Please wait...
HomeForumPosts by sems-i

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanNederlandsGreekHindiUrduBengaliFilipinoIndonesianMalayArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by sems-i

ANKETLER » Post #5955

Yesterday, 12:05 in Turkish

sems-i wrote: gecen gün wannads 1.25 anketi çözdüm ama ödemeyi yapmamıştı ticket gönderdim,cevap olarak özür dilemişler ve parayı yatirmışlar ama 0.04 cent .resmen dalga geçiyorlar wannads de 0.04 cente anket bile yok

hakkımızı aradık diye wannads her anketi tıkladığımda bu uyarıyı veriyor :

Read this message carefully!

You are temporarily blocked from completing surveys. This is typically related to the connection you are logging in from. The temporary block will be lifted in 59.9833333333 minutes. If this temporary block reoccurs and you believe it to be in error, please contact our customer support team

ANKETLER » Post #5947

Thu Oct 17, 2019 03:12 in Turkish

gecen gün wannads 1.25 anketi çözdüm ama ödemeyi yapmamıştı ticket gönderdim,cevap olarak özür dilemişler ve parayı yatirmışlar ama 0.04 cent .resmen dalga geçiyorlar wannads de 0.04 cente anket bile yok

ANKETLER » Post #5938

Wed Oct 16, 2019 08:52 in Turkish

Sirius_ wrote:
Simpre wrote: son 5 dolarım kaldı anket gelmiyor :D

Son iki dolar evren oyun oynuyo resmen :D

task yapmiyorsan o 2 doları 1 haftadan fazla sürede kazanırsın bu şartlarda

PAYOONER GELDİ ! » Post #244

Wed Oct 16, 2019 08:45 in Turkish

ankettasksever wrote:
gisil wrote: 52 dolar olarak çekmek mantıklı mı yoksa bekleyip parayı toplu olarak alabilir miyiz? limit artışı bekleniyor mu?

böyle kayıp yine çok olacak çünkü çok çok az kazanıyoruz onu da komisyonlara kaptıracağız. :thumbdown:

bilinmeyen bir süreç için beklemeye gerek yok bence. amaç ysense'den hızlıca parayı kurtarmak olmalı. payoner gitmeyecek diyebilir miyiz? her şey olabilir ve bu riske karşı 52$ olduğunda hemen havale etmekten yanayım.

52$ olması ve 2 saatte payonere ulaşması güzel oldu.

aynen şuan için ne olacağı belli değil , en kısa ve en az komisyonla parayı kurtarmak en mantıklısı.arz talep meselesi payoneer geç geldiği için diğer aracı sitelere kaydı.

ANKETLER » Post #5934

Wed Oct 16, 2019 04:14 in Turkish

sgbkrcgl wrote:
sems-i wrote:
Sirius_ wrote: .

sirius sağlıklı yaşamdaki foruma gir orada yazmiş birisi ingilizce metin,onu kopyala gönder yollarlar hediye çeki 6 dolari

sağlıklı yaşam forumunun linkini yazabilirmisiniz?

ANKETLER » Post #5932

Wed Oct 16, 2019 03:37 in Turkish

sorucevaplar wrote:
sems-i wrote:

sirius sağlıklı yaşamdaki foruma gir orada yazmiş birisi ingilizce metin,onu kopyala gönder yollarlar hediye çeki 6 dolari

Ben tüm etkinlikleri tamamlamama rağmen hiçbiri gelmedi. Başka hangi etkinliklerden ödeme aldınız, onları da yazayım gönderirken?

beyin sağlığı ve adını bilmediğim sen bunları gönder

Daily Life - What is your favorite snack?
Daily Life - Healthy Brain Active Mind?
Daily Life - Probiotic use?

ANKETLER » Post #5930

Tue Oct 15, 2019 15:05 in Turkish

ANKETLER » Post #5929

Tue Oct 15, 2019 14:50 in Turkish

filizdemir wrote:
sems-i wrote:
filizdemir wrote: 0.58$ kısa bir anket. Konusu şöyle: Bazı durumlarda kimin haklı olduğunu soruyor.

zor olsada bir tane daha hediye çeki aldım 6 dollar

Nereden, nasıl aldınız?

sağlıklı yaşam sitesinde dolaşırken forum gibi yerde birisi açıklama yapmiş beyin sağlığı hediye çeki alamayanlar şuraya mail atsin gibi ,attım mail cevap geldi bana başka bir adres verdi iş arkadaşım size yardımcı olur gibisinden oraya mail attim 4 gün sonra cevap geldi göndermişler 6 doları ,atıştırmalık hediye çekide araştırma bitince göndericeklermiş

ANKETLER » Post #5926

Tue Oct 15, 2019 14:28 in Turkish

filizdemir wrote: 0.58$ kısa bir anket. Konusu şöyle: Bazı durumlarda kimin haklı olduğunu soruyor.

zor olsada bir tane daha hediye çeki aldım 6 dollar

ANKETLER » Post #5919

Tue Oct 15, 2019 06:29 in Turkish

sdney wrote:
sems-i wrote:
sdney wrote:
sems-i wrote: wannads den ticket atan oldun mu daha önce resimsiz?anketi tamamladım ekranin üzerinde yeşil tik işareti olan yerden tamamladınız yazısı çıktı ekran görüntüsü alana kadar kayboldu o yazı.ticket atmak içinde resim olmadan göndermiyor

125'likten ben bi kez anket yapabildim o da site ilk değiştiğindeydi. 0,61 usd olarak pending'e attı, ödemesi de 2 ay sonra geldi. Bir pending'e bakın derim.

baktım orada yok , resim olmadan şikayet edilemiyor.bende manzara resmi yolladım,bekleyelim sonuç ne olacak.normal gelen anketlerde tamamlayıp ödeme alamadıysanız kesinlikle ticket atın,ödeme yapiyorlar.benim 8 oldu dün gecede 1.16 hesaba geçmiş ama checklist e eklenmiyor

geri ödeme alabildiyseniz ne mutlu, umarım bu da olumlu sonuçlanır.

wannads olduğu için fazla umudum yok ama olsun hakkımızı aramiş olduk

ANKETLER » Post #5917

Tue Oct 15, 2019 05:16 in Turkish

sdney wrote:
sems-i wrote: wannads den ticket atan oldun mu daha önce resimsiz?anketi tamamladım ekranin üzerinde yeşil tik işareti olan yerden tamamladınız yazısı çıktı ekran görüntüsü alana kadar kayboldu o yazı.ticket atmak içinde resim olmadan göndermiyor

125'likten ben bi kez anket yapabildim o da site ilk değiştiğindeydi. 0,61 usd olarak pending'e attı, ödemesi de 2 ay sonra geldi. Bir pending'e bakın derim.

baktım orada yok , resim olmadan şikayet edilemiyor.bende manzara resmi yolladım,bekleyelim sonuç ne olacak.normal gelen anketlerde tamamlayıp ödeme alamadıysanız kesinlikle ticket atın,ödeme yapiyorlar.benim 8 oldu dün gecede 1.16 hesaba geçmiş ama checklist e eklenmiyor

ANKETLER » Post #5915

Tue Oct 15, 2019 03:15 in Turkish

wannads den ticket atan oldun mu daha önce resimsiz?anketi tamamladım ekranin üzerinde yeşil tik işareti olan yerden tamamladınız yazısı çıktı ekran görüntüsü alana kadar kayboldu o yazı.ticket atmak içinde resim olmadan göndermiyor

ANKETLER » Post #5913

Mon Oct 14, 2019 15:34 in Turkish

wannads 125 sigorta anketi ödeme yapmadı

PAYOONER GELDİ ! » Post #217

Mon Oct 14, 2019 15:14 in Turkish

benim hesaba yattı para , hatta ben 50 butonu varken çekim yaptım hesaba direk 50 geldi 2 kesinti olmadı

ANKETLER » Post #5906

Mon Oct 14, 2019 09:06 in Turkish

legend84 wrote: 6.50$'lık anket geldi ve attı :D

aynen spectrumsurvey

ANKETLER » Post #5904

Mon Oct 14, 2019 08:44 in Turkish

ankettasksever wrote:
sems-i wrote: 3.26 lık telefon anketi geldi ortasında attı.ne gizlilik sorusu-ne hızlı-nede başka birşey hiç birşey yokken attı

heyecanı bile yeter. ortalama 0.11$ bandında anket yapan biri olarak söylüyorum. ;)

7 dolarlık anket çözdüm ben , 3.26 heyecanı az kalır :) az öncede 1.16 anket geldi oda ortasında attı.yaklaşık 1 aya yakın checklist yapamiyorum , sen bari günde 2 anket çözüp onu yapiyorsun

ANKETLER » Post #5901

Mon Oct 14, 2019 08:18 in Turkish

3.26 lık telefon anketi geldi ortasında attı.ne gizlilik sorusu-ne hızlı-nede başka birşey hiç birşey yokken attı

PAYOONER GELDİ ! » Post #191

Mon Oct 14, 2019 07:46 in Turkish

yatahaze wrote:
sems-i wrote:
yatahaze wrote: Yüm hata yeni gelen ekipte.Eskisi gibi biz hesabımızı bağlasak hiç bir problem olmayacaktı ama eski köye yeni adet getirdiler.Şimdi kendi paramızın peşinden koşuyoruz.

ben hala bunların süprizlerini merak ediyorum , daha kötü ne yapabilirler .anket yok - task yok-paramızı çekemiyoruz-para sitede kalsın diye bir uğraş- kibarca gidin mi diyorlar?çözemedim...

İyiye giden herhangi bir şey olmayacağı kesin gibi.Eski dönemde en ufak problem bile bir şekilde çözülüyordu,çözülmeye çalışılıyordu.2 aydır ödeme sistemi getirilmedi,task-anketler yerlerde sürünüyor ve ücretler iyice komik olmaya başladı.Şimdide atılan ticketlera cevap süresi 10 gün olmuş :lol: Herhalde artık sadece abd ve avrupalı kullanıcıların olmasını istiyorlar.

mantıklı , sürpriz bu olabilir

PAYOONER GELDİ ! » Post #189

Mon Oct 14, 2019 07:33 in Turkish

yatahaze wrote: Yüm hata yeni gelen ekipte.Eskisi gibi biz hesabımızı bağlasak hiç bir problem olmayacaktı ama eski köye yeni adet getirdiler.Şimdi kendi paramızın peşinden koşuyoruz.

ben hala bunların süprizlerini merak ediyorum , daha kötü ne yapabilirler .anket yok - task yok-paramızı çekemiyoruz-para sitede kalsın diye bir uğraş- kibarca gidin mi diyorlar?çözemedim...

PAYOONER GELDİ ! » Post #184

Mon Oct 14, 2019 07:17 in Turkish

ankettasksever wrote: arkadaşlar payoneer adresi gmail.com olup da ysenseden para çekim sırasında kendisine onay email gelmeyen ve irtibatlandırmada sorun yaşayanlar var mı?

sorun yaşayan arkadaşlar payoner eposta adresleri hakkında bilgi verebilirler mi.

bir tablo çıkartalım ortaya mağduriyet yaşamamak için. anlayalım bu konunun gerçekliği var mı?

gmail adresim , gecen cuma çekim talebi verdim hala beklemedeyiz
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are EST - Server Time: Oct 19, 2019 02:29:36 EST