Please wait...
HomeForumPosts by IWontUseThisAcc

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by IWontUseThisAcc

moneymakingways bu bayraklar hakkında bilgin varmı » Post #8

Tue Feb 21, 2017 13:52 in Turkish

bu hesapla işim kalmadı gibi bişey yönetimden de hesabınız açılmayacak mesajını bekliyorum garanti olsun da sonra bu hesabı tarihin tozlu sayfalarına gömeceğim :) cevaplarınız için teşekkürler

moneymakingways bu bayraklar hakkında bilgin varmı » Post #5

Tue Feb 21, 2017 13:38 in Turkish

fırat + money arkadaşlar benim cf hesabı şuan deaktif çok büyük ihtimalle de açmayacaklar bundan dolayı bu hesabı (clixsense+cf) bir daha giriş yapmamak üzere tamamen bırakıp sıfırdan yeni birer clixsense +cf hesabı açsam legal midir,banlanma gibi bir durum olur mu ? tasksız buradan para kazanmak imkansız

CF hesabım deactive oldu » Post #6

Tue Feb 21, 2017 07:16 in Turkish

tamam yazarım,kapandığında task yapmıyodum,yabancı forumda araştırdığım kadarıyla yönetimden gelen cevaplarda taa 5-6 ay önceki görevlerden dolayı hesabı deaktif olanlar varmış daha önceden taska yeni başladığımda bi ara çok kısa sürede task girmiştim benim hesap sanıyorum o yüzden deaktif oldu

CF hesabım deactive oldu » Post #4

Tue Feb 21, 2017 02:02 in Turkish

benimki de 31 ocakta deaktif oldu,22 gündür bekliyorum ki mailime yanıt versinler,genelde 3-4 hafta içinde maillere yanıt veriyorlarmış ve açılma ihtimali de oldukça düşükmüş ama bi umut bekliyoruz işte olmadı mecbur bu hesabı gömüp sıfırdan yeni hesap açacağım

CrowdFlower hesabım devre dışı bırakılmış » Post #6

Thu Feb 09, 2017 10:22 in Turkish

anladım hocam sağolasın,ben de bekliyorum 10 gündür yanıt yok büyük ihtimalle benimkini de açmayacaklar ama bekleyelim bakalım olmadı mecbur sıfırdan devam.

Paypal-Skrill Hakkında Duyuru » Post #2

Wed Feb 08, 2017 15:32 in Turkish

"paypal önümüzdeki aylarda dönüyor/dönecek eniştemden/amcamdan/halamdan duydum,paypalın resmi açıklamasına bakma sen bu kesin haber" diyenler ortada gözükmüyor :))

TASK (GÜNCEL) » Post #12502

Mon Feb 06, 2017 06:10 in Turkish

kardeşim evet de oyunu boz,ne hayırı hep hayırcılar yüzünden bu haldeyiz task düşmez oldu sitenin bereketi gitti

Ödemeyi aldım (PAYONEER) » Post #2

Fri Feb 03, 2017 15:21 in Turkish

hayırlı olsun

TASK (GÜNCEL) » Post #12472

Thu Feb 02, 2017 07:02 in Turkish

bahsi geçen sitedeki tek ödeme sistemi paypal,dolayısıyla boşuna üye olmayın

Clix hesabı askıya alınıp tekrar açılan var mı? » Post #3

Thu Feb 02, 2017 06:01 in Turkish

allah allah merak ettim nicki ne acaba ?

CrowdFlower hesabım devre dışı bırakılmış » Post #4

Wed Feb 01, 2017 14:16 in Turkish

@erkoli gelişme var mı bu konu hakkında ? aynısı benimde başıma geldi yönetim maillere cevap vermiyor

TASK (GÜNCEL) » Post #12426

Wed Feb 01, 2017 14:08 in Turkish

sebebini kimseye söylemiyolar ki,neyse bi hafta/10 gün civarı daha bekleyeyim de ses seda gelmezse (büyük ihtimalle öyle olacak) artık toptan yeni hesap açacağız, hiç olmamasından iyidir vakitçe kasılır elbet

TASK (GÜNCEL) » Post #12424

Wed Feb 01, 2017 14:05 in Turkish

yok aga açılacak gibi de durmuyor dediğin gibi neo forumu da okudum 1 aydır falan bekleyip bi cevap alamayan adamlar var,hesap açık olsa task yüzü göremezdik şimdi task yağıyor, yeni cf hesabı açsam bu hesaba bağlayabilir miyim sıkıntı çıkar mı yoksa toptan mı yeni hesap açmalıyım

TASK (GÜNCEL) » Post #12420

Wed Feb 01, 2017 13:55 in Turkish

benim hesap uçtu ya tasklar yağıyor anasını satayım

Kapanan hesaptan para cekilmesi ? » Post #3

Wed Feb 01, 2017 06:54 in Turkish

tam hatırlamıyorum süresini ama hesaba o belirli süre kadar girmezseniz hesabınızda ne kadar bakiye olursa olsun sıfırlanır.

TASK (GÜNCEL) » Post #12395

Tue Jan 31, 2017 15:37 in Turkish

sanırım arkadaş benden bile işsiz 7/24 çöp offerları kasmış

TASK (GÜNCEL) » Post #12391

Tue Jan 31, 2017 15:12 in Turkish

he iyi dedin aynen oradan da yazayım

TASK (GÜNCEL) » Post #12389

Tue Jan 31, 2017 15:08 in Turkish

orada şöyle ClixSense Forum bi başlık açtım ama umarım colin görür

TASK (GÜNCEL) » Post #12387

Tue Jan 31, 2017 15:03 in Turkish

yav benim cf hesabı dün gece bu saatlerde deaktif diye bişey oldu,hesaba giriş yapmak istediğimde " Your CrowdFlower account is deactivated. Please contact accountreview@crowdflower.com if you are interested in reactivating your account. " diye hata veriyor task mask yapamıyorum yalan oldu her şey moralim bozuldu yav cf yönetime mail attım ipleyen yok yanıt bile vermiyorlar hiçbir açıklama olmadan böyle hesabı deaktif neden ettiler anlamış değilim,neobux da vs de bu sorunla karşılaşıp 1 aydır bekleyenler varmış kimseye ne bi açıklama var ne bişey

TASK (GÜNCEL) » Post #12385

Tue Jan 31, 2017 15:00 in Turkish

fırat bugüne kadar hesabı deaktif olup da tekrar düzelen birini gördün mü ?
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are EST - Server Time: Mar 7, 2021 15:32:14 EST