Please wait...
HomeForumPosts by dblnmz

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by dblnmz

rise of kingdoms 17.50 » Post #173

Mon Aug 17, 2020 08:08 in Turkish

zege7042 wrote: bu pending olayı kaç gün sürüyor arkadaşlar oyunu 10 ağustosta tamamladım o gün bugündür pending yazıyor hala

ben 1 inde bitirdim ticket da attım halen yok bence umudu kesin

rise of kingdoms 17.50 » Post #172

Mon Aug 17, 2020 07:59 in Turkish

19 level e ulaştım 1-2 Ağustos gibi bitti ödeme halen yok . Nefret etmeme rağmen indirdim oynadım bitince 2 - 3 gün bekledim sonra Ticket attım 2 tane halen dönüş yok ! Niye kandırıyorlar insanları bilmem. Harama zıkkıma girmeyeceğim ama çok saydım çok haberleri olsun.

rise of kingdoms 17.50 » Post #89

Thu Jul 16, 2020 08:57 in Turkish

murat163 wrote: benimde bugün 3. günüm 10. levele basıyorum kaleyi ancak server yeni ondan mı bilmiyorum hangi ittifaka girdiysem dükkanlar bomboş. şuan barbar etkinliği var iyi kaynak veriyor kaynağı burdan çıkartırım ama hızlandırıcı işini nasıl çözcem bilemiyorum kaleyi hep gece yatmadan önceye denk getirdim zaman kaybı olmaması için ama şuan 1 günden fazla sürmeye başladı bile 18 nasıl yapcam ki

Hızlandırıcılar günlük etkinliklerden sandıklardan bir de dükkanda malzeme takasıyla kolayca elde ediliyor. Bir Birliğe katılın ve barbarlara değil Barbar Kalelerine saldırı düzenleyin . Eylem puanlarını hemen boş yere bitirmeyin

rise of kingdoms 17.50 » Post #69

Wed Jul 08, 2020 15:50 in Turkish

1 günde kale 11 oldu benim elmas ve 60lık hızlandırıcıları sadece kaleye harcayın derim.

ANKETLER » Post #881

Wed Jul 08, 2020 14:08 in Turkish

1,412,727,207 Completed 8 July 2020 12:47:12 PST 1h 6m OpinionWorld $0.79

25 dk yazıyor bir de.

Tek seferde şirkette ne kadar anket sorusu varsa kitlediler. Konulara bakın :

- Otomobil / Motorsiklet
- Tv üyelikleri / İzlenen Kanallar / İzleme Süresi
- Sempati Duyulan Tanınmış Markalar
- Alışveriş Yapılan Giyim, Kozmetik Elektronik markaları ve yerleri ( ayrı ayrı)
- Market / Ev Tekstili / Beyaz Eşya Alışverişi ve Alışveriş Noktaları
- Ödeme Yöntemi ve Kanalları / Kullanılan bankalar
- Lüks tüketim
- Müzik / Müzik Servisleri
- NBA ve NFL takımları
- Futbol
- Yeme / İçme tüketim alışkanlıkları ( ayrı ayrı )
- Alkollü içecek bilinen marklar ve tüketilen markalar
- ...
- Tekrardan diğer insanlara karşı savunduğunuz markalar
- vs vs.

Daha bir çok konu başlığı 1 saat 6 dakika = $0.79

Not : Şikayet etmek yakınmak değil ama çorba kazanına düştüm sanırıım. Alakasız . Daldan dala atlamış resmen.

ANKETLER » Post #5626

Wed Sep 18, 2019 11:46 in Turkish

3 gündür ne anket yapıyorsam anket sonunda atıyor ekrandan. Bi bana mı denk geliyor bu?

ANKET PAYLAŞIMLARI » Post #61

Mon Jul 10, 2017 04:55 in Turkish

buras68800 wrote: Anket;
-Kurtlar tarafından mı büyütüldün?

+Hayır.

-Üzgünüz. Anket kriterleri sizi karşılamıyor. :)

hollywood karakterleri arıyorlar galiba

kac anket geldi sayamadım » Post #3

Thu Jun 29, 2017 01:29 in Turkish

aynı şekilde offerslardaki dahil 21 anketten sadece 1 tane alabildim bir tanesi bitince attı gerisi daha demograsfik soruları sormadan attı. Resmen düzenlenmiş bir hilekarlık var

Forum Nasıl kullanılmalıdır? ( Tavsiye ) » Post #5

Fri Jun 23, 2017 13:24 in Turkish

buras68800 wrote: Dediklerinize katılıyorum. Çoğu eski Clixsense kullanıcısı bu işte cidden çok iyiler ve ellerinden geldiğince de yardımcı olmaya çalışıyorlar. Bu konuda herkes adına ben teşekkür ediyorum onlara. Ama mesela örnek verecek olursak; taskların nasıl yapılacağı konusunda karşılarına çıkan başlıklara ilişkin kısa bir açıklama yapılması çok iyi olurdu. Bununla alakalı bir ayrı başlık açılabilir.
Bende siz konuyu açmışken belirtmek istedim. Herkes bir şekilde ek olarak küçük de olsa bir gelir elde etmeye çalışıyor. Ama forum içerisinde ne kadar yardım ve dayanışma olursa o kadar iyi olur bizler için. Umarım kendimi anlatabilmişimdir.

Tekrar teşekkürler...

Bugün bir ileti okudum önceki konu çöp olduğu için bir arkadaşımız anket başlığı açmış çok da güzel işlerken, o da ne yine atışmalar konu dışı söylemler falandı filandı.. Bu kafa oldukça forum komple kilit olur. Ha şu da var o arkadaşımız sırf bu saçmalıklar yüzünden bir daha konu başlığı açmayacağını dile getirmiş. Ben olsam ben de yapardım aynısını. Yardımcı olmaya çalışırken nelere maruz kalıyor insanlar. Teşekkür anlayışımız böyle milletçe..

Hesap Bakiyem Eksiye düşmüş » Post #2

Thu Jun 22, 2017 13:32 in Turkish

zamanında parasını alamadığım anketin geri çekilmesiyle eksileri görmüştüm ben de

Payza Hesabımdaki Parayı Nasıl Çekebilirim? » Post #4

Tue Jun 20, 2017 12:12 in Turkish

erkanalici wrote: Bakiye yetersiz yazıyor
dostum çncelikle tl olarak çekeceğin için bir hesabı payzaya ekle sonra onaylat (mutlaka yap) ardından clixsenseden payzaya attığın parayı hesabına çek ama 10.50 tl eksik yaz kesintisi o kadar olduğu için öyle yazıyordur

ANKET (GÜNCEL) » Post #326

Fri Jun 16, 2017 09:12 in Turkish

KEKERNEK wrote: 21 centlik anketi açmadan kapattım protesto ettim kısacası
:oops:
nedır bu rezalet günlerdir doğru dürüst anket yok gele gele 21 centlik anket ayıptır

bana hergün 1.5 2 dolarlık geliyor da noluyor drek atıyorlar demografi bile sormadan

Forum Nasıl kullanılmalıdır? ( Tavsiye ) » Post #1

Fri Jun 16, 2017 08:27 in Turkish

Herkese merhaba

Arkadaşlar son 1 aydır forumu takip ediyorum. Şikayetler yeni şeyler öğrenme amacı ya da az da olsa bildiklerimi paylaşmak adına. Dikkatimi çeken en büyük sorun da forumu tam olarak kullanamamızdır.
Örnek olsun diye ödeme yöntemlerinden Payza, Skrill vs ele alalım.

Şimdi; diyelim ki ben aslında Payza'dan kazandığım meblağı nasıl çekebileceğimi ve bankaya aktarabileceğimi öğrenmek istiyorum. Forumu aradım taradım altını üstüne getirdim. Konusu yok ya da yorumlar arasında değişiklikleri bulamadım. ( haliyle forumu kullanan bir çok insan var.) Arama motorunda da çıkmadı. Bu yüzden yeni konu başlığı açmak istiyorum.

Yapmam gereken şey;

'' Payza'dan nasıl para çekebilirim? '' gibi bir başlık açarak hemen konuya da derdimizi anlatacak kısa ve öz bir açıklama yazmak ve yardım beklemek.

Yapmamam gereken şey ise ;

''ACİLL'' (özellikle bu çok popüler oluyor) ''YARDIM EDİN'' gibi ünlemler kullanmak, ''ACİLL BAKIN '' Gibi emir kipi içerikli konu başlıkları yazmamak ve özellikle şunu vurgulayarak yazmak istiyorum ki: '' Çözüm, Anlatım içermeyen yardım amaçlı bir başlık açmayacaksam ( Örneğin, Payza'dan şu şu adımları takip edin paranızı böyle çekebilirsiniz diye bilgiler vermiyorsam ! ) '' Payza'dan para çekme '' gibi bir başlık açamam. Bunun yerine '' Payza'daki Paramı Nasıl Çekebilirim? '' gibi bir konu başlatmam daha uygun olur.

Bazı arkadaşlar (nazikçe söylüyorum) lütfen öğretmenlik falan yaptığımı düşünmesinler. Eğer ki bu mantığı foruma uyarlarsak inanın yardıma ihtiyacı olanlara daha çabuk ve daha düzgün bir şekilde ulaşabiliriz. Ha bu saydıklarımın forumda zaten yapıldığını düşünen de var ise onlara da şu iki örneği hediye olarak iletmek istiyorum ;

- SORU !!! | ClixSense Forum
- Payza | ClixSense Forum

biz ikincisini ele alalım. '' Payza '' başlıklı bir konu gördüm. bu arkadaş aslında bir sorunla karşılaşmış ve yardım istiyor. Ben bu ödeme yöntemindeki bir çok şey hakkında bilgi sahibi olup bu ödeme yöntemini de şu an kullanıyorum. Ancak ben bu başlığı gördüğüm zaman :

- Payza nedir?
- Payza ne işe yarar ?
- Payza ile bankama nasıl para aktarırım?

gibi sorunların anlatıldığını düşünürüm ve bildiğim için konuya giriş yapmam. Bu arkadaş da icabında benim çözebileceğim bir yardımı alamaz. ( Neden gireyim ki zaten bildiğim şeyler. En fazla konunun sonuna bakarım yeni bir şey var mı ekledikleri acaba? diye. )

Oysa Konu başlığı derdini anlatan kısa öz bir şey olsa girer okur yardım edebiliyorsam da ederim. Haksız mıyım ?

Son olarak yine önemli gördüğüm şu sorun var ki: forumdaki konu başlıklarında kimse kimseyle tartışmamalı. Geçenlerde bir sorunun çözümünü ararken bir baktım iki kişi konunun 1 sayfasını poligona çevirmiş. Bir sorun görür bir davranıştan sözden memnun kalmaz sakıncalı bulursanız ticket atın forum sayfalarında aradığımız şeyi mi arayalım yoksa karşılıklı atışmayı mı okuyalım? Hadi okuduk bazen o bilgi bizim çözümümüz olacakken bu atışmalar arasında bir yerde gizli kalıyor bulamıyoruz. '' Geri Bildirim '' Kavramını lütfen ama lütfen benimseyiniz. İyi de olsa kötü de olsa geri bildirim yaparsanız yetkili olan her birey ona göre düzenlemeler yapar önlem alır gidişattan memnun olup olmadığınızı anlar.

Doğru ve zamanında bilgileri paylaşmak için bunu yaparsak inanın daha güzel olacak. Biliyorum yazı biraz uzadı ama tüm bunları okuyan okumayan herkese teşekkür ediyorum. Örnek verdiğim konu sahipleri de lütfen yanlış anlamasınlar beni. Ben dahil bir çok yerde bunu yapabiliyorum size anlatırken. Ama yardımcı olmak sadece şunu şunu yap demek değildir. Birbirimizin hatalarını da düzeltmek karşı tarafa yarar sağlar.

Hayırlı forumlar.

ANKET (GÜNCEL) » Post #315

Wed Jun 14, 2017 07:28 in Turkish

1 saatte 8 10 anket geldi hepsi de attı. hay yapacağınız işe var ya

ANKET (GÜNCEL) » Post #302

Mon Jun 12, 2017 12:24 in Turkish

CAS8 wrote:
demdem85 wrote:
CAS8 wrote: Surveys/ cint

bağlantınız gizli değil diyerek attı.

Bundan sonrakiler için ne yapabilirim aynı şeyi yaşamamak için?

bilemedim. belki arkadaşlardan bilen olur.

sanırım Chrome tarayıcı kullanıyorsunuz. Eğer öyle bir şeyle tekrar karşılaşırsanız açılan sayfanın aşağı kısımlarında seçenekler ve ya gelişmiş seçenekler diye bir tercih olacak ona tıkladığınızda Surveys / cint bağlantısına devam et derseniz sorun gider anket sayfasına yönlendirilirsiniz. cCixsense ya da Survey şirketleri ile alakalı olan bir şey değil bu.
Not: yine de anketi bitirmek üzere iken ( beyaz eşyalarla ilgili anket ise ) beni anketten defalarca attı. Hem de son soruda ss yollamak da işe yaramıyor.

Para transferiyle ilgili » Post #4

Wed Jun 07, 2017 04:44 in Turkish

alpemixxx wrote:
FIRAT7 wrote: olmaz.

Cevabınız için teşekkür ederim
İki sorum daha olucak.Payza'dan banka hesabıma(enpara) parayı tl olarak mı yoksa dolar olarak mı göndersem daha az kesinti olur? Son olarak payza hesabının onaylı olması şart mı?
tl olarak 10.5 dolar bazındaysa 15 olarak kesinti olur ve onay şart

Eleştirilerden Sonra Anket Puanlarında Oynama ! :D » Post #3

Wed Jun 07, 2017 04:41 in Turkish

yapamıyorum :D ve arkadaşlara kıl oldum resmen puan oynaması yaptılar resmen :)

Eleştirilerden Sonra Anket Puanlarında Oynama ! :D » Post #1

Wed Jun 07, 2017 04:27 in Turkish

Herkese merhabalar

Biliyorsunuz ki hepimizin ödeme yöntemleri olsun işte saatler harcadığımız emeklerimizin karşılığını alamamak olsun yaşadığımız bir takım sıkıntılarımız var. Birbirimize yardımcı olarak büyük çoğunluğuna bir çözüm buluyoruz fakat halen ardı arkası kesilmiyor.

Özellikle Payza, Polifish ve Opinion World bunların elebaşı olduğu için bu konularda bir kaç başlık açmış olmamın yanında neredeyse açılan tüm konularında da yorumum elbet vardır.
Yine bi gün baktım hava güneşli falan keyif çatır, dedim işim gücüm yok. Opinion World anketiyle karşılaştım yaptım para almadım dedim bu sefer Ticket atayım ( hoş bir işle yaramadı ). Kaç saat anket yapmışız parasını vermiyorlar tamamladığınız için teşşekkürlerini iletip. bi iki atışmadan sonra dedim bari foruma konu açayım milleti keklemesinler de herkesin haberi olsun. açtık falan tak cevap geldi işte şirketle iletişime girdik de işte arada kontrol edin de faso da fisolar..
Aradan ne kadar süre geçti bilmiyorum ( 2 hafta kadar vardır ) halen cevap yok para gelmedi üstüne üstlük de günde fix 6 7 anket yapıyorken 2 haftadır 2 3 anket geldi bunların hepsi de anketten demografik sorulardan sonra attı ne hikmetse.
EEE gelelim asıl konuya. Haliyle insan şimdi düşünür. Ben bu adamı dolandırmaya kalktım sonra bize laf etti üstüne gitti bir de ifşa etti adımızı karaladı ( hani haklı ama bir şeyler yapmak lazım ). Biz buna anket göndermeyelim de görsün diye düşünmüş olmalısınız ki, Anket gelmediğini ve anket sallamasyonunu ölçmeye yaradığınız gayet yüksek olan puanımı da yavaştan 2-3 3-5 aşağılara çektiğinizi farkettim. Siz hayırdır.. Orta okul çocuğu yapmaz bu tribi.

Hırsızlık ve dolandırıcılık yapanlara boynunuzu eğmeyin ki artık düzelsin arkadaşlar. benim burdan çektiğim para ancak faturamın yarısını ödüyor. buradaki geliri kaybetmek beni geriye hiç götürmez ama boşver demeyin hakkınızı hiç yedirmeyin. o kadar konuda ilgilenen bir tane adam olmaz üyelerden hariç. ama dil biraz ağırlaşsın herkes üşüşür konu açana.

Dolandırıcılık Yapan Anketlere Çare Bulunsun !!! » Post #6

Fri Jun 02, 2017 20:17 in Turkish

simoysa wrote: Belli şirketlerin anketleri sıkıntı olmuyor... Nielsen, Toluna falan... Diğerleri sıkıntılı...

aynen önceki ticketlerde belirttim bunda fazla gürleyince dikkate aldılar yoksa takmıyorlar

Payza Banka Transferi Gelmiyor » Post #53

Wed May 31, 2017 02:01 in Turkish

saharalisa73 wrote: Benimde Payzadan çektiğim para hala gelmedi. Ne olacak böyle. Üç kuruş para kazan bunlar göndermesin. Keşke Payzadan çekmeseydim. Skrill çok kesiyordu ama gönderiyordu. Pişman oldum. :oops:

bazen değişiyor benim ödemem dün sabah geldi geçen hafta istemiştim
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are EST - Server Time: Mar 7, 2021 16:28:04 EST