Please wait...
HomeForumInternationalTurkishÇözmedikleri Sorun
Topic Rating:

Jump to
ySense Customer Care CornerySense Knowledge CenterMembers LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Çözmedikleri Sorun

Locked

#1 by emreakeler » Tue Oct 29, 2019 11:04

An error occurred Error processing reward, please try again with a different browser. If problem persists, please contact customer service.get reawarded yazan yere tıklayınca bu uyarı çıkıyor.yaklaşık on gündür yazışmalarımız sonucu mail adresleri uyuşmalı diye öneride bulundu zaten uyuşuyor.sanırım parama çöktüler.başka açıklaması yok.cookieleri sildim,tüm tarayıcılardan denedim,mail adresimi değiştirdim,şifremi değiştirdim,antivirüsü kapatıp denedim,java etkin olsun diye mesaj atmış javayıda güncelledim sonuç yok.manuel olarak paramı payoneer hesabıma yolla ben de yeni hesap açayım dedim kabul etmedi.bilginize olsun.kimsenin garantisi yok bu sitede.ona göre iş yapın.
emreakeler
Posts27
Member Since12 Apr 2016
Last Visit25 Jan 2021
Likes Given0
Likes Received4/4

#2 by nofearsports » Mon Nov 04, 2019 02:15

emreakeler wrote: An error occurred Error processing reward, please try again with a different browser. If problem persists, please contact customer service.get reawarded yazan yere tıklayınca bu uyarı çıkıyor.yaklaşık on gündür yazışmalarımız sonucu mail adresleri uyuşmalı diye öneride bulundu zaten uyuşuyor.sanırım parama çöktüler.başka açıklaması yok.cookieleri sildim,tüm tarayıcılardan denedim,mail adresimi değiştirdim,şifremi değiştirdim,antivirüsü kapatıp denedim,java etkin olsun diye mesaj atmış javayıda güncelledim sonuç yok.manuel olarak paramı payoneer hesabıma yolla ben de yeni hesap açayım dedim kabul etmedi.bilginize olsun.kimsenin garantisi yok bu sitede.ona göre iş yapın.

skril felandamı aynı şekilde denedinizmi?
nofearsports
Posts278
Member Since16 Nov 2018
Last Visit23 May 2020
Likes Given150
Likes Received144/100

#3 by emreakeler » Mon Nov 04, 2019 05:06

Hepsi aynı.
emreakeler
Posts27
Member Since12 Apr 2016
Last Visit25 Jan 2021
Likes Given0
Likes Received4/4

#4 by besevler » Mon Nov 04, 2019 05:24

emreakeler wrote: An error occurred Error processing reward, please try again with a different browser. If problem persists, please contact customer service.get reawarded yazan yere tıklayınca bu uyarı çıkıyor.yaklaşık on gündür yazışmalarımız sonucu mail adresleri uyuşmalı diye öneride bulundu zaten uyuşuyor.sanırım parama çöktüler.başka açıklaması yok.cookieleri sildim,tüm tarayıcılardan denedim,mail adresimi değiştirdim,şifremi değiştirdim,antivirüsü kapatıp denedim,java etkin olsun diye mesaj atmış javayıda güncelledim sonuç yok.manuel olarak paramı payoneer hesabıma yolla ben de yeni hesap açayım dedim kabul etmedi.bilginize olsun.kimsenin garantisi yok bu sitede.ona göre iş yapın.

Birçok şeyi denemişsin. Acaba modem, pc ya da işletim sisteminden kaynaklanan bir problem olabilir mi ? Bence eğer denemediysen farklı bir pc, farklı bir internet ağı ya da farklı bir işletim sisteminden dene.
besevler
Posts128
Member Since2 Nov 2018
Last Visit18 Feb 2020
Likes Given11
Likes Received93/66

#5 by Mister_M » Mon Nov 04, 2019 05:27

emreakeler wrote: Hepsi aynı.

girdiğiniz şifrenizle alakalı olabilirmi şifrenizi yenileyin belki problem çözülebilir
Mister_M
Posts317
Member Since27 May 2018
Last Visit16 Dec 2021
Likes Given81
Likes Received96/77

#6 by emreakeler » Mon Nov 04, 2019 05:57

Mister_M wrote:
emreakeler wrote: Hepsi aynı.

girdiğiniz şifrenizle alakalı olabilirmi şifrenizi yenileyin belki problem çözülebilir

şifremi ve e posta adresimi değiştirip denemiştim.
emreakeler
Posts27
Member Since12 Apr 2016
Last Visit25 Jan 2021
Likes Given0
Likes Received4/4

#7 by emreakeler » Mon Nov 04, 2019 06:01

besevler wrote:

Birçok şeyi denemişsin. Acaba modem, pc ya da işletim sisteminden kaynaklanan bir problem olabilir mi ? Bence eğer denemediysen farklı bir pc, farklı bir internet ağı ya da farklı bir işletim sisteminden dene.

windows 7 kullanıyorum.windows 10'a yükseltip deneyeceğim.bir tek bu kaldı sanırım.farklı bilgisayardan girince sorun çıkarabilirler diye onu denemedim.farklı internet ağıyla nasıl deneyeceğim?ip değiştirmeyi kastediyorsun sanırım.
Last edited by emreakeler » Mon Nov 04, 2019 06:07 » edited 3 times in total
emreakeler
Posts27
Member Since12 Apr 2016
Last Visit25 Jan 2021
Likes Given0
Likes Received4/4

#8 by besevler » Mon Nov 04, 2019 06:36

emreakeler wrote:
besevler wrote:

windows 7 kullanıyorum.windows 10'a yükseltip deneyeceğim.bir tek bu kaldı sanırım.farklı bilgisayardan girince sorun çıkarabilirler diye onu denemedim.farklı internet ağıyla nasıl deneyeceğim?ip değiştirmeyi kastediyorsun sanırım.

Pc, telefon ya da tablet gibi farklı cihazları kullanmakta bir sakınca yok. Yasak olan şey aynı ip'den farklı hesaplara giriş yapmak. Yani bir ip'den sadece bir kullanıcı giriş yapabilir. O yüzden senin için sorun yok. Ağ değişikliği derken cepten internet paketleri ya da eşin, dostun, komşunun modeminden bağlanarak denemek.
besevler
Posts128
Member Since2 Nov 2018
Last Visit18 Feb 2020
Likes Given11
Likes Received93/66
Return to 'Turkish' Forum     Return to the forums index
All times displayed are PST - Server Time: Jan 22, 2022 03:50:41 PST