Please wait...
HomeForumPosts by Entheni

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by Entheni

Kafana » Post #1627

Mon Mar 20, 2017 04:38 in Ex-Yugoslavia

Aham, zato što ti samo to pada na pamet, optužuješ ljude da su fašisti, rasistim, mrzitelji. Onako ko dobar dan, kažeš nekome bez ikakve trunke dokaza zato što ti se tako prohtelo. Iskreno da imaš imalo obraza, ti bi se izvinio za ono gore napisano, bar dok ne dobiješ objašnjenje šta je po sredi, jer ono nisu ni malo pristojne stvari koje si napisao.

Kafana » Post #1625

Mon Mar 20, 2017 03:52 in Ex-Yugoslavia

zemomak wrote:
true_hiker wrote:
zemomak wrote:

mislim da je vrijeme da se nadje novi moderator i da to bude neko ako je moguce iz Bosne jer ja ovo izivljavanje spram mene gledam i kroz politicko-vjersko-nacionalno-rasnu prizmu...

šta konkretno upućuje na to? Nešto ti napisala ili?

pa u tome jer je na jednoj temi prozvala direktno jednog clana, a zatim i mene, a obojica smo iz bosne...uostalom, ne mogu da shvatim jednu stvar, napisao sam bio preko 200 postova na ovom forumu bez ikakavih problema da bi iznenada postao problematican...ne znam do koga je, do mene nije...

OBOJICA SMO IZ BOSNE. Da li se ti sprdaš ili si ovo ozbiljno napisao? Ovo je Ex-Yu forum prijatelju, nema ovde pedeset zemalja, to što ste obojica iz Bosne je više stvar verovatnoće nego rasizma i netrpeljivosti. Ali ako ćeš tu logiku žrtve da koristiš, što si stao baš na Bosni. Obojica ste muškarci, income mrzi muškarce, obojica pišete na forumu, income mrzi forumaše, obojica imate internet, income mrzi internet korisnike. Ja ne znam što si samo na Bosni stao, ima ovde materijala za tužbu u Strazbur da nosimo. Ja se iskreno zbog vere u ljudski rod i evoluciju nadam da se sprdaš, inače blago nama sa vama.

Dal ste zadovoljni radom naseg moderatora? » Post #15

Mon Mar 20, 2017 03:38 in Ex-Yugoslavia

Nema me nekih sedam dana i odmah raspišete referendum i izbore, gde god da pogledam neka glasanja :D Relativno sam nov što se aktivnosti na forumu tiče, ali i dok nisam postovao, video sam da income odrađuje fenomenalan posao :D Iako je jednom prilikom mene i Ćića nazvala Betmenom i Robinom, uvek su mi ta dva dvojica u lateksu bila sumnjiva :D

Kafana » Post #1550

Sat Mar 11, 2017 13:23 in Ex-Yugoslavia

Da ne znam bolje, rekao bih da Žikinu brlju svako malo nategnu njihovi serveri :D

ID-ovi taskova koji ulaze u GA » Post #1106

Sat Mar 11, 2017 13:09 in Ex-Yugoslavia

Iz našeg ugla to bi bilo super, ali iz njihovog to je posao više koji moraju da ubace, ni to nije savršen sistem. Tako da im je lakše da banuju ljude nego da raspravljaju krive drine, radnika im očigledno ne manjka, ne verujem da iko pusti suzu kad banuje :D

Kafana » Post #1547

Sat Mar 11, 2017 13:01 in Ex-Yugoslavia

Krenem ti ja da radim task kad Boro komšija zvao inspekciju, kaže sumnjivo mu treći level za dan i 700+ taskova. Ja šta ću, stanem malo dok ne prođu.

ID-ovi taskova koji ulaze u GA » Post #1104

Sat Mar 11, 2017 10:49 in Ex-Yugoslavia

Spee88 wrote:
junky01 wrote: Kako ste klasifikovali satelitsku sliku gde je skoro sve crno sa malim zelenim poljima nepravilnih kvadrtatnih oblika(ako je to dobra definicija)?
U principu se nista i ne vidi, kao da je slikano nocu.

-Clear
-Forest
:))

Uradila sam ih preko 220 sinoc. Bez korekcije su mi prolazile kao "clear" slike na kojima su nejasno definisane i nedovoljno vidljive crtice, konturice i šarice :))

Može li mi neko objasniti o kakvom vremenu za "submit" je reč?? :o Stranicu sam završavala i za 20 sekundi. :D Nikakav flag nemam, za sada. Postoji li mogućnost da me naknadno flaguju?

Relativno sam nov u taskovima koji nisu nulti level, ali ovo je ono što sam čuo i video:
U nekim zadacima su ranije ljudi dobijali "flagove" zato što su previše brzo radili zadatke i ko god je postavio zadatak pretpostavio je da je reč o nekoj podvali (tipa program ostaviš da radi umesto tebe dok ti brojiš šuške). Zato ljudi urade zadatak, sačekaju da prođe tipa minut i tek onda stisnu submit, da ne bi bili sumnjivi. Flagovi su ti u zavisnosti od tipa koji dobiješ ili žuti ili crveni karton, uglavnom žuti koji je skoro isti kao crveni jer te baci na nulti nivo. E sad ima i strana priče da provale i kad čekaš da submit, tako da je lutrija :D Meni drug savetuje da čekam, ja klikćem submit čim završim, strpljenje nije jača strana. Zasad obojica radimo bez problema, videćemo za kasnije :D

Tasks za level 0 » Post #1719

Tue Mar 07, 2017 15:08 in Ex-Yugoslavia

Samo savet za one koji još nemaju level i uđu na task gde piše da nema posla: ubacite autorefresher addon i pustite da sam refreshuje stranicu, možda ima posla ali ne u tom trenutku u kojem ste vi ušli.

Kafana » Post #1491

Tue Mar 07, 2017 14:34 in Ex-Yugoslavia

incomehomejob wrote: Evo ovako - do kakve god greske da je doslo u administraciji, dok se ovaj psihopata bakeer1337 ne skloni sa foruma, mene nema.

Ja ovakvu bolestinu necu da gledam!

Birajte novog moda.
Šta se dešava? Ako vređa, provocira i slično, siguran sam da možeš da ga prijaviš moderatorima foruma i objasniš situaciju. Ne dozvoli da te jedna budala isprovocira, stvarno nisam odavno video prijateljskijeg i aktivnijeg moderatora od tebe.

ID-ovi taskova koji ulaze u GA » Post #1004

Mon Mar 06, 2017 15:23 in Ex-Yugoslavia

Da dodam, prošao pet testova posle kviza, pao na njihovim greškama, sad čekam da isprave, zadatak je lagan kad dobijate normalne stvari, ovo na čemu sam ja pao je smešno, njihove greške garantovano, ali opet skoro dolar i po za desetak minuta, nije strašno :D

ID-ovi taskova koji ulaze u GA » Post #1003

Mon Mar 06, 2017 15:13 in Ex-Yugoslavia

995985 Feb Factual_feb_catchanges Country - Determining Category Change ...
Lagan zadatak, koristite translate na strani koju vam otvori ili nakon google searcha a plaća se domaćinski

Kafana » Post #1387

Sun Mar 05, 2017 06:39 in Ex-Yugoslavia

Ima li još neko da se olenji kad dođe vikend :D Postoji šansa i da sam presisao preko sedmice pa sad koristim malo da lenčarim, ali me ova dva dana mrziii da klikćem bilo šta :D

ID-ovi taskova koji ulaze u GA » Post #993

Fri Mar 03, 2017 05:30 in Ex-Yugoslavia

Pošao sinoć na spavanje i iskoči taj task, ja mislio navlakuša :D Na startu ga radio za oko minut i čekao da prođe malo, posle mi se prispalo i kliktao submit na 20 sekundi :D Srećom flaga nema, pare na računu :D

ID-ovi taskova koji ulaze u GA » Post #969

Thu Mar 02, 2017 12:42 in Ex-Yugoslavia

Probao ja, prošao ga ali je taaaaako loše odrađeno ocenjivanje da je to strašno. Bukvalno rečenica skoro ista kao u primeru, oni ne priznaju, u narednom pitanju priznaju. Dosta zadataka je sreća, sad čekam samo da mi da task, jedan da uradim i posle neku sitnu nesreću da radim da vratim procenat dva tačnosti :D

Kafana » Post #1251

Wed Mar 01, 2017 03:33 in Ex-Yugoslavia

Da ne ureknem, ali ako se ovako nastavi možda dobijete neko drugo piće osim vode koju sam obećao, zasad stvari idu super, konačno ne klikćem u prazno :D Cico i ja dogodine u ovo doba milioneri! :D

Tasks za level 0 » Post #1600

Sun Feb 26, 2017 12:22 in Ex-Yugoslavia

Ovo danas što je bilo, garant neko ko se namučio da dobije lvl godinu dana i rešio da pomogne nama ostalima i napravio ove taskove, drugog objašnjenja nema :D

Kafana » Post #1216

Sun Feb 26, 2017 08:52 in Ex-Yugoslavia

Hvala, nadam se dugom i uspešnom kafanisanju :D

Kafana » Post #1214

Sun Feb 26, 2017 08:40 in Ex-Yugoslavia

Ja sam Cicov referal, mesec dana suše i jutros uleti ovaj brat sa tri taska i pregura me dva nivoa :D Šta pije kafana, ubih dva dolara jutros, a pre toga 4 meseca 4 dolara :D (u ponudi pića točena, izvorska i ostale vrste neflaširane vode, dok ne naguram treci lvl :D )

Tasks za level 0 » Post #1003

Wed Oct 26, 2016 16:39 in Ex-Yugoslavia

Pazi, ovaj task je jedan od ubedljivo najgore opisanih (pričam o taskovima lvl 0, samo sa njima zasad imam iskustva). Uopšte se ne traži IR kalendar, to sam i ja mislio kad sam dobio task prvi put, popio 0/5 na kvizu, drug koji ima tipa 10000 taskova odrađenih sa 90+% takođe pao kviz. Traži se bukvalno samo investor relations link, ništa komplikovano, u najvećem broju slučajeva, samo Ctrl+F i nađi na strani investor, klikni na taj link i kopiraj ga. Otkako sam provalio da se ne traži taj kalendar, nisam omašio uopšte, sem jedan primer gde je još tipa 20 ljudi omašilo, jer je ovaj što je pravio task cepidlaka ponekad :D Znači, samo nađeš investo relation stranu, najčešće samo jedan klik udaljen od početne. Doduše, danas je bio primer na italijanskom mislim, translate nije pomogao pa sam na osećaj pretpostavio da je nešto finanzione zapravo što oni traže :D
P.S. Lik što je pravio task, em ga je loše opisao, em nisam siguran da zna šta hoće a povrh svega u ponuđenim odgovorima je stavio "calandar" umesto calendar i još ima obraza da cepidlači :D
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are EST - Server Time: Oct 18, 2021 13:09:32 EST