Please wait...
HomeForumPosts by horkos

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by horkos

Covid19 Vaccine? » Post #6

Fri Feb 26, 2021 10:32 in General Talk

Many more people will die from serious diseases such as cancer or heart disease due to the lack of availability of doctors than from this whole flu .. Not to mention irreversible economic and economic losses.

opóźnienie w wypłacie » Post #11

Sat Dec 05, 2020 03:03 in Polish

Znając chimeryczność PayPala to całkiem możliwe.
To była jedyna zaleta ySense - PayPal. Ja czekam ponad tydzień od 26 list. Na razie nie zlecam kolejnej wypłaty.

Ankiety » Post #14594

Sat Nov 07, 2020 07:41 in Polish

umbro1 wrote: Bo tam jest pytanie testowe! :idea:

Samplicio - Amazon, $0,65, 11 min


Ja tu zrobiłem ponad 2500 ankiet na ClixSense / ySense i znam wszystkie pułapki i pytania testowe.. Takowe nie widziałem absolutnie, chyba że te pytania pod koniec ankiety.. po hiszpańsku lub portugalsku - nie znam tych języków - a opcja tłumacza nie działała w tej wersji ankiety..

Ankiety » Post #14592

Sat Nov 07, 2020 00:49 in Polish

iron12 wrote: Samplicio 0.65$ 19 min m.in. o Amazon. Ostania karta w języku angielskim a po wypełnieniu wyrzuciło mnie z ankiety.Kolejna niedorobiona firma, która zleca ankiety oszustom albo nieudacznikom.

Ta ankieta o Amazon już z 3 raz, powtarza się co kilka miesięcy. Zawsze to samo, nie płaci. Ankieta - scam.

Ankiety » Post #14495

Mon Sep 07, 2020 08:24 in Polish

mydistanthorizon wrote: Pochwaliłem wcześniej OW i proszę - ankieta 5 minut, na sam koniec - sorry, ale...
Widocznie nie zaznaczyłem odpowiedniego materaca.

Czyli ogólnie jest grób i zbieranie danych, zamiast płacenia za wypełnienie.

Miałem to samo - wydawało się, że zaznaczyłem dobre, ekologiczne.. To ankieta - scam

Ankiety » Post #14468

Wed Aug 26, 2020 10:00 in Polish

mydistanthorizon wrote: Podtrzymuję swoją opinię o Peanut Labs. To ZŁODZIEJE! Co chwila wymyślają inne sposoby, żeby nie płacić za poświęcony czas. Przed chwilą 25 minut z ankietą o lekach za $1.60. Pod sam koniec - dokument nie jest już dostępny! Jednak z zapłatą 8 centów za 5 minutową ankietę, nie mają problemu. To jest, ku*** żałosne.

To prawda, ja całkiem odpuściłem sobie ankiety z Peanutlabs - kilka ankiet i ciągłe na końcu ekran "Inżynierowie pracują" bez kasy. Gdy była tańsza no. za 15 centów - ekranu z "Inżynierami" nie było i zapłacona. PL stał się oszustwem.
Pozostają tylko OW (dziś dwie). Samplico - same Quota Full, ale owa Quota Full (i wyrzucenie z ankiety) co ciekawe następuje np. w połowie ankiety... kiedy zbiorą potrzebne dane. Spryciarze..

Ankiety » Post #14428

Thu Aug 13, 2020 08:23 in Polish

Peanut Labs:
1.Router ten zmniejszył płatności za ankiety 7 krotnie - przeciętna ankieta była tam za 53 centy teraz po 7 centów - mają rozmach s....yny
2. Zresztą i tak nie płacą tych 7 centów - na końcu "Inżynierowie pracują".. (ankieta o wódzie bols)
Już malutko brakuje do agonii stronki.. zostaną im Venezuele, Kenie, Bangladesze.. gdzie za pól $ można dzień przeżyć.

Ankiety » Post #14420

Wed Aug 12, 2020 04:57 in Polish

Wczoraj OW zniknęło, wróciło dziś - ale ponownie zniknęło - wydaje się więc, że wprowadzili limit kliknięć np. 10 na dobę. Poprzednio był też ale około 100 na dobę. Ciekawe - bo ankiet brak.. co jeszcze im przyjdzie do głowy by zniechęcić pozostałą tu garstkę użytkowników do bycia na tej stronce. PeanutLabs - też nieużyteczny - Na końcu ekran: "inżynierowie pracują"..
Taski... taski są pożerane przez kraje 3 świata..nawet popsute - Reasumując: agonia.

niezaliczone ankiety Peanut Labs, dziwny komunikat » Post #2

Mon Aug 03, 2020 00:35 in Polish

Mam identycznie, to trwa już z 10 dni, każda pomyslnie ukończona ankieta - kończy się tym ekranem. Chyba 3 lub 4 stracone ankiety (niezapłacone). Przestałem robić ankiety w PeanutLabs.

Ankiety » Post #14375

Sat Aug 01, 2020 10:31 in Polish

Wszystkie ankiety PeanutLabs - pomimo ukończenia pomyślnego - pokazuje się ekran jakiegoś błędu - to już o tygodnia. Ja mam z OW - kilka w ubiegłym tyg. zrobionych ale PeanutLabs - nie płaci - ekran błędu. wysyłać ekranu ukończenia nie bedę - bo z botem i tak się nie dogadam..

Ankiety » Post #14361

Tue Jul 28, 2020 07:37 in Polish

picia wrote: Mnie Peanut Labs zaczyna już wkurzać. W ciągu dwóch dni 3 ankiety wypełnione i żadna nie zapłacona tylko komunikat Something went wrong.

Dokładnie - to samo u mnie przed chwilą. szkoda czas, I wczoraj, przedwczoraj.. prawdopodobnie robią to specjalnie. Scam.

Ankiety » Post #14304

Tue Jul 14, 2020 02:40 in Polish

ElaLS wrote: Ankieta za 0,57$ nr 43664782 ponad pół godziny o Firmie AMAZON zrobiona do końca i nie zapłacona.Napisali tylko,że nie każda ankieta może być zwycięzcą :oops: OSZUSTWO W BIAŁY DZIEŃ :evil:i drugą teraz taką samą robiłam za 5 centów,tym razem o Biedronce i też zrobiona do samego końca a po przekierowaniu niezapłacona

Ja miałem to samo... nie dość że wszystkie markowe routery się stąd wyniosły (bo moim zdaniem to żaden błąd techniczny - tylko nie chcą współpracować z tą stroną) to jeszcze takie oszustwa. Żaden markowy router: CINT, Samplico, OW tu nie chce być.. bo na tej stronie nie ma profilu użytkownika.. Oni - zarządzający tą stroną mają inną filozofię prowadzenia biznesu.. Chcą byśmy - wypełniali ze ścian ofert - ankiety za 5 centów i za pół godziny pracy...

Do Admina - problemy z routerami i ankietami! » Post #28

Mon Jul 13, 2020 04:56 in Polish

Upadek w sensie zarobków. Ja tu jestem 4 lata, Tu było kiedyś 7 routerów: Cint (1$), Samplico , OW (była po 0.85) i kilka innych. Teraz stronka doszła do dna: czyli 0 zarobków. O routerów... taski - kilka milionówludzi rzuca się jak piranie w Amazonce na mięsny ochłap.. Naprawdę trudno uwierzyć jak można tak spie....lić świetnie prosperujący biznes za czasów Jima i ClixSense. Prawdziwi "Janusze biznesu" tym kierują....

Do Admina - problemy z routerami i ankietami! » Post #8

Thu Jul 09, 2020 01:56 in Polish

ElaLS wrote: Ja od wczoraj wieczorem mam w RUTERACH CODZIENNEJ ANKIETY ciągle ładowanie strony.Pisze mi tak-Ładowanie.Proszę czekać...Macie też tak?

Tak samo mam, od wczoraj

Nuclear Arms Spending Priorities » Post #12

Tue Jun 16, 2020 15:43 in General Talk

tasman1 wrote: India - China Clash

Question , like in any clash in the world there are third side that support clash and put oil in fire ?

In short and open talk ............ How and who will support India -China clash to escalate ?

World know but world never talk


B.T.W . Do you know that Hitler did not declare war on England , or France or rest ? England , France and rest declared war on Germany

Same situation is now , India and China do not wish to have war but dying empire like America must have war

Hitler declared war on Poland on September 1, 1939 - the first country that did not succumb to annexation. England and France declared war on Germany as an alliance commitment to Poland.

Ankiety » Post #14274

Fri Jun 12, 2020 03:48 in Polish

iron12 wrote: CINT ankieta za 1,32 zakwalifikowany i aby przejść dalej dwie opcje-
1)czy zapoznałeś się z warunkami regulaminu i wyrażasz zgodę....
2) czy zapoznałeś się z warynkami regulaminu u nie zgadzasz się na...
Regulamin znajduje się na stronę "Ipsos SMX Socialized Research Platform" i aby mieć do niego dostęp należy się... zalogować. Jak mam potwierdzić coś do czego nie mam dostępu? Mam oszukiwać i potwierdzać nieprawdę?

Ja to zrobiłem.. ale i tak nie zapłacili, nawet po zalogowaniu i potwierdzeniu adresem e-mail. Zły początek tej platformy.. bo już na początku zaczynają od oszustwa.

Pomocy! OpinionWorld zniknęło » Post #4

Mon May 11, 2020 01:49 in Polish

Niekiedy pomaga wyczyszczenie np. u mnie w Chrome - plików tymczasowych, ciasteczek - po czym powraca OpinionWorld. Ale wieczorem jak znika - to juz i to nie pomaga, pojawia się następnego dnia.

Ankiety » Post #14208

Mon May 04, 2020 09:38 in Polish

Makreen wrote:
horkos wrote:
Makreen wrote: Brak ankiet od piątku. ktoś tez jakoś od tego czasu nie ma ?

Też w piątek miałem ostatnią ankietę, dziś poniedziałek i też zero. Sadzę że to wina tego Koronopierdolca..
Taski - po połączeniu R8 z Appen to beznadzieja - nie dość że popsute co trzeci, to wrzucają jakieś śmieszne ilości po kilka na ... 20 mln użytkowników, dno i wodorosty - to wszystko.

Czyli co ? Trzeba czekać.

Teraz przed chwilą była z OW 0.58$ zakupy online

Ankiety » Post #14206

Mon May 04, 2020 06:01 in Polish

Makreen wrote: Brak ankiet od piątku. ktoś tez jakoś od tego czasu nie ma ?

Też w piątek miałem ostatnią ankietę, dziś poniedziałek i też zero. Sadzę że to wina tego Koronopierdolca..
Taski - po połączeniu R8 z Appen to beznadzieja - nie dość że popsute co trzeci, to wrzucają jakieś śmieszne ilości po kilka na ... 20 mln użytkowników, dno i wodorosty - to wszystko.

Gehenna z pierwszą wypłatą » Post #6

Fri May 01, 2020 13:10 in Polish

Pamiętam, że po podłączeniu konta bankowego - oczekiwałem na dwie kilku / kilkunastu groszowe kwoty 2 dni - jak się pojawiły wpisałem w odpowiednie pole w PayPal i konto zweryfikowane. Teraz trzeba czekać do poniedziałku i się pojawią te 2 weryfikujące kwoty, potem można sprawdzić pod tym linkiem czy PayPal zweryfikowany:
Log in to your PayPal account
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are EST - Server Time: Mar 3, 2021 02:52:30 EST