Please wait...
HomeForumPosts by RichKoko

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanNederlandsGreekHindiUrduBengaliFilipinoIndonesianMalayArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by RichKoko

Kafana » Post #2784

Mon Apr 23, 2018 04:56 in Ex-Yugoslavia

Hi,

Thanks for writing in.

There are a number of factors used to determine which Level you are in. While your Dashboard Accuracy is very important, being expelled too many times can prevent you from Leveling up or can remove one or more Levels.

We have reviewed your account and can see that you have been expelled too many times from our jobs. You can prevent being expelled by using the Give up option when:

1. You do not understand the job’s instructions

2. You encounter questions that are more difficult than other questions in the job

3. You are unsure of your answers

4. Your accuracy is close to the job’s expel accuracy

5.You avoid submitting answers in jobs (such as jobs with missing images, broken links, missing instructions, etc.)

Please note that these are minimum requirements. There are a number of factors that we do not expose to Contributors because we regularly perform manual reviews of your account and the work you submit.

We cannot manually upgrade your Level nor disclose the number of non-expelled jobs that are needed to go to the next Level.

Learning to click Give up will pay off in the long run. You will Level up quicker and your Dashboard Level Accuracy will be higher.

...-e ovo pod br.5...''You avoid submitting answers''-zato se bojim da platforma računa kada tajmer istekne da sam htio 'izbječi' submitiranje.-samo zato me strah-jer prošli put sam izgubio lv1značku tako,uopšte nisam nikada stisnuo give up,i platforma bi odbrojala svoje i uračunala mi to kao expelled-bio sam izbačen sa accuracy-em sa nekih 5-6poslova ukupno i ode značka,a trebalo mi preko 60 novih poslova sa lv.0 i svi sa pass kvizovima barem...80+ posto,da mi vrate taj lv1 natrag.

pozz svima. :)

Kafana » Post #2781

Sun Apr 22, 2018 17:18 in Ex-Yugoslavia

Haralampije wrote: U default target text stavi instructions,uvek zaustavi kod mene(moze i nesto drugo verovatno),
a ovo drugo nije expelled ,ne boj se samo ti istekne vreme posle nastaviš zadatak kao i obicno,pozz.

...nije isto kada mi istekne tajmer-piše ono You timed out i onda klik na Validate new assigments i izbaci Task link expired.-super ako ne moram brinuti-ja bih volio da si ti u pravu kolega-ima li netko još da potvrdi dali to kad tajmer odbroji do nule platforma računa ili,još bolje,ne računa isto kao expelled :?:
-imam negdje i poruke od CF-A bivšeg kako i zašto je važno da tajmer ne istekne i važnost give up-a itd.

...-mnogo hvala Haralampije,l.p. :)

Kafana » Post #2779

Sun Apr 22, 2018 16:03 in Ex-Yugoslavia

...-ekipo pozdrav :)
uff-dugi post,jbg.trpite me malo haha :lol:
...-imam pitanje,nije za ovu temu jer je više za tehničke probleme,ali opet-radi se o AR-u,pa zato...naime,
dešava mi se,i to često,da mi ar krene uhvatiti posao kad je nariktan na 2.sek. i vrti nekoliko sek.i krene vrtit iznova na 2.sek umjesto da je stao i uhvatio job/task...ali tajmer mi odbrojava i zna i odbrojati do kraja,ako nemam sreče pa da ga ar ponovno uhvati-nekad u zadnjim minutama,tek toliko da stignem na Give up.

...-ima li vas/nas još sa ovim problemom i što to znači :?:

...-bojim se da,ako tajmer istekne,platforma računa to kao expelled,i lako je tako izgubiti značku-več jednom jesam kao početnik kad nisam ni znao za give up. ...-savjeti,komentari,iskustva,lijek-sve je dobrodošlo.hvala. :)

l.p.svima.

edit

...za sve koji imaju ovaj problem,moj lek pali-upravo isprobao-odkako se to počelo dešavati,ostavite ar na 2sek,sve ostale kartice pogasite,i kada vidite da će ar uhvatitit posao i krene vrtiti,tada sam,do sada,brzo podesio ar na 30sek.i task bi se onda napokon uhvatio i krenuo bih raditi gdje je tajmer bio i kada je odbrojavao 'na prazno'ono kada je pisalo standard 'There is no more work here,but...',a tajmer odbrojava.

...-e sad sam skroz ugasio ar,i ručno ga vrtio ko luđak i u cca 45sek.sam uhvatio task i mogao ga ispuniti i submitirati,yeaaaa. :D ...znači,definitivno je bolje,u takvome slučaju,potpuno ugasiti ar i ručno ga, sa F5 'uhvatiti'. ;)

...-baš sam happy sad zbog ovog 'otkriča',i častim vas SVE cugom jer sam ŽIV :D
...-išao kuči autom s posla iz nočne smjene, iz bolnice,i u srijedu, u 7i15 ujutro, lik zaspi i tako još stisne gas i frontalno u mene udari-izbio me iz cipela,kako bi se reklo-razvalio me,ono,totalno :o :o :o :shock: :shock: :shock: ...auti totalke naravno,a klinac napuhao oko 1,70 promila alkohola u dahu/dregeru-bravo majstore :thumbdown: :clap: :roll:
...-zato-VOLITE SE SVI JER ŽIVOT JE TAKO KRATAK-BIO TO DOBAR AUTO,POJAS I ZRAČNI JASTUCI,JAKA DUGAČKA MAŠINA,SREČA ILI SVE TO U KOMBINACIJI...NE ZNAM,ALI PRAVO JE ČUDO ŠTO SAM ŽIV OSTAO,KAŽU POLICAJCI I HITNA/DOKTORI. :D :D :D
-...kako bi to mladi danas rekli...''VRAG ME JEB++++ 'STROLAO''. :lol:

ID-ovi taskova koji ne ulaze u GA » Post #796

Sun Apr 22, 2018 15:50 in Ex-Yugoslavia

1259205 Which Product Is The Best Match? [Mte-Pn-Eu] $0.005 oba id-a

1260215 Which Product Is The Best Match? [Mte-Pn]

...-za sušan vikend tko želi zaradit koji cent barem eto..kviz 34/39,svaki task posle ima po 3 t.q.,ali večina su bonus taskovi sa puno manje pitanja.

l.p. i ugodno veče svima. :)

TRENUTNO DOSTUPNI TASKOVI NA LISTI!!! » Post #3112

Sun Apr 22, 2018 13:43 in Ex-Yugoslavia

1260213 Image Attribute Extraction: Pants - Color-22-Apr-2018 lv3 0,01

generalno ok,kviz 5/5 za prolaz,ali previše posla i boja za tako slabo plačen posao-nisam išao dalje od kviza.

l.p. :)

...povečali cenu na 0,02 :D

TRENUTNO DOSTUPNI TASKOVI NA LISTI!!! » Post #3109

Sun Apr 22, 2018 10:48 in Ex-Yugoslavia

1260209 Image Attribute Extraction: Pants - Length-22-Apr-2018 47 50 51 98%

...-potvrđujem max na 46+1

-pazite se najčudnije slike u čitavome poslu-kao neki metalic/pink halteri,kao da gaće drže ostatak na štipaljkama,i onda je ostatak duge dužine,ali idu pod 'Other'-jedina nefer korekcija u poslu,i to predzadnji task mislim...nadam se da sam/ću nekome pomoči ovim. ;)

edit

...-naš najmod. neka edituje ovo slobodno,ali pošto je totalno unfair t.q.,mislim da je ok upozoriti ekipu. ;) :)

ID-ovi taskova koji ne ulaze u GA » Post #795

Sat Apr 21, 2018 08:13 in Ex-Yugoslavia

1259178 Join The Figure Eight Sponsor User Program lv.1 0,01

...-dali ste voljni biti sponzor i pomagati F8-u u daljnjim poslovima,projektima,pričati s njima preko videopoziva i riješavati razne zadatke putem e maila,naravno za novac,potpisati ugovor o tajnosti,itd..

l.p.

TRENUTNO DOSTUPNI TASKOVI NA LISTI!!! » Post #3099

Fri Apr 20, 2018 19:06 in Ex-Yugoslavia

1258259 Help Us Moderate Images (Potential Explicit Content). lv.1 0,02

...-MAX na 118+1

l.p.

ID-ovi taskova koji ne ulaze u GA » Post #793

Thu Apr 19, 2018 13:38 in Ex-Yugoslavia

1258633 Transcribe 3 Seconds Of Audio-Part2 (You Must Wear Earphones To Listen To Audio) 7 8 11 72% ,i
1258631 Transcribe 3 Seconds Of Audio-Part2 (You Must Wear Earphones To Listen To Audio) 1 3 5 60%

...oba lv.0 -ima ih 3 različita ID-a ukupno na job listing stranici.

...ima nefer korekcije,ali dobra lova ekipo i ne ulaze u GA. ;)

...-Pa udrite-za lovu super i nema štete ako i padnete kvizove-slušalice obavezno imati,i ovaj drugi me pustio na 72posto i još sam u work mode-u. :D

l.p.svima :)

Offers, Surveys, Video » Post #525

Thu Apr 19, 2018 08:47 in Ex-Yugoslavia

Start Time 19 Apr 2018 08:27:20 EDT
LOI 16m 33s
Project CINT - 239137
Reward $0.40
Status Completed

...-Sve o jednoj banci i vrstama kreditiranja,mobilno bankarstvo,itd.

l.p.

TRENUTNO DOSTUPNI TASKOVI NA LISTI!!! » Post #3095

Thu Apr 19, 2018 05:22 in Ex-Yugoslavia

1258363 Self-Reported Driving Behaviour lv 1 0,10

3min anketa o vožnji i ponašanju u vožnji kod nas,pametni/autopilot auti,itd.-odličan job-preporučujem svim vozačima. ;)

TRENUTNO DOSTUPNI TASKOVI NA LISTI!!! » Post #3092

Wed Apr 18, 2018 16:55 in Ex-Yugoslavia

1258443 Help Us Determine The Sentiment And Categorize Tweets About Paypal lv1 0,07
l.p.

Spisak Flag-ova - ID i naziv taska » Post #1002

Wed Apr 18, 2018 07:32 in Ex-Yugoslavia

...PA OVO ZAISTA NEMA SMISLA VIŠE EKIPO MOJA DRAGA-TOLIKI TRUD SI DATE,SVI MI...I ONDA JEDAN DAN SAMO VIDIŠ PORUKU DA TI JE DEAKTIVIRAN RAČUN-BEZ OBRAZLOŽENJA JOŠ-E TO JE NAJGORE.

-...TREBALI BI SVI NAPISATI NEKI PROTEST/APEL TIKET GLEDE TIH DEAKTIVACIJA-AKO NIŠTA DRUGO,NEKA SE BAREM NAVEDE RAZLOG DEAKTIVACIJE...-TIPA-RADILI STE BREBRZO,KORISTILI STE ZABRANJENE PROGRAME I TIME PREKRŠILI TO I TO...ZAR JE TO TAKO TEŠKO IMPLEMENTIRATI UZ TU DEAKTIVACIJSKU AUTOPORUKU-VERUJEM DA TO PLATFORMA SAMA RADI,NAKON NEKOG VREMENA...-ZNA LI NETKO ISKUSNIJI MOŽDA VIŠE-SLOBODNO KOM.,ISKUSTVA I IDEJE DAJTE SVI...

...KOLEGA BUCHEVSKI-ŽAO MI JE MNOGO,IMA VAS PAR KOJI ODRŽAVATE OVAJ FORUM I NAS OSTALE OHRABRUJETE DA IDEMO ILI NE IDEMO U ODREĐENE POSLOVE,I ZATO MI JE MNOGO KRIVO KAD VIDIM OVAKVO NEŠTO ZA VAS EKIPU,MOJE OMILJENE IGRAČE. :shock: :cry:

...-L.P.SVIMA I OPET SORRY EKIPO ZA CAPS.LOCK-ZNA NAŠ NAJMODERATOR DA MOJA TIPKOVNICA IMA DUŠU I RADI PO SVOME. :lol: ;)

...BUCHEVSKI...NADAM SE DA SI NAM VRLO BRZO NATRAG 'U IGRI'. ;) :)

TRENUTNO DOSTUPNI TASKOVI NA LISTI!!! » Post #3079

Mon Apr 16, 2018 15:29 in Ex-Yugoslavia

1251270 Mark If Two Images Are Relevant V4 Ik lv1 0.02

-broken job,pa da ni ne ulazite...sve ok dok ne stisnete submitt-onda vam onim crvenim slovima piše 'Please select at least one of these',a pokazuje da na svih 5 slika kliknete da su broken,refresh i ostalo ne vredi...eto,čisto da znate ekipo.

l.p.

TRENUTNO DOSTUPNI TASKOVI NA LISTI!!! » Post #3068

Mon Apr 16, 2018 06:28 in Ex-Yugoslavia

eufrat wrote: 1257612 Visual Comparison For Dresses - Shopbot Vs Dressonomy_dresses_v4

...-došao do 11og taska sa 100 posto i izbaci me sa klasikom...There is no more work here,but...-šteta.

l.p.

edit,

...-nakon 15tak min. 'roštiljanja' izbaci mi još jedan bonus task...i naravno-korekcija. :oops: :lol:

TRENUTNO DOSTUPNI TASKOVI NA LISTI!!! » Post #3062

Sun Apr 15, 2018 12:02 in Ex-Yugoslavia

1256236 Help Us Moderate Images (Potential Explicit Content) lv1 0,02

MAX na 106+1

...-odličan,preporučujem...-ima poneka čudna korekcija,tipa...-sama slika Hitlera je automatski i nacizam,rasna mržnja,,extremizam i sve iz te kategorije-možda nekome pomogne pa eto.

...-kviz 9/10 i održavat accuracy iznad 90posto sve vreme,a submitt na 1i45,najbolje na 2i01sek. prolazi bez flaga. ;)

Klinika za Tehnicke Probleme » Post #526

Fri Apr 13, 2018 17:01 in Ex-Yugoslavia

...-ne znam ima li veze pošto se nitko ne javlja,ali upravo sam očistio komp,ono standardno cookies i povijest,restartao i pojavila se lista i mogu da radim normalno. :D

...-ili je svima proradilo dok sam ja očistio laptop :?:

-manje važno,ugl.radi.

l.p.

Klinika za Tehnicke Probleme » Post #525

Fri Apr 13, 2018 15:49 in Ex-Yugoslavia

sa 3 različite strane pokušao-el,nb i cs, ali rezultat je svuda isti-i na job listing strani i u f8-u...

Server Error
If you believe that this is an error, contact us at our support forum.
Please include the current URL (web address) in your message.

...-nadam se da će popravit sad barem ove bugove sa flag sistemom i napokon da se dashboard update-a,imam preko 100 novih poslova za include i par stotina t.q. za nadodati također,a tako i svi vi verujem.

TRENUTNO DOSTUPNI TASKOVI NA LISTI!!! » Post #3052

Thu Apr 12, 2018 17:19 in Ex-Yugoslavia

TamaraRakovic wrote: 1256484 Visual Comparison For Dresses - Shopbot Vs Dressonomy_dresses_v4 ... lvl3

za sada samo kviz.

1256484 Visual Comparison For Dresses - Shopbot Vs Dressonomy_dresses_v4 12-Apr-2018 28 29 32 90%

...-samo me presjeko sa ...'There is no more work here,but...,nestao sa liste i nikako da se opet pojavi-generalno ok-do20og 100 posto,onda 2.nefer i 1. ili/ali korekcija-nemoguče ocijeniti-kažu tako i drugi mravi u korekcijskim boxovima za kukanje.

...ne znam-jeli ga itko uopče i uspio završiti,i na koliko ja CAW :?:

l.p.

Spisak Flag-ova - ID i naziv taska » Post #973

Thu Apr 12, 2018 16:38 in Ex-Yugoslavia

UZMU TI JEDNU ZNAČKU I DOK TI JU NE VRATE MOŽE PROČI 1-30DANA,KOji level imaš sada :?:

...-žao mi je al tako je to i ugl. nema objašnjenja skoro nikad,ali vratit će ti ga. ;)

...nek ti naš najmod. Incomehomejob pomogne za dispute i pisanje i najbrže češ ga tako povratiti-samo prati nju i radi točno što i kako da uradiš.

l.p. i sorry za caps lock svi. :)
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are EST - Server Time: Oct 18, 2019 13:52:47 EST