10, 2022 12:56

dilosko91 wrote: merhaba 2 hesabımı payonere bağlayamıyorum ya gönderdiğiniz linkle yada onaylamıyorsunuz. ysesede 100 dolar param kaldı. Defalarca bilet atıyorum cevap vermiyosunuz. Aşağıda ekran görüntülerini paylaşıyorum. Payoneere bağlanıp sorunumuyla ilgili olarak yazın yazın yazdığını söyledin lütfen acilen kullanmıya başlasın. Artık asla güvenim kalmadı

Sorununuz için üzgünüz. Endişenizi anlıyoruz. Size daha iyi yardımcı olabilmemiz için PM gönderiyoruz. Zaman ayırdığınız için teşekkür ederim!
ySenseTeam
Posts665
Member Since1 Nov 2021
Last VisitToday
Likes Given184
Likes Received134/80

#293 by ySenseTeam » Thu Mar 10, 2022 13:01

latifeak134 wrote: merhaba, offertorodan state of survivalı bitirmiştim ödeme gelmedi ticket attım 3-5 iş günü içinde çözeceğiz dediler 15 gün ge.ti ses yok ve offertoro sayfasından tekrar yazamıyorum mail de noreply ne yapmak lazım?

Bizi bilgilendirdiğiniz için teşekkür ederiz. Sorununuz için üzgünüz. Aynı maile cevap vermeyi denediniz mi?
10 gün içinde onlardan herhangi bir yanıt almazsanız. Bu doğrudan bağlantı aracılığıyla ySense müşteri destek ekibiyle iletişime geçtiğinizden emin olun: https://help.ysense.com/hc/en-us/requests/new ve açılır menüden "Teklifler"i seçin.
Teklif duvarı ekibine gönderdiğiniz e-postanın ekran görüntüsünün yanı sıra tüm ayrıntıları belirttiğinizden emin olun. Ayrıca biletinize dikkat edin, ekibin yanıtlarını kontrol etmek önemlidir, çünkü genellikle ek bilgiler sağlarlar veya talebin çözülmesine yardımcı olmak için ek bilgiler isterler. Bir bilet gönderdikten sonra, ekip bunu sizin için daha fazla inceleyebilir.
Teşekkür ederim!
ySenseTeam
Posts665
Member Since1 Nov 2021
Last VisitToday
Likes Given184
Likes Received134/80

#294 by xiucidal » Tue Mar 15, 2022 13:05

Peanutlabs anketleri geliyor ama her zaman beni atıyor neden bilen var mı?
xiucidal
Posts2
Member Since25 Feb 2022
Last Visit7 Apr 2022
Likes Given0
Likes Received0

#295 by zeynep31 » Tue Mar 15, 2022 13:05

Amazon DE Rewards: Select Your Amazon DE Gift Card bu kart turkıyede gecmıyor param kayboldu
zeynep31
Posts24
Member Since14 Oct 2017
Last Visit8 Feb 2023
Likes Given1
Likes Received4/4

#296 by zeynep31 » Tue Mar 15, 2022 13:05

Amazon Rewards: Select Your Amazon Gift Card bu kart türkiye de gecmıyor.2. param yıne kayboldu ödememı nasıl alacagımı şaşırdım
zeynep31
Posts24
Member Since14 Oct 2017
Last Visit8 Feb 2023
Likes Given1
Likes Received4/4

#297 by ySenseTeam » Wed Mar 16, 2022 22:47

xiucidal wrote: Peanutlabs anketleri geliyor ama her zaman beni atıyor neden bilen var mı?

Merhaba xiucidal, Yazdığınız için teşekkür ederiz! Yardım etmekten mutluluk duyarız. OfferWalls etkinliğiyle (RevU, AdGate Media, AdGem, OfferToro, AyeT Studios, Peanut Labs, AscendMedia) ilgili yardım için doğrudan onlarla iletişime geçmeniz gerekir.
Peanut Labs faaliyetlerinizle ilgili herhangi bir sorunuz için, doğrudan yardım için lütfen bu bağlantı, http://faq.peanutlabs.com/how-do-i-contact-peanut-labs-customer-support/ aracılığıyla ulaşın.
Yazdığınız bağlantıyı veya anketi/teklif artık "İşlemler" bölümünde listelenmiyorsa, support@peanutlabs.com adresine e-posta göndermeniz yeterlidir.
Bu konudaki sabrınız için teşekkür ederiz.
ySenseTeam
Posts665
Member Since1 Nov 2021
Last VisitToday
Likes Given184
Likes Received134/80

#298 by latifeak134 » Fri Mar 18, 2022 11:59

ySenseTeam wrote:

Bizi bilgilendirdiğiniz için teşekkür ederiz. Sorununuz için üzgünüz. Aynı maile cevap vermeyi denediniz mi?
10 gün içinde onlardan herhangi bir yanıt almazsanız. Bu doğrudan bağlantı aracılığıyla ySense müşteri destek ekibiyle iletişime geçtiğinizden emin olun: https://help.ysense.com/hc/en-us/requests/new ve açılır menüden "Teklifler"i seçin.
Teklif duvarı ekibine gönderdiğiniz e-postanın ekran görüntüsünün yanı sıra tüm ayrıntıları belirttiğinizden emin olun. Ayrıca biletinize dikkat edin, ekibin yanıtlarını kontrol etmek önemlidir, çünkü genellikle ek bilgiler sağlarlar veya talebin çözülmesine yardımcı olmak için ek bilgiler isterler. Bir bilet gönderdikten sonra, ekip bunu sizin için daha fazla inceleyebilir.
Teşekkür ederim!

bana 11 gün önce gönderdikleri mailde aşağıdakini yazmışlar. anlamak mümkün değil tabi 11 gün geçti ve hala çözüm yok bu oyun içinde satın alım da yapmıştım. bekliyorum hala.

You have recently contacted us regarding your missing credits for: State of Survival: The Zombie Apocalypse - Android

Thank you for providing information in your ticket. As we've checked your account in our system, we couldn't find any indication that this has been rewarded on our side, this could mean that the advertiser did not approve your completion, we will go ahead and fully verify your completion on this offer with our client to know what happened. Please note that this might take a week or up to 30 business days and we will update you as soon as we receive a response from them regarding your request.
latifeak134
Posts4
Member Since3 Jan 2021
Last Visit4 Dec 2023
Likes Given0
Likes Received1/1

#299 by ySenseTeam » Wed Mar 23, 2022 16:25

latifeak134 wrote:
ySenseTeam wrote:

Teşekkür ederim!

bana 11 gün önce gönderdikleri mailde aşağıdakini yazmışlar. anlamak mümkün değil tabi 11 gün geçti ve hala çözüm yok bu oyun içinde satın alım da yapmıştım. bekliyorum hala.

You have recently contacted us regarding your missing credits for: State of Survival: The Zombie Apocalypse - Android

Thank you for providing information in your ticket. As we've checked your account in our system, we couldn't find any indication that this has been rewarded on our side, this could mean that the advertiser did not approve your completion, we will go ahead and fully verify your completion on this offer with our client to know what happened. Please note that this might take a week or up to 30 business days and we will update you as soon as we receive a response from them regarding your request.

Sorununuz için üzgünüz. Size daha iyi yardımcı olabilmek için PM gönderiyoruz. Bu konudaki sabrınız için teşekkür ederiz.
ySenseTeam
Posts665
Member Since1 Nov 2021
Last VisitToday
Likes Given184
Likes Received134/80

#300 by mervezi » Sat Mar 26, 2022 09:06

merhaba;

21 martta ödeme talimatı verdim. İlk kez çekim yapacağım. öncesinde payoneer hesabı açmıştım fakat ödeme öncesi prodege yapmamışım. dolayısıyla henüz bir ödeme gelmedi, fakat param ysense hesabıma da geri gelmedi. ne yapmam gerek yardımcı olur musunuz.
mervezi
Posts8
Member Since5 Aug 2021
Last Visit23 Oct 2023
Likes Given0
Likes Received2/2
Return to 'Turkish' Forum     Return to the forums index
All times displayed are PST - Server Time: Dec 8, 2023 17:51:58 PST