Please wait...
HomeForumPosts by muratkilinc

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by muratkilinc

TASK (GÜNCEL) » Post #14483

Sat Apr 29, 2017 12:29 in Turkish

doktorummm wrote: doğru yapmama rağmen hep yanlış saydı güvenilirliğimi düşürdü. saçma.

Cf iyice kötü olmaya başladı.Benim hesabı detactive yaptılar şubat ayında.Daha geçen günlerde cevap verdiler mailime.Vpn kullanmışsınız diye.Pcmde vpn programı yok.Çünkü biliyorum böyle bir kuralları olduğunu.1-2 dolar için niye günlük 5-10 dolar kazandığım sistemi bozayımki.Neyse.Yeni hesap açtım.Şu validate tasklarını yapıyorum %100 alıyorum 4-5 tane yapıyorum hemen exp yiyorum.Hep bozuk sistem.Benim hesabı detactive yapmadanda böyle olmuştu.Sürekli bozuk tasklar.Gereksiz tasklardan flag atıyorlar.2-3 ayda cevap veriyorlar.Ya yönetim değişti.Ya da çalışanlar işi iyice saldı.5 yıldır task işini yapıyorum.İlk kez bu kdr saçma flaglar ilk kez bu kdr saçma look taskları gördüm.Gereksiz detactiviteler.Cf böyle giderse sinirlenicek bu sistemi kullanan hacker bir arkadaşımız atıcak virüsü tüm sistemi çökerticek.

Umarım olur.

Mtürk Adamdır.

Türkiye için papara ödeme sistemi getirilmeli » Post #19

Thu Apr 13, 2017 05:34 in Turkish

Valla clixsenseyi bilmem ama elite başka bir ödeme sistemi getirse clixsensede 1 kişinin bile kalacağını sanmam.(Eliteyi bilmeyenler dışında)

Paypal kesin dönüyor bddk onaylamış » Post #33

Fri Mar 24, 2017 00:30 in Turkish

Böyle giderse daha hiç gelmicek.Bu siyasi saçmalıklar bitmeden paypalın geleceğini sanmam.Ben bilgisayar mühendisliģi okuyorum.Eğitim o kdr kötüki nereye sorsam onlarda öyle diyor.Belli başlı üniler dışında iyi eğitim veren üni yok.ondan mezun olanlarda yurt dışında çalışıyor.Ondan gelişmiyor internetimiz.Para kazanmam icin ve cekmek icin yurt disindaki sirketlere bagimliyiz.yok paypalmis cfmjs clixsnseymis felan.

Sömürge olmak bunu gerektirir.

TASK (GÜNCEL) » Post #13441

Wed Mar 22, 2017 12:15 in Turkish

gabi1989 wrote: 1000353 Help Us Validate Article Authors

0 Level girin arkadaşlar!

Lvl etkilemiyor.

Türk Düşmanlığı » Post #5

Thu Mar 16, 2017 08:54 in Turkish

Sakin.

TASK (GÜNCEL) » Post #13301

Thu Mar 16, 2017 06:28 in Turkish

mavis34 wrote:
simurgg wrote: cf ye üye olurken kullandığınız mail adresi ile neoya üye olduğunuzda aynı cf ile her iki yerde task yapabilirsiniz sadece neoda açtıp baksanız bile tazka clix te o taskı yapamazsınız fakat diğer taskı yapabilirsiniz burada açtığınız task burada neoda açtığınız task neoda yapılır

ben cf ye ilk üye olduğumda eskiden probux zapbuxlu dönemde atıyorum clixsensede look taskı yaptın 166 tane verdi, sonra gidip neoda veya farklı bi sitede tekrar aynı taska girince yeniden yapabiliyordun :$ yani şöyle düşün 166 tane look yaptın neoda bir 166 daha yaptın. sonra farklı sitede bir okadar daha.. ve look geldimi 2 3 tane gelirdi 2 3 gün listede dururdu. düşünün o zaman zamanında. daha sonra cf her taska bir kere girebilirsin dedi. şimdi ben o zamanda ayda 1000$ rahat götürürdüm ama tecrübe yoktu işte..

Aynı beni anlatmışsın.Şuan ise saçma sapan zar zor günde 5-10 dolar kasıyoruz.Flag atıyorlar yıllar yılı tasklara.Hesaplar detactive ve açmıyorlar.Tr için iyice bitti cf.

TASK (GÜNCEL) » Post #13227

Tue Mar 14, 2017 09:10 in Turkish

mavis34 wrote:
FIRAT7 wrote: bizde task yok diye dert yanıyoruz.

ingiliz ip si ile girdim task sayfasına. 0,42 lik 0,84 lük tasklar havada uçuşuyor.

Tuhaf olan tarafi 1 adet task yaptım ingiliz ip si ile ücreti clixse gecti. Çok enteresan. Arastiricam bunu

ban sebebidir ama bu.

Çok para kazandım.Ama çok hesabımda banlandı.Finlandiya ipsine girersen bir sürü 0 ivi var onuda söyliyim hesap kasmak aşırı kolay ordan.:D

TASK (GÜNCEL) » Post #13164

Sun Mar 12, 2017 09:00 in Turkish

goodteacher wrote: Bende ülkeden ulkeye değişir fikrindeyim

Tabiki fark var şuan amerikadan girersen bir sürü task var.Ve ücretleride dolgun.

TASK (GÜNCEL) » Post #13161

Sun Mar 12, 2017 06:46 in Turkish

Arkadaşlar benim eskiden bir çok cf hesabım vardı.Ve çoğu ban yemişti.Bu en son açtığım hesap detactive oluncan 2 haftadır bekliyorum.Bir merak ettim eski banlanan hesaplara bir bakayım dedim ve banlananların hepsinde detactive oldu mail atınız yazısı ile karşılaştım.Demekki yeni banlandın deme şekli böyle.O zaman niye bekletiyosun abe haysiyetsiz.Bu son hesabımdada hiç bir kuralı çiğnemediğime eminim o kdr tecrübe var.Ben artık tümden bırakıyorum zaten taskta yoktu.Looktan bile flag yiyorsa bu sistem çökmüştür. By.

Task yapmak izin yok (Son konu) » Post #2

Fri Mar 10, 2017 04:25 in Turkish

Modemi aç kapa.Pcyi formatla.Yeni clix hesabı yeni cf hesabı aç.Birbirine bağla.Bırak gerisini lukas halletsin.

TASK (GÜNCEL) » Post #13140

Fri Mar 10, 2017 00:58 in Turkish

FIRAT7 wrote:
moneymakingways wrote: Görev çok da, harcanan zamana göre kazanç az gibi geldi bana.
Özellikle 3-4 saatimi ayırdım bugün. Fiyat ayırt etmeden her açık görevi yaptım. Sonuç; 75 görev = 2.5 dolar :) Hadi bonusu da ekle 3 dolar. Hadi bir 3-4 saat daha ayırsaydım ortalama 6 dolar :)

yanlış zamanda zaman ayırmışsın.. çok kötü mart ayı. gecen ayın çoğu gununde akşamları 8-10 dolar kasılıyordu.

aslında gorev hiç yok gibi birşey.

Bence cf kapanacak.Sürekli millet flag yiyor birde hiç bir mesaja cevap vermiyorlar.Yani saçmalık.Looktan flag yedik dispute yaptık onun maili bile gelmedi.Hesap detactive oldu kaç zamandır onu bekliyoruz.Look flaglarını kaldırmicaklar gibi.

Yeni elaman geldiğinden beri bu olaylar başladı.lucas sanki amcasının oğluna verdi şirketi oda batırmaya çalışıyor gibi.

TASK (GÜNCEL) » Post #13129

Thu Mar 09, 2017 10:35 in Turkish

gurkhan552 wrote:
muratkilinc wrote: Cf 1,5-2 haftadır detactive yaptı hesabımı.Yetkililerden bir açıklama bekliyorum.Yönetim istifa.Eğer 2 gün içince cevaplanmaz ise maillerim CrowdFlowera kalkışma düzenliceyeceğim Lukas Biewald ı uyarıyorum.
:D :D

tavsiyem siz de her şeyi silip sıfırdan yeni hesap açın :)

Tavsiye güzelde.Ben bu işi 4 yıldır yapıyorum.O kadar çok hesap açtım ki.Gücüm kalmadı.

Açarlarsa task yaparım açmazlarsa umurumda olmaz.Ben onlardan alacağım parayı farklı ülkeler kullanarak zamanında aldım.O yönden içim rahat.

Lukas Biewald Şerefsizdir.

TASK (GÜNCEL) » Post #13116

Wed Mar 08, 2017 09:57 in Turkish

api_alper wrote:
muratkilinc wrote: Cf 1,5-2 haftadır detactive yaptı hesabımı.Yetkililerden bir açıklama bekliyorum.Yönetim istifa.Eğer 2 gün içince cevaplanmaz ise maillerim CrowdFlowera kalkışma düzenliceyeceğim Lukas Biewald ı uyarıyorum.

Arkandayım beraber kalkışalım. Sokarım böyle demokrasiye arkadaş, bunlara darbe yapmak lazım darbe !

Valla artık umrumda değil amazon mechanical turkte onaylı hesabım var amazona çalışıcam artık yetti be cf.bombalarlar inş binasını.

TASK (GÜNCEL) » Post #13098

Wed Mar 08, 2017 02:58 in Turkish

Cf 1,5-2 haftadır detactive yaptı hesabımı.Yetkililerden bir açıklama bekliyorum.Yönetim istifa.Eğer 2 gün içince cevaplanmaz ise maillerim CrowdFlowera kalkışma düzenliceyeceğim Lukas Biewald ı uyarıyorum.

TASK (GÜNCEL) » Post #13029

Sun Mar 05, 2017 23:53 in Turkish

api_alper wrote:
handeali wrote:
api_alper wrote: 2. Look flag imi yedim. Bundan sonra bu flag ler kalkar mı bilemem. Kalkmazsa ömrümün sonuna kadar level1 olarak kalacağım. Muhtemelen bu hesabımı kapatıp yeni bi hesap falan açarım.

look'dan flag yediğini taskın yanında admim - minor yada major taskın rengi olduğunda mı anlıyorsun ben de yok taskın yanında böyle birşey.nerden anladın look taskından flag yediğini

Şu resimde aradığın bütün soruların cevapları var aslında :) Kırmızıyla işaretlediğim yerleri incelemen bi fikir edinmeni sağlar.

Valla senin durum benden daha iyi.Ben looktan flag yediğim gün hesap durduruldu.Mail atın felan dedi açtırmak için.1haftadır cevap yok bir şey yok.Zaten hesap açık olsada look tan başka yapıcak task olmuyor.Gene yerdim flag.3-4 tane.

TASK (GÜNCEL) » Post #12902

Wed Mar 01, 2017 01:16 in Turkish

FIRAT7 wrote: Valla bende de flag var.
Yemişim level 3 ü)

Şubat'ta 220 de ben almışım tasktan.anket checklist bonuslar vs. haric

Bende 171 almışım.Ama çok az yani.cf iyice salıyor işleri.0 lvl dağıttı gene zaten millet oldu 2-3 lvl.azcık task yapıyorduk onuda azaltmaya çalışıyorlar.4-5 yıl önce muazzam miktarda para kazanıyorduk.Ama dolar düşüktü.Şimdi azıcık task yapabiliyoruz dolar orta derece.Dolar 6-7 olsa eskiye göre anca kara giriyoruz.

TASK (GÜNCEL) » Post #12896

Tue Feb 28, 2017 23:34 in Turkish

capaxa wrote: 2 haftadır task listesinde aynı şeyleri görmekten gına geldi valla..
2 haftada anca 10 dolar yapabildim.. Uygun olduğum zamanlarda 1 tane task gelmiyor.. 3 günde sadece 3-5 tane rf yapabildim task bile yapamadım..Ne şans valla..Flag da kalkmıyor hala

Seninle tamamen ayni durumdayun looktan flag kalkmiyor.ustune bide hesabi detactve yapuyorlar.

TASK (GÜNCEL) » Post #12789

Sun Feb 26, 2017 10:27 in Turkish

Ben look taskından flag yediğim günden beri hangi taska dokunsam patlıyor.Zaten fazla gelmiyor gelende ya hatalı yada anlatımı doğru olmayan tasklar.""Yada çok uzun ve sıkıcı.""

TASK (GÜNCEL) » Post #12705

Tue Feb 21, 2017 04:53 in Turkish

makedon1976 wrote: yanlız böyle bir cevap yazdıysan, 1 flag daha yiyebilirsin

?

TASK (GÜNCEL) » Post #12700

Tue Feb 21, 2017 00:57 in Turkish

FIRAT7 wrote: 991026

Bundanda admin flag yiyenler var.Allahtan dokunmamisim.

Ne oluyoruz ulen

Colin değişik işler yapıyor vallahi.fis tasklarina da el atar bu yakinda

Üye şişkinliği yaşıyor olabilir yanlış hatırlamıyorsam 2-4 ay oldu level etkileyen 0 lvl task gelmesi.
Ama bunu level düşürerek azaltıcaklarını sanmam.Büyük ihtimal yavaştan hesapları donduracaklar.Bizim arkadaş clothing taskını hızlı yaptı diye.Ban attılar itiraz edince hesabınızı sildik geri döndürülemez dediler.Bence 2 major yada 1 admin flag yiyenleri banlıcaklar.Ben looktan flag yediğimden beri 30 cent kazanmışım.Yapmıyorum taskları çünkü riske gerek yok.Bu dönemi atlatalımda hesaba bir şey olmasın.Bence sende yapma rfn var onla kasmaya çalış.
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are EST - Server Time: Mar 8, 2021 07:29:22 EST