Please wait...
HomeForumPosts by Fundaca85

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by Fundaca85

2 Ayda $51 yaptım.Yeniler için dekontlu tecrübeler » Post #63

Tue Nov 20, 2018 15:27 in Turkish

Zafiraa..... Teşekkürler, galiba payzayı amerika yasal bulmamış tarzı şeyler yazıo nette. Pending de bekleyen derken, ilerde payzadaki rakamı alabilme ihtimali doğabilir mi demek istiyorsunuz?

2 Ayda $51 yaptım.Yeniler için dekontlu tecrübeler » Post #53

Tue Nov 20, 2018 06:27 in Turkish

Arkadaşlar konuyla biraz alakasız ama Payza dan haberi olan var mı, orda az miktar param kaldı içerde - bunu kurtarma yolum var mı? Lütfen bi bilen yardımcı olabilir mi???

ÖDEME ZAMAN VE YÖNTEMLERİ-YSENSE » Post #1064

Sat Nov 10, 2018 05:31 in Turkish

Arkadaşlar skrill hakkında bilgisi olan var mı? Başla bi siteden skrill e para aktardım 2 hafta oldu hala geçmedi, skrill de de hesap onaylama kimlikle gibi bişey gerekiyor mu?

ÖDEME ZAMAN VE YÖNTEMLERİ-YSENSE » Post #989

Thu May 24, 2018 18:22 in Turkish

Ey. Payza. Com dan parayı nasıl alıyoruz? Türkşyedeki banka hesabına TL olarak mi, bir de nekadar kesinti yapıo denediniz sanırım. Teşekkürler...

İlk Para Çekimi ve Yöntemler » Post #6

Sun May 20, 2018 02:01 in Turkish

Arkadaşlar PAYZA nın durumu nedir? Orda az bi meblağ kaldı, bunu en az masrafla nasıl çekebilirim? Teşekkürler

ÖDEME ZAMAN VE YÖNTEMLERİ-YSENSE » Post #985

Sun May 20, 2018 01:56 in Turkish

Arkadaşlar şu dakika itibariyle Payza nın durumu nedir. Küçük bir rakam kaldı, payzadan o parayı çekmenin - en az masrafla - yolu nedir? Çok saolun

imdat payzadan payoneera para aktarma » Post #13

Wed Feb 07, 2018 15:25 in Turkish

Merhaba arkadaşlar,payzadan payonner e aktarim nasıl oluyor?kesinti var midir bana da anlarir misiniz?

devamlı skrill kullananlar » Post #12

Mon Jan 29, 2018 13:05 in Turkish

Teşekkurler arkadaslar,ama siyahzeytin banka hesabina TL olarak istesen de kredi karti no nu verip mi dogrulatiosun???bu da pek güvenilir bisey deil sanki kart nosunu vermek falan?

ÖDEME ZAMAN VE YÖNTEMLERİ-YSENSE » Post #938

Mon Jan 29, 2018 12:59 in Turkish

50 dolar yok payzada napiyim sizce?bitcoin ya da altcoin olarak nasil alcaz pardon?

ÖDEME ZAMAN VE YÖNTEMLERİ-YSENSE » Post #936

Mon Jan 29, 2018 03:32 in Turkish

Arkadaşlar payzada bekleyen dolar kaydım var,ne onerirsinz çok yuksek bi meblağ deil-TL hesabina nasil aktarabilirim?

devamlı skrill kullananlar » Post #9

Sun Jan 28, 2018 03:35 in Turkish

Mehmetbarsan cekeceğim rakam ne olirsa olsun mu 5.5 euro kesinti var,cidden çokmuş;( atiye hanım kimlik dogrulamasi dedigmiz kimlik fotokopisi falan mi istenio? Siz hangi yöntemi kullaniosunuz şuan clixsense den para cekmek icin

devamlı skrill kullananlar » Post #6

Sat Jan 27, 2018 08:44 in Turkish

Peki skrill nasil bi site arkadaslar bilgi verebilir msnz? Kesinti nekadarTL olarak Türk bankalarina parayı aktarmak istediğimizde...ve kimlik dpğrulama istiyor mu yeni hesap açıcam da .ACİL bilgi lütfen!

En avantajlı Para Çekme Yöntemi » Post #6

Thu Oct 19, 2017 13:01 in Turkish

Peki nasil yaptnz ?kimlik fotografi ceksem cep tel iyle payzaya yuklesem yeterli gelir dimi?ayrica paribu da belge vs istemez insallah...ya bi de bu payza napio ki bizim kimlik foto larini bana saçma geldi böyle biseyin arsivlenmesi?

En avantajlı Para Çekme Yöntemi » Post #4

Thu Oct 19, 2017 11:31 in Turkish

Arkadaslar payzadan paribuya btc olarak istiycektm odememi-tam para talebini girerken uyari verdi hesabi dogrulamalisin diye-bu payzaya kimlik fotografini yuklememiz sart mi bana hic guvenlir gelmedi de

Hırsız Anketler » Post #8

Fri Sep 22, 2017 00:44 in Turkish

Sabah 10 tane anket davetiyesi vardı ,ama hicbiri sonuçlanmadi -sizce nerde hata yapıyorum?

ÖDEME ZAMAN VE YÖNTEMLERİ-YSENSE » Post #813

Fri Jul 28, 2017 17:04 in Turkish

Mehmetbarsan ....merhaba arkadaşlar,bi dk banka ayrıca bi kesinti daha mi yapio?evet bugün malesef payzadan TL banka hesabima para aktarma gafletinde bulundum ve 30 lira kesintiyi görünce şoke oldum;((((( bankaya o haliyle gitmiycek mi?banka daha neyin kesintisini yapio?ben parayi TL olarak gonderdm zaten bankaya... şu bitcoin olayini kullanirsam bitcoin icin hangi site daha güvenilir?

Payoner mi Payza mı ? » Post #35

Thu Apr 06, 2017 13:21 in Turkish

çok teşekkür ederim- iyi kazançlar hepimize:)

ÖDEME ZAMAN VE YÖNTEMLERİ-YSENSE » Post #684

Thu Apr 06, 2017 12:53 in Turkish

Arkadaslar ilk odememi alcam - baska bir başlikta payoneer i önerdiler - payoneer sadece TC no istiomus ,güvenilir dediler...ve payzadan daha az kesinti yapiomuş, sizin izlenimleriniz ne acaba?yeni para çekenler lütfen yardim edebilir mi?

Payoner mi Payza mı ? » Post #33

Thu Apr 06, 2017 01:26 in Turkish

Teşekkürler UFKK1 - buarada tamam kendi kimligimle payoneer hesap actim bgn diyelim -direk turkiye banka İban nomu yaziorum ve oraya geluo dimi,bikaç aşama istemiorum -TL ye çevirip dolar kurunu hesabima mi yatirio payoneer???

Payoner mi Payza mı ? » Post #29

Wed Apr 05, 2017 12:02 in Turkish

payoneer de TC. KİMLİK İSTİO PEKİ BAŞKA KİŞİSEL BİLGİ İSTİO MU? PAYZA HESABIN AÇMIŞTIM AMA DAHA ÖDEME ALMADIM, PAYZA DAHA MI AZ KİMLİK BİLGİSİ İSTİO SİZCE?GERÇEK İSİMLE AÇMAK LAZIM OHALDE
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are EST - Server Time: Mar 4, 2021 13:06:23 EST