Please wait...
HomeForumPosts by yusufla

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by yusufla

ÖDEME ZAMAN VE YÖNTEMLERİ-YSENSE » Post #538

Thu Sep 29, 2016 00:21 in Turkish

küçük meblalar konusunda bişey diyemem lakin.. sonuçta burada 500 dolar ve üzerinde ödeme bekleyenlerde var.. bu ödemeler elbette bir gün yapılacak.. paranın burada kalacağını düşünmüyorum.. lakin insanın ihtiyacı oldugu zaman çekme isteği var.. birde açıklamalar eksik kalıyor. payzada ödeme olmadıgı söyleniyor ufakta olsa küçük meblalar ödeniyor. paytoo ya ve ya tango karta hiç girmiyorum bile... üyelik için insana on takla attırıyorlar. ama en azından bir açıklama yapılmalı. bu insanlar sonuçta burada emek harcıyor para biriktiriyor.. bir çözüm arandıgı söyleniyor.. bu çözümler neler.. bir çıkar yol olacaktır muhakkak.. ama buradaki insalarda emeklerinin karşılıgını almak istiyor..

ÖDEME ZAMAN VE YÖNTEMLERİ-YSENSE » Post #535

Tue Sep 27, 2016 12:54 in Turkish

payza da her hangi bir düzelme olmadıgını söylüyolar ama ufak miktardaki ödemeler yapılıyor.. iki aydır ödeme bekliyorum... ben gibi bekleyenlerde var.. paytoo üyelikte sıkıntı çıkarıyor.. peki bize ödemeleri nasıl yapacaklar.. sayın modotör kardeşim bu konuda yönetimle görüşmüyormusunuz... bizide bilgilendirseniz.

ÖDEME ZAMAN VE YÖNTEMLERİ-YSENSE » Post #521

Thu Sep 22, 2016 13:24 in Turkish

payza giderse biz sanırım paypal gelinceye kadar ödeme alamayacağız clixten.. dört gündür ugraşıyorum bir sürü farklı tel girmeme ragmen paytoo ya üye olamadım... yukarda yazanlarada bakılırsada onaylatmakta ayrı bi sorun.. ee paytoo yada ödemede sıkıntı varmış... napacaz..
bi çözüm aradıklarını söylemişler ama nasıl bi çözüm.. bunların bankada paraları yokmu... Ibanlarda uluslar arası nasıl olasa üç beş kesinti yapıyorlar göndersinler Ibanlarımıza ne biz ugraşalım ne de bunlar..
yoksa biz paypal geliceye kadar bişey alamayacağız... ee paypalda en erken mart diyor ki o da kesin değil..

ÖDEME ZAMAN VE YÖNTEMLERİ-YSENSE » Post #504

Fri Sep 16, 2016 15:20 in Turkish

anlamadıgım bir şey var.. tabi arkadaşın ödemesinin yapılması güzel... lakin.. bizim ödememiz neden yapılmıyor... ilk yaptıgım istek tekrar geri iade edilmiş.. şimdi bi daha isteyeceğim sıraya girecek felan filan derken bi ay daha geçecek. diyosunuz ki az isteyin iyide 500 dolar olmuş.. ne kadar isteyeyim her istediğimde 4 dolar kesiyo.. beş seferde istesem 20 dolar gidecek...yazık değilmi yahu... anlamadım.. biri aydınlatırsa sevineceğim...

ÖDEME ZAMAN VE YÖNTEMLERİ-YSENSE » Post #424

Tue Sep 13, 2016 10:22 in Turkish

bu durum sanırım payza ve clixsense arasında ki anlaşmadan kaynaklı bir durum... çünkü diger sitelerde payzaya para istendiğinde bu kadar uzun sürmüyor.. hatta sitenin birinde dakikalar içinde payzaya ödeme yapılmakta... tabi şu an ki durumumuz sadece ödemenin yapılması yönünde.. ama bir ay gereçektan uzun bir süre..

ÖDEME ZAMAN VE YÖNTEMLERİ-YSENSE » Post #421

Tue Sep 13, 2016 09:31 in Turkish

32 gün oldu.. attıgım ticket a cevap yok hala.. ödeme alamadıgımız zaman pek bişey yapası gelmiyor insanın.. sayın modaratör kardeşim.. yönetimle görüşme şansınız olmuyormu sizin.. bize ödemeler neden yapılmıyor.. yoksa Türklerin burada bişey yapmasınımı istemiyorlar.. diger ülke sayfalarında böyle bir sorun oldugunu görmedim.. bu sorun sadece bizim Türklerde var..

ÖDEME ZAMAN VE YÖNTEMLERİ-YSENSE » Post #411

Sat Sep 10, 2016 04:42 in Turkish

29 gün oldu.. bakalım ne zamaan gelecek..

TASK (GÜNCEL) » Post #10967

Sat Sep 10, 2016 04:26 in Turkish

yok sen sebeb olmadın.. :) ben taskı dün gece yaptım.. :) yazdıgını görünce ona cevap olarak yazdım.. :)

TASK (GÜNCEL) » Post #10964

Fri Sep 09, 2016 23:19 in Turkish

şansız olan benmiyim.. :) hepsini şirket okul hükümet yaptım sitelerde sirket ve okul görünüyordu.. %60 la ex yoldum..

ÖDEME ZAMAN VE YÖNTEMLERİ-YSENSE » Post #408

Thu Sep 08, 2016 07:32 in Turkish

ne güzel herkesin ödemeler geliyor.. bizimki hala görünmüyor.. :D

ÖDEME ZAMAN VE YÖNTEMLERİ-YSENSE » Post #403

Wed Sep 07, 2016 01:32 in Turkish

beklemeye devam ediyoruz... bu sorun neden oluyor onuda anlamış değil.. yatırmamalarının bir sebebimi var...

ÖDEME ZAMAN VE YÖNTEMLERİ-YSENSE » Post #398

Mon Sep 05, 2016 02:24 in Turkish

25 gün olmuş sanırım.. :D ama hala ödeme yok..:)

ÖDEME ZAMAN VE YÖNTEMLERİ-YSENSE » Post #376

Wed Aug 31, 2016 00:57 in Turkish

yok iptal etmiyorum.. diger biriken tutarı gelecek tutarın üzerine eklersem süre uzarmı..

ÖDEME ZAMAN VE YÖNTEMLERİ-YSENSE » Post #374

Tue Aug 30, 2016 23:52 in Turkish

20. gün ve hala ödeme yok.. sayın moderatör kardeşim.. bu konu hakkında bi açıklama yapa bilirmisiniz..

ÖDEME ZAMAN VE YÖNTEMLERİ-YSENSE » Post #368

Mon Aug 29, 2016 02:19 in Turkish

evet beş gün önce attıgımda yakında yapılacağını söylemişlerdi.. :)
şimdi bi ödeme daha isteyeceğim istesem mi istemesem mi bilemedim..

ÖDEME ZAMAN VE YÖNTEMLERİ-YSENSE » Post #366

Mon Aug 29, 2016 01:34 in Turkish

17. gün hala ödeme yok..

ÖDEME ZAMAN VE YÖNTEMLERİ-YSENSE » Post #365

Thu Aug 25, 2016 01:54 in Turkish

12 gün önce bende istedim.. gelen giden yok şu anda... :D

TASK (GÜNCEL) » Post #10259

Wed Jun 15, 2016 00:44 in Turkish

task yapıyorum ama ücreti yansımıyor.. genel mi sorun mu bende olan bir sorun mu...

ANKET (GENEL) » Post #920

Fri May 20, 2016 05:24 in Turkish

toluna nın anketinde yarıya geliyoruz alacağı cevapları alıyor sonra özür dileriz diyoruz.. o değil onun istediği cevapları vermek gerekiyorsa nerde kaldı bunun anketliği.. :D

TASK (GÜNCEL) » Post #9415

Tue May 03, 2016 01:13 in Turkish

895905 Find The Linkedin Match bu task bende yarıma çılıyor.. devamı görünmediği için yapamıyorum..
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are EST - Server Time: Apr 16, 2021 23:22:43 EST