Please wait...
HomeForumPosts by barancc2015

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by barancc2015

Prepaid Visa Card » Post #10

Thu Mar 02, 2017 10:04 in Turkish

redrays1 wrote:
barancc2015 wrote:
redrays1 wrote:
barancc2015 wrote: Ben aldım sanal kart fakat 3D Secure doğrulama isteyen Türk sitelerinde maalesef kart geçmiyor. Bir arkadaş söylemişti LC Waikiki'nin sitesinde bu prepaid kart geçiyormuş denedim oldu 3 tane T-Shirt aldım bende :D Yabancı sitelerden mesela AliExpress'ten alışveriş yapanlar için idealdir.

Nereden alınıyor peki bu?

İşte ClixSense'nin verdiği kart hani Prepaid Visa Card seçeneği var ya para çekme kısmında onu seçince e-mailine kart bilgilerini felan yolluyorlar.

Clixsense'in kendisi sağlıyor yani bu bilgileri?

ClixSense ile anlaşmalı bir kart şirketi var o sağlıyor bilgileri...

Prepaid Visa Card » Post #8

Wed Mar 01, 2017 10:09 in Turkish

redrays1 wrote:
barancc2015 wrote: Ben aldım sanal kart fakat 3D Secure doğrulama isteyen Türk sitelerinde maalesef kart geçmiyor. Bir arkadaş söylemişti LC Waikiki'nin sitesinde bu prepaid kart geçiyormuş denedim oldu 3 tane T-Shirt aldım bende :D Yabancı sitelerden mesela AliExpress'ten alışveriş yapanlar için idealdir.

Nereden alınıyor peki bu?

İşte ClixSense'nin verdiği kart hani Prepaid Visa Card seçeneği var ya para çekme kısmında onu seçince e-mailine kart bilgilerini felan yolluyorlar.

Prepaid Visa Card » Post #7

Wed Mar 01, 2017 10:08 in Turkish

sorucevaplar wrote: Amazon'da geçer mi bu kart? Bir de kart değişiyor mu her ödemede, mesela üstüne sonradan ödeme yaparsak olur mu?

Amazon'da geçer fakat sonradan ödeme alsan farklı bir kart veriyorlar heralde aynı kartın üzerine para eklemiyorlar diye biliyorum.

Prepaid Visa Card » Post #4

Wed Mar 01, 2017 05:48 in Turkish

Ben aldım sanal kart fakat 3D Secure doğrulama isteyen Türk sitelerinde maalesef kart geçmiyor. Bir arkadaş söylemişti LC Waikiki'nin sitesinde bu prepaid kart geçiyormuş denedim oldu 3 tane T-Shirt aldım bende :D Yabancı sitelerden mesela AliExpress'ten alışveriş yapanlar için idealdir.

1 Hafta oldu param hala pending.. » Post #1

Wed Feb 22, 2017 01:32 in Turkish

Arkadaşlar 1 hafta oldu hala param yatırılmadı. Tango Card - Prepaid Visa Card seçeneği ile paramı istedim fakat 1 haftadır pending durumunda. Sizce bu normal mi?

ANKET (GENEL) » Post #3283

Thu Feb 16, 2017 05:50 in Turkish

Her anketi inceliyorlar daha sonradan yalan yanlış bilgiler verdiğinizi anladıklarında birdaha size anket göndermiyorlar veya verdikleri parayı geri alıyorlar.

ANKET (GENEL) » Post #3265

Wed Feb 15, 2017 11:31 in Turkish

OpinionWorld'de haberler ile ilgili bir anket mevcut.

ANKET (GENEL) » Post #3240

Tue Feb 14, 2017 09:12 in Turkish

Bugün baya bereketli geçti ilaç gibi geldi. 3 Anket tamamladım.

ANKET (GENEL) » Post #3238

Tue Feb 14, 2017 05:44 in Turkish

Uçuş anketi CINT'te 0.71$ veriyor OpinionWorld Router 0.85$ haberiniz olsun.

ANKET (GENEL) » Post #3227

Mon Feb 13, 2017 13:05 in Turkish

5 günün sonunda anketlerden toplam kazancım 0.50$ gerçekten içler acısı bir durum...

ANKET (GENEL) » Post #3221

Mon Feb 13, 2017 11:04 in Turkish

Az önce Sampclio.us'tan hastalıklarla ilgili bi' anket yaptım bitirdim tam ClixSenseye yönlendirirken dondu sayfa yeniledim hata verdi ve parada gelmedi. Supporta yazdım inşallah halledilir yoksa gerçekten delirecem zaten Gfx anketinin parasıda bir türlü yatırılmadı hala onay bekliyor.

ANKET (GENEL) » Post #3219

Mon Feb 13, 2017 10:38 in Turkish

rika38 wrote: gfk dan anket geldi %95 te ankette zor olan biyer varmı diye sordu uzun yazdım çat attı dolandırıcı şerefsizler

ekran alıntısı bile alamadım :evil: :evil: :evil:

Yok ya bende sorun çıkmadı hiçbir zorluk çıkmadı deyip bitirdim anketi :D

ANKET (GENEL) » Post #3213

Mon Feb 13, 2017 05:38 in Turkish

Toluna şirketi batmış heralde :D Eskiden günde en az 1 tane 1.33$'lık anket gönderiyorlardı şimdi tık yok. Yoursurveys zaten dolandırıcı değeri 1 dolar olan anketi 30 cente kakalıyorlar.

ANKET (GENEL) » Post #3209

Mon Feb 13, 2017 05:02 in Turkish

tolgadgunes wrote: 49,905,408 13 Feb 2017 07:07 EST Complete CINT (Project #152529) $0.8700

Davetle mi geldi bende gözükmüyor delirecem...

ANKET (GENEL) » Post #3199

Sun Feb 12, 2017 06:21 in Turkish

4-5 Gündür bi' anket gelmedi yaz ayları anket davetleri 2 satır alt alta diziliyordu :D Hafta sonu olduğu için olabilir ama hafta içide taş çatlasa 5 günde 2 anket yapabiliyoruz. Task'ten pek anladığım söylenemez öğrenirsem task yapmaya başlayacağım. Task işinin anket işinden daha avantajlı olduğunu söylüyorlar... Level atlamakta ayrı bir mesele tabii.

Tango Card Seçeneği Hakkında » Post #16

Sat Feb 04, 2017 02:04 in Turkish

Acaba gittigidiyor, hepsiburada, n11.com gibi sitelerde bu kart işe yarıyor mu? Bence VISA geçen yerlerde mutlaka olması lazım.

Tango Card Seçeneği Hakkında » Post #15

Sat Feb 04, 2017 00:34 in Turkish

ilkercgul wrote: LC Waikiki internet sitesinden deneme amaçlı 5,95 TL'lik bir tişört alayım dedim alışveriş onaylandı karttan 1,64 USD düşmüş.Talep ettiğim 15$'dan herhangi bir kesintide yapılmadı.Eğer böyle her siteden alışveriş yapılabiliyorsa sevdim ben bu prepaid kartı. :P

Vay be çok iyi bende hemen aynı şekilde talep ediyorum. :D

Tango Card Seçeneği Hakkında » Post #9

Thu Feb 02, 2017 13:43 in Turkish

ilkercgul wrote: Deneme amaçlı 15$ ödeme talep ettim gelişmeleri daha sonra yazarım.

Vallahi çok iyi olur hocam bekliyoruz...

Tango Card Seçeneği Hakkında » Post #7

Wed Feb 01, 2017 03:08 in Turkish

Plastik kart değilde bana internet alışverişlerim için sanal kart gerekli... Eğer ben bunu sanal kart olarak kullanabileceksem bu seçeneği tercih etmemde bir sakınca olur mu?

Tango Card Seçeneği Hakkında » Post #1

Fri Jan 27, 2017 06:10 in Turkish

Merhaba herkese iyi kazançlar size ufak bir soru sormak istiyorum... Şu Tango Card ödeme yönteminde bulunan Prepaid Visa Card seçeneği ne işe yarıyor? Sanal kart gibi birşey mi oluyor o?
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are EST - Server Time: Apr 16, 2021 22:31:24 EST