Please wait...
HomeForumPosts by Fundaca85

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by Fundaca85

ÖDEME GÖRÜNTÜLERİ » Post #1438

Sun Mar 05, 2017 11:55 in Turkish

evet konuyu yeni öğreniyorum ve ilk ödemem arkadşlar, snap hesabı açıcam yarın o vakit. dikkat etmemiz gereken hususlar var mıdır?

ÖDEME GÖRÜNTÜLERİ » Post #1432

Fri Mar 03, 2017 12:03 in Turkish

handeali teşekkürler...şu an en az kesintili ödeme yöntemi payoneer mi snapcard mı arkadaşlar? snapcard da kimlik görüntüsü isteniomuş galiba pek güvenemedim:(

ÖDEME GÖRÜNTÜLERİ » Post #1429

Wed Mar 01, 2017 12:11 in Turkish

Handeali....payoneer e kayıt nasıl oluo, resimli kayıt onayı falan istio mu? ve nekadr kesinti oldu alacağınız rakam dan paylaşır mısınız* ilk ödememi alıcam da...

ANKET (GENEL) » Post #3214

Mon Feb 13, 2017 08:01 in Turkish

adiguzel » Today, 00:11

Fundaca85 wrote:
Bişey sorsam acaip bi sekilde hiç anket gelmio bana ,gelenler ise yaklasik 1 aydır hep atıor beni- şu ödememi aldıktan sonra baska bi isimle üst gelir gibi yeni profil açsam bu üyeliğimi kapatip gelirim daha iyi olurmu arkadaşlar? Yoksa yine bilgisayarin ıp sine takılıp üyeliğimi kabul etmez mi??*********

anket profilinizin iceriği nedir acaba bosuna hesabınızı kapatmayin belki bazı yanlıslar yapıyorsunuzdur.Mesela anketin basında ... ...sirketlerden birinde siz yada aileniz calışıyormu der?ona muhakkak hayır demelisiniz.Baska birkac nokta daha var cok gezen cok harcayan ...evli cocuklu hatta ergen çocuklu profillere daha fazla anket gelmektedır.

Adigüzel
Dediğiniz seyleri aslinda ben de yapıyorum,ama bekar ,cocuksuz,normal gelirli deyince pek anket gelmio mu anlamadim-napayim simdi profilden gelirimi artirip,evli desem olurmu yoksa hesabikapatip yeni hesap mi acmaliyim;( çildircam ya;((

ANKET (GENEL) » Post #3203

Sun Feb 12, 2017 17:04 in Turkish

Bişey sorsam acaip bi sekilde hiç anket gelmio bana ,gelenler ise yaklasik 1 aydır hep atıor beni- şu ödememi aldıktan sonra baska bi isimle üst gelir gibi yeni profil açsam bu üyeliğimi kapatip gelirim daha iyi olurmu arkadaşlar? Yoksa yine bilgisayarin ıp sine takılıp üyeliğimi kabul etmez mi??*********

Paypala alternatif arıyorum » Post #14

Mon Dec 26, 2016 11:27 in Turkish

dcba4321
çok açıklayıcı olmuş teşekkürler, matematiksel anlamda da ayrıntılı bi açıklama olmuş...her açıdan koinim lehimize diosunuz, tamam ohalde ben de bu methodu seçicem. iyi kazançlar arkadaşlar, iyi akşamlar:)

Paypala alternatif arıyorum » Post #11

Mon Dec 26, 2016 07:37 in Turkish

evet paypalın resmi twitter hesabındaki iletiyi şimdi okudum arkadaşlar. tamam paypalı beklemeyelim.bu cidden kötü bi haber oldu:(((( peki aranızda benim gibi güvenlikle ilgili soru işarteleri olan var mıdır? sırf bu endişelerden dolayı koinim değil de payzayı mı tercih etmeliyim?

Paypala alternatif arıyorum » Post #7

Sun Dec 25, 2016 12:48 in Turkish

teşekkürler SWEBER,, ancak koinim dışında nereyi önerirsin az kesintili?çünkü bu foto olayları falan pek güvenilir gelmiyor bana nedense- sen bu konularda uzman gibisin, paypalın gelişi mart galiba ozamanı beklemek istemiorum açıkçası...

Paypala alternatif arıyorum » Post #5

Sat Dec 24, 2016 14:58 in Turkish

SWEBER merhaba,,koinim sitesini tavsiye etmişin ve bir konu hakkındaki yorumunda gördüm koinim sitesine üyeliği anlatmışın. Ancak kimlik fotosu falan atıyoruz ve kendi fotoğrafımızı da atıyoruz bu bana pek güvenilir bir yol gibi geldi. tango ya parayı gönderdikten sonra başka bi yol yokmu az kesintili, hesabımıza parayı almak için koinim dışında?

ÖDEME ZAMAN VE YÖNTEMLERİ-YSENSE » Post #632

Mon Dec 19, 2016 10:21 in Turkish

teşekkürler boncukconcuk-

peki tango card hesabı açarken de payzada olduğu gibi son fatura bilgisi gibi şeyler istiyor mu?

ÖDEME ZAMAN VE YÖNTEMLERİ-YSENSE » Post #627

Sun Dec 18, 2016 12:18 in Turkish

HENÜZ HİÇ ÖDEME ALMADIM AMA TANGOO ŞU AN EN HIZLI ÖDEME YÖNTEMİ GİBİ GÖRÜNÜYOR. PAYZAYA KIYASLA DOĞRU MUYUM ARKADAŞLAR?ÖYLEYSE YRN TANGOO HESABI AÇICAM. İYİ KAZANÇLAR HERKESE

ÖDEME GÖRÜNTÜLERİ » Post #1171

Tue Dec 06, 2016 08:15 in Turkish

Peki clicksense deki paramı tango card ile çeksem nekadar kesinti oluo arkadaşlar toplamda ? Şu an 22$ im var ,payzadan da umudu keserim,ACİL YARDİMM LÜTFEN!!!

Ödeme Yöntemleri Güncelleme-Admin » Post #26

Sun Dec 04, 2016 10:59 in Turkish

Arkadaşlar şu an en sağlıklısi tango card mi?birisi anlatabilir mi ne yapmam gerek bu tango card ile ödeme almak için?payzaya üyelik yapmıştım,buna da öyle üyelik mi lazım ve nekadar kesinti yapar?

ÖDEME ZAMAN VE YÖNTEMLERİ-YSENSE » Post #565

Sun Oct 23, 2016 12:15 in Turkish

Okadar uzun sürmesi çok saçma ya , neyse bekleyelim biraz- iyi
akşamlar

ÖDEME ZAMAN VE YÖNTEMLERİ-YSENSE » Post #563

Sat Oct 22, 2016 09:04 in Turkish

Teşekkürler uuck28 -yalnız çoğu kişi panik halinde ,gerçekten 1-1,5 ayı buluo mu ödeme almamız?böyle sacmalik mi olur ya!!!!!

ÖDEME ZAMAN VE YÖNTEMLERİ-YSENSE » Post #561

Sat Oct 22, 2016 07:00 in Turkish

Arkadaşlar ilk ödememi alıcam da -payza üyeliğimi yapıp banka hesabı da ekledim payzaya -onaylı diyor kenarında,-illa ki nüfus cüzdanı çıktısı ya da bi fatura eklemek gerekiyor mu payzaya ? Yoksa bu şekilde de ödeme alabilir miyim??

Payzadan bankaya aktardığım para hesaba geçmedi. » Post #13

Fri Sep 30, 2016 07:49 in Turkish

Teşekkür ederim arkadaşlar. Kolay gelsin-sanirim paypal Mart 2017 de gelcek ve ozamana kadar payza seçenek olacak bizim için

Payzadan bankaya aktardığım para hesaba geçmedi. » Post #10

Sun Sep 25, 2016 03:40 in Turkish

uuck28- selam,

clixsense

ödeme yapmıyor mu? uzun zamandır beklediğiniz bi ödemeyi mi alamadınız? ya aslında ben deneme yaparken yanlışlıkla paramı payzaya aktar talimatı verdim. ama payza hesabını henüz açmadım, yarın açıcam- bi sorun olur mu? payza hesabını açınca para oraya hemen geçer inşallah....

Payzadan bankaya aktardığım para hesaba geçmedi. » Post #8

Sat Sep 24, 2016 18:43 in Turkish

Teşekkürler pendik34

Payzadan bankaya aktardığım para hesaba geçmedi. » Post #6

Sat Sep 24, 2016 13:14 in Turkish

;) :idea: Arkadaslar Merhaba-ben ilk kez ödeme alıcam da,bu Payza güvenilir mıdır??hem kimlik fotokopisi istiyor hem de fatura örneği-fatura benim değil evsahibi adına kesiliyor-ayrica kimlik örneği istemesi sıkıntı yaratmaz mi güvenlik açısından?lütfen yardım edin!!!!!
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are EST - Server Time: Apr 16, 2021 22:00:24 EST