Please wait...
HomeForumInternationalTurkishEn Uygun Para Çekimi Hangisi?
Topic Rating:

Jump to
ySense Customer Care CornerySense Knowledge CenterMembers LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
En Uygun Para Çekimi Hangisi?

Locked

#1 by Invictus3512 » Fri Sep 20, 2019 04:32

Merhabalar arkadaşlar,

Bir çok farklı konu üzerinde bilgiler dağılmış durumda. Açıkçası net bir açıklamaya ulaştığımı söyleyemeyeceğim. En uygun, kesinti dahilinde az ödeyebileceğimiz çekim yöntemi nedir? Lütfen bunu deneyimlemiş ve tecrübeli arkadaşlar cevaplasın. Açıklamada net olursak, hem benim için hem de bu konuyu okuyacak arkadaşlar için çözüm yöntemi olacaktır.
Çekim yaptığınız miktarı, çekim yaparken hangi siteden hangi siteye ne kadar komisyon aldığını (% bazında olabilir veya sabit bir tutar olabilir), açmış olduğunuz hesapları hangi para birimi ile açtığınızı açıklarsanız çok sevinirim.
Örnek verecek olursam okuduğum yazılarda Skrill üzerinden Payoneer'e aktarıp, oradan da bankaya aktarmayı deneyen çok kişi var. Burada kesintilerin ne olduğunu açıklarsanız çok iyi olur.

Şimdiden teşekkür ederim herkese, bol kazançlar dilerim.
Invictus3512
Posts59
Member Since18 May 2019
Last Visit30 Jan 2020
Likes Given14
Likes Received33/22

#2 by galiba » Fri Sep 20, 2019 04:57

transferwise ye skrillden para çekerken nereye ne yazıyor transferwisede bir hesap numarası bulamadım .resim atarak biraz ayrıntılı çekenler gösterebilirmi?
galiba
Posts67
Member Since27 Feb 2019
Last Visit29 Feb 2020
Likes Given4
Likes Received12/11

#3 by Hattusas » Fri Sep 20, 2019 05:47

Skrill üzerinden en mantıklı çekim Kripto olarak çekmekmiş sanırsam. Bu konuya değinenler var diğer Skrill konusunda ama zaten Skrill başlı başına bi karmaşa bi de o bilmediğim sistemle uğraşamam dedim ben. Onun dışında Skrill neden bu kadar övülüyor anlayamadım. Bence biz insanlar konu emek olsa bile sabırsısız. Bu konu cidden güzel olmuş. Skrill’in en az komisyonla para alma-çekme yöntemi ne mesela? Bunu biri açıklasa sevinirim. O konuda her telden bir şey yazılıyor anlamadığım gibi komisyon almıyor ki 40-60₺ falan kesti yazan var :D 40-60₺ çok fazla bence. Şaka yapıyor olmalılar.
Last edited by Hattusas » Fri Sep 20, 2019 05:49 » edited 1 time in total
Hattusas
Posts390
Member Since9 Jul 2019
Last Visit18 Jan 2022
Likes Given157
Likes Received319/197

#4 by zafiraa » Fri Sep 20, 2019 07:28

sadece biz değil diğer ülkelerde payoneer istiyor illa gelecek bu ay sonu olmadı önümüzdeki ay içinde mutlaka eklenecektir bekleyin paranıza yazık olmasın o kesinti bu kesinti derken kuşa dönmesin

hiç sıkıntı yapmayın o payoneer buraya gelecek :lol: siz biriktirin paranızı geldiğinde sadece kur farkı kesintisiyle mis gibi koyun paranızı cebinize

Skrill & Payoneer update – ySense Blog inceleyiniz taze bilgilendirme
zafiraa
Posts179
Member Since4 Nov 2017
Last Visit5 Oct 2021
Likes Given26
Likes Received73/59

#5 by Invictus3512 » Fri Sep 20, 2019 09:24

Hattusas wrote: Skrill üzerinden en mantıklı çekim Kripto olarak çekmekmiş sanırsam. Bu konuya değinenler var diğer Skrill konusunda ama zaten Skrill başlı başına bi karmaşa bi de o bilmediğim sistemle uğraşamam dedim ben. Onun dışında Skrill neden bu kadar övülüyor anlayamadım. Bence biz insanlar konu emek olsa bile sabırsısız. Bu konu cidden güzel olmuş. Skrill’in en az komisyonla para alma-çekme yöntemi ne mesela? Bunu biri açıklasa sevinirim. O konuda her telden bir şey yazılıyor anlamadığım gibi komisyon almıyor ki 40-60₺ falan kesti yazan var :D 40-60₺ çok fazla bence. Şaka yapıyor olmalılar.

Aynen öyle, çok uçuk komisyon bedeli ödemiş millet. Ama daha uygun şekilde yapanlar var. 1-2 dakika ayırarak anlatabilirler ise çok güzel olur. Tabii ben Payoneer'i bekleyeceğim ama hem benim açımdan çekmem gerekirse diye hem de parayı çekmesi gereken kişiler için kolaylık sağlayacaktır.

zafiraa wrote: sadece biz değil diğer ülkelerde payoneer istiyor illa gelecek bu ay sonu olmadı önümüzdeki ay içinde mutlaka eklenecektir bekleyin paranıza yazık olmasın o kesinti bu kesinti derken kuşa dönmesin

hiç sıkıntı yapmayın o payoneer buraya gelecek :lol: siz biriktirin paranızı geldiğinde sadece kur farkı kesintisiyle mis gibi koyun paranızı cebinize

Skrill & Payoneer update – ySense Blog inceleyiniz taze bilgilendirme

Dediğiniz gibi, Payoneer kesinlikle gelecek. O konuda rahatım. :) Acil bir durum olur da para çekmek gerekirse diye öğreneyim istiyorum. Hem de tanıdığım olsun, diğer forumdaki arkadaşlar olsun parayı çekmesi gereken kişiler de var. Haliyle minimum komisyon ödeyerek çekme yolunu öğrenebilirsek çok güzel olacak. Teşekkür ederim :)
Last edited by Invictus3512 » Fri Sep 20, 2019 09:26 » edited 1 time in total
Invictus3512
Posts59
Member Since18 May 2019
Last Visit30 Jan 2020
Likes Given14
Likes Received33/22

#6 by FIRAT7 » Fri Sep 20, 2019 13:20

Invictus3512 wrote:

Aynen öyle, çok uçuk komisyon bedeli ödemiş millet. Ama daha uygun şekilde yapanlar var. 1-2 dakika ayırarak anlatabilirler ise çok güzel olur. Tabii ben Payoneer'i bekleyeceğim ama hem benim açımdan çekmem gerekirse diye hem de parayı çekmesi gereken kişiler için kolaylık sağlayacaktır.

neyse edit.

Skrill'den Payoneer'e Para Transferi Nasıl Yapılır? | Sanagrafi

yukarıdaki linki paylaşanlar da var forumda. çok çok basit bir işlem ve detaylı olarak izah ediyor bu sayfa.
FIRAT7
Posts2,911
Member Since21 Dec 2015
Last Visit8 Feb 2020
Likes Given466
Likes Received958/689

#7 by YigitArk » Fri Sep 20, 2019 13:30

Payoneer gelecek de ne zaman gelir bilmiyorum.
YigitArk
Posts413
Member Since6 Aug 2017
Last Visit20 Dec 2021
Likes Given1
Likes Received167/116

#8 by Suber16 » Fri Sep 20, 2019 17:58

Skrillden bankayabttansfer seciyorsunuz transfer wise euro hesabinizanatacaksanz eger transferwiseda banka bilgileri mevcur almanyaya gonderim yapiyorsunuz yani swift numarasi iban giriyorsunuz dedigim gibi bu nilgileri ttansferwise actiginiz euro hesabindski banka bilgileri kismindan ediniyorsunuz yani skrillden bankaniza para ceker gibi dusunun
Suber16
Posts146
Member Since17 Oct 2018
Last Visit17 Oct 2019
Likes Given32
Likes Received35/29

#9 by galiba » Sat Sep 21, 2019 00:10

Suber16 wrote: Skrillden bankayabttansfer seciyorsunuz transfer wise euro hesabinizanatacaksanz eger transferwiseda banka bilgileri mevcur almanyaya gonderim yapiyorsunuz yani swift numarasi iban giriyorsunuz dedigim gibi bu nilgileri ttansferwise actiginiz euro hesabindski banka bilgileri kismindan ediniyorsunuz yani skrillden bankaniza para ceker gibi dusunun
Last edited by moneymakingways » Sat Sep 21, 2019 07:53 » edited 1 time in total
Reason: .
galiba
Posts67
Member Since27 Feb 2019
Last Visit29 Feb 2020
Likes Given4
Likes Received12/11
Return to 'Turkish' Forum     Return to the forums index
All times displayed are PST - Server Time: Jan 21, 2022 13:01:32 PST