Please wait...
HomeForumPosts by RichKoko

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanNederlandsGreekHindiUrduBengaliFilipinoIndonesianMalayArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by RichKoko

TRENUTNO DOSTUPNI TASKOVI NA LISTI!!! » Post #3967

Sat Aug 18, 2018 04:26 in Ex-Yugoslavia

TamaraRakovic wrote: 1294072 Arts And Culture (Urn 693906) Top-Level Sahara/Up-Rise lvl3

mislim da je submit 2 min,ali nemojte mi verovati.

max 15+1 (submit je 31 sek,hvala koleginici)

...-pušta do 70 posto provjereno-padoh sa 66 posto na 8 ili 9-om :oops: ,nisam baš dobro proučio instrukcije,ali za te pare mogu si priuštiti jedan expelled na svaku stranu job's history-a,...1'exp.' na 30'pass' poslova-onda si uzmem 1 job novi za experimentirati i pokušati. :lol: strašan sam. :lol:

l.p.

TRENUTNO DOSTUPNI TASKOVI NA LISTI!!! » Post #3966

Sat Aug 18, 2018 04:16 in Ex-Yugoslavia

1293886 Validate Information On Brazilian Businesses Via Google Side Box 12 15 16 93%

NE ulazi u GA-MAX. na 11+1,čini se dug,ali nije-ako se zip code u tasku ne podudara s onime u google desnom boxu možete odmah stavit ''No'',barem meni je tako sve prolazilo. ;)

l.p.

ID-ovi taskova koji ulaze u GA » Post #3594

Fri Aug 17, 2018 11:22 in Ex-Yugoslavia

1293333 Photo Annotation J10 (Potential Explicit Content) lv 0 -evo jednog za hvatanje levela ;)

...-kviz 9/10,mnogo lagan,ali DOBRO proučiti instrukcije i primjere prije.

sretno i l.p. :)

TRENUTNO DOSTUPNI TASKOVI NA LISTI!!! » Post #3962

Fri Aug 17, 2018 09:08 in Ex-Yugoslavia

1189025 Transcribe Information From A Receipt (Shaws Or Star Market) lv.2 0,03

...-napokon počeo da pušta,sa datumima od ovog mj.2018.,samo ''bitna'' pitanja su od prošle god.,da znate. ;)

...-i radi na autoosvježavanju čitav dan jednom kad ga uhvatite,kao po starom dobrom sistemu nekad ;) .

l.p. :)

TRENUTNO DOSTUPNI TASKOVI NA LISTI!!! » Post #3961

Fri Aug 17, 2018 08:46 in Ex-Yugoslavia

1292549 Mark If Two Images Are Relevant V6 (Offerup) 76 71 80 88%

...ovaj je sinoč bio aktivan i pisalo je blizu 600 kom.da ima,i maloprije se opet pojavio,ali ''There is no more work here'',jbg. :lol:

...radio cijeli dan jučer,od 07-19 sati,pa sam krenuo na njega,ali odustao nakon 76kom. i 2sata radeči ga-bilo mi i kasno,em umoran,em se trebalo čekat po čak min.i pol da učita sve slike,a ponegdje je znalo i 4/5 slika da uopče ne učita. -inače ok poslić. ;)

l.p.svima,i naravno,imajte ugodan vikend ekipo. :)

Spisak Flag-ova - ID i naziv taska » Post #1251

Wed Aug 15, 2018 05:44 in Ex-Yugoslavia

VEZANO ZA ONU 30 SEK. ANKETU,ZBOG KOJE SMO FLAG.I BANOVANI,F8 KAŽE U ČAK 4 E-MAILA OVAKO...

1.We are aware that Job 1282110 caused many Contributors’ IDs/accounts to be deactivated. We have fixed the situation and all affected accounts should now be restored! You may need to delete your browser cookies and history and restart your browser if you still see the deactivated error message. We apologize for the inconvenience.

If the flag for Job 1282110 has been removed, you can mark any flag tickets you created as Resolved here:https://communitysupport.figure-eight.com/customer/portal/private/cases ,i takva potpuno ista još 2 e-maila,i...

2.Hi M......,

Job ID 1282110 was retroactively marked as “problematic” after the flagging criteria was determined to be too strict. When this happens, the flags and test questions associated with the task are essentially thrown out of all overall accuracy calculations and Performance Level badge statistics.These tasks will not figure into your statistics and will also not show up on your Job History page. We do this to prevent broken tasks and unfair flags from having an adverse effect on Contributor accuracies which, in turn, affects Leveling up. Thanks for your understanding!

Sincerely,

The Contributor Success Team

btw-sve tikete su mi stavili oni u F8-u na ''Resolved',' te dane kada se to dešavalo,pa me infarkt skoro strefi na svaki njihov mail. :lol: ,no nema veze. ;)

l.p.svima :)

PITANJA I SAVJETI » Post #448

Tue Aug 14, 2018 13:15 in Ex-Yugoslavia

smota9 wrote:
incomehomejob wrote:
smota9 wrote: Jeste li dobili neku poruku od CS preko chata? Ili su je samo posebni zaslužili?

Samo posebni kao ti. :D
Nisam mogla da odolim. :D

(Za sve ostale clanove, ne brinite u vezi te poruke ako ne zloupotrebljavate chat, ali je shvatite ozbiljno.)

Pa i jesi me nasmejala :)

Ja reko, sta sam sad radio :? ... kad ono genericko nesto...

...-a sad nam je smešno da,ali kad smo dobili tu poruku bilo nam je svima tipa ono... ''poop in pants'',ja priznam. :lol:

TRENUTNO DOSTUPNI TASKOVI NA LISTI!!! » Post #3930

Mon Aug 13, 2018 11:36 in Ex-Yugoslavia

koki1983 wrote: 1278822 Look For A Person With A Specific Title, On A Company's Leadership/Biographies Page lv 1

...-zanima me jeli itko došao do max. i koliki je :?:

...-ja trenutno na 335+ kom. i još pušta,najbolji,a i najduži job tog tipa do sada...sky is the limit-i wish :lol: ;)

l.p. svima :)

edit,

...ovdje smo se kolega Buchevski i ja natjecali ko će prije do MAX.-a,btw.znam da nije tema,ali zna li itko što je s tim čovjekom-zadnje,unatrag par mjeseci,zadnje mi je rekao,da su i njemu deaktivirali nalog,u 5om mjesecu,kada i meni,i od tada mu se gubi svaki trag :? :?:

...-hvala unapred za svaki info.,l.p. svima ekipo. :)

PITANJA I SAVJETI » Post #440

Mon Aug 13, 2018 09:13 in Ex-Yugoslavia

incomehomejob wrote:
koki1983 wrote: Why are only half the tasks I did being counted?
This problem is related to some of tasks paying only half cent and in order to get paid for those tasks you need to complete them at least twice -- only one transaction will show on your ClixSense tasks history.

They show $0.01 on their tasks listing because they are not able to show 3 decimals ($0.005). This is something we have requested them to fix but it doesn't appear it will be fixed anytime soon.

Also sometimes they pay for more than one task at once as you can see on your tasks history, sometimes you see "(and 1 other job)".

The numbers shown on your ClixSense account are not always matching your Figure Eight dashboard for these 2 reasons.

Hvala ti puno koki1983. :)

Treba mi liink ka tome delu FAQ, to sam omasila da nadjem, izvinjavam se svima. :(
Ako mozes, molim te, da mi zalepis ovde, onda pored objasnjenja, mogu da dam i link clanovima.
Hvala ti jos jednom, znaci mi puno. ;)

...evo link za sve vezano uz Tasks,a desno u box-u su i FAQ za surveys i offers-e,isplate,opče info.i sl...

Frequently Asked Questions About Online Surveys & Tasks

TRENUTNO DOSTUPNI TASKOVI NA LISTI!!! » Post #3928

Mon Aug 13, 2018 07:49 in Ex-Yugoslavia

Mprof wrote: 1292183 Primary Category For The Business lvl3
Bez kviza.
Je li siguran za rad_

...-i mene je strah,odradio 6 i give up,nema kviza ni testnih-sumnjivo jest,jeli siguran-vidjet ćemo ubrzo,nadam se da neču neki flag dobiti,iako,uradio tih nekoliko najbolje što znam.

PITANJA I SAVJETI » Post #436

Sun Aug 12, 2018 14:43 in Ex-Yugoslavia

Why are only half the tasks I did being counted?
This problem is related to some of tasks paying only half cent and in order to get paid for those tasks you need to complete them at least twice -- only one transaction will show on your ClixSense tasks history.

They show $0.01 on their tasks listing because they are not able to show 3 decimals ($0.005). This is something we have requested them to fix but it doesn't appear it will be fixed anytime soon.

Also sometimes they pay for more than one task at once as you can see on your tasks history, sometimes you see "(and 1 other job)".

The numbers shown on your ClixSense account are not always matching your Figure Eight dashboard for these 2 reasons.

TRENUTNO DOSTUPNI TASKOVI NA LISTI!!! » Post #3916

Sat Aug 11, 2018 10:31 in Ex-Yugoslavia

Kalimero_N wrote: 1292237 Duplicate Fashion Product Identification Task
$0.02 200 novi

padoh kviz ko kruška 3/5 :oops:

...mnogo su mi teški ovi novi duplikati,dok sve isprovjeravam ode mi puno vremena,i onda još padnem kviz jer linkovi ne vode gdje trebaju u 80 i više posto zadataka...kako vi ostali to radite,onako brzo,od oka,ili provjeravate sve :?:

...-hvala unapred i l.p.. :)

TRENUTNO DOSTUPNI TASKOVI NA LISTI!!! » Post #3915

Sat Aug 11, 2018 10:21 in Ex-Yugoslavia

1278822 Look For A Person With A Specific Title, On A Company's Leadership/Biographies Page lv 1

...-zanima me jeli itko došao do max. i koliki je :?:

...-ja trenutno na 320+ kom. i još pušta,najbolji,a i najduži job tog tipa do sada...sky is the limit-i wish :lol: ;)

l.p. svima :)

PITANJA I SAVJETI » Post #425

Fri Aug 10, 2018 13:05 in Ex-Yugoslavia

marina1502 wrote: Pozdrav svima,imam jedno pitanje. Radila sam od offer od Trialpay-a Time to be a hero, koliko sam vidla dobije se 1,30 dolar, treba se dosegnuti level 7 na igrici, trebalo mi je doduse mjesec dana ,ali sam uspjela. Oni nisu valjda vidli da sam ispunila offer i sad hocu kontaktirati support da submitam dokaze da sam rijesila, medutim kad kliknem na link support, otvori mi se link koji se non stop učitava i nemogu nikako tamo upisat svoje podatke niti se loginat preko fejsa.
Sta jos mogu napraviti u vezi toga? Mucila sam se mjesec dana s igricom i sad mi je bed da mi ne priznaju to, a vidim da je offer i dalje aktualna.

Sta mi je ciniti?
Pozdrav svima. Isprike ako nisam na dobro mjesto postavila pitanje :?:

više od pola tih ponuda,a naročito download i igranje igrica nama u Hrvatskoj nikada ne priznaju,možda svaku 7-8-u ponudu,i to ako priznaju,tako da znaš za ubuduče,ja sam odustao od tih offersa,pošto ih odradio cca.100kom.,a priznali mi cca. 10,max. 15 od njih stotinu.žalbe ne vrijede bez potvrdnog e-maila da si uspješno završila tu i tu ponudu,a niti to nam,baš nikada,nisu poslali,za niti jednu ponudu.nažalost,ali tako je-sirova istina.samo ankete/surveys vrijede,ali njih ima od 0 do max. 5-6 mjesečno,jbg.. :(

l.p.

TRENUTNO DOSTUPNI TASKOVI NA LISTI!!! » Post #3909

Fri Aug 10, 2018 12:58 in Ex-Yugoslavia

TamaraRakovic wrote: 1291776 Topic Analysis lvl2

1291776 Topic Analysis 18 17 22 77%

17+1 i MAX.,ali mnogo unfair testnih,dobro je što pušta do 75 posto provjereno,vjerojatno i niže. ;)

TRENUTNO DOSTUPNI TASKOVI NA LISTI!!! » Post #3905

Fri Aug 10, 2018 07:49 in Ex-Yugoslavia

smota9 wrote: 1291292 Duplicate Fashion Product Identification Task

Nov. Moze da se ide do 70%, ako neko ne zna.

Mnogo teško za radit taj job,novi duplikati-pošto nema,ili slike i podataka,ili je link za home page ,umjesto konkretnog produkta,ili je neki generic ili drugi error,page unavailable,ne može se prikazati zbog novog zakona od 28.05....itd.

...-zasad plivam iznad 90posto čak,ali tek sam na 17-18 kom.,dobro je jedino što pušta do 70 posto,ali stari duplići su ipak bili ''zakon'',nadam se da će ih vratiti,kao i stare dobre benzinske-ko ih se sječa zna o čemu pričam. ;)

l.p.svima i ugodan weekend vam želim. :)

TRENUTNO DOSTUPNI TASKOVI NA LISTI!!! » Post #3902

Thu Aug 09, 2018 15:00 in Ex-Yugoslavia

1280913 Document Recognition And Translations (Cf Redesign) 172 192 199 96%

...-napokon došao i ja do MAX.,194 ili 195 kom. :D

Kafana » Post #2900

Thu Aug 09, 2018 08:03 in Ex-Yugoslavia

...-evo ekipo,da se i ja malo pohvalim,došao Koki do svojih prvih tisuču poslova :D ,što nije mala stvar smatram,obzirom što smo sve preživeli ovdje skupa-flagove,banove,tužne i ljute,frustrirane,ali i mnogo lijepe i smiješne trenutke-sve zajedno,hvala Vam svima od srca na tome,ne bih bio ovdje bez vas nikada-You are the best. :clap: :thumbup:

LEVEL STATISTICS

JOBS COMPLETED
1,000

ACCURACY RATE ON
TEST QUESTIONS
93.1%

...-ajmo sad dalje,do 10 000 poslića ;)

l.p.svima ekipo. :)

TRENUTNO DOSTUPNI TASKOVI NA LISTI!!! » Post #3901

Thu Aug 09, 2018 07:57 in Ex-Yugoslavia

1291478 [1] Clean Version Of Music Job 1
1291468 [1] Clean/Explicit Contents Job 1
1291470 [1] Top Charts Job 1
1291477 [1] Tune Radio Job 1
1291475 [1] Switch Music Source 1
1291473 [1] Latest Music Job 1

...-svi lv1 0,07 ,nema kviza,samo1task po poslu.

Platni procesori - informacije, pitanja i saveti » Post #1480

Wed Aug 08, 2018 12:22 in Ex-Yugoslavia

...-ova obavijest mi je došla danas na mail,a vezana je za Skrill,pa eto...

- Important information about your account -

Dear M......,

We are making some changes to our terms and conditions which will come into effect on October 16, 2018.

Skrill Account Fees

The following changes shall apply to the Fees stated in the Skrill Account Terms of Use:
No upload fee will be charged for single upload transactions of EUR 20,000 (or equivalent) or higher, after deduction of any applicable bank or currency conversion fees. All other upload transactions will be charged at 1%.
Your continued use of our services after October 16, 2018 will be taken as your acceptance of the above changes. Please get in contact with us should you need further information.

Sincerely,
The Skrill Team
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are EST - Server Time: Oct 18, 2019 12:52:13 EST