Please wait...
HomeForumInternationalHungarianTörölték a paypalt
Topic Rating:

Jump to
ySense Customer Care CornerySense Knowledge CenterMembers LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Törölték a paypalt

Locked

#61 by zsizso61 » Sun May 14, 2017 10:53

szinuhe wrote: Én a Payzat választottam, mert olyanom már úgy is volt. Most próbáltam ki, 20.90§ kértem ki, hogy kerek legyen, mert a kikéréskor a ClixSense levonta a 90 centet. A 20 dollár megérkezett a Payza számlámra és ott nem történt levonás ! Annyival nőtt az egyenlegem. Azt még nem tudom, hogy a saját bankszámlára kikéréskor mennyit von le, mert azt írja változó, meg nem is bírtam még hozzáadni, mert valami IBAN kóddal vacakol.
Esetleg, ha valaki tudja, kérem írja meg nekem, hogy mennyit vesz le a saját számlára kikéréskor ?

Szia. Azt meg tudod mondani, hogy Payzaról lehet e Paypalra utalni?... Köszönöm
zsizso61
Posts260
Member Since4 Aug 2012
Last Visit16 Sep 2019
Likes Given6
Likes Received40/36

#62 by szinuhe » Sun May 14, 2017 22:17

Nem lehet !
szinuhe
Posts133
Member Since5 Mar 2013
Last Visit1 Jun 2019
Likes Given0
Likes Received39/33

#63 by kavics31 » Mon May 15, 2017 04:03

Payzaról paypalra csak válton keresztül lehet küldeni, ami ugye nincs ingyen.
Payzaról bankszámlára se éri meg kis összeget, mert 8$ a költsége
kavics31
Posts27
Member Since28 Sep 2016
Last Visit28 Jan 2022
Likes Given0
Likes Received3/3

#64 by zsizso61 » Tue May 16, 2017 09:42

kavics31 wrote: Payzaról paypalra csak válton keresztül lehet küldeni, ami ugye nincs ingyen.

Szia!
Írtad, hogy csak váltón keresztül lehet Payzaról Paypalra utalni. Annak mennyi a költsége, vagy hol tudnám én azt tüzetesen megnézni?
Köszönöm...
zsizso61
Posts260
Member Since4 Aug 2012
Last Visit16 Sep 2019
Likes Given6
Likes Received40/36

#65 by pupilla75 » Tue May 16, 2017 23:31

Helló! Nekem is segítség kellene mert a payzáról nem sikerült banszámlára kérni (ELSŐ KIKÉRÉSEM)egy bizonyos összeget,azt írja hogy visszafordítva és szépen visszament az összeg a payzára.Valaki kérem segítsen hogy mit cseszhettem el mert tiszta ideg vagyok. Egyébként meg érdekelne engem is ez a payzáról paypalra történő váltós téma ha valaki eltudná magyarázni. Akár telószámot is megadok ha kell mert szóból jobban értek. köszönöm.

Van egy sanda gyanúm hogy a nevemet fordítva írtam mind a payzán acounton, mind a bankszámla hozzárendelésnél .Lehet ez a gond hogy nem fizettek ki??
pupilla75
Posts16
Member Since28 Sep 2012
Last Visit1 Jun 2019
Likes Given0
Likes Received3/3

#66 by kavics31 » Wed May 17, 2017 02:32

zsizso61 wrote:
kavics31 wrote: Payzaról paypalra csak válton keresztül lehet küldeni, ami ugye nincs ingyen.

Szia!
Írtad, hogy csak váltón keresztül lehet Payzaról Paypalra utalni. Annak mennyi a költsége, vagy hol tudnám én azt tüzetesen megnézni?
Köszönöm...

Beírod gugliba, hogy payza to paypal és lesz egy pár találat ;)
kavics31
Posts27
Member Since28 Sep 2016
Last Visit28 Jan 2022
Likes Given0
Likes Received3/3

#67 by x_0 » Wed May 17, 2017 16:40

Azt használja Payza
Bitcoin már létezik az opciók menüben.... :D
x_0
Posts559
Member Since17 Feb 2016
Last Visit6 Aug 2017
Likes Given714
Likes Received410/239

#68 by Blonde » Wed May 31, 2017 03:48

Sziasztok!

Én Payza számlára kapom a kifizetéseket igaz vannak költségek de verifikált számla esetén van esélyed hazai bankszámlára utalni.Sajnos a PayPal magas kritériumokat állít az oldalakkal szemben és limit határt szab.Csak azok az oldalak maradhatnak PayPal kifizetősek akik teljesítik a kritériumokat és hajlandóak üzleti csomagra váltani magas havi számlavezetési költség mellett illetve még tranzakciós díjjat is szed az utalásért illetve a felhasználóktól a jóváírási összeg függvényében jutalékot vonni.S ezen összeget a mi keresetünkből számolja le.Az oldal pedig a kiutalási jutalékot vonja a megkeresett pénzünkből.Szóval ezek a dolgok nem egyszerűek.A hosszú és működőképesség fent tartása érdekében változtatni kellett és alternatívákat adni a felhasználóknak.A döntést rád bízzák nem pedig erőltetik.S ez a korrekt tájékoztatás pedig folyamatos csak el kellene olvasni ha belépsz,mert a friss hírek változások megjelennek belépés után.Így tuti látod csak vagy figyelmen kívül hagyod vagy olvasod de korrektül tájékoztat.Ezt a profik így csinálják.Felelősség a tied ha olvasod ha nem elfogadottnak kell tekinteni abban a pillanatban ahogy bezárod a felugró ablakot belépés után.
Blonde
Posts23
Member Since7 Mar 2013
Last Visit23 Jan 2020
Likes Given4
Likes Received19/8
Locked
Return to 'Hungarian' Forum     Return to the forums index
All times displayed are PST - Server Time: Jul 3, 2022 04:23:42 PST