Please wait...
HomeForumPosts by RichKoko

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanNederlandsGreekHindiUrduBengaliFilipinoIndonesianMalayArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by RichKoko

Platni procesori - informacije, pitanja i saveti » Post #1516

Wed Nov 14, 2018 11:41 in Ex-Yugoslavia

notme1206 wrote: Hvala svima!Super ste!
inače ništa još uvek...Javiću kad bude...čisto da znate šta se dešava

...-ma obično to bude baš taj zadnji,5-ti dan radni,ali,kada im paše,tj. dolar je mali,doživio sam i da kroz 2 sata prebace sa CS-a na Skrill,ali ne sekiraj se-sjest će do sutra pop.garant...onda slijedi 'skrill robbery',i our's banks također,meni uzimali 1 euro,kao ''Trošak obrade priljeva''dok me je koštala 6 dolara međunarodna transakcija i banka je to videla kao da sam se kladio u online kladionici nekoj-a tu nemaju milosti :!:
...- i sve dok nisam uspio verif.nalog osobnom kartom i sad kad mi je fee 7,5 posto,sad to isplačuju,tj.moja banka to vidi kao ''Povrat preplačenog iznosa'' i sada mi ne uzimaju više ništa/0 posto,zanimljivo.ali pozitivno svakako iskustvo,i moj savjet svima koji koriste Skrill-verificirajte si nalog osobnim dokumentima i/ili selfijem-puno je bolje,pogotovo za povlačiti manje iznose...npr.od 10 dolara uzmu 75 centa i to je to. ;)
pozz.

TRENUTNO DOSTUPNI TASKOVI NA LISTI!!! » Post #4652

Wed Nov 14, 2018 02:51 in Ex-Yugoslavia

1321443 Rate Audio Transcription lv.1 0,07

...-sve isto,testna ona 2 nisu ispravljena,i zakači me jedno u kvizu pa krenem sa 80 posto,onda iduči task ok,i onda treči opet sa onim drugim nebuloznim testnim,ali rekoh-nema veze i stistnem submitt...kad korekcija,ali i dalje ostadoh u work modu,sa 71 posto-znači pušta do 70,sad znamo i to.-dalje sve ok i završio sa 18/20 ,90posto. ;)

l.p.

Spisak Flag-ova - ID i naziv taska » Post #1335

Tue Nov 13, 2018 11:41 in Ex-Yugoslavia

evo odg. a može i u temu Nove info.,ako Mod smatra da treba,kaže Sir Colin ovako...

Hi there,

Thanks for your message! My name is Colin and I’m the Manager of Contributor Success here at Figure Eight. I’m excited to announce some improvements to our Contributor Support processes. We are growing our team and changing our Support software, both of which will help us respond to your questions and requests more quickly than ever.

As such, we are shutting down this support center today, and you’ll need to respond to this ticket if you are still having trouble with your account. By reopening this ticket, a new ticket will be generated in our new support system, and we will help you right away.

Thanks for your patience and understanding during this transitionary phase, and we appreciate all your hard work on the Figure Eight platform!

Sincerely,
Colin

Spisak Flag-ova - ID i naziv taska » Post #1327

Mon Nov 12, 2018 04:00 in Ex-Yugoslavia

-i tako,upalim ja sada komp.sav happy-napokon lv.3 da vidim i značku i poslove nakon podosta vremena,kad...banana :!:

...-iako mi mayor flag uklonjen,lv.3 značka mi još uvek nije vračena od jučer,a samim time i poslovi za lv.3 se ne vide.

...-dali je to do bug-ova,frozen dashboarda,čekao sam danas reset servera i bio uvjeren da će se vratit lv3 nakon tog,ali nije,nažalost :?

...-jer imao tko slično iskustvo,mišljenje,bilo što... :?:

...-hvala unapred i l.p..

Spisak Flag-ova - ID i naziv taska » Post #1324

Sun Nov 11, 2018 11:43 in Ex-Yugoslavia

Your Major Flag on Job 1294720 was removed after a job owner or Figure Eight Community member thoroughly reviewed your ticket.

The Major Flag should no longer be visible on your Job History and you may continue working on this Job if it is still running. We apologize for any inconvenience.

Thanks!
The Figure Eight Team

...-mayor flag uklonjen,od 25.10. :D :D :D

l.p.svima :)

TRENUTNO DOSTUPNI TASKOVI NA LISTI!!! » Post #4615

Sat Nov 10, 2018 04:09 in Ex-Yugoslavia

TamaraRakovic wrote: 1319818 Identifying Scientific Papers About Technology For Online Social ...

1+4 mi dao i sad roštilja ,ali več 20tak min. ništa osim ''There is no more work here,but...''.

...-inače odličan posao,kviz standard 3/3.

edit,

1+5 je MAX.-standardno za ovaj tip posla.

l.p.

TRENUTNO DOSTUPNI TASKOVI NA LISTI!!! » Post #4614

Sat Nov 10, 2018 04:06 in Ex-Yugoslavia

1320283 Titles Of Top Articles Based On Keywords 3 5 7 71% lv1 0,03

kviz 4/5,prošao sa 1.nebuloznom korekcijom,drugi task ok,na trečem opet nebulozna korekcija,ali još sam u work modu,znači pušta do 70 posto,ali korekcije su smešne,a tako lak job-samo kopirate naslov članka i zaljepite,šteta,možda nastavim kad i ako ispravi TA svoje ''non sense'' korekcije,kako su mu i ostali mravi rekli-tko ga bude radio,uvjerit će se i sam,ali moje mišljenje-zaobiđite ga,ne vredi tih para,ja otišao na 'Give up' nakon zadnje korekcije.

Kafana » Post #3084

Fri Nov 09, 2018 10:06 in Ex-Yugoslavia

ruma45 wrote: Kakav si ti magnet za bonuse!
Baš te hoće!

:clap: :clap: :clap:
,i...

''Koki ako pošalje ticket, dobiće bonus''! :D

inače, i meni je dashboard zamrznut...-Tema iz Klinike za teh.poteškoče.

''Magnet za bonuse''-jao što si me nasmijao. :clap: :lol:

...-hvala kolega Ruma,Haramplije i Martin-krepah od smijeha od vaših komentara u klinici. :lol: :lol:

...-nego,sve si nešto razmišljam,pošto jako malo zarađujem na taskovima,a mnogo više na prijavama broken poslova i ostalih tiketa F8-u,....da prestanem skroz sa taskovima,i samo tražim broken poslove i sl.,i da samo tikete šaljem-garant bih više zaradio. :lol: :lol: :lol:

...-pozz svima i 'udrite' dalje naši 'megaturbobrzitaskeri',navijamo svi :!: :thumbup:

edit,

...šta je ovo na weekly contestu...invazija Venezuele :?: ;) :lol:

Klinika za Tehnicke Probleme » Post #904

Fri Nov 09, 2018 06:09 in Ex-Yugoslavia

...-meni je još uvek zamrznut dashboard-ne ubraja ništa,ni urađene poslove ,ni t.q. correct/answered ,sada več to traje oko tjedan dana-jel i vama ostalima tako ekipo,molim javnite mi da znam,dali da čekam još ili da im pošaljem tiket glede ovog problemčića :?:

hvala unaprijed na odgovoru. :)

pozz svima. :)

TRENUTNO DOSTUPNI TASKOVI NA LISTI!!! » Post #4594

Fri Nov 09, 2018 04:27 in Ex-Yugoslavia

1278822 Look For A Person With A Specific Title, On A Company's Leadership/Biographies Page lv1

...-trenutno aktivan opet :D , na 447-om tasku sam i još pušta. :D

Kafana » Post #3082

Thu Nov 08, 2018 15:55 in Ex-Yugoslavia

...-stigao i prvi odgovor od novog/redizajniranog F8-a,glede one greške,error 405 koji se prije 10tak dana svima pojavljivao,ja uradio SS-ove i poslao prvi onakav noviji tiket/request , i kažu ovako danas...

Hi M++++++,

Thank you for letting us know about this error. I’m really sorry this happened - some other great contributors like yourself let us know about this issue, and our engineering team worked to fix it as soon as possible. Please let me know if you see the error again. To thank you for your help, please do this job "Figure Eight Reconciliation Job - JOB ID 1307848". Once you're done, let me know. We will send you a bonus.

...-ako će ovako od sad postupati s nama,mnogo mi se sviđa ovo i vrlo obzirno od F8-a. :clap: :thumbup:

l.p.svima,i navijam i ja za sve vas. :)

Spisak Flag-ova - ID i naziv taska » Post #1323

Wed Nov 07, 2018 09:21 in Ex-Yugoslavia

1303109 Subjective Video Quality Assessment - prijavljen flag,ne znam koji,čak ni id posla,samo naslov je lik stavio na gl.forumu,pa pretpostavljam da je taj,pošto drugog nema več duže vrijeme.

...-a lijepo piše u poslu da su odg.konstantno nadgledani i ako nemate jak komp visoke rezolucije-mislim da se radilo o full HD-u,da ni ne radite,i ako bilo šta 'prčkate' oko videa,a može se samo 1put pogledati-bit ćete banovani :!:
...-a lik se žali kako mu je jedva komp. učitavao videe zbog nekog navodno bug-a. :clap: ccc.

edit,

potvrđeno-to je taj posao i ID.

l.p.

TRENUTNO DOSTUPNI TASKOVI NA LISTI!!! » Post #4579

Wed Nov 07, 2018 07:53 in Ex-Yugoslavia

1319399 Clothing Categorization Task lv1 novi ID,bez m/ž raspodjele.

Offers, Surveys, Video » Post #594

Wed Nov 07, 2018 06:46 in Ex-Yugoslavia

Start Time 07 Nov 2018 06:26:09 EST
LOI 17m 3s
Project Speak Up #3 - Router
Reward $0.57
Status Completed

...sve o našem statusu života,korištenju državnih povlastica,vrijednostima,poslu,djeci,zaposlenju i preseljenju radi istog,itd. :thumbup: ,ista ili vrlo slična anketi Samplicia prije ove.

l.p.

TRENUTNO DOSTUPNI TASKOVI NA LISTI!!! » Post #4568

Tue Nov 06, 2018 14:04 in Ex-Yugoslavia

1319069 What Is This An Image Of? 93 102 102 100% lv.1 0,01

...e ovaj je ''Accuracy booster'',submitt na 31. sek.prolazi,za manje ne garantiram.

...-toplo ga preporučujem,iznimno lak i fer,1.posao sa tolikim testnim,bez ijedne greške. :clap: :thumbup:

92+1 je MAX..

l.p. :)

edit,

...sad tek uvidjeh da je kolega Haramplije več objavio post za ovaj ID pa sorry za dupli post,nije namjerno,nikad. :oops:

TRENUTNO DOSTUPNI TASKOVI NA LISTI!!! » Post #4563

Tue Nov 06, 2018 10:24 in Ex-Yugoslavia

1319038 Document Recognition And Translations (Cf Redesign) lv1 0,04 -novi ID :D

TRENUTNO DOSTUPNI TASKOVI NA LISTI!!! » Post #4562

Tue Nov 06, 2018 10:13 in Ex-Yugoslavia

N123M wrote:
Mirakrs wrote:
koki1983 wrote: 1218164 What Are The Most Common Questions To Asked Host On Airbnb? lv.1

...uvjeren da prolazim sa min. 80 posto,ako ne i 100,pritisnih submitt i ...0/5 0% . :oops:

...-mislim da je broken,probajte sami pa javite-nema štete,srečom...ne ulazi u GA. :D

Koki, ono "Search this topic" na vrhu ima svrhu :) isti ID stoji vec dugo....

randymarsh10 wrote: 1218164 What Are The Most Common Questions To Asked Host On Airbnb?
$0.07
Jel zna neko sta se trazi u ovom zadatku? Ja sam expelled sa 0%. Nije mi jasno zasto sam uopste i pokusao. :D

Koki, cak sam i ja stavila da sam expelled (mada davno, pa nisi video, ili zaboravio), iako sam i ja bila sigurna onoliko, jer se radilo o gradu u kome sam boravila i koji odlicno znam, sto znaci da sam savrsena pitanja postavila za Airbnb, ali to njima ne valja :roll: :?

...e svašta,sramota za reči,ali reči ću-nisam znao do sada uopšte za to... ''Search this topic'',rekoh ''Šta ovi briju gluposti'',kad lijepo ukucam ja ID posla u tu tražilicu i ''čudo'' se otvori i sve lijepo objašnjeno tamo piše :!: :oops: :oops:

...-sorry za mali 'off-topic',ali morao sam to podelit s vama,kako sam još uvek 'zelen',ccc. :oops: :silent:

...hvala vam svima za info,evo zato volim ovaj forum,između ostalog,uvek ima nešto novo da se nauči ovde,vama je možda staro,ali meni je ovo bilo..''Wwooow,vidi zbilja,ipak ljudi znaju šta mi govore''.pa sorry još 1put svi. :)

l.p.

Spisak Flag-ova - ID i naziv taska » Post #1318

Mon Nov 05, 2018 22:33 in Ex-Yugoslavia

incomehomejob wrote: Menjaju nesto u poslednjih par dana i to mi deluje da su ozbiljne promene, koliko ja to primecujem, ne znaci da sam u pravu. :)

Desava se da clanovi ne vide stare tikete uopste i da se dobija ta poruka koju si ti prijavio.

Ako sam dobro razumela, ne vidis trenutno ni jedan od ta dva tiketa? (Pod uslovom da sam razumela ispravno prosli put da si poslao dva za isti flag. :D )
Ili vidis taj jedan, poslednji koji si slao kroz task samo, a ne vidis prethodni?

Na novoj adresi su svi noviji tiketi,a ne možemo više staviti "Resolved" mi sami-samo oni u F8 to mogu po tom novome sistemu,da znate...

Iz taska ili Dasboarda ili Job's history-a u F8 platformi>klik na Help>otvara se Contributore Support center>klik na "My tickets" i tamo su ti oba,a iznad te opcije je "Create new ticket",i tako se sad radi po novome-čak se ni ne zovu tiketi više,več "Request#1234 npr",i tamo piše Title tiketa i Status(Open več danima imam 2 različita),treba vremena i njima očito da shvate gdje je šta u ovome, kompletno novom sistemu.

...nadam se da sam pomogao barem malo...l.p.. :-)

TRENUTNO DOSTUPNI TASKOVI NA LISTI!!! » Post #4555

Mon Nov 05, 2018 09:32 in Ex-Yugoslavia

1218164 What Are The Most Common Questions To Asked Host On Airbnb? lv.1

...uvjeren da prolazim sa min. 80 posto,ako ne i 100,pritisnih submitt i ...0/5 0% . :oops:

...-mislim da je broken,probajte sami pa javite-nema štete,srečom...ne ulazi u GA. :D

Spisak Flag-ova - ID i naziv taska » Post #1312

Mon Nov 05, 2018 08:49 in Ex-Yugoslavia

velezovac87 wrote:

Uglavnom oprez svima trenutno šta birate od taskova, sve što ima bonus nosi rizik flaga

...-vrlo dobro rečeno,ugl.ili nema bonusa,ili ga dobijete uz pokoji flag :!:
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are EST - Server Time: Oct 14, 2019 23:50:54 EST