Please wait...
HomeForumInternationalTurkishTasklar hakkında
Topic Rating:

Jump to
ySense Customer Care CornerySense Knowledge CenterMembers LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Tasklar hakkında

Locked

#1 by SiberToast » Wed Nov 20, 2019 22:00

Arkadaşlar ben quizlerde batırıyorum sürekli ama elimden geleni yapıyorum. Biraz hızlı yapmaya çalışıyorum ondan mıdır acaba? Ben anlamadım sürekli 70'in altında kalıyor nasıl yapmalıyım? Bu directory bide linkedin, glassdoor taskleri geliyor zaten hep. Yardımcı olabilecek varsa çok iyi olur. İyi günler.
SiberToast
Posts2
Member Since10 Nov 2019
Last Visit23 Jun 2020
Likes Given0
Likes Received0

#2 by husein » Thu Nov 21, 2019 03:39

İstatistiklerini bozmamaya çalış. Level etkili her taskı yapma, Linkedin/glasdoor/owler isimli bu task hatalı bir çok kullanıcı %10 %20 sonuç aldı. Kısa sürede sorunsuz level almak istiyorsan her önüne gelen taskı yapmayacaksın fazla expelled olunca level almak bi hayli zorlaşıyor.
Hangisi level etkiler, hangisi etkilemez bunları bilmiyorsan bu post altında konuşuluyor TASK GÜNCEL! | ySense Forum burada merak ettiklerini sorabilirsin.
Task hatalı ise buraya yazarlar ona göre yapmazsın.
husein
Posts130
Member Since31 Oct 2019
Last Visit16 Feb 2021
Likes Given63
Likes Received74/59

#3 by Absoloution » Sun Feb 02, 2020 02:46

Merhabalar 3 gün önce task vardı 20 tane yaptıktan sonra give up dedim görev bittikten sonra dashboarda baktım istatistiğime işlememiş.Bunu sebebi nedir?
Absoloution
Posts3
Member Since16 Jan 2019
Last Visit18 Jul 2020
Likes Given0
Likes Received1/1

#4 by Absoloution » Sun Feb 02, 2020 02:46

Merhabalar ben bundan 3 gün önce task vardı yapıp give up yaptım dashboard'a girdim istatistiğe yansımıyor bunun sebebi nedir?
Absoloution
Posts3
Member Since16 Jan 2019
Last Visit18 Jul 2020
Likes Given0
Likes Received1/1

#5 by AtaturkunTorunu » Sun Feb 02, 2020 03:14

Absoloution wrote: Merhabalar ben bundan 3 gün önce task vardı yapıp give up yaptım dashboard'a girdim istatistiğe yansımıyor bunun sebebi nedir?

Oraya sadece seviye etkili görevlerin istatistiği yansır. Linkedin ve benzeri görevler etki etmez.
Görev listesine girdiğinizde sağ tarafta siyah bir yuvarlak içinde eksi işareti görüyorsanız o görev seviye etkil değil demektir.
Seviye etkili görevler çok nadir olarak gelir.
AtaturkunTorunu
Posts264
Member Since19 Aug 2019
Last Visit7 Sep 2021
Likes Given342
Likes Received200/133

#6 by AtaturkunTorunu » Sun Feb 02, 2020 03:17

SiberToast wrote: Arkadaşlar ben quizlerde batırıyorum sürekli ama elimden geleni yapıyorum. Biraz hızlı yapmaya çalışıyorum ondan mıdır acaba? Ben anlamadım sürekli 70'in altında kalıyor nasıl yapmalıyım? Bu directory bide linkedin, glassdoor taskleri geliyor zaten hep. Yardımcı olabilecek varsa çok iyi olur. İyi günler.

Görevlerin sağ kısmında "rating" diye bir yer var. Rating seviyesi düşük görevler ya çok zor ya da hatalıdır.
Genel olarak bilmediğiniz işleri yapmamalısınız ya da TASK GÜNCEL başlığı altında hangi görevi yapacaksanız onun hakkında soru sorabilirsiniz.
AtaturkunTorunu
Posts264
Member Since19 Aug 2019
Last Visit7 Sep 2021
Likes Given342
Likes Received200/133

#7 by Absoloution » Sun Feb 02, 2020 10:23

AtaturkunTorunu wrote:
Absoloution wrote: Merhabalar ben bundan 3 gün önce task vardı yapıp give up yaptım dashboard'a girdim istatistiğe yansımıyor bunun sebebi nedir?

Oraya sadece seviye etkili görevlerin istatistiği yansır. Linkedin ve benzeri görevler etki etmez.
Görev listesine girdiğinizde sağ tarafta siyah bir yuvarlak içinde eksi işareti görüyorsanız o görev seviye etkil değil demektir.
Seviye etkili görevler çok nadir olarak gelir.

Yardım ettiğin için sağ ol
Absoloution
Posts3
Member Since16 Jan 2019
Last Visit18 Jul 2020
Likes Given0
Likes Received1/1
Return to 'Turkish' Forum     Return to the forums index
All times displayed are PST - Server Time: Jan 24, 2022 22:08:33 PST