Please wait...
HomeForumPosts by BaranTe

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianMalayArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by BaranTe

ANKET (GENEL) » Post #1356

Sun Aug 28, 2016 22:59 in Turkish

Haftasonu hiç anket yoktu umudum bugün 1-2 tane 1$'lik anket tamamlamak.

Yapıkredi Swift Kodu » Post #3

Sun Aug 28, 2016 22:13 in Turkish

OzlemTR wrote: selam arkadaş,

yapı kredi swift kodu için istenilen yere YAPITRISXXX yazman yeterli.

Teşekkür ederim, sağolun.

Yapıkredi Swift Kodu » Post #1

Fri Aug 26, 2016 10:16 in Turkish

Arkadaşlar Yapıkredi bankasının swift kodunu bilen var mı acaba Payza'da bulunan Bank Transfer formu için gerekli. İnternette şöyle bir araştırma yaptımda bankanın kendi sitesinde YAPITRISXXX olarak verilmiş fakat başka bir blogta Payza'ya yapıkredi bankası için YAPITRIS girin diyor hangisini gireyim sizce? Yapıkrediye daha önce çeken varsa bilgi versin lütfen.

Tasklar Hakkında » Post #1

Thu Aug 25, 2016 09:53 in Turkish

Arkadaşlar 0 levelim bugün 2 task geldi yapıyorum fakat ClixSense'me yansımıyor sebebi ne olabilir? Yanlışım felanda yok hepsini düzgün yaptım.

Opinion Surveys Hakkında » Post #1

Thu Aug 25, 2016 02:00 in Turkish

Ben Opinion Surveys üzerinden 1 anket tamamladım fakat butonlar siyahlaştı günde sadece 1 kere mi girebiliyoruz Opinion Surveys anketlerine yoksa bende hata mı oldu?

Your-Surveys Saçmalığı » Post #4

Thu Aug 25, 2016 00:11 in Turkish

Your-surveys 1 cent bile vermemek için elinden geleni yapan bir şirket.

Payza IBAN Hakkında » Post #7

Wed Aug 24, 2016 12:50 in Turkish

FIRAT7 wrote:
BaranTe wrote:
FIRAT7 wrote:
BaranTe wrote:
FIRAT7 wrote: Başkasının hesabına para gonderemessin Payza'da.

Denediniz mi peki hocam emin misiniz? Yani kardeşimin IBAN nosunu girsem olmaz mı?

Denemedim hocam.

iban kardeşinin olursa.isim senin olursa para geri döner.

Anladım hocam peki kardeşim için Payza hesabı açsam kendi Payzamdaki parayı onun için açtığım Payza hesabına gönderebiliyor muyum peki?

en mantıklısı bu.yanlız ufak bi kesinti olabilir transfer ederken.o konuda bilgim yok ama,ne kadar keserler diye

Anladım hocam teşekkür ederim yardımların için...

Payza IBAN Hakkında » Post #5

Wed Aug 24, 2016 12:45 in Turkish

FIRAT7 wrote:
BaranTe wrote:

Denediniz mi peki hocam emin misiniz? Yani kardeşimin IBAN nosunu girsem olmaz mı?

Denemedim hocam.

iban kardeşinin olursa.isim senin olursa para geri döner.

Anladım hocam peki kardeşim için Payza hesabı açsam kendi Payzamdaki parayı onun için açtığım Payza hesabına gönderebiliyor muyum peki?

Payza IBAN Hakkında » Post #3

Wed Aug 24, 2016 12:36 in Turkish

Payza IBAN Hakkında » Post #1

Wed Aug 24, 2016 12:01 in Turkish

Merhaba arkadaşlar ben Payza üzerinden kardeşimin banka hesabına para göndermek istiyorum. Şimdi ben Bank Transfer bölümündeki yerden kendi IBAN'ımı değilde kardeşimin IBAN nosunu yazsam kardeşimin banka hesabına Payzamdaki parayı gönderebilir miyim illede kendi IBAN numaramı mı girmem lazım başkasınınkini girebiliyor muyum?

Paypal Para Gönderme » Post #5

Tue Aug 23, 2016 02:51 in Turkish

honeyamethyst wrote: Peki ben dediğiniz yöntemle yurtdışına ödeme yapabilir miyim? Türkiyedeki hesabıma aktarım yapıyorum sonuç itibariyle?

Yabancı paypal hesabı üzerinden yurtdışında bulunan sitelerden alış-veriş yapabilirsiniz.

Paypal Para Gönderme » Post #3

Tue Aug 23, 2016 01:41 in Turkish

Payzadan bankanıza direk olarak çekim yapabilirsiniz. Paypala aktarım meselesine gelecek olursam; Payza>Withdraw>Exchange yolunu izleyin. O bölümde bir çok para değişim sitelerini göreceksiniz. Benim önderdiğim www.rchange.net diğerlerine göre en az komisyon alan sitedir (1.50$). www.rchange.net sitesine girip Payza USD'yi seçin daha sonra yandanda Paypal USD seçip yönlendirmeleri takip edin.

ÖDEME GÖRÜNTÜLERİ » Post #1033

Mon Aug 22, 2016 22:02 in Turkish

Bu sabah 10.07$ ödeme aldım. Teşekkürler ClixSense!

ANKET (GENEL) » Post #1296

Sun Aug 21, 2016 11:47 in Turkish

Morar anket şirketi kafayı yemiş ne yapmaya çalışıyor onuda anlamış değilim.

yeniyim az kazanmam normal mi » Post #2

Sun Aug 21, 2016 11:41 in Turkish

Hocam günde anketlerden en az 1$ kazansan yeter, fazla zorlamana gerek yok.

Morar Anket » Post #2

Sun Aug 21, 2016 10:57 in Turkish

buras68800 wrote: Morar şirketi yüzünden gelen hiçbir anketi yapamıyorum. Sürekli anket katılımcı sayısına ulaşmıştır diyor. Bazı bilgileri istiyor ve sonra atıyor resmen.! Buna bir çözüm getirilmesi lazım. Gelen anketlerin neredeyse hepsi Morar!!!!!! :x :x :thumbdown:

Morar anketini gördün mü hemen çık kardeşim doldurma bir arkadaşımızın dediğine göre üçkağıtçılık yapıp anket paralarını kendileri alıyormuş.

Paypal Alternatif Yöntem » Post #258

Sun Aug 21, 2016 09:17 in Turkish

gokhancelik85 wrote: Ancak oradan yani Paypal'dan banka hesabımıza çekim yapamıyoruz değil mi? Paypaldaki parayı nasıl kullanabiliriz? Payzadan banka hesabına aktarmaktan bir farkı yoksa pek anlamlı olmaz heralde Paypal 'a aktarmanın.

Paypal'dan banka hesabına aktaramazsın sadece internet üzerinde yaptığın alışverişlerde Paypal'ı kullanabilirsin.

Paypal Alternatif Yöntem » Post #256

Sun Aug 21, 2016 06:20 in Turkish

gokhancelik85 wrote: Selam ,

Payzadan paypala aktarım için detay verebilirmisiniz? Bir de oradan banka hesabına çekim yapabilirmiyiz?

Payzadan bankanıza direk olarak çekim yapabilirsiniz. Paypala aktarım meselesine gelecek olursam; Payza>Withdraw>Exchange yolunu izleyin. O bölümde bir çok para değişim sitelerini göreceksiniz. Benim önderdiğim www.rchange.net diğerlerine göre en az komisyon alan sitedir (1.50$). www.rchange.net sitesine girip Payza USD'yi seçin daha sonra yandanda Paypal USD seçip yönlendirmeleri takip edin.

ClixGrid » Post #2

Sun Aug 21, 2016 04:51 in Turkish

Günün birinde 0.10$ kazanmıştım o kadar.

BİLGİ » Post #2

Sat Aug 20, 2016 08:50 in Turkish

Payzaya aktarırsın,bankanada çekersin sıkıntı yok orada, BTC kapandı payza hesabından BTC hesabına aktaramazsın onu diyorlar.
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are EST - Server Time: Jan 26, 2021 22:39:38 EST