Please wait...
HomeForumPosts by barancc2015

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by barancc2015

ANKET (GENEL) » Post #3022

Fri Jan 27, 2017 06:02 in Turkish

Toluna anketlerine ne oldu hani 1.33$'lık olanlardan? Hiç gelmedi bu ay bana sizdede öyle mi Toluna anketi yapabilen var mı? Eskiden en az 1 veya 2 tane Toluna anketi geliyordu.

Paypal dönüyor müjde.... » Post #17

Thu Jan 19, 2017 11:05 in Turkish

Dolar olmuş 4 lira niye gelsin Paypal :D

Paypalı bekleyen varmı ? » Post #24

Thu Dec 01, 2016 08:26 in Turkish

WebMoney mis gibi o gelsin işte?

ÖDEME ZAMAN VE YÖNTEMLERİ-YSENSE » Post #528

Mon Sep 26, 2016 10:15 in Turkish

3 Eylül'de talep ettiğim $15.45'lık ödemem bugün saat 15:30 sularında Payza hesabıma yatırılmış arkadaşlar. Teşekkürler ClixSense. :D

ÖDEME ZAMAN VE YÖNTEMLERİ-YSENSE » Post #487

Wed Sep 14, 2016 09:36 in Turkish

Arkadaşlar 500$,600$ lardan bahsediyoruz türk parasıyla 1500 küsür lira yapıyor bu parayı kazanamayanlar bile var hakkınızı aramanız lazım çekip giderseniz onların ekmeğine yağ sürmüş olursununuz, mahkemeye felan verebiliyorsak verelim az para değil arkadaşlar.

ÖDEME ZAMAN VE YÖNTEMLERİ-YSENSE » Post #472

Wed Sep 14, 2016 07:03 in Turkish

Amaç Türk kullanıcılarının para alamaz hale getirmek ve milletin hesapta kalan paralarını kara dönüştürüp sitenin cirosunu yükseltmek.

ÖDEME ZAMAN VE YÖNTEMLERİ-YSENSE » Post #422

Tue Sep 13, 2016 09:38 in Turkish

Scamlik bir durum yok.
Forumda yazdığınızı unutmayın.
Eleştirinin de sınırı var.

ÖDEME ZAMAN VE YÖNTEMLERİ-YSENSE » Post #420

Mon Sep 12, 2016 08:25 in Turkish

Sabrım taştı taşacak....

ÖDEME ZAMAN VE YÖNTEMLERİ-YSENSE » Post #413

Sun Sep 11, 2016 07:41 in Turkish

Ayın 3'ünden beri bekliyorum eğer Pazartesi günüde ödeme yapmazlarsa hakkımı helal etmiyorum onlara!

ClixSense ve Paypal Hakkında » Post #9

Wed Sep 07, 2016 22:30 in Turkish

Amerikan PayPal hesapları açtığımızı ve internet üzerinden alışverişlerimizi ordan yaptığımızı belirttim umarım bu sefer birşeyler katedebiliriz.

ClixSense ve Paypal Hakkında » Post #7

Wed Sep 07, 2016 11:16 in Turkish

Bu konu hakkında yabancı kategoride konu açtım desteklerseniz en azından ClixSense yetkilileri bu konuyu düşünebilir. İngilizce bilmiyorsanız bile "+1" diye yorum atarsanız desteğinizi belirtmiş olursunuz.
Konuya gitmek için tıkla!

Satılık levelli CrowdFlower hesabı arıyorum. » Post #1

Wed Sep 07, 2016 09:39 in Turkish

Merhaba arkadaşlar 1 level dahil ve üstünde levelli CrowdFlower hesabı olanlar yorum kısmından iletişime geçerse sevinirim.

ÖDEME ZAMAN VE YÖNTEMLERİ-YSENSE » Post #405

Wed Sep 07, 2016 03:05 in Turkish

moneymakingways wrote:
yusufla wrote: beklemeye devam ediyoruz... bu sorun neden oluyor onuda anlamış değil.. yatırmamalarının bir sebebimi var...

Payza, Neteller, Paytoo, vs. ödemeleri genel olarak bu işlemcilere gelen yatırımlardan karşılanıyor. Bu yüzden ufak meblağlar daha hızlı ödenirken büyük meblağlar bekliyor.

Yatırım ne kadar fazla olursa ödemeler de o kadar hızlı oluyor. Dolayısıyla en azından bu ödeme işlemcileri için belli bir süre veremiyoruz.

Tek tavsiyemiz, ne olursa olsun bekleyen ödemenizi iptal etmemeniz.

Yok hocam küçük paralardada aynı durum söz konusu... 2 Hafta önce $13 talep ettim hala bekliyorum.

ClixSense ve Paypal Hakkında » Post #4

Mon Sep 05, 2016 10:33 in Turkish

redrays1 wrote: Şu Mart 2017'de geri dönme iddiasıyla alakalı bir açıklama lazım PayPal'ın kendisinden acil olarak...

İddia değil artık Paypal kesin geliyor Mart ayı olmazsa bile başka bir ayda açılır. Tamam kendileri resmi bir açıklama yapmadı ama artık yani kime sorsan geri dönüyor der bu 1-2 kişinin iddiası değil. İnternet "Paypal geri dönüyor!" haberleriyle dolu.

ANKET (GENEL) » Post #1416

Mon Sep 05, 2016 05:17 in Turkish

hdturkey wrote: Bence artık anketlere kızmayın. Bende eskiden kızardım ama artık gülüyorum geçiyorum yapabildiğimi yapıyorum. Amerikada adamlara günlük 50 - 100 arası anket geliyooo adamlar yapmıyor. Şimdi ben niye üzüleyim 1 anket 10 anket....

Amerikalıların düşüncelerini bizimkilerden çok daha önemli görüyorlar. Çünkü biz hayvanız, otuz, böceğiz onlar insan.

ÖDEME ZAMAN VE YÖNTEMLERİ-YSENSE » Post #400

Mon Sep 05, 2016 03:06 in Turkish

Hack olayından sonra ödemeler geçici olarak askıya alındı mı yoksa düzenli olarak ödemeler yapılmaya devam edilecek mi?

ÖDEME ZAMAN VE YÖNTEMLERİ-YSENSE » Post #397

Sat Sep 03, 2016 10:29 in Turkish

FIRAT7 wrote:
barancc2015 wrote: Şu son 1 haftada ödeme alan kimse var mı? Belirtirseniz sevinirim arkadaşlar genel bir durum mu yoksa kişisel bir sebep mi anlamaya çalışıyorum.

ben aldim.

son 3 ödememde;
ilki 15. gün, 2. si 2 sonra 3. sü 5 gün sonra payza hesabıma geldi.Bakiyeler 100 usd üstü.

Sıkıntı payza hesabıyla ilgili olabilir mi ozaman? Değiştirsem mi acaba Payza hesabımı benimki o kadarda uçuk bir miktar değil sadece $13.20 yani 1-2 gün içerisinde yatırılması gereken bir para.

ÖDEME ZAMAN VE YÖNTEMLERİ-YSENSE » Post #395

Sat Sep 03, 2016 09:22 in Turkish

Şu son 1 haftada ödeme alan kimse var mı? Belirtirseniz sevinirim arkadaşlar genel bir durum mu yoksa kişisel bir sebep mi anlamaya çalışıyorum.

ClixSense ve Paypal Hakkında » Post #2

Sat Sep 03, 2016 03:41 in Turkish

ClixSense ekibine bu konu hakkında bir ticket attım. Kendilerine Paypal ödeme seçeneğinin Türkiye'den kayıt olan kullanıcılar için tekrar eklenmesini istedim. Bazı kullanıcıların Amerika,Kanada vs. lokasyonlu Paypal hesabının olduğunu ve yurtdışı alışveriş vb. işlerinde Paypal'a oldukça ihtiyaç duyduklarını belirttim. Ayrıca Paypal şirketinin Mart 2017'de Türkiye'ye geri dönüş yapacağınıda söyledim. Bakalım ne diyecekler umarım güzel bir kıyak yaparlar. :)

ClixSense ve Paypal Hakkında » Post #1

Sat Sep 03, 2016 03:23 in Turkish

Paypal ödeme seçeneğinin ClixSense'den kaldırılması biraz saçma değil mi? Tamam bizim ülkemizden çekilmiş olabilir Paypal fakat yabancı Paypal'ı uluslararası alışverişler için kullananlar var. Yani belki ben amerika lokasyonlu paypalıma para çekmek istiyorum? Zaten Payza'ya ödemeler baya geç gönderiliyor...
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are EST - Server Time: Apr 16, 2021 23:15:37 EST