Please wait...
HomeForumPosts by erdem325

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by erdem325

TASK (GÜNCEL) » Post #9768

Thu May 19, 2016 15:46 in Turkish

Ben task leri tamamlıyorum.Parasını alıyorum fakat yaptığım soru sayısı ve doğru yüzdem hiç değişmiyor.

REQUIREMENTS kısmındaki 5 kriteri tamamlamak » Post #1

Thu May 19, 2016 15:25 in Turkish

REQUIREMENTS kısmındaki 5 kriteri tamamladığımda ne oluyor ?

çince görev » Post #1

Tue May 17, 2016 17:36 in Turkish

çince task geldi nasıl yapıcaz ?

ayda ne kadar kazanıyorsunuz ?? » Post #3

Mon May 16, 2016 14:19 in Turkish

level 0 da bu kadar kazanamayız.1 aydır 6 dolar anca kazanabildim.Anketlerin yarısında atıyor.Task gelmiyor zaten.

TASK (GÜNCEL) » Post #9602

Fri May 13, 2016 16:56 in Turkish

Help Us Validate Authors And Articles task i geldi 13 defa yaptım.profilime girip baktığımda 7 defa tamamlanmış gösteriyor.Bunun sebebi nedir ? 7 task in parasını alabildim sadece.

TASK (GÜNCEL) » Post #9276

Thu Apr 28, 2016 03:37 in Turkish

Ticket attım daha öncede aynı task te sorun vardı.Nasıl kazanıcaz bilmiyorum 0.001 veren clickleri yapabiliyorum sadece.Anket geliyor kriterler uymadığı için atıyor anketten sürekli.Task ler hatalı olduğu için tamamlayamıyorum.Forum a bakıyorum kazanan çok var bende mi sorun var acaba :D

TASK (GÜNCEL) » Post #9272

Wed Apr 27, 2016 22:47 in Turkish

Ben son gelen task i yaptım link leri kontrol edip hangi katagoriye ait olduğunu vpn uygulaması mı media uygulaması mı seçiyorsun task i tamamlıyıp gönderiyorum.Hepsini link kırık seçeneğini yapmışım gibi gösterip yanlış diyor.Bununla iligili ne yapabilirim.

TASK (GÜNCEL) » Post #9271

Wed Apr 27, 2016 22:47 in Turkish

İyi günler şuan da task yaparken son soruda linkedin url yi düzelticek diyor ve task i tamamlıyamıyorum.Resmen dalga geçiyolar bütün soruları cevapladım en son soruda böyle bişey var ve task tamamlanmıyor.
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are EST - Server Time: Apr 17, 2021 23:01:52 EST