Please wait...
HomeForumInternationalEx-YugoslaviaPomoc za tasks i surverys
Topic Rating:

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Pomoc za tasks i surverys

Locked

#1 by ismbuc » Wed Nov 04, 2015 03:02

Pozdrav,

ja sma novi ovdje otvorio sam akaunt prije 3 dana i svu zaradu koju imam je 0.20 centi i jako sam zadovoljan za pocetak, ali ono sto me zanima jeste kako raditi tasks, jer ih nema available za mene kao ni surveys. Nadam se da ce te mi pomoci, i kako uraditi offers.

hvala vam velika
ismbuc
Posts1
Member Since2 Aug 2014
Last Visit4 Nov 2015
Likes Given0
Likes Received0

#2 by incomehomejob » Wed Nov 04, 2015 03:52

ismbuc wrote: Pozdrav,

ja sma novi ovdje otvorio sam akaunt prije 3 dana i svu zaradu koju imam je 0.20 centi i jako sam zadovoljan za pocetak, ali ono sto me zanima jeste kako raditi tasks, jer ih nema available za mene kao ni surveys. Nadam se da ce te mi pomoci, i kako uraditi offers.

hvala vam velika

Cao i dobrodosao. :)

Sto se tice survays, mi na ovim prostorima ih nemamo; mozda samo kroz neke od offers-a, ali ja nisam naletela do sada.

Sto se tice taskova, malo je teze sad dobiti lvle/bedzeve nego nama ranije. Lvli/bedzevi ti trebaju da bi mogao da imas pristup zadacima koji zahtevaju lvl. Pogledaj u task listi gore desno im 'Potential job'; tamo ces da vidis te za koje nemas pristup, pored svakog stoji koji je minimum lvl za koji task.

Mozda je najbolje da pitas nesto konkretno, pa cemo lakse da ti odgovorimo na direktna pitanja. Ima dosta toga da se 'pohvata', ali ne brini uvek je neko ovde da ti pomogne.
incomehomejob
Posts7,047
Member Since24 Jan 2015
Last Visit21 Oct 2020
Likes Given32,720
Likes Received12,471/5,045

#3 by SentinelOnyx » Wed Nov 04, 2015 05:41

ismbuc wrote: Pozdrav,

hvala vam velika

Evo da ti pripomognem sa jednim svojim starim postom, dosta toga je objasnjeno u njemu.

:arrow: Tasks

Kao sto ti je incomehomejob napisala slobodno napisi sto god te zanima jer uvijek ima netko tko ce ti odgovoriti.

Surveys prakticki ne postoje za nase podrucje (bar ja nisam naletio ni na jednu), offersi nisu los nacin zarade samo ponekad se desi da ne budes placen a uspjesno si zavrsio odredjeni offer (skapirat ces kroz vrijeme koje su u pitanju).

Uglavnom nakon sto uspijes savladati osnove, provjeravaj na engleskom dijelu foruma nove teme koje se pojavljuju tako da budes konstantno u toku. Ako si uporan u svojoj namjeri da doguras do badgeva, vjeruj mi isplatit ce ti se.

Svi smo mi jednom bili pocetnici i tragali smo po forumu za odgovorima. Nemoj da te to obeshrabri nedostatak zadataka, jednostavno se naoruzaj sa strpljenjem, probaj biti sto precizniji i uci iz vlastitih gresaka.

Mnogo srece na putu kojim si krenuo ismbuc. I da sto prije stignes do svojih prvih badgeva!

:thumbup: :thumbup:
SentinelOnyx
Posts2,245
Member Since20 Nov 2013
Last Visit2 Dec 2020
Likes Given3,519
Likes Received4,619/1,599

#4 by incomehomejob » Thu Nov 05, 2015 05:35

@ SentinelOnyx

Imam predlog, ako si za. :) I ne samo ti, vec svi koji se ovde trude da pomognu koliko god mogu.

Da napravimo neki intro topic za pocetnike, ali sa konkretnim stvarima/odgovorima na najcesca pitanja ili nesto slicno.

Vidim da se cesto postavljaju ista pitanja, sto je ok za pocetnike, ali da nekako probamo da im olaksamo. Ja licno, nisam znala gde udaram kad sam pocinjala. :D Cak ni sta da pitam. Ima gomila stvari da se iscita dok se ne udje u fazon, pogotovo ako nemaju nikog koga licno znaju da ovo radi pa da tako pitaju.

Molba je za sve koji odgovaraju na pitanja ovde, pupijevi, sizika66, Dinostula, ... i svi ostali (izvinjavam se sto nisam ispisala nick-ove, ove sam najcesce vidjala).
incomehomejob
Posts7,047
Member Since24 Jan 2015
Last Visit21 Oct 2020
Likes Given32,720
Likes Received12,471/5,045

#5 by SentinelOnyx » Thu Nov 05, 2015 06:10

incomehomejob wrote: @ SentinelOnyx

Imam predlog, ako si za. :) I ne samo ti, vec svi koji se ovde trude da pomognu koliko god mogu.

Da napravimo neki intro topic za pocetnike, ali sa konkretnim stvarima/odgovorima na najcesca pitanja ili nesto slicno.

Vidim da se cesto postavljaju ista pitanja, sto je ok za pocetnike, ali da nekako probamo da im olaksamo. Ja licno, nisam znala gde udaram kad sam pocinjala. :D Cak ni sta da pitam. Ima gomila stvari da se iscita dok se ne udje u fazon, pogotovo ako nemaju nikog koga licno znaju da ovo radi pa da tako pitaju.

Molba je za sve koji odgovaraju na pitanja ovde, pupijevi, sizika66, Dinostula, ... i svi ostali (izvinjavam se sto nisam ispisala nick-ove, ove sam najcesce vidjala).

Moze najbolje bi bilo da svatko dodaje odgovore na stvari koje su ga mucile na samom pocetku, lako se prosiri dalje.

Svaka cast na ideji! :clap: :clap:
SentinelOnyx
Posts2,245
Member Since20 Nov 2013
Last Visit2 Dec 2020
Likes Given3,519
Likes Received4,619/1,599

#6 by Parizer » Fri Nov 06, 2015 11:04

Ajde i ja da napisem nesto, sad kad sam saznao da zapravo postoji i nas thread na forumu.

Prvo da pitam nesto sto se tice samih taskova.. U pocetku ih je stvarno bilo, i to dosta(onaj task gde treba da selektujes da li je stranica article i ko je author) i uglavnom nisam imao probleme sto se tice pogadjanja.. U prvih 3-4 sam bas gresio, ali posle toga promasim jedan u 3-4 taska, tako da je sve bilo kul. I evo, vec 2 nedelje recimo nema apsolutno nijedan task da se uradi.. Neki savet mozda? Da nisam ja nesto uprskao?

Znam da nije tema ovog threada, ali vidim da se razumete pa cisto da pitam. Sto se tice ''Surveys'' ni na jednu nisam naisao otkad sam se registrovao na ovom sajtu(malo jace od mesec dana), ali vidim da je mnogo ljudi pricalo o tome i da ih nema za ljude sa nasih prostora.
Sto se tice ''Offers'', jedini offer koji mi uvek stoji je da slusam neki radio 2 sata, i za to da dobijem 0,01$. Jel tako i vama, ili je to nesto do mene?

Inace sve u svemu jako mi zanimljivo deluje ovaj sajt, samo sto poprilicno nov sto se tice svega ovoga, i jako sporo ide.. $1.3608 za mesec dana koriscenja.. Ako neko ima bilo kakav savet, dobrodosao je i hvala unapred!
Parizer
Posts3
Member Since9 Oct 2015
Last Visit16 Jan 2016
Likes Given0
Likes Received0

#7 by Parizer » Fri Nov 06, 2015 11:04

Iz nekog razloga nije htelo juce da ostavi moj komentar, tako da cu pokusati ponovo.

Vec malo vise od 2 nedelje mi se uopste ne pojavljuju taskovi, zna li neko zasto?
Sto se tice ''Offers'', jednu jedinu imam uvek, i to da slusam neki radio 2 sata, jel i kod vas isto tako?

Sve u svemu jako mi se svidja ovaj sajt, samo sto previse sporo sve ide.. Za oko mesec i po dana, manje od $1,5 sam zaradio :/
Parizer
Posts3
Member Since9 Oct 2015
Last Visit16 Jan 2016
Likes Given0
Likes Received0

#8 by Dalibor_pekovic » Fri Nov 06, 2015 11:13

Isti slucaj je i ovdje samo budi uporan i vrebaj taskove do lvl-a
Dalibor_pekovic
Posts14
Member Since16 Oct 2015
Last Visit15 Nov 2015
Likes Given0
Likes Received11/8

#9 by Parizer » Sun Nov 08, 2015 14:45

Sorry za dupli post, nisam znao da treba neko vreme da bi izasao komentar..
I eto bas malo pre mi se konacno pojavio task posle ne znam ni ja koliko :D
Parizer
Posts3
Member Since9 Oct 2015
Last Visit16 Jan 2016
Likes Given0
Likes Received0
Return to 'Ex-Yugoslavia' Forum     Return to the forums index
All times displayed are PST - Server Time: Dec 9, 2021 06:10:29 PST