Please wait...
HomeForumPosts by taskbiber

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianMalayArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by taskbiber

ÖDEME ZAMAN VE YÖNTEMLERİ-YSENSE » Post #336

Thu Aug 04, 2016 23:14 in Turkish

fergon26 wrote: Desene o kadar çalıştıktan sonra birde güzel bir sıra da olmak için şanslı olmamız gerekiyor...

Evet.İşte ödeme eskiden belli bir gündeydi.Sonra birden bu sisteme geçtiler ya orda mahvoldu.Bide şöyle bir şey var neobux hala anında ödeme yapıyor Türkiye nin durumuyla alakası yok yani ödemelerin.Clixte adamlar keyfi ne zaman görürse parayı yolluyor.

ÖDEME ZAMAN VE YÖNTEMLERİ-YSENSE » Post #334

Thu Aug 04, 2016 23:09 in Turkish

fergon26 wrote: Evet benimde ilk çekimimde 3 günde geldi. Bu sefer yaklaşık 2 hafta oldu gelen giden yok. Acaba bu Türkiye ye özel bir durum mu yoksa genel mi? Yabancı forumlarda konu hakkında birşey okudunuz mu?

Özel bi durum değil geçenlerde adminle fırat ödeme aldılar.Saçma sıra sistemlerinin bir sonucu bu.

ÖDEME ZAMAN VE YÖNTEMLERİ-YSENSE » Post #332

Thu Aug 04, 2016 22:54 in Turkish

Abi bu kadar geç yollicaklarsa gidelim elitede biriktirelim parayı paypal gelince çekeriz yani yeter ya.İhtiyacımız var ki yapıyoruz bu parayı.Nasıl sıraymış bu be ilk çekişte 2-3 günde gönderen clix 2 haftadan fazla oldu hala ödicek rezillik.

TASK (GÜNCEL) » Post #10741

Thu Aug 04, 2016 22:31 in Turkish

mavis34 wrote:
mavis34 wrote:
taskbiber wrote: Aynen çabuk bitmiyor.ins odemeside kisa surelidir.clixte 2 haftadan fazla oldu topu topu 80 dolar ödeme alcam bi yolliyamadılar.

para zaten onaydan sonra hesabına geçiyor nakit olarak vermiyorlar giftcard gibi harıyacaz amazon.com da ben dediğim gibi 250$ gtx 1060 alıp satıcam veya giftcard tl karşılığı okuturuz.

aslında 250$ lık task gördüm ingilizcem pro olsa tek tasktan parayı kazanmakta var. amele gibi 10 centlik tasklar ile uğraşıyoruz.

"bertman" ile konuştum.Dedi şuan deneme süresindeyiz.Bi süre sonra nakit olarak çekebilecekmişiz.

TASK (GÜNCEL) » Post #10737

Thu Aug 04, 2016 14:22 in Turkish

Aynen çabuk bitmiyor.ins odemeside kisa surelidir.clixte 2 haftadan fazla oldu topu topu 80 dolar ödeme alcam bi yolliyamadılar.

TASK (GÜNCEL) » Post #10735

Thu Aug 04, 2016 13:27 in Turkish

mavis34 wrote:
taskbiber wrote:
mavis34 wrote:
taskbiber wrote: Knk taska başlarken ilk accept hit diyorsun sonra boyadıktan sonra next next sumbit yapıyorsun.Valla task hala veriyor.

bişi anlamadım yeşil bir uyarı çıkıyor türkçesi hit iade edildi diyor copleted task da hep 2 tane görünüyor sende kaç?

abi mturkte her task başlangıcında accept hit diyorsun orta yukarda sarı buton var ona basıcam.Sonra taskı yapıp sumbit dicen.

Yeniyiz ya kimse kimsenin ne yaptığını anlamıyor :D

çözdüm olayı sanırım boyama tasklarını saymıyor sistem belki daha sonra onaydan sonra sayılıcak şuanda kadar 3 hit yaptım ve ilk 1$ kazandım yavaş yavaş çözeceğiz.

sende de saymıyor dimi boyamaları?

Bende sayıyor da saçma birşey oldu 0 centlik amazonun direk gönderdiği mobil anketi doldurdum.Hangi telefonu kullanıyorsnuz dedi android dedim.Ona reddedildi verdi saçma salak şeyler sinir ettiler daha başlamadan.

TASK (GÜNCEL) » Post #10728

Thu Aug 04, 2016 10:56 in Turkish

mavis34 wrote:
taskbiber wrote: Knk taska başlarken ilk accept hit diyorsun sonra boyadıktan sonra next next sumbit yapıyorsun.Valla task hala veriyor.

bişi anlamadım yeşil bir uyarı çıkıyor türkçesi hit iade edildi diyor copleted task da hep 2 tane görünüyor sende kaç?

abi mturkte her task başlangıcında accept hit diyorsun orta yukarda sarı buton var ona basıcam.Sonra taskı yapıp sumbit dicen.

Yeniyiz ya kimse kimsenin ne yaptığını anlamıyor :D

TASK (GÜNCEL) » Post #10726

Thu Aug 04, 2016 10:07 in Turkish

Knk taska başlarken ilk accept hit diyorsun sonra boyadıktan sonra next next sumbit yapıyorsun.Valla task hala veriyor.

TASK (GÜNCEL) » Post #10724

Thu Aug 04, 2016 09:04 in Turkish

mavis34 wrote:
taskbiber wrote: Admin görürse açsın dicemde.Burdan yazalım bence.Ve aynen rainforesteri ordan yapsak daha iyi.Burdan fazla kesmiyordur en azından.

Ama nasıl ayarlicaz.

Ödeme alamıyoruz ama evet daha karlı olur. ben gtx 1060 getirtmeyi düşünüyorum forumlarda hemen satarım hatta üzerine biraz komisyon bile koyulabilir. tr fiyatı 1500 amazondan alınca vergisi kargosu dahil 1000 tl civarı 1100 liradan satarım forum donanım tarzı sitelerde 100 lirada ordan damlar. :lol:

daha task yapamadım ama şu boyama taskını buldum başlıyorum şimdi. :mrgreen:

Yap yap bende yaptım 48 saat içinde onaylicakmış.1000 hit tamamlamamız lzm zaten.Seri seri yapmakta fayda var.

TASK (GÜNCEL) » Post #10722

Thu Aug 04, 2016 08:34 in Turkish

Admin görürse açsın dicemde.Burdan yazalım bence.Ve aynen rainforesteri ordan yapsak daha iyi.Burdan fazla kesmiyordur en azından.

Ama nasıl ayarlicaz.

TASK (GÜNCEL) » Post #10720

Thu Aug 04, 2016 08:21 in Turkish

mavis34 wrote:
taskbiber wrote: Ben anketleri yaptım ful.Paraları geliyor ufak ufak %100üm şuan.

Ve ilk 10 gün kazanılan paralar amazon markette harcanabilecekmiş.Şuan tek yapmamız gereken accuarly güzel tutmak.

hangi anketler paylaşırsan bende yapayım. bu arada ayrı bir konu lazım burası yeri değil.

Aynen yeni yer lzmda Şuan.

10 minutes Total- 3 short studies $0.15 Paid
Find the Website Address for this SAAS online tool $0.15 Paid

Bunlar ödeme yaptı.

bu daha Yapmadı:Take a 30 minute Survey for Research $0.90

Apparel Tagging (48 hours feedback guaranteed! Earn up to $0.15/HIT) $0.10

Bunu yapmanı öneririm.Seri seri boyayınca baya yapılıyor.

TASK (GÜNCEL) » Post #10717

Thu Aug 04, 2016 07:48 in Turkish

Ben anketleri yaptım ful.Paraları geliyor ufak ufak %100üm şuan.

Ve ilk 10 gün kazanılan paralar amazon markette harcanabilecekmiş.Şuan tek yapmamız gereken accuarly güzel tutmak.

TASK (GÜNCEL) » Post #10714

Thu Aug 04, 2016 02:07 in Turkish

938191 Watch Videos: Can You See The Novartis Logo, Persons And Is There...

O kadar yaptım hala yanlış çıkıyorsa sorun tasktadır.

1 tane yanlış yaptım ama hangisi belli değil.

TASK (GÜNCEL) » Post #10713

Wed Aug 03, 2016 23:48 in Turkish

Beni kabul etmişte.Bizi çoğu göreve almıyor.Bi fiş taskları bi anket tasklarına alıyor.Bide şu en son 60 dolardan başlıyarak 10 dolara kadar bi task sürüsü var.Onlar bana göre zor ingilizcem pek iyi değil.Çünkü bi ses kaydı veriyor ordaki söylenenleri metne yazıyorsun.

Bir de taskı yapınca hemen para gelmiyor.Task sahibi onaylıyor.Eğer 1 saat uğraşıp kabul edilmesse o sıkıntı işte.Risk var biraz.Boşa zaman gidebilir.

Paypal Alternatif Yöntem » Post #195

Wed Aug 03, 2016 23:02 in Turkish

Clixsense aşkım geri gel nerdesin.Seni çok seviyom geri dön.Paramı ver :D

TASK (GÜNCEL) » Post #10707

Wed Aug 03, 2016 10:52 in Turkish

Watch Videos: Can You See The Pfizer Logo, Persons And Is There A...

ve türevleri sadece 21 centlikleri sayarsak 9 küsür dolar verdi.Bide ben 1 tanesini yanlış yaptım.

TASK (GÜNCEL) » Post #10705

Wed Aug 03, 2016 07:58 in Turkish

935360 User More Senior Than Position, But By How Much?
$0.46 79
937643 Who's More Senior: The User Or The Position?
$0.27 79

Bunları yapmayın.
Valla delirmişler.Geçiyosun quizi saçma sapan şeyler yanlış çıkıyor.Millette itiraz yazmış bi sürü ondan bitmiyor task.Kimseye yaptırmıyor ki ful şirket reklamı.

Paypal Alternatif Yöntem » Post #187

Tue Aug 02, 2016 23:57 in Turkish

Yemin ederim neoda banım olmasa dakka durmam burada.Bi ödeme atmak bu kadar mı zor ya.Bir arkadaş demiş yok darbe oldu terör olayları felan bunlardan dolayı amerikan şirketler geç yolluyor.La neo şimdi bile anlık yolluyor tezini çürütmüş oluyoruz böylece.Bezdirdi ya.

Paypal Alternatif Yöntem » Post #186

Tue Aug 02, 2016 10:49 in Turkish

15 gündür bi gelmedi ya.Parayı cf sitesinden nakit almıyorlarmı bunlar neyin uzun süresi bu ya.

Paypal Alternatif Yöntem » Post #183

Tue Aug 02, 2016 06:27 in Turkish

seboc58 wrote:
seboc58 wrote: arkadaşlar peyzadan banka hesabıma para çekmek istiyorum (10 tl kesinti karşılığında) bunun için hesabın onaylı olması gerekmiyor anladığım kadarıyla. doğru mu anlamışım ?

bu soruya cevap vermek bu kadar mı zor ya ?

500 dolara kadar onaylamana gerek yok çekebilirsin.500 dolar dolduğu zaman para çekmek istediğinde doğrula dicek adresini.
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are EST - Server Time: Jan 15, 2021 10:44:43 EST