Please wait...
HomeForumPosts by RichKoko

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanNederlandsGreekHindiUrduBengaliFilipinoIndonesianMalayArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by RichKoko

ID-ovi taskova koji ulaze u GA » Post #3537

Thu Nov 23, 2017 11:20 in Ex-Yugoslavia

1209590 Image Classification-Triplets- Dresses- Batch 7 lv.3 $0.03

jer itko prošao kviz?
...-naime,imam dvije skupine tripletsa-obe mi izgledaju kao da se ne može odrediti koja je sličnija anchor slici,a kviz 5/5 pa se ne usudim na submitt,bolje give up,ako več nisam 100%,ajde da sam 80 pa jedno pogađat,ali dva-nemoguča misija,pogotovo jer u instrukcijama piše da je jako retko da se ta opcija "ne može se odreditit sličnost" upotrebljava-možda svega 5% na ukupnom broju taskova u jobu. :?: pomoč,savjet..-itko?
l.p.

ID-ovi taskova koji ulaze u GA » Post #3535

Wed Nov 22, 2017 17:47 in Ex-Yugoslavia

1208377 Find Company's Twitter Handles lv.1 $0.14

...samo klik na službenu stranicu(dobijete link),srolajte skroz dolje i klik na znak od twittera,pa samo copy/paste bez predznaka"@". ;)

mnogo lagan,dobro plačen-preporučam. :D

l.p.

ID-ovi taskova koji ulaze u GA » Post #3534

Wed Nov 22, 2017 11:52 in Ex-Yugoslavia

NOVI:

1209324 Duplicate Fashion Product Identification lv.3 $0.03 (17:40)

l.p.

ID-ovi taskova koji ulaze u GA » Post #3533

Tue Nov 21, 2017 15:31 in Ex-Yugoslavia

EDIT predhodnog posta:

1208778 Image Classification-Triplets-Dresses-Batch6 lv.3 $0,03

(pišem s posla preko mobitela pa nema opcije edit delete ma ništa,osim ovoga..sorry ekipo moja greška).

L.p.

ID-ovi taskova koji ulaze u GA » Post #3532

Tue Nov 21, 2017 15:00 in Ex-Yugoslavia

1208788 image classification triplets batch style dresses lv.3 $0,03

...-nikad vidio lakše love,pustio me do 36og taska i "There is no more work,but..",šteta..valjda TA shvatio da "puno" plaća za task od 30tak sek.,makar nisam išao na submitt ispod2min.,možda se opet pojavi.kviz 5/5 za prolaz pa valja pripaziti do 6og taska bez ijedne greške,onda ide do90%,iako je tako lagan meni bio da sam sve sa 100%rješavao tako leteći brzinski...preporučavam.

Offers, Surveys, Video » Post #430

Tue Nov 21, 2017 08:38 in Ex-Yugoslavia

Berikai wrote: Unavailable 21 Nov 2017 08:00 EST 4s CINT 204526 $0.57

Neki CINT za 57 centa. Zakasnio. :(

...sve isto kao i kod tebe 4sekunde i We are sorry...blabla-lažnjak-čim se pojavio bio sam na stranici i odmah ga stisnuo(06:00EST),i kao unavailable-moš si mislit!

...-ima li itko da ga je uspio otvoriti i završiti??

l.p.

ID-ovi taskova koji ulaze u GA » Post #3531

Tue Nov 21, 2017 03:01 in Ex-Yugoslavia

Vladana964 wrote: Isto je pisalo 8/10, zato mi nije jasno, bas sam se sokirala sinoc kada sam videla expelled, a toliko lagan task, i bas sam se neprijatno iznenadila. Ali kod njih je sve moguce, za 0lvl onaj task Find Earning Release Date uradila sam quiz sa 100% i pise mi expelled i kad udjem u task javlja se ona poruka your accuracy is too low i naravno ne mogu da radim. :D

Vladana964 jesi si pogledala u job's history,pošto je TA napravio korekcije,verujem da nisi više u expelled mode-u..?

ID-ovi taskova koji ulaze u GA » Post #3529

Mon Nov 20, 2017 15:17 in Ex-Yugoslavia

1208263 Rate Youtube Pages With Adult Content 18+ lv.2 $0.02

padoh sa 4/5 80%
(i moja krivica i od TA smatram-imao sam video high risk-a, ali na španjolskom sa engl,titlovima-i ja promenim sa High risk na Page is not in english,i padoh),ali TA nije definirao što ako video ima titlove,ali stranica je španjolska i pričaju espanolo.? ...-kao što je kolega Mojsa malopre izjavio:... skola za drugi put... :lol:
eto,barem znate ostali ako več niste za to,prvi put radim ovaj job pa ne znam dali je to normalno i podrazumeva se?
l.p.

ID-ovi taskova koji ulaze u GA » Post #3528

Mon Nov 20, 2017 15:09 in Ex-Yugoslavia

Mojsa030 wrote:
koki1983 wrote:
Mojsa030 wrote:
koki1983 wrote: 1208206 Twitter Demographics - Gender, Race Lv.1 $0.03

...-turbolagan-po profilu ili slici odredite spol,pa rasu(bjelac,crnac/afroamer.,azijat ili ne može se odrediti-vredi i za spol),zasad samo kviz izbacio.
l.p.

60% na kvizu... nisam bas ukapirao sta stavljam kad mi izbaci sliku iz crtanog i ja sam isao na other al izgleda da treba nesto drugo, a meni u kvizu pala 4 linka sa takvim slikama...

Mojsa030 trebao si ih staviti pod -Ne može se utvrditi,a Other je za sve ostale rase u kojima se vidi lik,ali ne spada u nijednu od ponuđenih kategorija-trik pitanja piše u instrukcijama-ako osoba izgleda kao npr. meksikanac,osim ako se na twitteru nije izjasila pisano da je belac ili crnac ili azijat stavlja se onda pod other,a ovo što si ti imao trebao si dublje kopati za spol reči her ili he itd,a rasa-ne može se utvrditi.ništa strašno-znao sam ja pasti na puno lakšim jobovima,stid me i reči kojima haha. :lol:
l.p.svima.

to sam i pomislio da je bila greska cim sam kliknuo na submite, al tad je vec bilo kasno... skola za drugi put...

hvala, l.p.

evo meni TA priznao onu korekciju sa meksikancem,vratio me na 10/10 100%. :D
(provjerite sebi,možda je sve ispravio).l.p.

ID-ovi taskova koji ulaze u GA » Post #3526

Mon Nov 20, 2017 07:54 in Ex-Yugoslavia

1001404 Find Business' Yelp Profile And Capture Phone Number. lv.2 $0.03 CAW na 123+1

...nakon višemjesečne borbe i tonu nefer korekcija tipa http i https,pa samostalno menjanje linkova kada sam prokljuvao kako misli platforma,došao do kraja sa 88%,napokon. :)
l.p.

Offers, Surveys, Video » Post #428

Mon Nov 20, 2017 07:46 in Ex-Yugoslavia

20 Nov 2017 07:43 EST Complete CINT (Project #205389) $0.3500

...-sve o netflix,hbo i sl.tv kanalima koje preferirate i na koje ste pretplačeni.

Kafana » Post #2570

Mon Nov 20, 2017 07:26 in Ex-Yugoslavia

...-evo da se i ja pohvalim malo i zahvalim svima vama ovde,bez kojih ne bih niti lv.1 značku imao...dogurao ja do prvih 10 000taskova...

LEVEL STATISTICTS:

JOBS COMPLETED
599

TEST QUESTIONS CORRECT/ANSWERED
9,149/ 10,010

ACCURACY RATE ON
TEST QUESTIONS
91.3%

...još 1put hvala svima ovde na pomoči,naročito našem najmoderatoru Incomehomejob-u i par ostalih(da ne nabrajam poimence sve-znate koji ste).
...ajmo sad do 100 000! :D
l.p.svima. :)

ID-ovi taskova koji ulaze u GA » Post #3524

Mon Nov 20, 2017 07:14 in Ex-Yugoslavia

Vladana964 wrote: Isto je pisalo 8/10, zato mi nije jasno, bas sam se sokirala sinoc kada sam videla expelled, a toliko lagan task, i bas sam se neprijatno iznenadila. Ali kod njih je sve moguce, za 0lvl onaj task Find Earning Release Date uradila sam quiz sa 100% i pise mi expelled i kad udjem u task javlja se ona poruka your accuracy is too low i naravno ne mogu da radim. :D

...imam i ja tako 2ili 3joba-kviz sa 100%prošao i u job's history-u tako piše,ali u posao kad uđem piše 100%accuracy-expelled mode i ono "Your accuracy is too low".mislim si WTF?ajde pa sad barem vidim da nisam jedini upoznat sa "čarima" te CF platforme-po meni AI je glupa ko (reč za kafanu)!još uvek su ljudi zakon,komp.obradi odmah 83%podataka,ali za ostalih 17%smo mi tu,baš nedavno čitao na CF vestima bio neki članak o AI(Artifitial Inteligence,za one koji ne znaju skračenicu).-pitam se što će biti kad i ako naučimo tu platformu da obrađuje 100%-onda se gasi CF ili..??malo gradiva za razmišljati haha :?:
l.p.svima ekipico. ;) :)

ID-ovi taskova koji ulaze u GA » Post #3522

Mon Nov 20, 2017 06:56 in Ex-Yugoslavia

Vladana964 wrote: Prvi put kada su izbacili Twitter Demographics - Gender, Race, uradila sam 5x sa 100%, sinoc sam nastavila, i totalno su pravili nekorektne korekcije, jednostavno nije moglo da se odredi pol i rasa, jer nema profilne slike, niti je ima ukazivalo, i oborili su me po 1- 2%, i bila sam na 91% i sledecu korekiju su mi napravili, takodje nekorektnu i sa 89% expelled, tako da vodite racuna sa ovim taskom ispod 90% nikako, ja bih isla na give up da sam znala to, ali cim krenu da obaraju bolje give up

pa jer ti pisalo u kvizu za prolaz 8ili9/10?
...-meni je bilo 8/10 i držeči se toga mislim da bi trebao puštati do 80%-dobro da si javila,da ne radim dalje pošto sam kviz sa 90% uradio.hvala :)

...ali ga smaraju sa spolom da tražiš po postovima reči her ili he pa tako odrediš spol,pa spol može biti muško ili žensko,a rasa pod other ili ne može se utvrditi-vredi i za spol i za rasu ako ste dobro pročitali instrukcije,itd.puno posla ispada za malo love-dobro da mi je samo kviz izbacio jer bih i ja sad bio expelled vrlo verovatno.
l.p.

ID-ovi taskova koji ulaze u GA » Post #3520

Mon Nov 20, 2017 06:38 in Ex-Yugoslavia

Mojsa030 wrote:

...-turbolagan-po profilu ili slici odredite spol,pa rasu(bjelac,crnac/afroamer.,azijat ili ne može se odrediti-vredi i za spol),zasad samo kviz izbacio.
l.p.

60% na kvizu... nisam bas ukapirao sta stavljam kad mi izbaci sliku iz crtanog i ja sam isao na other al izgleda da treba nesto drugo, a meni u kvizu pala 4 linka sa takvim slikama...

Mojsa030 trebao si ih staviti pod -Ne može se utvrditi,a Other je za sve ostale rase u kojima se vidi lik,ali ne spada u nijednu od ponuđenih kategorija-trik pitanja piše u instrukcijama-ako osoba izgleda kao npr. meksikanac,osim ako se na twitteru nije izjasila pisano da je belac ili crnac ili azijat stavlja se onda pod other,a ovo što si ti imao trebao si dublje kopati za spol reči her ili he itd,a rasa-ne može se utvrditi.ništa strašno-znao sam ja pasti na puno lakšim jobovima,stid me i reči kojima haha. :lol:
l.p.svima.

ID-ovi taskova koji ulaze u GA » Post #3515

Sun Nov 19, 2017 14:40 in Ex-Yugoslavia

true_hiker wrote:

l.p.

znao sam naletiti na profile gdje se po slici bez problema može reći asian (vidljivo po očima), a izbaci bjelce kao tačan

...tako je meni u ovom kvizu izbacio sliku klinca,a na kilometar se vidi da ima meksičke krvi i stavim ga pod Other...- i korekcija-po TA je bjelac,upravo to što si i ti napisao True_hiker.-tako da sam prošao kviz sa 9/10 90%..
pozz. :)

ID-ovi taskova koji ulaze u GA » Post #3512

Sat Nov 18, 2017 19:16 in Ex-Yugoslavia

1208206 Twitter Demographics - Gender, Race Lv.1 $0.03

...-turbolagan-po profilu ili slici odredite spol,pa rasu(bjelac,crnac/afroamer.,azijat,other ili ne može se odrediti-vredi i za spol),zasad samo kviz izbacio.
l.p.

Offers, Surveys, Video » Post #427

Sat Nov 18, 2017 06:46 in Ex-Yugoslavia

1208239 Reputations Study lv.3 $0.52

(izmislite priču ili stvaran događaj i napišete što je dovelo do tog događaja i koje su posljedice i uzrok iz toga proizašle,itd.-ide na 5min.submitt,odlična anketa). :D ,i;

1208370 In Depth Survey; Approximately 21 Minutes, Up To 27_Cents (7_Cents Guarenteed With 10_Cent Bonus If You Concentrate Plus Extra 10_Cent Bonus If You Do Well) lv.3 $0.05

(treba predvidit pad ili rast dionica tvrtki i opisat ih vlastitim riječima od min.200riječi po firmi,i tako puta5ili6tvrtki-nemoguča misija-ode timer,samo copy/paste prolazi i to na knap- 2min.do kraja sam uspeo jedva,i još na kraju ih poredat po vašem mišljenju koja će biti prva po prihodu,a koja zadnja,pa još podaci o sebi...premalo vremena ekipo-paziti na timer).

l.p.svima i ugodan weekend. :)

ID-ovi taskova koji ulaze u GA » Post #3508

Fri Nov 17, 2017 16:58 in Ex-Yugoslavia

1208302 Find Url Job1_05a - Find Official Websites For Lawyers Or Law Firms (Slf-Data-Cleanup Prj_p1_132433)

lv.3 $0.06

(mnogo posla,malo vremena-morate paziti da se adresa koju vam da TA poklapa sa onom na netu,da se poklapa ime firme,ali i 1čovjeka u toj advokatskoj firmi pa ode vreme brzo tražeči-nije samo copy/paste official linka,malo je zeznutije od toga pa oprez).
l.p.

EDT:
...kada krenete nakon kviza,samo pazite na ulicu,broj,grad od TA i uspoređujete sa podacima na netu,ide to,ali ispod 20min.teško-15min.minimum,stoga mi bolje na Give up bilo i za to vreme napravim 10tak taskova tipa transcribe info.from recepiets-matematika je svima jasna.
...-javite ako itko ima neki tip,kako to brže,ako može brže uopče..??
šteta-piše da ih ima 271kom.,samo da toliko na smaraju i traju,ili da podignu cenu barem na 0.10-0.12$.
l.p.

ID-ovi taskova koji ulaze u GA » Post #3505

Thu Nov 16, 2017 05:58 in Ex-Yugoslavia

1207750 Italian Text Transcription From An Image lv.2 $0.03

...-dobijete 1-4 Talijanske riječi napisane rukom(prastari talijanski "krasopisi" iz raznih dnevnika,biografija,itd.), i morate ih prepisati točno(obvezno minimalno poznavanje Talijanskog jezika).
l.p.
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are EST - Server Time: Oct 16, 2019 13:32:26 EST