Please wait...
HomeForumPosts by leszek15

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanNederlandsGreekHindiUrduBengaliFilipinoIndonesianMalayArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by leszek15

Ankiety » Post #12655

Tue Feb 12, 2019 14:32 in Polish

ow i ys :)

Ankiety » Post #12646

Sun Feb 10, 2019 11:24 in Polish

ow, polityka :)

Ankiety » Post #12638

Thu Feb 07, 2019 05:29 in Polish

ow, ocena marki :)

Ankiety » Post #12631

Tue Feb 05, 2019 05:13 in Polish

ow, Europa, Polska i polityka :)

Ankiety » Post #12627

Sat Feb 02, 2019 03:26 in Polish

maksiks wrote:
Luftwafel wrote: Ja ukończyłem tego Cinta.

Ja też :)

ja też :)

Ankiety » Post #12622

Fri Feb 01, 2019 14:17 in Polish

po kilku kiepskich dniach, dzisiaj 2 ankiety cint i ow :)

Ankiety » Post #12601

Wed Jan 23, 2019 03:56 in Polish

ys- rybki :)

Ankiety » Post #12592

Sat Jan 19, 2019 03:32 in Polish

1x ow :)

Ankiety » Post #12589

Thu Jan 17, 2019 13:50 in Polish

2x ow :)

Ankiety » Post #12574

Tue Jan 08, 2019 16:05 in Polish

dzisiaj 4 ankiety , w tym dwie z ow dłuuuuugie :)

Ankiety » Post #12571

Tue Jan 08, 2019 11:39 in Polish

cint o lekach, zaliczone :)

Ankiety » Post #12568

Mon Jan 07, 2019 13:32 in Polish

picia wrote: E-papierosy cała zrobiona i nie zaliczona.

u mnie to samo, kpina

Ankiety » Post #12552

Fri Jan 04, 2019 14:08 in Polish

3 raz z rzędu checklista :)

Ankiety » Post #12550

Fri Jan 04, 2019 08:48 in Polish

ow, zliczone :)

Ankiety » Post #12542

Wed Jan 02, 2019 15:16 in Polish

dzisiaj 4 ankiety :)

Ankiety » Post #12513

Fri Dec 21, 2018 16:09 in Polish

dzisiaj 3 ankiety :)

Ankiety » Post #12505

Thu Dec 20, 2018 13:03 in Polish

mam nadzieję, że cint zareaguje na te wpisy :) nie można tak oszukiwać :)

Ankiety » Post #12503

Thu Dec 20, 2018 12:46 in Polish

pół godziny zajęło mi wypełnianie ankiety o lekach na ból gardła i zamiast zaliczenia, sorry .... szok

Ankiety » Post #12500

Thu Dec 20, 2018 02:34 in Polish

wczoraj 6 ankiet, a dzisiaj już 1, ale za 1,40& :)

Ankiety » Post #12497

Wed Dec 19, 2018 08:38 in Polish

wczoraj rekordowe 10 ankiet, dzisiaj jak na razie 3 :)
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are EST - Server Time: Sep 23, 2019 01:38:12 EST