Please wait...
HomeForumInternationalEx-YugoslaviaPrijavite bug-ove ovde
Topic Rating:

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Prijavite bug-ove ovde

Locked

#1 by incomehomejob » Fri Aug 02, 2019 11:55

Molba za sve clanove da prijave bug-ove na nalozima, kako bih mogla da ih prenesem dalje da budu ispravljeni.

Ovo vreme kako nisam mogla da se logujem sam mogla da citam glavni forum i sta cujem od ostalih modova sada, desava se da neko vidi neke platne procesore, neko ne, da postoje problemi sa referalima, neko ih vidi na listi, neko ne, ...

Sta god da se razlikuje i/ili je falicno kod vas na nalogu, molba da postujete da moze da se 'opravi' sto pre. :D
Hvala.
Last edited by incomehomejob » Fri Aug 02, 2019 12:09 » edited 1 time in total
Reason: Edited typos.
incomehomejob
Posts7,047
Member Since24 Jan 2015
Last Visit21 Oct 2020
Likes Given32,720
Likes Received12,471/5,045

#2 by Idjosko » Fri Aug 02, 2019 12:16

Novi addon ☑ (danas je aktiviran)
Platni procesori nedostaju ili nije moguce izvrsiti transakciju ☐
Referali - bonus za top zemlje ☐
Referali - notifikacija ☐
Chat ☐

Nadam se da ce ubrzo biti i ovi nedostaci stiklirani :thumbup:
Idjosko
Posts369
Member Since21 Mar 2011
Last VisitToday
Likes Given226
Likes Received636/270

#3 by incomehomejob » Fri Aug 02, 2019 12:22

Hvala ti puno. :)

Sto se tice prvog, da li imas problem koji sam videla da su prijavili na glavnom forumu da im 'kasni' Addon notifikacija nekoliko minuta? Mislim da je taj clan to vezao za Ankete, malo mu je konfuzan post.

Probao si transakciju i sta ti konkretno prijavljuje?

Bonus za top zemlje je manji pretpostavljam?

Nema nikakve notifikacije za nove referale?

Chat - da fali i kod mene. :D

Dodatno, bar kod mene, nemam onu opciju da 'follow' Topic, ona strelica pored naslova Teme.
Da li imas ti i kako je kod ostalih?
incomehomejob
Posts7,047
Member Since24 Jan 2015
Last Visit21 Oct 2020
Likes Given32,720

#4 by LordNikola » Fri Aug 02, 2019 12:28

Slažem se sa kolegom sve, i da, i ja nemam follow opciju. Nemam opciju payoneer kod platnih procesora, ali kolegica je pisala tiket i rekli su da rade na sajtu još i da će ubaciti, da ne brinemo.
LordNikola
Posts201
Member Since1 Mar 2017
Last Visit19 Aug 2020
Likes Given347
Likes Received477/178

#5 by Idjosko » Fri Aug 02, 2019 12:33

incomehomejob wrote: Hvala ti puno. :)

Sto se tice prvog, da li imas problem koji sam videla da su prijavili na glavnom forumu da im 'kasni' Addon notifikacija nekoliko minuta? Mislim da je taj clan to vezao za Ankete, malo mu je konfuzan post.

Dodatno, bar kod mene, nemam onu opciju da 'follow' Topic, ona strelica pored naslova Teme.

1. Ne znam da li kasni jer na uzorku ankete nisam mogao da proverim jer je nisam ni dobio.

2. Probao sam transakciju na Paypal (100$). Em sto mi pise da nemam dovoljno novca (imam preko 150$), em sto mi je nakon klika za isplatu pisalo da pokusam sa drugim browserom. Takodje, juce je bila opcija za Payoneer i to takva da se samo fiksno moglo prebacivati 50$ i niti jedan drugi iznos. Nju nisam probao. Danas je nestao Payoneer kao platni procesor sa liste.

3. Nije manji nego ga uopste sistem ne uracuna. On je automatski do sada bio i na svakom sign up-u se dobijao ukoliko je referal iz top zemlje.

4. Da, nema informacije-notifikacije za referale

5. Lep osmeh! Colgate? :lol:
Last edited by Idjosko » Fri Aug 02, 2019 12:35 » edited 1 time in total
Idjosko
Posts369
Member Since21 Mar 2011
Last VisitToday
Likes Given226
Likes Received636/270

#6 by incomehomejob » Fri Aug 02, 2019 12:33

LordNikola wrote: Slažem se sa kolegom sve, i da, i ja nemam follow opciju. Nemam opciju payoneer kod platnih procesora, ali kolegica je pisala tiket i rekli su da rade na sajtu još i da će ubaciti, da ne brinemo.

Ja sam dodatno pitala, iz mog iskustva sa tiketima koje sam slala - da li ce da vrate na standardnu opciju na koju smo navikli ovde.
Razlog; kada se posalje tiket, pojavi se ekran gde kaze da ce odgovor biti dat u roku od deset dana i izlistano je radno vreme kontakt centra, gde stoji office standardno radno vreme, bez vikenda.
Napomena:
Jesu mi odgovarali odmah skoro, jako brzo, ali genericke poruke, da je problem sa forumom i da rade na tome. Moje pitanje njima se odnosi na ljudski kontakt kako smo navikli na ClixSense, a ne kontakt centar gde je nas tiket jedan od zilion u redu.
incomehomejob
Posts7,047
Member Since24 Jan 2015
Last Visit21 Oct 2020
Likes Given32,720

#7 by incomehomejob » Fri Aug 02, 2019 12:40

Idjosko wrote:
incomehomejob wrote: Hvala ti puno. :)

1. Ne znam da li kasni jer na uzorku ankete nisam mogao da proverim jer je nisam ni dobio.

2. Probao sam transakciju na Paypal (100$). Em sto mi pise da nemam dovoljno novca (imam preko 150$), em sto mi je nakon klika za isplatu pisalo da pokusam sa drugim browserom. Takodje, juce je bila opcija za Payoneer i to takva da se samo fiksno moglo prebacivati 50$ i niti jedan drugi iznos. Nju nisam probao. Danas je nestao Payoneer kao platni procesor sa liste.

3. Nije manji nego ga uopste sistem ne uracuna. On je automatski do sada bio i na svakom sign up-u se dobijao ukoliko je referal iz top zemlje.

4. Da, nema informacije-notifikacije za referale

5. Lep osmeh! Colgate? :lol:

Hvala. :)

1. Ovo "jer je nisam ni dobio" = Srbija, sto se tice Anketa. :D (Colgate varijanta.)

2. Vidim da je problem kod puno clanova iz drugih zemalja isto da im je nestao Payoneer.
Hvala za precizan info. ;)

3. Hvala za odgovor, prijavicu im takav bug.

4. Takodje kao pod 3.

5. :lol: :lol: :lol:
Evo nekoliko, od muke kakav je haos nastao. :D :D :D
incomehomejob
Posts7,047
Member Since24 Jan 2015
Last Visit21 Oct 2020
Likes Given32,720

#8 by Idjosko » Fri Aug 02, 2019 12:51

Umalo da zaboravim :) Fale oni "centici" kako ih ja od miloste zovem odnosno 0.0000 $
Mozda nekome nisu vazni, ali itekako znace ako imate dosta referala jer na primer na jedan uradjeni task koji vredi 0.04$ vi dobijete 0.0080. Prakticno, novac se izgubi i pokazuje vam i dalje 0.00$
Idjosko
Posts369
Member Since21 Mar 2011
Last VisitToday
Likes Given226
Likes Received636/270

#9 by incomehomejob » Fri Aug 02, 2019 12:52

Razumela, hvala. :)
Slazem se, jeste jako bitno.
incomehomejob
Posts7,047
Member Since24 Jan 2015
Last Visit21 Oct 2020
Likes Given32,720

#10 by incomehomejob » Fri Aug 02, 2019 12:54

Kopirana prepiska iz Klinika za tehnicke probleme. Ne znam da li ima veze sa ovom novom 'postavkom' sajta/firme, ali da nam bude i ovde:

ljilja8888 wrote: Evo forum nam je konacno proradio,,,pitanje koje imam je da li ima ovde clanova iz Crne Gore koji nakon ovih izmena mogu da udju na YSense,jer jedna clanica iz CG od danas nikako nije u mogucnosti da se uloguje,ne daje joj ni sign in,,,,ukoliko ima clanova iz CG molim za odgovor,ili neko drugi zna u cemu moze biti problem.Hvala.

incomehomejob wrote: Mislim da nije u pitanju samo Crna Gora, ali ne mogu da tvrdim, jer maltene skoro niko od nas nije mogao da se loguje.

Da li je probala veceras, malopre, deluje mi da 'opravljaju' redom naloge.

ljilja8888 wrote: Jeste probala i veceras,to traje od juce tako njoj,,samo dobije poruku sory,zapravo sajt joj nije dostupan uopste..

incomehomejob wrote: Izvini, nisam razumela inicijalno. Hvala za pojasnjenje. :)

Meni je bio dostupan sajt i logovanje na nalog, medjutim klik na Forum link mi je otvarao novi tab na kom nisam ulogovana uopste bila, mislila sam da je to u pitanju.

Kopiracu tvoje postove u novu Temu za bug-ove da imamo sve na jednom mestu.

Molim te, javi joj da proba, ukoliko nije, neke osnovne stvari koje znaju da bug-uju kada se nesto menja na nekom sajtu, kada google brljavi sa svojim promenama i sl.:

- da proba da 'rucno' inicira sinhronizaciju sata na kompu
- da proba da restartuje modem, uz pretpostavku da ima dinamicku IP adresu
- da proba da u Settings-u pretrazivaca da vidi da nisu blikirani 'third party cookies', mada to ne bi trebalo da bude problem, ja to imam blokirano

Molba za vse clanove za ideje sta da uradi koleginica jos, jer ovo je drugaciji problem od onog koji smo mi ostali imali sa pristupom forumu.
incomehomejob
Posts7,047
Member Since24 Jan 2015
Last Visit21 Oct 2020
Likes Given32,720

#11 by ljilja8888 » Fri Aug 02, 2019 13:55

Koleginica je sve probala da uradi ali nikako ne moze uci,,samo joj izbacuje..Sorry! The Ysense web site is curently unavailable.Please try again later.
ljilja8888
Posts13
Member Since29 Jul 2017
Last Visit13 Sep 2019
Likes Given0
Likes Received36/12

#12 by incomehomejob » Fri Aug 02, 2019 14:07

Zao mi je sto ima problem. :(

Da li bi njoj bilo ok da ti postujes njen nick ovde meni, pa da ja prosledim dalje da pogledaju njen nalog posebno?
(Uz napomenu da ne znamo jos uvek da li je u pitanju Crna Gora ili samo njen nalog, pa da i na to obrate paznju.)
incomehomejob
Posts7,047
Member Since24 Jan 2015
Last Visit21 Oct 2020
Likes Given32,720

#13 by ljilja8888 » Fri Aug 02, 2019 14:32

Da naravno,,juzziesmith.....veliko hvala u njeno ime ,,
ljilja8888
Posts13
Member Since29 Jul 2017
Last Visit13 Sep 2019
Likes Given0
Likes Received36/12

#14 by incomehomejob » Fri Aug 02, 2019 14:44

Nema na cemu. :)

Evo prenosim odmah da obrate paznju na njen nalog i da provere da li i ostale IP adrese iz Crne Gore imaju taj problem.
Pozdrav za juzziesmith. :) Ne brini naci cemo resenje sto pre.
Last edited by incomehomejob » Fri Aug 02, 2019 16:28 » edited 1 time in total
Reason: Edited illiteracy. LOL
incomehomejob
Posts7,047
Member Since24 Jan 2015
Last Visit21 Oct 2020
Likes Given32,720

#15 by eufrat » Fri Aug 02, 2019 15:28

Situacija kod mene:

ne vidim chat, nemam follow opciju, nemam opciju za Payoneer, vidim opcije Amazon gift card i Paypal.
eufrat
Posts627
Member Since23 Jun 2015
Last Visit10 Nov 2020
Likes Given1,211
Likes Received1,731/616

#16 by incomehomejob » Fri Aug 02, 2019 15:46

Zaboravila sam da prijavim da imamo pitanja u vezi chat-a kada sam izlistala sve sto je ovde. :lol:
Hvala ti puno sto si pomenula opet, dodala sam. :D
incomehomejob
Posts7,047
Member Since24 Jan 2015
Last Visit21 Oct 2020
Likes Given32,720

#17 by incomehomejob » Sat Aug 03, 2019 08:43

Idjosko, koja ti je poenta da spamujes glavni forum?

Smatram da vrlo ozbiljno pristupam problemima koje imaju nasi clanovi i kao sto sam naglasila i kao sto uvek radim, prenosim ih dalje.

Ne znam koji deo nisi razumeo od toga da sve nase probleme ovde prenosim dalje.
Ne znam sta nisi razumeo od toga da cu da odradim 'debelo' sta god mogu za sve nas, obzirom kako sam tebe pitala za vrlo precizna objasnjenja tvojih primedbi kako bih mogla sto preciznije da ih prenesem da se ne vracamo unazad sa dodatnim pitanjima.

Takodje, kako si uspeo da propustis da je tvoje pitanje o delovima centa vec ubaceno u glavnu temu na glavnom forumu od strane moda glavnog foruma, gde eksplicitino pise u nazivu Teme - sva pitanja SAMO ovde.

YSense Forum

Otvaras novu temu na glavnom forumu gde i mene i Valerie nazivas ili nesposobnima i/ili idiotima i/ili lazovima!
I ne vidim drugo objasnjenje, jer tim otvaranjem nove teme sa istim pitanjima koje si meni postavio, eksplicitno tvrdis da to nije preneto dalje, kao i da mi modovi nemamo pojma sta radimo.
Takodje podrzavam sta je Valerie uradila da uvede red u haos koji svi vi pravite otvaranjem novih tema.

Sto se tice ove teme o kojoj pisem i tvoje informacije koju si postovao u Kafani da postoji novi Admin.
Da, taj novi clan Administracije radi sa nama modovima da se sto pre sve resi, sto je smatram ocigledno jer stalno pitam sta kod koga nije u redu na nalogu kako bi novi Administrator dobio povratne informacije.
Sta ocekujes da ce da se postigne spamovanjem? Cak i da krene da cita, jedini rezultat je da mu se 'pojede' vreme umesto da resava stvari.
Ili mozda ocekujes da ja idem i da citam svaki post na glavnom forumu da bih proverila sta nasi pisu? Odgovor je -NE! Zaduzena sam za nas ex-YU forum i to su clanovi za koje cu da pisem i insistiram da im sve bude ok sa nalozima sto pre.

Malo manje egocentrizma i postovanja prema drugima da i oni postoje, i sve ce biti lakse

edit:
Dodatak:
Da li mogu da uticem koliko cesto ce neko da se loguje i da vidi moje poruke i primebe clanova - ne mogu.
Da li mogu da uticem na to koliko brzo ce da implementiraju sta god da prenesem da su zahtevi, sugestije, problemi, ... clanova naseg foruma - ne mogu.
Last edited by incomehomejob » Sat Aug 03, 2019 08:55 » edited 1 time in total
incomehomejob
Posts7,047
Member Since24 Jan 2015
Last Visit21 Oct 2020
Likes Given32,720

#18 by incomehomejob » Sat Aug 03, 2019 11:33

ivsche88 wrote: Zašto su mi nestali svi referali??????????

Nisu nestali, tu su. :)

Rade na tome na osposobe ceo sajt da sve bude operativno.

Probaj u medjuvremenu da kliknes na "Affiliates" na vrhu, pa u padajucem meniju na "My Stats" i videces tabelu u kojoj se vide iznosi zarada.
Ne znam kada ce sve da bude 'vidljivo' isto kao pre, ali znaju da imaju problem, samim tim rade na tome.
incomehomejob
Posts7,047
Member Since24 Jan 2015
Last Visit21 Oct 2020
Likes Given32,720

#19 by tasman1 » Sun Aug 04, 2019 01:29

Nemam tako puno inka da napisem sve bugove ovdje a ne volim da napisen samo stotinjak , ili sve ili nista :o
tasman1
Posts16,072
Member Since5 May 2012
Last VisitToday
Likes Given14,546
Likes Received15,918/8,281

#20 by Marko882 » Sun Aug 04, 2019 09:05

eufrat wrote: Situacija kod mene:

ne vidim chat, nemam follow opciju, nemam opciju za Payoneer, vidim opcije Amazon gift card i Paypal.

Ista situacija i kod mene.
Last edited by Marko882 » Sun Aug 04, 2019 09:07 » edited 1 time in total
Marko882
Posts21
Member Since5 Jul 2017
Last Visit9 May 2021
Likes Given13
Likes Received26/18
Return to 'Ex-Yugoslavia' Forum     Return to the forums index
All times displayed are PST - Server Time: Dec 6, 2021 22:27:46 PST