Please wait...
HomeForumInternationalPolishAnkiety
Topic Rating:

Jump to
ySense Customer Care CornerySense Knowledge CenterMembers LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Ankiety

Post Reply

#15961 by Joanna1969 » Tue Feb 06, 2024 01:13

U mnie jest dokładnie tak samo. Ogólnie mam ostatnio dużo mniej ankiet i do znacznie mniejszej ilości ankiet zostaję zakwalifikowana. Jest znacznie więcej błędów. Z Dynaty Rex nie udało mi się wypełnić nic od jakichś 2 miesięcy. Cały czas mam taki sam komunikat jak u Ciebie. A Jak się już raz na tydzień pojawi tam jakaś ankieta, to się do niej nie kwalifikuję :roll:
Joanna1969
Posts11
Member Since3 Feb 2023
Last VisitYesterday
Likes Given0
Likes Received2/1

#15962 by gnzgnz » Wed Feb 07, 2024 08:31

cześć wszystkim,
wróciłem na panel po 2-3 latach nieaktywności i mam szybkie pytanko :)
swego czasu (2021r) klikało się 2 routery opinionworld i peanutlabs - teraz po zalogowaniu nie widze żadnego z nich - żeby nie było że nie szukałem sam i od razu lece z pytaniem do ludzi to wyczytałem że PL zniknęło w ogóle a OW zmieniło nazwe na Dynada - jak sie myle to prosze o wyprowadzenie mnie z błędu :)

niemniej nie widze żadnej dynady ani innych routerów na stronie "complete surveys" i mam jedynie te standardy z których mało co kiedyś leciało typu: Pollfish Surveys, Bitlabs Surveys, CPX Research Surveys

czy to tak teraz tu wygląda i zostało klikać powyższe? czy też moze nawigacja na stronie się zmieniła ? gdzie teraz najlepiej szukać ankiet ? czy moze w ogole sobie darowac bo czytam tez tu na forum ze z ysense coraz gorzej i nie placa za wypelnione ankiety... ?

z gory dzieki za krotkie wprowadzenie mnie w panel po kilku latach :)
dzieki
gnzgnz
Posts1
Member Since13 Nov 2017
Last Visit20 Feb 2024
Likes Given0
Likes Received0

#15963 by krzysztof1988 » Fri Feb 09, 2024 08:32

Mam tu konto kilka dobrych lat, ale po zmianie na Ysense, z czasem jest coraz gorzej. Obecnie panel jest cieniem tego co było, stawki i czas wypełniania ankiet, w większości są śmieszne. Wszedłem na konto po Nowy Roku, z nadzieją że nastąpiły jakieś zmiany na lepsze, ale to pobożne życzenia. Kiedyś zebranie minimum to była pestka, teraz trzeba by namęczyć się niemiłosiernie. Wielka szkoda że właściciele płacą ludziom grosze, dawniej panel był jednym z najlepszych, teraz to chyba strata czasu. Isay wygląda słabo, ale Ysense jeszcze gorzej. Tutaj można zarobić jedynie na robieniu ofert, gdy trafi się, coś konkretnego.
krzysztof1988
Posts1
Member Since31 Jan 2016
Last Visit15 Feb 2024
Likes Given0
Likes Received1/1

#15964 by martynaxmg » Sun Feb 11, 2024 12:35

Też uważam, że jest coraz gorzej. Jeśli już wypełniam ankiety, to z większości mnie odrzuca i praktycznie nie ma dnia, żebym nie musiała wysłać ticketu w sprawie ankiety, którą ukończyłam, a nie dostałam zapłaty. Szczęście w nieszczęściu, że w większości takich przypadków później przyznają mi to wynagrodzenie, ale odechciewa się wypełniać cokolwiek, jak potem trzeba się prosić we wiadomościach, żeby coś dostać...
martynaxmg
Posts14
Member Since15 Jan 2019
Last Visit27 Feb 2024
Likes Given0
Likes Received9/5

#15965 by marek0610 » Thu Feb 22, 2024 09:31

Ankieta z firmy Deolitte wypełniona , zebrane informacje tylko zapomnieli zapłacić ,
marek0610
Posts208
Member Since7 Jun 2014
Last VisitYesterday
Likes Given4
Likes Received30/25

#15966 by utabet436 » Sat Feb 24, 2024 11:43

A wy jeszcze się bawicie w ten durny ysense? Kiedy zrozumiecie, że oni was traktują jak murzynów? Zajmijcie się jakimś hobby albo życie. Naprawdę szkoda czasu na ten panel.
utabet436
Posts50
Member Since18 Dec 2018
Last Visit24 Feb 2024
Likes Given0
Likes Received10/9
Post Reply
Return to 'Polish' Forum     Return to the forums index
All times displayed are PST - Server Time: Feb 29, 2024 01:30:41 PST