Please wait...
HomeForumPosts by CrueLEnd

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianMalayArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by CrueLEnd

Hangi hesaba para aktaracağız » Post #16

Sat Nov 05, 2016 05:55 in Turkish

Hocam faceni söyle ekleyeyim yardımcı olabilirim sana

Bir çözüm yolu lazım » Post #16

Wed Nov 02, 2016 11:02 in Turkish

siyah çerçeveli gözlük mü

Bir çözüm yolu lazım » Post #14

Mon Oct 31, 2016 08:54 in Turkish

hocam seninle iletişime geçebilsem yardımcı olacağım da geçemiyoruz işte. Yasakmış

Bir çözüm yolu lazım » Post #6

Sat Oct 29, 2016 04:47 in Turkish

moneymakingways wrote:
w0cha wrote: Arkadaşlar hesapta 11,23 dolar kaldı hala da çekemedim bunu.Payza denedim yaştan hesabım kapandı.Paytoo'ya falan hiç bulaşma diyorsunuz.Ne yapmalıyım nerden alıyım bu parayı banka hesabıma?

Tango bitcoin gift card olarak isteyin ve bekleyin.

Tango ne kadar kesiyor

Bir çözüm yolu lazım » Post #3

Sat Oct 29, 2016 04:46 in Turkish

Wochaya hangi yolla nasıl ulaşırım onu söyle bari hocam. o yasak bu yasak. mailine veya clixsense hesabına mesaj gönderebiliyor muyum onun ?

Bir çözüm yolu lazım » Post #2

Sat Oct 29, 2016 04:38 in Turkish

İlk uyarı.

Opinion Anketler » Post #10

Fri Oct 28, 2016 05:17 in Turkish

tamamdır teşekkür ederim. Bana birileri orası anket getirmiyor falan demişti de.

Opinion Anketler » Post #7

Fri Oct 28, 2016 05:14 in Turkish

şöyle sorayım o zaman. Son 2-3 ayda 0.75 lik olan opinion anket çözdünüz mü

Opinion Anketler » Post #1

Fri Oct 28, 2016 04:47 in Turkish

Opinion anketlerinden hiç çözen var mı ?

OpinionWorld değil diğeri

. » Post #5

Sun Oct 23, 2016 03:31 in Turkish

Dediğimden hiçbirşey anlamamışsın. Ben payzadaki paranızı alıyorum ve sizin banka hesabınıza anında yolluyorum. Clixsense yollamazsa zaten paranız olmaz. 9 dolardır mesela sınırda kalmış çekemiyorsundur acil lazımdır ne yapıcan 8 doları mı bekliyecen bunu söylüyorum ben

. » Post #3

Sun Oct 23, 2016 01:15 in Turkish

hocam çekmek için belli bir limit var ya belki sınırda kalmıştır çekemiyordur. Bir de çekme süresini beklemeleri gerekiyor.

. » Post #1

Sat Oct 22, 2016 23:21 in Turkish

Ne demek kitleme yahu?
Burası bir reklam sitesinin özel forumu. Burada yönlendirme yapamazsınız. Burada kişisel bilgi paylaşamazsınız. Burada reklam yapamazsınız.

Yardımcı mı olmak istiyorsunuz?
Oluşturun reklamınızı buradan;
Advertise on the ClixSense Network | ClixSense

Verin site, facebook, blog vs. adresinizi. Yapın açıklamanızı, alın kredinizi, verin reklamınızı.
Son kez uyarıyorum. Bir daha olmasın.

Paypal Gitti Düzen Bozuldu! » Post #3

Sat Oct 22, 2016 23:19 in Turkish

papara geldi de clixsense ekler mi bilemem papara da iyi sayılır

Payza Bakiyeniz » Post #3

Tue Oct 18, 2016 09:25 in Turkish

Güzel ironi fakat ben ciddiyim. Toplu para çekicem. Hem siz zamandan kâr edeceksiniz hem ben kesilecek ücreti biraz hafifletmiş olucam. Ki para çekmede sıkıntı yaşayanlar var. Onlar için de bi yardımım dokunsun. Bu konuşmayı kaydedip bilişim suçlarına verseniz anında içerdeyim. Para transferi de belli hesap kimlik belli.

Payza Bakiyeniz » Post #1

Tue Oct 18, 2016 08:14 in Turkish

Payzada para çekme sorunu yaşayanlar. Payza bakiyeniz 8 tl kesinti ile alınır. Banka hesabınıza havale eft olarak yollanır. Havale eft işlem ücreti size aittir. Herhangi bir güven probleminiz olmasın. Bilişim suçlarında hırsızlık dolandırıcılıkla aynı suçtur. Her türlü sorumluluğu alıyorum.

Harbiden para çekebilen varmı? » Post #12

Sat Oct 15, 2016 08:13 in Turkish

1 aydır ödeme bekliyordum bi ticket atayım dedim. Tickettan 5 dakika sonra ödeme geldi.

Gelmeyen Anketler! » Post #9

Sat Oct 01, 2016 09:17 in Turkish

Dün anket rekorumu kırdım 7-8 arası anket çözdüm

Payza Para Çekecekler Baksın » Post #1

Thu Sep 22, 2016 09:47 in Turkish

Arkadaşlar yakın zamanda payzadaki parasını banka havalesi ile çekecekler bana ulaşsın. Şöyle bir teklifim var. Şimdi bende 53 tl olacak clixsense yatırınca. Ben bu parayı banka havalesi ile 6 tl kesinti 45 tl yeterli yollamak şartıyla kişinin hesabına yollayayım. 10.5 TL kesintiyi bölüşmüş oluruz. İkimiz de kârda oluruz. Teklife olumlu bakan konunun altına yazsın lütfen

0 Level Task » Post #8

Wed Sep 21, 2016 04:50 in Turkish

task falan tamam da offerstan ne yapıyorsunuz siz

Gelmeyen Anketler! » Post #7

Wed Sep 21, 2016 04:49 in Turkish

Your surveyin hiçbir anketine girmeyin boşa zaman kaybı. Geçenlerde 2.5 dolarlık anket geldi. Ankete kabul edildim. Nasıl olduğunu bilmiyorum ama anketin ortasında reddedilip geri tuşuna bastım ve anket devam etti. Başka seçenek işaretleyince diğer sorulara geçti. Bir tane soru geldi. Hangi şıkkı işaretlediysem de attı. En gerilere dönüp farklı farklı şıklar işaretledim orada yine de attı. Tamamen zaman kaybı
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are EST - Server Time: Jan 15, 2021 09:56:25 EST