Please wait...
HomeForumPosts by simurgg

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanNederlandsGreekHindiUrduBengaliFilipinoIndonesianMalayArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by simurgg

PAYOONER GELDİ ! » Post #39

Wed Oct 09, 2019 02:06 in Turkish

Payoner extra dan 2 dolar kesmez tek sorun ysensenin o 2 dolari 50 dolardan kesmesi orayı düzenleyip çekim olayını 52 dolar yapmaları gerekir

Payoner in tek aldığı komisyon düşük kurdan çevirmek 10 - 12 kuruş gibi

PAYOONER GELDİ ! » Post #14

Tue Oct 08, 2019 17:31 in Turkish

Kentist wrote: hayırlı olsun. şansıma tüküreyim dün gece skrill'e ödeme talimati verdim acaba iptal edebiliyor muyuz=?

Edilmiyor mağlesef bende skrill hesabi hazırda bulunsun diye 5 dolar atmıştım çekim talebini onayladigin anda geri dönüşü olmuyor

PAYOONER GELDİ ! » Post #13

Tue Oct 08, 2019 17:30 in Turkish

Az önce tıkladığımda payoner e yönlendirmişti şimdi paypala yönlendiriyor okadar beklendi 1-2 gün daha beklenir bu sürede tamamen oturmuş olur

Beklerken iyi kulaklarını çınlattık :lol:

Herkese vatana millete hayırlı uğurlu olsun :)

sistemdekı en eski üye kim merak ettim? » Post #4

Wed Apr 24, 2019 15:21 in Turkish

Bana deactive olma şerefini bir defaya mahsus tattırdılar 2 hafta kadarcık geri açtılar

Aldığım flagların sayısını unuttum :)

Aynı hesap sapasağlam devam ;)

TASK GÜNCEL! » Post #1341

Wed Feb 13, 2019 06:09 in Turkish

FIRAT7 wrote: Araba taski he
vay anasını 2016 dan beri adamlar şaşmadan saat 19:30 da yayinliyor bunu .

değişmemiş yani.

bu vesile ile alakasi olmasada , ucid,şarap,+18 , image vb. bilimum harkulade tasklarimizi yadediyoruz.

Sadece onlar da degil bir topic vardi 10 cent geldiginde 25 -30 sayfa bir query vardi 7 cent geldiginde 3 id hepsi max bir rate vardi 7 cent neredeyse her geldiginde max bunlardan biri her gün illa ki gelirdi

Kala kala bir car kaldı oda yakında patlar :lol:

ID Verification » Post #3

Wed Jan 23, 2019 09:55 in Turkish

Kimlik doğrulaması istemiş alltaki yükleme butonları kimlik görselini yüklemek için

Hesabın doğrulanması için geçen aylarda istenmişti bu bilgiler ilki hesabına girdigin isim soy isim ve doğum tarihini istemişti bunları doğru girenin hesabi açılıyordu

Bir çok kişi sallamasyon hesap açtığı için isim ve doğum tarihini sallar ve unutur bu kimlik doğrulama o unutanlar icin

Orada diyorki adınızın ve doğum tarihinizin göründüğü geçerli bir devlet kartı (kimlik) yukleyin

TASK GÜNCEL! » Post #1249

Sun Jan 20, 2019 15:34 in Turkish

ahmahmet wrote: acuracy im %82 ama ''Something else is preventing you from reaching the next level'' yazdığından dolayı level 1 im. Bu durumdan kurtulmam için ne yapmam lazım?

Çok fazla ex olmuşsun bir süre ex olmadan task yapman gerekli o şekild e level almanın önü acilir

TASK GÜNCEL! » Post #1224

Tue Jan 15, 2019 06:06 in Turkish

ahmahmet wrote: aynen ben de major flag yedim. İlk flagım bu . Ne olacak şimdi?

Dispute nizi yapıp bekleyin bu taskin flagı uzun kalmaz kalkar

Geçmiş olsun

TASK GÜNCEL! » Post #1223

Tue Jan 15, 2019 06:03 in Turkish

pribaros wrote:
simurgg wrote:
zambor86 wrote: Help Us Moderate Images (Potential Explicit Content) yeni level alan arkadaşlar basit bir task max yapabilirsiniz.

22 de flag atiyo

şu an 48 deyim. henüz flag atmadı, ama ha attı ha atacak diye bekliyorum.

Ordan sonra korkma flag gelmez atana 22 de atiyo

Yanı flag atma potansiyeli arşlarda gezen bi task

TASK GÜNCEL! » Post #1220

Tue Jan 15, 2019 05:50 in Turkish

zambor86 wrote: Help Us Moderate Images (Potential Explicit Content) yeni level alan arkadaşlar basit bir task max yapabilirsiniz.

22 de flag atiyo

Task yapamadığım için ticket attım gelen cevap » Post #4

Mon Jan 14, 2019 14:14 in Turkish

Dashboar da isminin yanında minicik bir ok var oraya tıkla EDIT PROFILE yazar orada CONTRIBUTOR ID var o numara kullanıcı numarandir

ANKETLER » Post #847

Sun Jan 13, 2019 10:28 in Turkish

OnlineOgretmen wrote: 30 saniyelik hamgi marka saati biliyorsunuz anketi. Wannads 19 cent.

Can sıkıntısına bakayim dedim 25 dk lik anket çıktı

19 cente yaptırılır mi o anket insaf

Protesto edip kapattım :lol:

TASK GÜNCEL! » Post #1204

Fri Jan 11, 2019 07:36 in Turkish

ahmahmet wrote: level 2 yim şuan %80 ile. para kazanabileceğim task hemen hemen hiç yok gibi. Sizce level 3 e mi geçmek için çabalamalı mıyım para kazanmak için?

Eskidendi level 3 'ün kaymaklı tasklari şimdi varlığı yokluğu pek fark etmiyo duplicate den başka 3 level de hareket yok

Duplicateyi tüm gün kovalar 2 dolarımı alırım dersen 3 level olmaya çalış

Bu sitede böyleleri olduğu sürece » Post #6

Mon Jan 07, 2019 09:03 in Turkish

Bunun gibi yazan kim vardı buralarda ???

Kaç gündür kimseye de sataşmıyor oldumu kaldımı belli degil derken bayan ismiyle hortlamış :lol:

Iphone'dan masaüstü anketlerine girmek » Post #4

Fri Jan 04, 2019 05:07 in Turkish

rosien wrote:
laminuit wrote: Telefondan da anket yapmak istiyorum fakat birçok anket mobilden yapılmıyor. Bunun bir çözümü var mı arkadaşlar?

androidde bu anket sadece masaüstünden yapılır diye uyarı veriyor yaptırmıyor yani çoğunu. iphoneda nasıl bilmiyorum

Android de clix i ayarlar dan masa üstü sitesi ni tıkla istediğin anketi telefondan yap

Sitenin görünümü mobil deil de masa üstü görünümüne geçecek

admin flag » Post #7

Thu Dec 27, 2018 09:54 in Turkish

elifff123 wrote: 7 ay gerçekten çok uzun bir süre. work modeda görüşlerin yazıldığı bir task yaptığım için sonuç böyle oldu malesef. birkaç kez ticket atmama rağmen hiçbir sonuç alamadım. task yapılmadığı sürece de anketlerin pek getirisi olmuyor

Her zaman söylerim söylemeye de devam edeceğim isterse sayfa başına 10 dolar versin work moddan uzak durulmalı ve anket tasklarindan ikiside müthiş tehlikeli tasklar

admin flag » Post #4

Thu Dec 27, 2018 06:11 in Turkish

Daha önce iki admin yemişliğim var biri 2 saatte kalktı biri 1 haftada kalktı yapılan göreve ve yazarın insafına göre değişir durum

1 kere hesap deactive oldu 1 haftada açıldı artık saymayı bıraktığım kadar da her çeşidinden flag aldım en uzunu 7 ay en kısa sı 2 saat kaldı tamamen şans yani

level 0 » Post #20

Thu Dec 27, 2018 06:06 in Turkish

NAZLI85 wrote: level 1 e çıkmiştım herşey tamamdı 3 olmak için de ama 0 a düşürdüler yine:(nasıl tekrar level alabilirim:(79 a düştüm ama 1 de olamıyorum:(

1 level olunca her taska atladın tabi sefası uzun surmedi

Yeniden level alır gibi 0 level tasklari kovalayacaksın biraz ugrastirsada alırsın geri

Ilk level alındığında hesaplar çok zayıf olur pes pese 3 4 ex olmayla sil başa dönülüyor

Level almak için nasıl ex olmadan task yapmaya çalışıyorsunuz aynı titizlik bir süre devam etmeli

ÖDEME GÖRÜNTÜLERİ » Post #1606

Wed Dec 26, 2018 02:39 in Turkish

Burak1914 wrote: Payoneer e clixsense üzerinden geçen hafta perşembe veya çarşamba ödeme talebi gönderdim hala payoneer hesabına geçmedi ne zaman geçer acaba ?

O taraf christmas tatilinde gönderir se clix cumaya olmadı önümüzdeki haftaya sarkabilir

2 Ayda $51 yaptım.Yeniler için dekontlu tecrübeler » Post #69

Fri Dec 21, 2018 07:49 in Turkish

Burak1914 wrote: Arkadaşlar payoneer e çekim talebi yolladım fakat hergün ankette geliyor bu kazandıklarımı da pendinge eklesem yine ilk istek yolladıgım gün gelir degil mi para payoneer e herhangi bir degişiklik olmuş çünkü ne kazanıyorsam pending e ekliyorum...

Istediğin kadar ekle istersen her centi ayrı ayrı ekle sırası günü değişmiyor

Son dakikaya kadar ekleyebildiginiz kadar ekleyin
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are EST - Server Time: Oct 13, 2019 22:18:20 EST