Please wait...
HomeForumPosts by CagriBey

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanNederlandsGreekHindiUrduBengaliFilipinoIndonesianMalayArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by CagriBey

Bankaların swift kesintisi » Post #3

Sat Mar 16, 2019 08:52 in Turkish

berkay23 wrote: Yokmu konuya hakim olan ?

Payoneer'de ödeme havale ile geliyor. Kesinti yoktur.

Ödeme Zaman ve Yöntemleri Hakkında » Post #1116

Sat Mar 09, 2019 02:59 in Turkish

hatisy wrote: ilk cash out u Tango ile yapayım dedim. Hafta başında talep ettim ancak hala gelmedi. İlk çekimde 15 gün geciktirilebilir diye bir cümle var. 15 gün sonra mı mail gelecek acaba?

15 gün içinde*

TANGO CARD / VISA PREPAID CARD KABUL EDEN SİTELER » Post #166

Sun Mar 03, 2019 16:43 in Turkish

akinfurkan wrote: Arkadaşlar Çin siteleri (Amazon TR'de dahil) dışında hiçbir sitede kullanamadım Tango Kart'ı. Lütfen harcayanlar nerede harcadığını söyleyebilir mi?

Spotify'da premium alıyorum ben

TASK GÜNCEL! » Post #1423

Sun Mar 03, 2019 16:36 in Turkish

Güzel tasklar geliyor.. Bereket versin

TASK GÜNCEL! » Post #1320

Thu Feb 07, 2019 14:40 in Turkish

Çerez tasklar var bereket versin..

ANKETLER » Post #1359

Sun Feb 03, 2019 15:57 in Turkish

naklov86 wrote: bugün hiç anket gelmedi

Pazar günü ya hani resmi tatil

ANKETLER » Post #1344

Sat Feb 02, 2019 07:02 in Turkish

TRSENE wrote: Buzdolabı anketinin aynısı easysurveys de var 0,53 e ordan yapın

Easysurveys cint'e yönlendirmiyor.Sampli ve your surveysle anlaşmalı . Sen nasıl yaptın kardeş?

ANKETLER » Post #1304

Thu Jan 31, 2019 16:15 in Turkish

Denemek wrote: wannads bölümünde timebucks teklifi var bunu yapabilen oldu mu ben de açılmıyor

Denemek lazım bakmadım hiç

ANKETLER » Post #1295

Thu Jan 31, 2019 14:00 in Turkish

lucratives wrote:
CagriBey wrote:
pribaros wrote:
lucratives wrote:
inuscuk wrote:
lucratives wrote:
sems-i wrote: 81,234,508 31 Jan 2019 12:49 EST Complete OpinionWorld (Router Survey) $0.6500 ödeme anketi

At foto at yalancı at görelim gurur meselesi yap

Bende yaptim ayni anketi

Herkes atsın sende at neden sallamasyon anket yaptim diyor herkes amaç ne?kimse alınmasın ama semsi gibi profili kapalı olupta full anket yaptim diyenlere inanmıyorum soytarılık yapıyorlar resmen

Bir kaç farklı hesabı olabilir, parça parça atması buna işaret ediyor. ama neticede hepsini 5 hesaptan da olsa kendi yapıyor da olabilir.
ben daha önceki postlarında rakamlarla oynadığını görmüştüm ama forumda biriyle tartıştıktan sonra bir daha oynamadı. yani en azından 1 aydır falan rakamlar gerçek orası kesin.

Herkes istediğini yazar foruma bırakın milletin açığını aramayı da işinize bakın. Ben bu kadar boş bi kavga konusu görmedim.Istediği anketi yapar yapmaz ister rakamları değiştirir size ne ?

Herkes istedigini yazamaz sende oda sarlatansiniz amacınız milleti kışkırtmak bakiyeleriniz yüksek değil profiller kapalı ama atıp tutuyorsunuz,amaç belli sürekli mesaj kutularına gel bana. Üye ol gibi rahatsızlıklar vererek reklam yapmak,kimin adamı oldugunuzda biliyoruz ,bunların yalan olduğunuda biliyoruz gerçekten hiç kimse bu kadar anket yapmıyor forumu doğru kullanana kadar uyaracagim sizi böyle bilin tüm yalancı ve bilgi değiştirenler ya durustce ekran fotosu atın yada sizi şikayet edeceğim

Profilim kapalı mı ? Üye ol gibi rahatsızlık mı veriyorum? Kimin adamıymışım? Milleti mi kışkırtıyorum ?
Allaha havale ediyorum seni bu kadar da yalan atılmaz. Et bakalım şikayet.Şarlatan diyor bir de ne kadar terbiyelisiniz.

ANKETLER » Post #1289

Thu Jan 31, 2019 13:53 in Turkish

lucratives wrote:
pribaros wrote:
CagriBey wrote:
pribaros wrote:
lucratives wrote:
inuscuk wrote:
lucratives wrote:
sems-i wrote: 81,234,508 31 Jan 2019 12:49 EST Complete OpinionWorld (Router Survey) $0.6500 ödeme anketi

Bende yaptim ayni anketi

Herkes atsın sende at neden sallamasyon anket yaptim diyor herkes amaç ne?kimse alınmasın ama semsi gibi profili kapalı olupta full anket yaptim diyenlere inanmıyorum soytarılık yapıyorlar resmen

Bir kaç farklı hesabı olabilir, parça parça atması buna işaret ediyor. ama neticede hepsini 5 hesaptan da olsa kendi yapıyor da olabilir.
ben daha önceki postlarında rakamlarla oynadığını görmüştüm ama forumda biriyle tartıştıktan sonra bir daha oynamadı. yani en azından 1 aydır falan rakamlar gerçek orası kesin.

Herkes istediğini yazar foruma bırakın milletin açığını aramayı da işinize bakın. Ben bu kadar boş bi kavga konusu görmedim.Istediği anketi yapar yapmaz ister rakamları değiştirir size ne ?

Tamam işte ben de istediklerimi yazdım. Tartışma konusunu boş buluyorsan kaybol abisi.

Aynı fikirde değilim birkac farklı hesabı olabilir ama rakamlarla oynayıp vede profilini kapatıp anket sayısını sisirip insanların moralini bozamaz sorgulanmali rakamlarında anketlerinde gerçek olmadığını düşünüyorum

Tabii ki o da sizin fikriniz fakat burası forum bence böyle konulardan polemik yaratılmamalı.

ANKETLER » Post #1283

Thu Jan 31, 2019 13:24 in Turkish

pribaros wrote:
lucratives wrote:
inuscuk wrote:
lucratives wrote:

Bende yaptim ayni anketi

TASK GÜNCEL! » Post #1283

Tue Jan 29, 2019 14:32 in Turkish

cagataytr wrote: Bu yaptığınız tasklar bende neden görünmüyor?lvl ile alakalı sanırım benim lvl 0 o yüzden mi hiç bir task aktif değil?

Cevabı sorunda saklı

ANKETLER » Post #1158

Sun Jan 27, 2019 06:23 in Turkish

mycan wrote: Merhaba

Bende opinionsurvey ve opinionworld var Daily router kısmında. Önrğin surveytime, CINT gibi yerleri eklememiz mi gerekiyor. Yoksa otomatik mi teklif geliyor?

Rutinleri site belirler. Teklif kısmında davetle kendileri atar anketleri. Surveytime anket şirketi değildir bu arada aracı şirkettir. Kısacası sizin yapacağınız bir şey yok

Şu an ne dinliyorsunuz? » Post #139

Sat Jan 26, 2019 09:22 in Turkish

ANKETLER » Post #1143

Fri Jan 25, 2019 17:10 in Turkish

tithis wrote: 3 dolar olan anket ödeme yaptı mı beklemede mi benimki gibi??

Sana özel beklemeye almışlardır paran dinlensin biraz

Anket sorunu » Post #2

Fri Jan 25, 2019 17:06 in Turkish

mcandemir wrote: Bu anketi başarıyla tamamladınız, ancak kredi şu anda yaklaşık 30 gündür bekliyor.

Onaylandığı takdirde 25 Şubat 2019 veya sonrasında kredilendirileceksiniz. Lütfen, anketlerin kredilendirildikten sonra geri alınabileceğini unutmayın.

bu uyarı bana biraz saçma geldi zaten daha önce de 42 anket yapıp hiç böyle bir sorunla karşılaşmamıştım. 21 dakikamı verdikten sonra ödemesinin yapılmaması haksızlık. gerekli şikayetimi nereye bildirebilirim? ingilizce metin konusunda da yardımcı olacak birileri var mı acaba ?

Ne şikâyeti ne saçmalığı xD.
Flaglı anket denir buna ödemeleri 2 ay sonra yapılır. Yapıp yapmaman sana kalmış zorla yaptırmıyorlar sana anketi.Tutarsız cevap verdiğinde anketin ücretini almaları en doğal hakları masraf ediyorlar o kadar . Atıp tutulan bilgiye para mı verecekler?

ANKETLER » Post #1134

Fri Jan 25, 2019 16:38 in Turkish

81,126,674 25 Jan 2019 16:32 EST Pending Reason: You will be credited Wed Mar 27, 2019 16:32 Branded Research (Project #9227348) $3.0000
Mis misss.. Şöyle geç versinler parayı ama dolgun fiyat koysunlar ankete tadından yenmiyor.
O ne öyle 10 kuruşa anket.. 3$ Bereket versin

clixsense research » Post #2

Fri Jan 25, 2019 05:54 in Turkish

Anket gelmiyor oraya

Wannads daki survey kısmı » Post #2

Fri Jan 25, 2019 05:02 in Turkish

TRSENE wrote: Arkadaşlar wannads da survey kısmında 133 cent lik felan surveyler gözüküyor onlar ne acaba yapan oldumu daha önce onlardan ?

oldu.

TASK GÜNCEL! » Post #1263

Thu Jan 24, 2019 17:48 in Turkish

1342206 Categorizing Articles Into Different Types Of Sports. -Dec-Jan21-
$0.03 37
Çerez..
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are EST - Server Time: Sep 16, 2019 17:04:13 EST