Please wait...
HomeForumPosts by Yonzy

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanNederlandsGreekHindiUrduBengaliFilipinoIndonesianMalayArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by Yonzy

Probleme cu Skril in Roomania? » Post #23

Mon May 20, 2019 06:02 in Romanian

deja incep sa ma dispere, mi-au zis ca transactia a fost facuta cu succes, azi vad ca au dat iar cancel. poate e prost ala cu care am vorbit si nu mi-a schimbat in euro.

Probleme cu Skril in Roomania? » Post #15

Mon May 13, 2019 06:31 in Romanian

"Also, for the latest transaction made, we can cancel that transaction or we can process in EUR as per your request. Please send us a new request and we will be able to follow with your transaction."

deci ori in euro ori card skrill. au zis ca au probleme cu bancile din romania si pot face doar in euro.

Probleme cu Skril in Roomania? » Post #7

Fri Apr 26, 2019 08:42 in Romanian

s-a rezolvat?

Intrebari/Probleme » Post #2398

Thu Dec 27, 2018 13:16 in Romanian

cestelino wrote: Skrill merge foarte bine.Dureaza cam 3 zile sa-ti trimita banii in contul tau bancar.

nu-i mai convenabil sa iau cardul de la skrill? n-am cont bancar facut. aveam un card visa in schimb de la transilvania care scoateam cand era Paypal.

Intrebari/Probleme » Post #2396

Mon Dec 24, 2018 20:30 in Romanian

N-am mai scos bani de cand au scos Paypal. Ce e mai bine sa folosesti? Payoneer sau Skrill la noi? Card de la ei sau card facut la o banca la noi?

Intrebari/Probleme » Post #2254

Tue May 30, 2017 12:09 in Romanian

are cineva probleme cu payza? vad ca sunt multi pe forum care se plang ca le-a ramas in pending de cateva sapt.

Taskuri - Probleme si sfaturi » Post #2155

Mon May 22, 2017 12:01 in Romanian

stefyazzurro wrote: Taskuri multe și accesibile > "Help us moderate images"

care rezulta in flag-uri, sunt perfecte.

Intrebari/Probleme » Post #2192

Mon Apr 17, 2017 20:15 in Romanian

acum se explica de ce astept de 2 saptamani banii si nimic. paypal, acum payza. iar tre' s-o iau de la zero...devine enervant.

Intrebari/Probleme » Post #2149

Thu Mar 16, 2017 16:53 in Romanian

GENERALUL wrote:
Yonzy wrote: iar mi-au dat decline, diferenta e ca acum am asteptat 6 zile. am scris swiftul corect. ma scoate din sarite!!!

Am scris BTRLRO22 am asteptat 6 zile degeaba, am pierdut iar $3 evident. pe paypal n-am avut niciodata probleme de genul, totul a mers din prima, astia fara nici un motiv evident continua sa-mi dea decline...

Salve Yonzy . :) .

Ai fost si la banca sa intrebi? Nu spun ca problemele sunt de la site sau altceva, nu ma pricep, dar de banci mai cunosc cate ceva. Cine stie ce minunatii gasesti la banca .....

Bafta

P.S.: Separat de acest raspuns, astept niste informatii despre ce am scris putin mai sus, nu este graba deloc, dar daca aveti detalii despre fees DIN Skrill IN CS sau IN alt PTC, please dati-mi feedback.

Mersi frumos, stima.

GENERALUL

Greu de crezut ca stiu aia ceva, cand mi-am facut cardul a trebuit sa le zic pas cu pas ce sa faca, ca nu stiau cum sa scoata restrictiile. Dar na, am sa incerc, poate prind una care stie.

Intrebari/Probleme » Post #2147

Thu Mar 16, 2017 14:45 in Romanian

iar mi-au dat decline, diferenta e ca acum am asteptat 6 zile. am scris swiftul corect. ma scoate din sarite!!!

Am scris BTRLRO22 am asteptat 6 zile degeaba, am pierdut iar $3 evident. pe paypal n-am avut niciodata probleme de genul, totul a mers din prima, astia fara nici un motiv evident continua sa-mi dea decline...

Intrebari/Probleme » Post #2138

Thu Mar 09, 2017 06:28 in Romanian

Koradosebi wrote:
Yonzy wrote: Mai e cineva de la BT care-mi poate zice ce cod swift a folosit? Mie mi-au zis ca l-as fi scris gresit, ceea ce m-a indus in eroare grav

BTRLRO22NTA eu asa am folosit pentru Neamt.

asa am procedat si eu si totusi n-a mers. si stiu ca-i de la asta, ca asta mi-au raspuns, ca n-as fi scris corect.. as incerca si simplu BTRLRO22 dar parca vad ca pierd iar $3

Intrebari/Probleme » Post #2135

Wed Mar 08, 2017 18:34 in Romanian

Mai e cineva de la BT care-mi poate zice ce cod swift a folosit? Mie mi-au zis ca l-as fi scris gresit, ceea ce m-a indus in eroare grav

Intrebari/Probleme » Post #2114

Fri Mar 03, 2017 19:46 in Romanian

cata2331 wrote:
Yonzy wrote: nici prin cont bancar n-am putut sa scot banii de pe payza, mi i-a returnat. sunt la BT....nici nu stiu ce sa mai fac, daca incerc din nou imi ia iar 11.25. si unde ajung? $23 ii pierd pe toti in fees si returnari?

o sa incerc sa vorbesc cu cine a scos bani de pe payza pe cont bancar si sa posteze aici cum a facut nu a avut probleme din cate mi-a povestit

ok merci. le-am trimis ticket si acum cand incerc sa transfer iar zice ca nu mai pot folosi contul bancar...cred ca m-au blocat, de ce, n-am idee.

Intrebari/Probleme » Post #2107

Fri Mar 03, 2017 12:50 in Romanian

nici prin cont bancar n-am putut sa scot banii de pe payza, mi i-a returnat. sunt la BT....nici nu stiu ce sa mai fac, daca incerc din nou imi ia iar 11.25. si unde ajung? $23 ii pierd pe toti in fees si returnari?

Intrebari/Probleme » Post #2094

Sat Feb 25, 2017 20:23 in Romanian

super deci imi iau adio de la bani. pana la urma ce-ar trebui sa folosesc sa scot banii pe card?

Intrebari/Probleme » Post #2092

Sat Feb 25, 2017 11:21 in Romanian

"We apologize for the inconvenience, but credit card withdrawals are temporarily unavailable. Please select another withdrawal method."

Asta-mi zice pe payza cand incerc sa bag banii pe card...mdea

Intrebari/Probleme » Post #2071

Sat Feb 18, 2017 20:20 in Romanian

La asta ma gandesc si eu. Cum se face ca doar Clixsense are probleme cu Paypal si nu restul...

Oferte » Post #250

Tue Nov 22, 2016 11:08 in Romanian

intra la surveys si da click pe history and support. iti arata acolo daca ai completat taskul si daca ai primit sau nu banii. unele te platesc mai tarziu. de ex: eu am facut un survey si abia pe 3 dec imi trimit banii.
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are EST - Server Time: Oct 18, 2019 13:50:21 EST