Please wait...
HomeForumPosts by doninik

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanNederlandsGreekHindiUrduBengaliFilipinoIndonesianMalayArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by doninik

Ankiety » Post #12801

Mon Mar 18, 2019 13:42 in Polish

zanabo wrote: Cint ryby 0,33$ na koniec ankiety pokazal się komunikat

An error has occurred.

In order for us to review the error we need:

The original survey link, located in your invitation email
The current link in the address field in your browser.
A description of the subject matter of survey you were in
When the error occurred
Please send all pieces of information to membersupport@cint.com.

problem w tym, ze nie mam zaproszenia na skrzynce e-mail, ankiete otworzyłam z zaproszenia na clixsense. Jest szansa na zaliczenie ankiety, czy lepiej już sobie odpuscic?
Moze ktos cos podpowiedziec?

pozdrawiam

To popatrz na to

Completed Survey Reversed - We're sorry to inform you that the CINT Project #319257 that you completed on 31 Dec 2018 for $0.52 has been reversed. Your account has been debited accordingly.

Można po 2,5 miesiąca zabrać?

do usuniecia » Post #2

Sat Mar 16, 2019 13:52 in Polish

Dawid00 wrote: Cześć :)
W jaki sposób rozliczacie się z clixsense i czy w ogóle to robicie? ;)

Uczestniczę też w różnych innych polskich panelach, np. opinie - tam firma odprowadza za nas podatek, nie musimy się rozliczać bo wynagrodzenie jest wypłacane na zasadzie nagrody w konkursie. Wiele innych paneli również tak robi. Ale z tego co wiem, to w regulaminie clixsense nie jest tak i musimy sami się tym zająć...

Dostałem przelew na payooner z opisem "Thank you for participating in our program, enjoy your reward!" - czyli niby jest to nagroda... nie rozumiem już tego... i chcę to wypłacić teraz na swoje konto.

Ja prowadzę własną działalność - dosyć szerokobranżową, bo zajmuje się i produkcją video, i otrzymuję dochody z reklam AdSense, mam też własny sklep Internetowy i wiele innych rzeczy z których uzyskuję dochód... mógłbym i ankiety ewentualnie jakoś pod nią podpiąć? dodam, że większość dochodów jest z poleconych z clix..

A może da się to podpiąć pod ryczałt od przychodów ewidencjonowanych 8,5%? Tylko, że nie mam fizycznie żadnej umowy z clixsense... Więc mam odprowadzić 10% podatku jako od podatek od nagrody? Czy rozliczyć się prywatnie wg. skali 18%?

Nie chciałbym mieć po prostu problemów z US, już raz zostałem wezwany na kontrolę, wiem jakie to nieprzyjemne jak prześwietlają konto do kilku lat wstecz i trzeba się tłumaczyć, więc nie chciałbym mieć problemów przy ewentualnej ponownej ;)

Coś tu kręcisz i to ostro. Sklep internetowy rozliczany ryczałtem nie może osiągać np. przychodów z reklamy. Ponadto 8,5% nie jest do tego typu działalności. Jesteś trochę ponad miesiąc i masz tak potworne dochody i to z poleconych... Wszystko za mocno naciągane. Stąd pewnie kontrola z US, bo szukają cwaniaków.

Ankiety » Post #12797

Sat Mar 16, 2019 09:48 in Polish

pawel43 wrote: Polfish - 0.20$ - zrobiona cała i niezaliczona :/

To samo u mnie. Komunikat, żeby wypełnić kolejny raz i tak w kółko. Zgłosiłem to. Nie ruszać tego, bo to oszustwo.

Ankiety » Post #12273

Thu Nov 08, 2018 14:11 in Polish

Katwit wrote: Samplicio - 3.20$
Chlopiec ma 4 kule i zgubil. Ile on ma teraz? 1,2,3,4,5,6, nie wiem. :thumbup:

łamigłówka :D

Może kto wie?

Też to miałem kilka razy. Są cztery odpowiedzi poprawne. Wystarczy tylko trafić w tą cyfrę, którą mają na myśli. Prawdopodobieństwo 1:4. To taka loteria dla rozrywki.

Ankiety » Post #12264

Wed Nov 07, 2018 04:57 in Polish

Luftwafel wrote: Speak Up#3 - 15 minut, całość wypełniona i out. Złodzieje.

Witaj w klubie. To trzeba omijać szerokim łukiem. Same pytania kwalifikacyjne, żeby zacząć ankietę to około 5 minut. Miałem później ankietę około 25 minut i też na końcu spadaj.

Ankiety » Post #12222

Wed Oct 31, 2018 05:20 in Polish

krp26 wrote: Nie wiem, czy ja tu czegoś nie rozumiem czy o co tu chodzi.
W Persona.ly gdy wchodzę w te kolorowe kwadraty z kwotami, to w 99% nie kwalifikuję się
i od razu mnie wywala (i to mi się podoba, że od razu). Natomiast bywa, że przechodzę jakąś krótką ankietę.
Na końcu jest tylko podziękowanie. Kasy jeszcze ani razu nie zapłacili. A próbowałem wiele razy.
Chyba przestanę w końcu tam zaglądać, bo to nie ma sensu. O co tutaj chodzi???

Dobrze, że tylko krotką. W SpeakUp wstępnie wypełniasz nawet 10 minut, żeby się zakwalifikować do ankiety, a z reguły po tych pytaniach odpadasz. Dlatego nie ma sensu tego klikać.

Ankiety » Post #12026

Wed Oct 03, 2018 04:15 in Polish

Magdanela wrote:
Katwit wrote: Samplicio.us - jedzenie dla dzieci - 8 min - 2.13$

jakie to jest wkurwiające, że do każdej lepiej płatnej ankiety nie pasuję :x zapraszają, a jak kliknę to dziękują, super

Ciesz się, że jak klikniesz, a nie jak zrobisz całą i po 30 minutach pizda.

Ankiety » Post #11962

Fri Sep 21, 2018 19:08 in Polish

krp26 wrote: Przede wszystkim jako początkującemu nie wytłumaczyli dokładnie o co im chodzi. A chodziło
o to by zgłaszać problem z innego miejsca niż to zrobiłem czyli powinienem był zgłosić z "History & support"
klikając w daną pozycję. Tylko pozycje "started" mogą być zgłoszone. Ja takich miałem 5 od czasu rejestracji
Nie wszystko chyba jednak tam jest archiwizowane. Odpowiedzieli, że oni też kasy nie dostali i że to zgłosili a jak dostaną to i mi z automatu doliczą do salda. Możliwe, że nie opłaca się tracić na to dodatkowo czasu.
Bo nie wystarczy kliknąć i zgłosić, trzeba robić przezornie screen po zakończeniu ankiety gdy nie widać
jeszcze naliczenia. Jak do tej pory ze 3$ jestem do tyłu przez te ich błędy lub oszustwa.

Ja przez ostatnie trzy miesiące, jak zaczęli walić w chuja, jestem co najmniej 20$.

Ankiety » Post #11960

Fri Sep 21, 2018 15:48 in Polish

krp26 wrote: Napisałem do suportu, bo mi nie zapłacono za ankietę. Podałem linka do ostatniej strony z tej ankiety oraz
zrzut ekranu z ostatniej strony. A oni tylko odpowiedzieli, żebym skorzystał z pomocy w postaci historii
gdzie podają wszystkie nieudane, nieukończone ankiety oraz bym się upewnił, że podaję zrzut ekranu z ostatniej
strony ankiety (taka formułka standardowa jak sądzę). No i tak uczyniłem przecież. I jak ja mam teraz dalej ciągnąć ten wątek, skoro ticket zamknięty? Mam otwierać nowy, ponownie załączać ten sam obrazek i pokazać ten sam link? A może mam im darować?. Dziś kolejne 2 zgłoszenia wysłałem. Czasem sobie myślę czy mój czas jest warty tego wszystkiego.

I co z tego? Ja dziś mam trzy zrobione, ukończone, niezapłacone. Już nawet nie piszę do nich, bo to jak zwykle ta sama formułka w odpowiedzi. Tym skurwysynom trzeba chyba wsadzić kij w dupę aż po samą szyję, żeby ich naprostować.

Wypłaty » Post #1409

Wed Sep 05, 2018 04:00 in Polish

jolak wrote: czytałam forum ale inf. są sprzeczne.teraz weszłam na to Systemy Płatności Opłaty/Prowizje | ClixSense Forum

ale nie ma ile za przewalutowanie. dzwoniłam kiedyś do skrill to mi powiedzieli że wypłaty (przelewy) tylko w złotówkach

Używam Skrill i na forum są podane prawidłowe wartości. Co do przewalutowania, to następuje u odbiorcy (u mnie Skrill), jeżeli masz rachunek w innej walucie, niż w USD. Ja mam w PLN, dlatego płacę za przewalutowanie. Jak popatrzyłem to biorą około 20 gr niżej od bieżącego kursu na forex.

Wypłaty » Post #1403

Tue Sep 04, 2018 08:18 in Polish

kocik89 wrote: A moja wypłata idzie od 28.08 i jeszcze nie ma.

Moja też. Zlecona o 0:45 ich czasu, czyli jeszcze spali.

Wypłaty » Post #1400

Tue Sep 04, 2018 05:06 in Polish

horkos wrote: Bo wszystko działa i ClixSense rzetelnie i na czas płaci. Kilka dni temu otrzymałem wypłatę: 48$ na Skrill. Okres oczekiwania wynosił tylko 3 dni robocze :thumbup:

Prawda. Rzetelnie, ale nie zawsze na czas. Czasami 3 dni, a innym razem mija 8-9 dni roboczych. Najważniejsze, że płaci.

Ankiety » Post #11888

Sat Sep 01, 2018 06:18 in Polish

horkos wrote:
marzenka12 wrote: wczoraj wypełniłam ankiete TrialPay rzetelnie wypełniłam speak up oraz końcowe informację ,podziękowanie za wypełnienie oferty i nagle brak połaczenia z ankietami TrialPal ,czy też tak macie ?

TrialPay trzeba do nich nich Ticket pisać ze screenem - tak mialem w 3 ankietach od nich. Po tym płacą

Ja wysłałem już trzy i napisali, że błąd techniczny, ankieta zakończona itp. itd., mimo, że była strona z gratulacjami i podziękowaniem za wypełnienie. Później przekierowanie po kilku sekundach na pustą stronę. Złodzieje.

Task Alert! » Post #3048

Thu Aug 30, 2018 04:51 in Polish

Mi dali tak:

Your work on Job 1284463 has been flagged by the Task Author. Please check your Job History for more details. Mon, 06 Aug 2018 21:38:17

Po ponad godzinie:

Your major flag on Job 1284463 has been removed. It should no longer be visible on your Job History. Mon, 06 Aug 2018 22:49:06

Taska nie robiłem, napisałem o tym. Podobnie było z innym taskiem. Flaga usunięta, ale zwalili mnie na level 0. Zwykłe chamstwo.

Ankiety » Post #11853

Tue Aug 21, 2018 06:02 in Polish

U mnie nic od 16 sierpnia :x

Ankiety » Post #11596

Wed Jun 13, 2018 12:23 in Polish

marzenka12 wrote: Cint-nowoczesne środki płatności po niemiecku zaliczona :)

Rozumiem tych, którzy piszą tu o problemach z zaliczeniem ankiet, ale podawanie informacji o zaliczeniu to chyba nie za bardzo. Przecież na tym to wszystko polega. Wypełnisz - dostajesz kasę.

A i dodam standardowy tekst z ankiet: Czy jesteś na diecie składającej się z plastiku? Po odpowiedzi: nie, wpier...a.

Payza » Post #38

Thu May 31, 2018 08:35 in Polish

matjas wrote: Skoro nie działa już Payza to co proponujecie do wyboru , Skrill czy Payoner ?

Skrill.

Ankiety » Post #11457

Tue May 15, 2018 05:51 in Polish

r00ts wrote: Chłopiec ma cztery kule. I zgubił. Ile on teraz ma ? Oto jest pytanie :).

Miałem ten sam problem, bo nie podali ile i co zgubił. Każda odpowiedź możliwa i prawidłowa. Ale to nie my ustalamy zasady.

Task Alert! » Post #2993

Tue Apr 03, 2018 12:36 in Polish

margocha wrote: No niestety, jakieś wariactwo z logowaniem, nie da się robić tasków, mail i hasło nie działają, przez Facebooka nie daje się zalogować.... Kiedy to ogarną?

Potwierdzam. Mam to samo i nie wiadomo o co chodzi. Z innych krajów też to mają, wystarczy przejrzeć forum.

Zniknęły zarobki » Post #3

Thu Dec 21, 2017 05:09 in Polish

Ajsla wrote: Witam serdecznie ja z takim pytaniem, otóż miałem jakiś rok przerwy od clixsense i mam jakieś zarobione tam dolary, jednak balance do wypłaty pokazuje mi 0. Ktoś może wie dlaczego tak jest? Uprzedzam, że na pewno nie robiłem wypłaty tych pieniędzy.

Jaki rok przerwy, jak masz napisane: Member since 13 May 2017?
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are EST - Server Time: Sep 18, 2019 20:08:32 EST