Please wait...
HomeForumPosts by RichKoko

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanNederlandsGreekHindiUrduBengaliFilipinoIndonesianMalayArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by RichKoko

TRENUTNO DOSTUPNI TASKOVI NA LISTI!!! » Post #2592

Mon Mar 12, 2018 11:01 in Ex-Yugoslavia

1246632 General Knowledge Quiz Lv1 0,03

...-opča pitanja tipa Koja je najduža rijeka na svijetu i sl.,work mode.

l.p.

TRENUTNO DOSTUPNI TASKOVI NA LISTI!!! » Post #2587

Sun Mar 11, 2018 09:14 in Ex-Yugoslavia

1244521 Document Recognition And Translations (Cf Redesign) 9 12 16 75%

...-ovaj put strateški izbacim nulu na početku po broja,jer su 2.korekcije bile sa nulama a trebalo je,po ta,biti bez,pa rekoh ajmo ovako probati...i naravno opet ne valja po t.a.-sada je korekcija da sam trebao stavit tu prvu nulu na početku po broja,uništio je ovaj posao t.a. totalno. :evil:

...uglavnm,i dalje sam u work mode-u sa 75 posto,da znate. :D

l.p. :)

TRENUTNO DOSTUPNI TASKOVI NA LISTI!!! » Post #2575

Fri Mar 09, 2018 11:53 in Ex-Yugoslavia

1244521 Document Recognition And Translations (Cf Redesign) 8 11 14 78%

...nebulozne korekcije,več treča na 9om tasku-dvije sa nulama na PO brojevima,a lijepo se vide na dokumentu i tako sam ih i prepisao(mnogo ih se žalilo),i ova treča korekcija sada, je da Straight bill of lading nije validni dokument(isto tona žalbi u korekcijskom boxu za kuknjavu).-valjda će da nekad pogleda i ispravi to TA. :roll:

...-ugl. još uvijek sam u work mode-u sa 78%,da znate. :D (dokle pušta,ne znam).

TRENUTNO DOSTUPNI TASKOVI NA LISTI!!! » Post #2569

Thu Mar 08, 2018 16:29 in Ex-Yugoslavia

1224600 Look For A Person With A Specific Title, On A Company's Leadership/Biographies Page 187 280 280 100%

...-nakon dugo vrtnje i onog:"There is no more work here,but..." izbaci mi CAW :?

...-čudim se jer 1.put vidim CAW ovako,a ne odmah nakon zadnjeg taska,jeli to normalno?

...-hvala Smota9 i svima ostalima(znate koji ste). ;) za pojašnjenje dupilkata.

(...-dok mi jedno objasnite ,ja več s drugim pitanjima napadam haha) :lol:

#zelensambrate :oops: :lol:

l.p.svima i laku noć ekipo. :)

TRENUTNO DOSTUPNI TASKOVI NA LISTI!!! » Post #2567

Thu Mar 08, 2018 15:11 in Ex-Yugoslavia

ruma45 wrote: 1245495 Duplicate Fashion Product Identification
novi ID

to je onaj klasičan, normalan zadatak... trebao je da izađe u subotu, ali su poranili :)

...-ali cena 0,02$ :thumbdown:

...rješio kviz i dosta. ;)

TRENUTNO DOSTUPNI TASKOVI NA LISTI!!! » Post #2558

Thu Mar 08, 2018 09:32 in Ex-Yugoslavia

1001407 Find Business' Foursquare Profile And Capture Phone Number lv.2 $0,03

MAX. na 140+1

...-nakon višemjesečne borbe i hrpe nebuloznih korekcija uspio ga završiti sa 88% :thumbup:

TRENUTNO DOSTUPNI TASKOVI NA LISTI!!! » Post #2557

Thu Mar 08, 2018 09:24 in Ex-Yugoslavia

koliko uopče ima pitanja taj novi duplikat job po tasku, i koliko je plačen,te koliko je u kvizu za prolaz ljudi :?:

...-hvala unapred za odgovore,nema ga na listi da sam uđem i vidim pa zato ovdje pitam nekoga od vas.. :oops:

TRENUTNO DOSTUPNI TASKOVI NA LISTI!!! » Post #2550

Thu Mar 08, 2018 06:15 in Ex-Yugoslavia

1243040 Duplicate Fashion Product Identification Task

...mislim da ću da preskočim ovaj...ako vas je toliko starijih i iskusnijih expelled,bolje ni ne ulazit u kviz smatram. ;)

l.p.svima :)

TRENUTNO DOSTUPNI TASKOVI NA LISTI!!! » Post #2538

Wed Mar 07, 2018 10:23 in Ex-Yugoslavia

1245052 Visual Comparison For Dresses - Dressonomy V4 Vs Tops Dresses Res... lv.3 0,03

TRENUTNO DOSTUPNI TASKOVI NA LISTI!!! » Post #2536

Wed Mar 07, 2018 09:34 in Ex-Yugoslavia

1243987 Duplicate Fashion Product Identification
$0.02 -smanjili cijenu,gasim ar iz principa :thumbdown:

l.p.

PITANJA I SAVJETI » Post #348

Tue Mar 06, 2018 15:25 in Ex-Yugoslavia

ruma45 wrote: u vezi one ankete od 0,21

Congratulations, you were bonused 0.21 $ for your work on Everyday Decisions (6)! Good work on job 1233338!

:shock:

-i meni stigla poruka u inbox,i po id-u posla nemam ga u job's historyu,jer nismo mogli da submitujemo sa krivim kodovima...ali strpljen-spašen. ;)

...-svi koji ste radili ovu anketu provjerite si cf inbox i bonus treba da vam bude tamo. :clap: :thumbup:

TRENUTNO DOSTUPNI TASKOVI NA LISTI!!! » Post #2516

Tue Mar 06, 2018 15:00 in Ex-Yugoslavia

dulenator wrote:
smota9 wrote: Uhvatio poslednji put oko 16h.
Meni nije pustio broj koji počinje nulom, na prethodnoj strani kažu da pušta.
I kako da znam šta će mu pasti na pamet kad naiđe sledeći sa nulom :)

U uputstvu više ne piše da mogu da se izbace nule na početku, a pisalo je u uputstvu u pretprošlom ID-u, tako da se piše sa nulama, ali je problem što još nisu izbacili ili sredili stara testna pitanja, a verovatno ni neće, jer su brljavi.
U suštini kako nas u***e. :D
Edit:
Koliko sam provalio, kad ima više PO brojeva, samo se upisuje prvi. Sad je bilo u testu na dva mesta tako i prošlo je samo sa jednim upisanim PO brojem, a i pre je uvek bila ispravka na testnom kad upišem više od jednog.

...-ja sve prepisujem kako jeste na dokumentu,tako sam i prošli završio,valjda ću i ovaj,kviz+1,za sada sve ok-videčemo dalje,nakon 15-30-50kom.-samo da se ne zaredaju one nebulozne korekcije-prošli id nisu ispravili,a ovo su novi dokumenti,na njima datum 02.03.2018.,barem na ova 2 koja sam dosad uradio.

l.p. i javljajte kako ide. ;) :)

edit

evo na več 3.tasku nebulozna korekcija,a bila 0 na dokumentu i tako ju prepisao...

For the question titled "Please locate and enter the Purchase order number(s)." you answered: Mod edit: "0xyzabcpqr" but the correct answer was: Mod edit: "xyzabcpqr".

...-možda nekom pomogne,pa eto.

-i što sad-na 3-em tasku sa 86 posto,nastaviti ili čekati ispravke...čovek ne zna što bi jednostavno :!: :o :?

TRENUTNO DOSTUPNI TASKOVI NA LISTI!!! » Post #2512

Tue Mar 06, 2018 12:21 in Ex-Yugoslavia

Bizmark959 wrote:
Lutak wrote: 1244521 Document Recognition And Translations (Cf Redesign) Novi ID

Sta sa nulama za PO number? Pisati ili ne? Za prosli ID je dosta bilo obaranja zbog toga

...-jel itko otišao dalje od kviza :?:

...-samo ga vrti a neće da otvori. :?

l.p.

TRENUTNO DOSTUPNI TASKOVI NA LISTI!!! » Post #2509

Tue Mar 06, 2018 11:46 in Ex-Yugoslavia

Duka93 wrote:
koki1983 wrote: evo prošao ga začudo sa 100posto kviz-kolega smota-probao sam sve,ali ne vredi-u kvizu je uvek tako,a u work mode-u se samo popravi i vidi normalno,hvala sa savet. :)

oooo...-i po/bol brojevi novi,lepo otvaranje dana. :D

l.p.svima ekipo :)

Drzi ctrl i pritisni + na tastaturi, videces sve lepo.

1243050 Duplicate Fashion Product Identification Task - CAW na 166

...hvala Duka93 za ctrl i + .

...-a ti duplikati na 30om sam negdje i samo na 1sam kliknuo da je duplikat i korekcija,kao da su svi/ili večina No products match. ;)

l.p.

TRENUTNO DOSTUPNI TASKOVI NA LISTI!!! » Post #2504

Tue Mar 06, 2018 09:39 in Ex-Yugoslavia

evo prošao ga začudo sa 100posto kviz-kolega smota-probao sam sve,ali ne vredi-u kvizu je uvek tako,a u work mode-u se samo popravi i vidi normalno,hvala sa savet. :)

oooo...-i po/bol brojevi novi,lepo otvaranje dana. :D

l.p.svima ekipo :)

TRENUTNO DOSTUPNI TASKOVI NA LISTI!!! » Post #2502

Tue Mar 06, 2018 09:28 in Ex-Yugoslavia

eufrat wrote: 1244595 Visual Compare For Coats & Jackets

kviz +2, bice kasnije ponovo :)

...-koliko je za prolaz uopče ekipo-jer u kvizu mi na svakom poslu tog tipa samo bijelo umjesto quiz mode i ono 4ili5/5 to pass pa ne mogu da vidim,nikako i nikada-ko slepi miš sam. :lol: :geek: ..-ima li itko još ovakav problem,ili je koki opet baxuz-kao i uvijek :?:

l.p.i hvala unapred. :)

TRENUTNO DOSTUPNI TASKOVI NA LISTI!!! » Post #2488

Mon Mar 05, 2018 17:16 in Ex-Yugoslavia

1206239 Determine If Images Contain Adult Content (Caution: May Contain Adult Content.) lv2 0,03

max. 142+1

...-šteta-predobar posao inače...izlazi samo 1put dnevno koliko ja znam,točno u 23 i 04 min. i daje od 5-15kom u komadu,sub.na 61.sek može. ;)

l.p.svima ekipo,dosta mi je za danas-sutra u nove bitke idemo.laku noć. :$ 8-) :)

TRENUTNO DOSTUPNI TASKOVI NA LISTI!!! » Post #2480

Mon Mar 05, 2018 15:30 in Ex-Yugoslavia

Feferedon wrote: 1244199 Image Attribute Extraction: Dresses - Main-Color-28-Feb-2018
$0.03 lvl3

...-padoh na kvizu ko kruška 3/5-ima li još koga sa sličnim problemom,ili sam ja možda daltonist :?: :lol:

Kafana » Post #2732

Mon Mar 05, 2018 08:35 in Ex-Yugoslavia

smota9 wrote: Hvala na odgovoru, Koki.
Ipak, to banovanje na duplikatima mi ostaje delimično misteriozno.

...smota9-ranije je na 30+sek bilo ok submitiranje na duplikatima,no primječujem da sada na 30+sek izbaci ono There is no more work here,but...,ali zato na 45+sek,najbolje1.min.prebacuje sa 1.taska na drugi,treči,itd. ;)

Kafana » Post #2730

Mon Mar 05, 2018 08:24 in Ex-Yugoslavia

smota9 wrote: Koki, a da li si taj odgovor dobio na pitanje koje se odnosi baš na duplikate konkretno?

Pitam jer su mene banovali mnogo puta sa duplikata, iako sam klikao na glavni predmet i sve njemu veoma slične ili iste predmete. Na očigledno različite nisam.

...odgovor se odnosi na večinu poslova,ne samo duplikate, i neke flagove koji su ljudi dobili jer su prebrzo submitirali.
..-zato ekipo double check the timer prije submitiranja,i produljite vreme istog. ...-mislim da sam dobro savjetovao :?: ...-ispravite me slobodno ako grešim.

l.p.svima :)
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are EST - Server Time: Oct 17, 2019 04:50:10 EST