Please wait...
HomeForumInternationalTurkishCashout Yöntemleri
Topic Rating:

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Cashout Yöntemleri

Locked

#1 by jengar02 » Sat Aug 24, 2019 08:15

Herkese Merhaba,

Aranızda yeniyim. Yaklaşık 13.5 dolar kazandım ve cashout yapmak istiyorum fakat sadece paypal ve amazon card gözüküyor. Çoğunuzun payoneer gibi yöntemler kullandığını gördüm fakat benim listemde yok. Bu parayı nasıl değerlendirebilirim? Paypal ülkemizden çekildi fakat vpn gibi bir yöntemle kullanmak mümkün bildiğim kadarıyla. Bu şekilde paypal üzerinden IBAN'ıma aktarma yapabilir miyim?

Teşekkürler şimdiden.
jengar02
Posts2
Member Since30 Jul 2019
Last Visit25 Aug 2019
Likes Given0
Likes Received0

#2 by Hattusas » Sat Aug 24, 2019 11:48

jengar02 wrote: Herkese Merhaba,

Aranızda yeniyim. Yaklaşık 13.5 dolar kazandım ve cashout yapmak istiyorum fakat sadece paypal ve amazon card gözüküyor. Çoğunuzun payoneer gibi yöntemler kullandığını gördüm fakat benim listemde yok. Bu parayı nasıl değerlendirebilirim? Paypal ülkemizden çekildi fakat vpn gibi bir yöntemle kullanmak mümkün bildiğim kadarıyla. Bu şekilde paypal üzerinden IBAN'ıma aktarma yapabilir miyim?

Teşekkürler şimdiden.

PayPal ile hiçbir şekilde Türkiye’de işlem yapamazsınız. Payoneer ödeme yöntemi bu Salı günü ekleniyor bizde de Salı - Çarşamba günlerinden birinde eklenmiş olacak. O zaman rahatlıkla ödeme alabilirsiniz. Skrill veya Tango Kart istiyorsanız biraz daha beklemeniz gerekebilir.
Hattusas
Posts390
Member Since9 Jul 2019
Last Visit24 Aug 2021
Likes Given157
Likes Received319/197

#3 by nofearsports » Sat Aug 24, 2019 12:39

payonerdede 50 dolar sıkıntısı yokmu
nofearsports
Posts278
Member Since16 Nov 2018
Last Visit23 May 2020
Likes Given150
Likes Received144/100

#4 by F_Freeloader » Sat Aug 24, 2019 14:50

jengar02 wrote: Herkese Merhaba,

Teşekkürler şimdiden.

Payoneer'in yakında ekleneceği söyleniyor fakat 13.5 dolarınızı Payoneer geldiğinde de çekemezsiniz. Birçok farklı başlıkta da belirtildiği gibi, en az 52 dolar biriktirmiş olmanız lazım. Payoneer'dan hesaba minimum transfer 50 dolar. Clixsense döneminde 2 dolar da buradan ona gönderirken gidiyordu. O kesintide değişiklik olur mu yeni dönemde bilmiyorum.
F_Freeloader
Posts268
Member Since19 Feb 2018
Last VisitYesterday
Likes Given25
Likes Received195/117

#5 by Hattusas » Sat Aug 24, 2019 15:15

Skrill'e bulaşmayın bu arada. Komisyonlar uçar hele ki paranız az tamamen yok olur.

Tango veya VISA kartın tam oturmasını bekleyin siteye. Ben üstte limit olarak değil de en tercih edilesi yöntem olduğu için Payoneer yazmıştım. Hemen çekme derdiniz yoksa 52 yapın öyle çekin.
Hattusas
Posts390
Member Since9 Jul 2019
Last Visit24 Aug 2021
Likes Given157
Likes Received319/197
Return to 'Turkish' Forum     Return to the forums index
All times displayed are PST - Server Time: Dec 7, 2021 03:33:41 PST